Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водії вакциновані або з тестом: МОЗ посилило правила пасажирських перевезень :gigi:

Я нічого не боюся. Я сумно стібуся з Протоколу номер 4, який навели вище.

Він діє умовно, якщо є ресурси. Зараз лікарні забиті бідосями, які не вірили у вакцинацію.
   
положить для самоуспокоения идеальный вариант... просто не всегда выполнимый в  нашей реальности. Там будет и уход нужный и нужные ренгены и анализы и все в одном месте.  будет возможность класть в больницу... нужно пользоваться ( мое мнение). при тяжелой болезни это может не выручить, при легкой.... будет легче всем...
Тітку з температурою 38 покласти в лікарню і сподіватися, що буде легкий перебіг? Ну можна, але те саме і вдома буде.
А якщо важкий перебіг - толку з лікарні? Кисень і додому можна купити.
   
Тітку з температурою 38 покласти в лікарню і сподіватися, що буде легкий перебіг? Ну можна, але те саме і вдома буде.
А якщо важкий перебіг - толку з лікарні? Кисень і додому можна купити.

Та хоча б лікар буде поруч, хоча вам видніше.
   
Він діє умовно, якщо є ресурси. Зараз лікарні забиті бідосями, які не вірили у вакцинацію.
Не встигла дізнатися у дядька, що він думав про вакцинацію. В лікарню його не взяли, "бо нема місць". Про вибух Дельти в Павлограді ти щось чув? Я - ні.
Думаю, що місця є. Чому його не повезли в лікарню - хтозна. Розбиратися лінь, це вже нічого не поміняє, дядька не оживиш.
   
Тітку з температурою 38 покласти в лікарню і сподіватися, що буде легкий перебіг? Ну можна, але те саме і вдома буде.
А якщо важкий перебіг - толку з лікарні? Кисень і додому можна купити.

швл тоже?  мы только что обсуждали... ренген... анализы ( которые много показывают про то как идет болезнь и как организм ( достаточно или нет с ней борется).  ну давайте с температурой 38... в маршрутках помотайтесь для сдачи всего этого. Или находясь в больнице вы сделаете это в одном месте. Это просто для примера. + возможно у вас железные нервы.... но обычно если ваша тетка под присмотром врачей... так спокойнее.
   
Та хоча б лікар буде поруч, хоча вам видніше.
Лікаря можна і додому привезти. Завезу зробити аналізи, рентген, куплю кислородний апарат. А далі буде, що буде.
До речі, про тести. Безкоштовні - це що, антитіла?
   
швл тоже?  мы только что обсуждали... ренген... анализы ( которые много показывают про то как идет болезнь и как организм ( достаточно или нет с ней борется).  ну давайте с температурой 38... в маршрутках помотайтесь для сдачи всего этого. Или находясь в больнице вы сделаете это в одном месте. Это просто для примера. + возможно у вас железные нервы.... но обычно если ваша тетка под присмотром врачей... так спокойнее.
Нащо маршрутки, є дві машини. В лікарню вона поки що не хоче. Присмотр врачей ми знаємо - не прийде вночі медсестра в палату, бо спить, і помре тітка. Я себе не прощу.
   
Лікаря можна і додому привезти. Завезу зробити аналізи, рентген, куплю кислородний апарат. А далі буде, що буде.
До речі, про тести. Безкоштовні - це що, антитіла?

на ковид должен быть бесплатный ПЛР-тест ( по назначению семейного)... на антитела скорее всего платным будет.  опять же на антитела есть смысл  сейчас только на иммуноглобулил м. если конечно вы не путаете тест на антитела с тестом на антиген  :)
   
Нащо маршрутки, є дві машини. В лікарню вона поки що не хоче. Присмотр врачей ми знаємо - не прийде вночі медсестра в палату, бо спить, і помре тітка. Я себе не прощу.

Так це і передбачає, що ти будеш поруч. Бо сподіватися на нашу медицину не варто.
   
Нащо маршрутки, є дві машини. В лікарню вона поки що не хоче. Присмотр врачей ми знаємо - не прийде вночі медсестра в палату, бо спить, і помре тітка. Я себе не прощу.

гут... сатурацию меряйте систематически. не забывайте
   
Тітці 71 рік, купа різноманітної хроніки.
І як же лікують Дельту вдома?

за таких обставин - в лікарню якщо температура і затурація поза межами.
   
Дніпропетровська обласна рада
9 год  ·

Дніпропетровщина може перейти до «червоної зони» за 3 дні!

«На сьогодні вже два індикатори епідемічної небезпеки перевищили допустимий рівень. Це кількість госпіталізацій та коефіцієнт виявлення інфікованих. У разі, якщо такі показники протримаються ще 3 дні, державна комісія з питань ТЕБ та НС може прийняти рішення про перехід нашої області до «червоної зони», — розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Також голова облради акцентував, що стаціонари госпітальних баз заповнен [ua] і, кількість ліжок для хворих на #Ковід буде продовжувати зростати:

«За даними обласного департаменту охорони здоров‘я, ми повертаємось до статистики минулої осені, наразі вже перевищивши найбільші показники захворюваності цьогорічної весни. При чому дуже багато людей госпіталізують  з серйозними ускладненнями. Більше 90% з них - не вакциновані!» [ua]

-----------------

Одні невакциновані зайняли ліжка інших не вакцинованих, хто захворів пізніше їм не повезло

а ти вія продовжуй думати, чому не взяли у лікарню
   
Звичайно. Дядько останні 30 років хворів цукровим діабетом, вакцини на ньому випробовувати точно не варто. Та й не вберегла б все одно, захворів би.
До речі, не знаю диагноз, завтра подивлюся в свідоцтві про смерть, що написали. Сусіди і родичі перелякані "Корона". Тест ніякий не робили.

Тобто, краще було померти, але не дати шанс на життя вакциною?  :facepalm:
   
за таких обставин - в лікарню якщо температура і затурація поза межами.

Та немає місць зараз, а по факту воно може і легко минути, а може й ні. Тут вік грає проти людини.
   
на ковид должен быть бесплатный ПЛР-тест ( по назначению семейного)... на антитела скорее всего платным будет.  опять же на антитела есть смысл  сейчас только на иммуноглобулил м. если конечно вы не путаете тест на антитела с тестом на антиген  :)
Що нам покаже ПЛР - є якийсь штамм корони чи є якийсь вірус?
Платність не проблема, зробимо на антитіла.
Що нам дає тест на антіген?
Що це принципово міняє у схеми лікування, яке симптоматичне?
   
за таких обставин - в лікарню якщо температура і затурація поза межами.
а шо такоє
   
Тобто, краще було померти, але не дати шанс на життя вакциною?  :facepalm:
Шанс на життя дається не вакциною шмурдяком, а якісним медичним обслуговуванням. А з цим швах.
   
Шанс на життя дається не вакциною шмурдяком, а якісним медичним обслуговуванням. А з цим швах.
а де тебе обслуговувати ?  на ганку в селі ?
   
Жорстоке у Вії сталося зіткнення з ковідною реальністю... І чомусь одразу кисень закортіло.
   
Via, важливо знати кіко днів ваша тітка з ковідом, 10-й день - критичний...
   
Via, важливо знати кіко днів ваша тітка з ковідом, 10-й день - критичний...

У Дельти навіть раніше, за тиждень помирають.
   
Що нам покаже ПЛР - є якийсь штамм корони чи є якийсь вірус?
Платність не проблема, зробимо на антитіла.
Що нам дає тест на антіген?
Що це принципово міняє у схеми лікування, яке симптоматичне?
вия... плр это с носоглотки. он делается условно сутки. в принципе обычно если утром сдал... к вечеру будет результат. условно считается более точным. на антиген.... берется с носа. это такой себе эксресс тест. в общем то считается тоже точным на сегодняшний день. по деньгам ( если в коммерческой структуре делать) дешевле чем плр... и делается в течении 15-30 минут.  эти два теста определяют есть ли ковид ( положительный тест) или нет ( отрицательный).  одно и тоже... только чуть разными способами.

на антитела вряд ли сейчас нужно делать....
   
а де тебе обслуговувати ?  на ганку в селі ?
Дійсно, є 100 ліжок на мільйон населення, нащо їх забирати і лікувати, можна ж провакцинували чим попало, так?
А вакцина не бере, наступний штамм прийшов. Але дуже зручно поридати про невакцинованих.
   
Що нам покаже ПЛР - є якийсь штамм корони чи є якийсь вірус?
Платність не проблема, зробимо на антитіла.
Що нам дає тест на антіген?
Що це принципово міняє у схеми лікування, яке симптоматичне?

Є аргумент класти до лікарні першочергово, якщо будуть місця. Зроби ПЛР, не гай часу.

Зараз нікого не покладуть навіть плано, якщо немає підтверджених симптомів і бажано аналізу ПЛР.
   
Дійсно, є 100 ліжок на мільйон населення, нащо їх забирати і лікувати, можна ж провакцинували чим попало, так?
А вакцина не бере, наступний штамм прийшов. Але дуже зручно поридати про невакцинованих.

Та бере вона, уже дослідження є з результатами саме для дельти.
   
Жорстоке у Вії сталося зіткнення з ковідною реальністю... І чомусь одразу кисень закортіло.
То окрім кисню і нема інших шляхів. А кисень і вдома не проблема організувати.
Поки що потреби нема.
   
вия... плр это с носоглотки. он делается условно сутки. в принципе обычно если утром сдал... к вечеру будет результат. условно считается более точным. на антиген.... берется с носа. это такой себе эксресс тест. в общем то считается тоже точным на сегодняшний день. по деньгам ( если в коммерческой структуре делать) дешевле чем плр... и делается в течении 15-30 минут.  эти два теста определяют есть ли ковид ( положительный тест) или нет ( отрицательный).  одно и тоже... только чуть разными способами.

на антитела вряд ли сейчас нужно делать....
І що це нам дає - я знатиму, що є корона у тітки, навіть штамм знатиму. Що далі?
   
Via, важливо знати кіко днів ваша тітка з ковідом, 10-й день - критичний...
Днів 8-9.
   
Итить, так ото в стационарах людей только кислородом и вытягивают?
   
Днів 8-9.

Може, і минеться. ПЛР зробіть.
   
Итить, так ото в стационарах людей только кислородом и вытягивают?

А якщо сатурація падає та настає кисневе голодування, що тоді робити?
   
У Дельти навіть раніше, за тиждень помирають.

розрив в інфікуванні не більше декількох днів, то не схоже що ващій тітці важка форма.
   
І що це нам дає - я знатиму, що є корона у тітки, навіть штамм знатиму. Що далі?

Робити, як лікар каже, і сподіватися, що імунітет витягне.
   
Може, і минеться. ПЛР зробіть.
Завтра завезу зроблю. А якщо негативний, що тоді?
   
А якщо сатурація падає та настає кисневе голодування, що тоді робити?
Та не может быть, там кроме кислорода куча назначений
   
ну дик і неширнувшиєся, які молодше 50-ти, теж мруть у цих межах.
А може і менше.
Нафуя тоді ширятися?
=====================

Щоб легко перехворіти померти.
Що тут не ясно? :weep:
   
розрив в інфікуванні не більше декількох днів, то не схоже що ващій тітці важка форма.
Я цікавлюся, як вловити момент настання важкої форми. Кажуть, клади в стаціонар з легкою формою, а рентген не роби.
   
Дійсно, є 100 ліжок на мільйон населення, нащо їх забирати і лікувати, можна ж провакцинували чим попало, так?
А вакцина не бере, наступний штамм прийшов. Але дуже зручно поридати про невакцинованих.
я не розумію, для чого кудась когось забирати

Декому не везе і отримують запалення легенів, як ускладнення ОРВІ.
Таке траплялося останні сто літ.
Аж раптом це оголосили пандемією.
   
Та не может быть, там кроме кислорода куча назначений
Толку з тієї кучі, фуфломіцини і вітаміни?
   
Я цікавлюся, як вловити момент настання важкої форми. Кажуть, клади в стаціонар з легкою формою, а рентген не роби.

Починаєш задихатися та температура не падає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія