Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А что там на Светлодарской?

Re:  А что там на Светлодарской?

Набег это когда набежали и убежали до того как поймали. А так "воины закрепились на новых позициях! Ура, лес наш!"

Скоро узнаем. А вообще за шапкозакидательство на войне бьют больно...
   
Re:  А что там на Светлодарской?

А! Вкурив. Але от у чому фігня. Ви тепер публічна людина. Як тільки Ви зголосилися на форумі, що допомагаєте 54й, і тут є дописувачі, які то підтвердять, Ви стаєте провідником інформації від хлопців з 54ї бригади. І тепер Ви мусите кожне своє слово зважувати ретельно, аби не завдати шкоди (хай навіть психіці читачів). Особливо у такі часи, коли 54а на вістрі подій.
Шануйте себе, та велика Вам подяка за волонтерство.

Так,я розумiю.Звертаю увагу,що я дуже мало писав у цiй гiлцi,деяку iнфу не можу розголошувати.Дореч i,наша рота без втрат,а значить ми не дарма робили свою справу.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

 Петро Порошенко ‏@poroshenko  1 ч1 час назад
Приголомшений звісткою про зухвалий напад на Різдвяний ринок у самому серці Берліна.

Петро Порошенко ‏@poroshenko  1 ч1 час назад
Українці моляться за невинних жертв трагедії і засуджують цей диявольський акт насильства, якому не може бути жодного виправдання
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Скоро узнаем. А вообще за шапкозакидательство на войне бьют больно...


 Бойцы все-реально герои.Вопросы есть к тем,кто отдает приказ...
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Схоже, що мала місце чергова непродумана ініціатива з місця...
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Дебальцево по Минским соглашениям - украинская территория,имеем право применять всё что угодно
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Вообще конечно жесть.

С вечера и до утра волонтеры пишут - не разгонять щраду. Все ок. Это война.

Вечером те же волонтеры пишут, что писец, жопа и зрада. ((

Херово это все.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Схоже, що мала місце чергова непродумана ініціатива з місця...

Хз. Пишут, что все согласовано с высшим командованием.
Сам муженко в курсе. Говорят, что комбриг 54 его кореш.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Дебальцево по Минским соглашениям - украинская территория,имеем право применять всё что угодно

І хто вирішив те право реалізувати?

Головнокомандувач і ГШ?

Чи хтось дуже рєзвий в окопі і без отого " всё что угодно", на голому інтузізізмі?
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Вообще конечно жесть.

С вечера и до утра волонтеры пишут - не разгонять щраду. Все ок. Это война.

Вечером те же волонтеры пишут, что писец, жопа и зрада. ((

Херово это все.

А вот такие они, эти волонтеры... Они ж туда "звонят" и сразу наперегонки ретранслируют. С утра была "перемога", теперь "зрада"...
   
Re:  А что там на Светлодарской?

йди нахуй разом з цим твітером
Вибачте, не можу. Бо є чоловічої статі і гомосексуалізм присутній хіба що глибоко латентно, так що допоки не зміг знайти.
Лінки на скріншоти з твіттеру використовую, бо не зареєстрований у Фейсбуку. Насправді то скріншот з Фейсбуку. Вставляти зразу картинку? ОК.
Я так розумію, апелювати до
4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом
немає сенсу? Ну і чорт з ним, моє перебування на ФУПі в якості дописувача (після стажу читача з 2003го - так, я знаю на чиєму джипі був прив'язаний козел, що таке @, та навіть прізвище Дівчинки) мало на меті цілі, які наразі досягнуті, так що викреслення з кола пікейних жилетів не розвалить моє життя.
Але все ж цікаво. Думка, що загиблих Героїв треба вшановувати не гірше, ніж старообрядних (бо у Княжичах у сутичці приймали участь кримінальна розвідка, ДСО та Корд, які були або взагалі не реформовані, або реформовані в стилі "присягаю на вірність Авакову особисто") мєнтів - викликає у Вас настільки гарячі емоції?
   
Re:  А что там на Светлодарской?

за поширення неправдивих новин з фронту банити нах і за паніку теж...

++++++++
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Хз. Пишут, что все согласовано с высшим командованием.
Сам муженко в курсе. Говорят, что комбриг 54 его кореш.

"В курсє" вже вся Україна і не лише.

Ініціатор наступу хто? Хто його планував і здійснював безпосереднє керівництво?
   
Re:  А что там на Светлодарской?

"В курсє" вже вся Україна і не лише.

Ініціатор наступу хто? Хто його планував і здійснював безпосереднє керівництво?

Какой наступ...
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Вибачте, не можу. Бо є чоловічої статі і гомосексуалізм присутній хіба що глибоко латентно, так що допоки не зміг знайти.
Лінки на скріншоти з твіттеру використовую, бо не зареєстрований у Фейсбуку. Насправді то скріншот з Фейсбуку. Вставляти зразу картинку? ОК.
Я так розумію, апелювати до
4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом
немає сенсу? Ну і чорт з ним, моє перебування на ФУПі в якості дописувача (після стажу читача з 2003го - так, я знаю на чиєму джипі був прив'язаний козел, що таке @, та навіть прізвище Дівчинки) мало на меті цілі, які наразі досягнуті, так що викреслення з кола пікейних жилетів не розвалить моє життя.
Але все ж цікаво. Думка, що загиблих Героїв треба вшановувати не гірше, ніж старообрядних (бо у Княжичах у сутичці приймали участь кримінальна розвідка, ДСО та Корд, які були або взагалі не реформовані, або реформовані в стилі "присягаю на вірність Авакову особисто") мєнтів - викликає у Вас настільки гарячі емоції?

там є пункт за флуд ботоводство і відсутність здорового глузду . а тебе тільки нахуй послали а треба було б в ніколи
   
Re:  А что там на Светлодарской?
Svitlana Bykova

Вибачте, не можу. Бо є чоловічої статі і гомосексуалізм присутній хіба що глибоко латентно, так що допоки не зміг знайти.
Лінки на скріншоти з твіттеру використовую, бо не зареєстрований у Фейсбуку. Насправді то скріншот з Фейсбуку. Вставляти зразу картинку? ОК.
Я так розумію, апелювати до
4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом
немає сенсу? Ну і чорт з ним, моє перебування на ФУПі в якості дописувача (після стажу читача з 2003го - так, я знаю на чиєму джипі був прив'язаний козел, що таке @, та навіть прізвище Дівчинки) мало на меті цілі, які наразі досягнуті, так що викреслення з кола пікейних жилетів не розвалить моє життя.
Але все ж цікаво. Думка, що загиблих Героїв треба вшановувати не гірше, ніж старообрядних (бо у Княжичах у сутичці приймали участь кримінальна розвідка, ДСО та Корд, які були або взагалі не реформовані, або реформовані в стилі "присягаю на вірність Авакову особисто") мєнтів - викликає у Вас настільки гарячі емоції?
ні, просто дебилів та провокаторів не люблю
і усіляко сприяю, щоб вони на фупі не затримувались

зі. про "думку" - це ви дарма. У вас немає чим це робити.
А тепер будь ласка перечитайте ще раз моє побажання - і щасливої дороги
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Так,я розумiю.Звертаю увагу,що я дуже мало писав у цiй гiлцi,деяку iнфу не можу розголошувати.Дореч i,наша рота без втрат,а значить ми не дарма робили свою справу.
Звертаю увагу - бій ще не закінчився. І... тут багато (сподіваюсь) людей на великих нервах очікують звісток. Звісно, очікують гарних. Але готові до всяких...
   
Re:  А что там на Светлодарской?

"В курсє" вже вся Україна і не лише.

Ініціатор наступу хто? Хто його планував і здійснював безпосереднє керівництво?

Схоже, що керівництво 54-ї бригади. Яке волонтери вважають "своїм" та правильним. Але задумане пішло не так, як планувалося. Буває. Але уже не включиш тему "Генштаб поганий", хоч дехто і намагається. Це війна. На війні по всякому буває...
   
Re:  А что там на Светлодарской?

смотрите ширше -
сначала там полетал амерский беспилотник
а полетал он после пальмиры - где путлер передал игилу оружие против амеров
наши идут в атаку
рашисты собрали там арту  и мясо - знач их нету в других местах

думаю эта кухня не локальная и следует ожидать чего-то приятного для украины
ну а потери неизбежны и в армию сейчас идут люди с готовностью умереть за страну,так что скулёж преждевременен
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Какой наступ...

Та отакий, про який пишуть вже з ночі. Контр- чи не контр-, а "захопили", "позиції ворога",  "трофеї" і пр. вже описано-переписано.

І що тепер?

Хто герой?  Хто ініціатор?  Чи там була лише оборона від нападу орків?

Поки реалії такі, що є багато загиблих, поранених і зовсім не відомо ЩО Ж ТАМ ВІДБУЛОСЬ, хто ініціатор тих подій.
   
Re:  А что там на Светлодарской?
Svitlana Bykova

Звертаю увагу - бій ще не закінчився. І... тут багато (сподіваюсь) людей на великих нервах очікують звісток. Звісно, очікують гарних. Але готові до всяких...

Фішер, не ведися. Забий
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Звертаю увагу - бій ще не закінчився. І... тут багато (сподіваюсь) людей на великих нервах очікують звісток. Звісно, очікують гарних. Але готові до всяких...

Звісно нерви :(

Дуже нервує, коли на крові хтось намагається чи піаритись чи зраду розганяти.

Ясно, що тепер, хто б не почав цей бій, наші будуть робити все, щоб крові було менше, а результат кращим для нас.

І в ГШ і пр. верхах та й не лише там, зараз "жопи в милі", дуже сподіваюсь на це.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Пишут, что свинособаки перешли в наступление

то лугандонська "журналіздка" вкинула
   
Re:  А что там на Светлодарской?

то лугандонська "журналіздка" вкинула

   
Re:  А что там на Светлодарской?

Ми всі, і в першу чергу волонтери, повинні розуміти, що російські терористичні війська знаходяться у вигіднішому положенні через таку просту причину - вони можуть закидати м'ясом і таким чином досягати успіхів. Їхніх бійців ніхто не жаліє, вони нікому не інтересні, вони всім похуй. Просто тупо зосередити купу м'яса і кинути на убій - після чого ні одна душа не пискне про якусь зраду.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

самое время тестировать новые ракеты
   
Re:  А что там на Светлодарской?

   
Re:  А что там на Светлодарской?

Серж Марко ‏@Serg_Marco  1 год.1 годину тому Переглянути переклад
@stars111988 соответствует. Огнем их блокировали. Вернее - по ним сыпят, по дорогам сыпят, добраться к ним под огнем рисково. И связь глушат
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Тобто як такого класичного оточення там немає. Просто обстрілюють підступи до них. Кажуть, що орки дуже велику кількість САУ притягнули.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

А чего наши не могли так же насыпать в тот лесок? я не експерт конечно.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Тобто з точки зору плану все відбулося нормально - відкинули ворога, зайняли нові позиції. Але реакція кацапів виявилася не такою, як прогнозувалася - вони мобілізували всі ресурси, в першу чергу артилерійські. Ось і важко дуже. А дехто вже зради про оточення розганяє. Яке оточення, якщо просунулися всього на півтора км від наших основних позицій?
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Минулого разу зраду розганяли - чого пішли з висоти? Того що тоді штаб очікував такого ж самого - що орки притягнуть кілька батарей важкої арти і будуть крити свіжозайняті позиції. Зараз уже не пішли з зайнятих позицій, орки криють артою - і знову бляха зрада. Ось це і називається зрадойобство - це коли що б не зробили, всеодно зрада, навіть якщо роблять те, що вимагали минулого разу.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Ок. Вата притащила арту..

А где наша арта? В смысле не те пару САУ и минометов из бригады, а серьезная арта?
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Ок. Вата притащила арту..

А где наша арта? В смысле не те пару САУ и минометов из бригады, а серьезная арта?

А ми знаємо, що нашої арти там немає? В часи Дебальцево теж казали що немає нашої арти. А вона працювала так, що стволи світилися. І Смерчі з Ураганами неперервно шмаляли. Просто питання з цілеуказаннями. Там же САУ праюють. Зробили кілька залпів - поміняли позиції.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

А ми знаємо, що нашої арти там немає? В часи Дебальцево теж казали що немає нашої арти. А вона працювала так, що стволи світилися. І Смерчі з Ураганами неперервно шмаляли. Просто питання з цілеуказаннями. Там же САУ праюють. Зробили кілька залпів - поміняли позиції.

Волонтеры пишут,что арта работала херово. Всего 1 сау
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Волонтеры пишут,что арта работала херово. Всего 1 сау

Можливо, просто не знають, по чому працювати. Немає цілей. Просто для краси шмаляти?
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Цілі могли б дати ті бійці, що висунулися вперед. Але кацапи глушилки ввімкнули, зв'язку з ними немає.
   
Re:  А что там на Светлодарской?


А где наша арта? В смысле не те пару САУ и минометов из бригады, а серьезная арта?
Читал, что едет туда 3-й дивизион 55-й оарб туда, но инфа так себе.
   
Re:  А что там на Светлодарской?


Читал, что едет туда 3-й дивизион 55-й оарб туда, но инфа так себе.

Єдет нє єдет......  Ви розумієте, що це інфа не для інтернету. Ще напишіть маршрут і час прибуття.
   
Re:  А что там на Светлодарской?

Фактично те що зараз відбувається - мало відбутися ще тоді, коли всі кричали "чому відійшли?". Так що зрадойоби та крикуни значною мірою причетні до того, що відбувається зараз. Але вони, ясен пень, вини за собою не признають.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія