Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водії вакциновані або з тестом: МОЗ посилило правила пасажирських перевезень :gigi:

А якщо тести будуть негативні і у мене, і у тітки, тоді що?
І ще філософське питання - посмертно тести роблять чи нереально?
"Вскрытие покажет"
   
Довбойоб, якби ти порівнював ще й інші країни, де були або не були локдауни (до речі, на першій хвилі там був тіки масочний режим) то ти б помітив, шо вакцинація до сраці. Але ж ти - Довбойоб.

Там був жорсткий локдаун, довбойоб. Ти нахабно брешеш.

https://www.timesofisrael.com/israels-lockdown-rules-effective-from-september-18-at-2-p-m/
   
Ну думала, що соплі. І воно цілком могло обійтися соплями, якби він був вакцинованим. А так відчув на повну силу "просто грипу".
Спірне питання. В чудодійну силу вакцини я не вірю, а от без елементарного симптоматичного лікування безліч хворих загнеться під час вашої ковідоістерії.
До речі, до Дніпра я їхала машиною по дорозі, яку зараз активно будують за гроші, виділені на боротьбу з короною. Ще один епізод для трагикомедію.
   
"Вскрытие покажет"
Логічно, нащо той тест.
   
Там був жорсткий локдаун, довбойоб. Ти нахабно брешеш.

https://www.timesofisrael.com/israels-lockdown-rules-effective-from-september-18-at-2-p-m/
Хвиля в ізраєлі почалася ще 18 липня, і росла аж до 7 жовтня, а локдаун ввели 18 вересня, тупа ти пи3длява блядіна.
А цього року, уже у ВАКЦИНОВАНОМУ ізраєлі, хвиля почалася 21 липня, і тривала довше і людей вмерло більше, поняв, вакцинатор фуєв?  :fuck:
   
Спірне питання. В чудодійну силу вакцини я не вірю, а от без елементарного симптоматичного лікування безліч хворих загнеться під час вашої ковідоістерії.
До речі, до Дніпра я їхала машиною по дорозі, яку зараз активно будують за гроші, виділені на боротьбу з короною. Ще один епізод для трагикомедію.

Будь принциповою: лікуй ковід як соплі, як ти і казала.
   
Хвиля в ізраєлі почалася ще 18 липня, і росла аж до 7 жовтня, а локдаун ввели 18 вересня, тупа ти пи3длява блядіна.
А цього року, уже у ВАКЦИНОВАНОМУ ізраєлі, хвиля почалася 21 липня, і тривала довше і людей вмерло більше, поняв, вакцинатор фуєв?  :fuck:

У них до локдауну були обмеження ще з липня (скасовували та запроваджували знову). Зараз обмежень немає. Той варіант передавався гірше, діти не хворіли. Від дельти хворіють діти, що дає левову частку нових випадків. Так що ти тупо натягуєш сову на глобус, єбанат.
   
У них до локдауну були обмеження ще з липня (скасовували та запроваджували знову). Зараз обмежень немає. .
єбанате, у них і в цьому році були ОБМЕЖЕННЯ, але вмирало людей більше


Від дельти хворіють діти, що дає левову частку нових випадків. Так що ти тупо натягуєш сову на глобус, єбанат.
у інших країнах, маловакцинованих, від дельти не хворіли діти, і смертність була меншою. Так що ти тупо натягуєш сову на глобус, єбанат.
   
єбанате, у них і в цьому році були ОБМЕЖЕННЯ, але вмирало людей більше


у інших країнах, маловакцинованих, від дельти не хворіли діти, і смертність була меншою. Так що ти тупо натягуєш сову на глобус, єбанат.

Можу побажати тобі лише легко перенести ковід  :gigi: Таких єбаньків природа має берегти для компосту.
   
Спірне питання. В чудодійну силу вакцини я не вірю, а от без елементарного симптоматичного лікування безліч хворих загнеться під час вашої ковідоістерії.
До речі, до Дніпра я їхала машиною по дорозі, яку зараз активно будують за гроші, виділені на боротьбу з короною. Ще один епізод для трагикомедію.
Так симтоматичне ликування несколько страниц назад было фуфломицинами с витаминами, хватит и кислородного концентратора. Шо поменялось?
   
Будь принциповою: лікуй ковід як соплі, як ти і казала.
Ковід не лікується ніяк, про це вже говорено сто разів.
А от від всього іншого не лікують, бо раптом Дельта.
А дороги справно будують.
Шиза крепчає.
Що там вакцини від Дельти, вже завезли бустер?
   
И короны не было в прежней веточке, она давно кончилась, почему бы и дороги не строить
   
Или трусы или крестик
   
Можу побажати тобі лише легко перенести ковід  :gigi: Таких єбаньків природа має берегти для компосту.
можу теж побажати тобі легко перенести ковід, бо вакцина все одно не поможе.
Шо з вакциною, шо без - все одно твоя дорога на компост. Навіть твій компост буде йопнутим.
   
Так симтоматичне ликування несколько страниц назад было фуфломицинами с витаминами, хватит и кислородного концентратора. Шо поменялось?
А ти не припускаєш,, що існують тисячі захворювань, які потребують симптоматичного лікування? І не по телефону, а лікарем вдома або лікарем в лікарні?
Кисень не допомогає діабетикам, а щось інше допомогає. Якщо у дядька був цукровий діабет і температура, то могло бути тисяча інших причин, окрім вашої корони?
   
Ковід не лікується ніяк, про це вже говорено сто разів.
ще два-три роки осталось.
Потім нарешті появиться нормальна вакцина
   
И короны не было в прежней веточке, она давно кончилась, почему бы и дороги не строить
Якщо ви будуєте дороги і корона вже не страшна, то нахрена зупиняєте транспорт?
   
ще два-три роки осталось.
Потім нарешті появиться нормальна вакцина
А за 3 роки вимре все населення чи половина?
До речі, дядько-діабетчик в той день їздив в лікарню за інсуліном, щомісяця отримує. Треба було не їхати 3 роки?
   
А за 3 роки вимре все населення чи половина?
2-3%
   
А ти не припускаєш,, що існують тисячі захворювань, які потребують симптоматичного лікування? І не по телефону, а лікарем вдома або лікарем в лікарні?
Кисень не допомогає діабетикам, а щось інше допомогає. Якщо у дядька був цукровий діабет і температура, то могло бути тисяча інших причин, окрім вашої корони?

Та ні, соплі, температура та з таким анамнезом - тут думати багато не треба.
   
До речі, дядько-діабетчик в той день їздив в лікарню за інсуліном, щомісяця отримує.
якшо організм був ослаблений тим же діабетом, то толку було б від цієї вакцини
   
Та ні, соплі, температура та з таким анамнезом - тут думати багато не треба.
Соплів якраз і не було. А от лікування по телефону було, результат наочний.
   
якшо організм був ослаблений тим же діабетом, то толку було б від цієї вакцини
Та отож. Печально це все, будемо сподіватися дожити до кінця ковідо-шизи.
   
Та отож. Печально це все, будемо сподіватися дожити до кінця ковідо-шизи.
а ваще, якшо дядько був уже в годах, то міг би і ширнутися.
У мене знайомі є, котрим 55+, то ширяються.
   
а ваще, якшо дядько був уже в годах, то міг би і ширнутися.
У мене знайомі є, котрим 55+, то ширяються.
І який сенс з того ширяння чим попало?
Дядьку було 70+
   
Якщо ви будуєте дороги і корона вже не страшна, то нахрена зупиняєте транспорт?
Ну это не мое утверждение что корона кончилась, это они вас наверно начитались. Таки не кончилась и соплями не отделаться.
   
І який сенс з того ширяння чим попало?
Дядьку було 70+
Ну не знаю, и в 82 ширяются и имеют сертификат.
   
Десна-Київ, Козелець-Київ, Ніжин-Носовка-Київ, Гребінка-Київ, Козятин-Київ, Коростень-Малін-Київ

- це все приклади саме міжобластних перевезень. Там буде лютий треш якщо те спробують реально виконати. Ну, власне, проходили у 20 році.
   
МОЗ посилило правила пасажирських перевезень
(tu)
   
И короны не было в прежней веточке, она давно кончилась, почему бы и дороги не строить
+
Якщо корона - просто соплі, то нащо репетувати чому будують дороги.
   
А за 3 роки вимре все населення чи половина?
До речі, дядько-діабетчик в той день їздив в лікарню за інсуліном, щомісяця отримує. Треба було не їхати 3 роки?
Їздив у масці?
   
Десна-Київ, Козелець-Київ, Ніжин-Носовка-Київ, Гребінка-Київ, Козятин-Київ, Коростень-Малін-Київ

- це все приклади саме міжобластних перевезень. Там буде лютий треш якщо те спробують реально виконати. Ну, власне, проходили у 20 році.
В поїздах - то провідники перевірятимуть при посадці, а в електричках - хто? Там двоє кондукторів ходить на весь потяг, електричка зупиняється на 2 хвилини...
   
В цієї гілці Вія,нажаль, продовжує своє "тату-де море?" ((..Коли вже приїхали ,навіть окунулись.. Раджу не відкидати порад до ПЛР тестування.Це обов'язково.Експрес тесті можуть помилитись. Навіть ПЛР теж,якщо за три години до тесту ви пили,іли чи чимось брискали обличча чи носоглотку.Навіть зуби якщо чистили..Тобто за три години нічого з цього не робить,щоб тест був максимально точним.
Щодо симптоматичного лікування. Як я раніше писав,я отримував фавапіравір.Як і інші в палаті. зараз він сертифікований в Україні і має назву Ковіфлу.Коштує набагато дешевше від турецьких або російских (ареплівір),бо ті були  контрабандною..І зараз мій брат при лікуванні від ковіду також отримував таку терапію і всі його сусіди по палаті. Відгук дуже добрий організму ,як правіло. При цьому,звмчайні лікі теж ідуть в протоколі.Це левофлоксацін,цефтриаксон та дексаметазон. І фавопіравір почали вказувати як отриманий для лікування в протоколі у випісці офіційно. Раніше цього не було.
Якщо вже людина не відгукується на фавопіравір ,йому не легшає ,то тоді ремдесівер. Він працює. В Україні теж сертифіковане як ковіфор.В рази дешевше ,ніж раніше.Тобто одна склянка- 1200 грн. Тре шість..
Також ремдесівер призначали моєму другому родичу (якому 30 років взагалі то)..Три дні тому курс закінчили, але ще слабкий..Важко йому навіть дійти до ваної кімнати..Взагалі дельта набагато гірша по наслідкам та побочкам..Це не які не шмарклі або застуда..Якщо вам пощастило  у легкої формі перехворіти - перехреститься,та не засмучуйте інших,бо вони ,глядячи на вас,можуть не лікуватись,втратити час і не викарабкатись( Моя донька перехворіла з місяц тому у легкої формі. ПЛР позитивний,далі наввіть лікарняний ..Тиждень вдома і норм..
 По лікарням - якщо пропонували в Сінельніково - тре було погоджуватись. Зараз з Харкова везуть навіть у Куп'янск чі інші райцентри,бо забито все вщент в місті..То моя порада- не вийопуватись а лягати до лікарні. Навіть на коридорі в лікарні краще,ніж вдома без нагляду лікаря..Думки,що вночі ніхто не прийде - прийде,бо є лікарі  чергові..Та є поруч сусіди,які кличуть,якщо стає зле..Тому лікарня ,виключно лікарня. Якщо є гроші то можливо покласти у Днепр. Думаю,що це було б взагалі краще рішення.
Ну а так бажаю одужання та тобі,Вія,не захворіти..
 
   
у нас вакцинация только от 18 лет.  в исключительных случаях с 12
всем детям - пцр?

долбоебы
   
В цієї гілці Вія,нажаль, продовжує своє "тату-де море?" ((..Коли вже приїхали ,навіть окунулись.. Раджу не відкидати порад до ПЛР тестування.Це обов'язково.Експрес тесті можуть помилитись. Навіть ПЛР теж,якщо за три години до тесту ви пили,іли чи чимось брискали обличча чи носоглотку.Навіть зуби якщо чистили..Тобто за три години нічого з цього не робить,щоб тест був максимально точним.
Щодо симптоматичного лікування. Як я раніше писав,я отримував фавапіравір.Як і інші в палаті. зараз він сертифікований в Україні і має назву Ковіфлу.Коштує набагато дешевше від турецьких або російских (ареплівір),бо ті були  контрабандною..І зараз мій брат при лікуванні від ковіду також отримував таку терапію і всі його сусіди по палаті. Відгук дуже добрий організму ,як правіло. При цьому,звмчайні лікі теж ідуть в протоколі.Це левофлоксацін,цефтриаксон та дексаметазон. І фавопіравір почали вказувати як отриманий для лікування в протоколі у випісці офіційно. Раніше цього не було.
Якщо вже людина не відгукується на фавопіравір ,йому не легшає ,то тоді ремдесівер. Він працює. В Україні теж сертифіковане як ковіфор.В рази дешевше ,ніж раніше.Тобто одна склянка- 1200 грн. Тре шість..
Також ремдесівер призначали моєму другому родичу (якому 30 років взагалі то)..Три дні тому курс закінчили, але ще слабкий..Важко йому навіть дійти до ваної кімнати..Взагалі дельта набагато гірша по наслідкам та побочкам..Це не які не шмарклі або застуда..Якщо вам пощастило  у легкої формі перехворіти - перехреститься,та не засмучуйте інших,бо вони ,глядячи на вас,можуть не лікуватись,втратити час і не викарабкатись( Моя донька перехворіла з місяц тому у легкої формі. ПЛР позитивний,далі наввіть лікарняний ..Тиждень вдома і норм..
 По лікарням - якщо пропонували в Сінельніково - тре було погоджуватись. Зараз з Харкова везуть навіть у Куп'янск чі інші райцентри,бо забито все вщент в місті..То моя порада- не вийопуватись а лягати до лікарні. Навіть на коридорі в лікарні краще,ніж вдома без нагляду лікаря..Думки,що вночі ніхто не прийде - прийде,бо є лікарі  чергові..Та є поруч сусіди,які кличуть,якщо стає зле..Тому лікарня ,виключно лікарня. Якщо є гроші то можливо покласти у Днепр. Думаю,що це було б взагалі краще рішення.
Ну а так бажаю одужання та тобі,Вія,не захворіти..
Ой, все складно. Вночі вас всіх начиталася, хотіла їх завезти тестуватися, на аналізи і рентген. У двоюрідного брата температура 39 сьогодні, у тітки була вчора 39 після похорону. Вони всі сказали сьогодні "Нікуди не поїдемо".
Я поки що в трансі. Увечері подумаю, що з ними робити, хоч бери та зв'язуй, щоб протестувати. Якийсь суцільний фаталізм, кажуть, що буде, те буде.
Я здорова. Далі видно буде.
   
порівняй останню хвилю з аналогічною минулого року і порівняй із країнами, де низький рівень вакцинації

Ну так зараз же якраз Україна і в топі. А Італія, Іспанія, Франція - норм. То хіба нема результату від вакцинації?
   
Якби в мене були сили сміятися після сьогоднішнього дня, я б поржала з цієї суцільної шизи.
Лікарів нема, лікарень нема, ліків нема, "А давайте зупинимо транспорт". Та давайте, мля, і двері вже всім заваріть. "Врятуєте", мля :(

Якби люди думали головою, а не одним місцем, то і проблеми не було б.
Підвезли вам вакцину безплатну. Приділіть 5 хвилин. Так ні! Вмерти, але не здатися мабуть краще!
   
я їхала машиною по дорозі, яку зараз активно будують за гроші, виділені на боротьбу з короною


Ну так гроші на боротьбу з короною - це і закупівля вакцин.
А якщо вакцини непотрібні - то можна і дорогу мостити.
Тушками антиваксерів))
   
І який сенс з того ширяння чим попало?
Дядьку було 70+

 :facepalm1: Якого толку було жити далі? ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія