Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мирный план Италии

Re: Мирный план Италии

Все мирные планы могут исходить только от Украины и все они только в пользу только Украины!
   
Re: Мирный план Италии

план схоже на заморозку конфлікту

Та хуйло і без плану може заморозити конфлікт в будь який момент. Просто припинити наступ на Донбасі та наказати закріпитися на досягнутому.
   
Re: Мирный план Италии

наxуй хай пройдуть, слідом за москвою
ну або обміняють сіцилію або сардинію на крим. Слабо?
   
Re: Мирный план Италии

нмд, головне-це постачання зброї, а не якісь там мирні плани. доти, доки будуть поставки зброї до тих пір Україна буде посилати всі ті плати за руським кораблем.
   
Re: Мирный план Италии

Все мирные планы могут исходить только от Украины и все они только в пользу только Украины!
не тільки від України, але й від головних постачальників зброї. вони відомі, італії серед головних постачальників немає.
   
Re: Мирный план Италии

Та хуйло і без плану може заморозити конфлікт в будь який момент. Просто припинити наступ на Донбасі та наказати закріпитися на досягнутому.
а кто сказал что мы остановимся?
   
Re: Мирный план Италии

наxуй хай пройдуть, слідом за москвою
ну або обміняють сіцилію або сардинію на крим. Слабо?

Так вони ж сподіваються, що до них черга не дійде  :weep:
   
Re: Мирный план Италии

а кто сказал что мы остановимся?

Нам це можуть сказати лише союзники, які перестануть нам постачати зброю.
   
Re: Мирный план Италии

Нам це можуть сказати лише союзники, які перестануть нам постачати зброю.
так. і Україна буде просто безсила щось вдіяти
   
Re: Мирный план Италии
v10

Далі за участю міжнародних посередників пропонується обговорити «територіальні суперечки» між Росією і Україною. Італійські пропозиції передбачають повну автономію для Криму та Донбасу, з гарантіями мовних і культурних прав, повного самоврядування та незалежної безпеки, зберігаючи при цьому територіальну цілісність України та встановивши кордони, визнані міжнародною спільнотою.
пусть следуют за военнім русским кораблем  :facepalm:
   
Re: Мирный план Италии

Нам це можуть сказати лише союзники, які перестануть нам постачати зброю.
Вы думаете США и Великобритании выгодно нам это сказать? :)
я думаю - НЕТ
   
Re: Мирный план Италии
v10

У повідомленні від 15:17 немає ніякого "трошки України"
а що таке повна автономія?
   
Re: Мирный план Италии

Краще їм план курити, а не складати. Кацапи вже не раз заявляли, що нічого вони повертати не будуть, а єдиний реальний варіант-це повернення всього за хопленого з початку 14 року. Крім того потрібна буферна зона в суміжних з Україною областях - бєлгородській, курській, ростовській і т.д.. Яка буде досягнена знищенням всієї інфраструктури в цих регіонах, мінуванням і відповідно переміщенням звідти населення в глибину кацапстану. Поки умови для цього не складуться, ніяке припинення вогню не можливе
   
Re: Мирный план Италии

Вы думаете США и Великобритании выгодно нам это сказать? :)
я думаю - НЕТ

Ось і будемо на це сподіватися. А поки що варто посилати на хуй однозначно усіх хуйлоферштеєрів...
   
Re: Мирный план Италии

а кто сказал что мы остановимся?

Цього звісно, ніхто не може сказати.
Але є факт: там, де кацапи вирішили не йти далі, а окопуватися та утримувати захоплене (південь та Крим), ми також зупинилися.
Але менше з тим.
План є нереальним, тому що для нас він прийнятний, але для кацапів - ні.

   
Re: Мирный план Италии

Але є факт: там, де кацапи вирішили не йти далі, а окопуватися та утримувати захоплене (південь та Крим), ми також зупинилися.

На півночі Харківщини вони теж не йшли далі
   
Re: Мирный план Италии

Але є факт: там, де кацапи вирішили не йти далі, а окопуватися та утримувати захоплене (південь та Крим), ми також зупинилися.
да ну?!!!
Киев, Суммы, Чернигов, Харьков - мало?
Харьков закончится, юг начнётся - не?
   
Re: Мирный план Италии

Цього звісно, ніхто не може сказати.
Але є факт: там, де кацапи вирішили не йти далі, а окопуватися та утримувати захоплене (південь та Крим), ми також зупинилися.
Але менше з тим.
План є нереальним, тому що для нас він прийнятний, але для кацапів - ні.

Ми не пішли на окремих напрямках, бо поки що це не пріоритет. У нас банально стільки зброї немає.
   
Re: Мирный план Италии

мінськ-3

при такій масті (майже безлімітна зброя) погодитись на відторгнення територій це поразка у війні.
   
Re: Мирный план Италии

я думаю що це каци закидують теми, а не італія.

італія просто посередник, їй все одно.
   
Re: Мирный план Италии

я думаю що це каци закидують теми, а не італія.

італія просто посередник, їй все одно.

Вполне возможно.

В любом случае интересно - Украина вообще в курсе?
   
Re: Мирный план Италии

мінськ-3

при такій масті (майже безлімітна зброя) погодитись на відторгнення територій це поразка у війні.

а ти почитай, яка зрада у темі про лендліз щодо "безлімітної зброї". поки що нічого з нею не зрозуміло

я думаю що це каци закидують теми, а не італія.

італія просто посередник, їй все одно.

каци закидують теми щодо повернення Криму? якось сумнівно
   
Re: Мирный план Италии

Безлімітна зброя проти комарів?
Треба зброя на 300 км
Щоб такі ями залишали як кацапи в Десні
   
Re: Мирный план Италии

я думаю що це каци закидують теми, а не італія.

італія просто посередник, їй все одно.
таких планів з італій з 14 - го був вагон і візок і кожен зі своїм планом. згадайте план  зятя кучми в НЙТ.
все залежить від постачання того, що буде аргументом для кацапа. не буде потстачання-небуде й аргумента і тоді неважливо, хто буде автором. згадайте 14-15 рр. чи погодилася б Україна тоді на МУ якби мала хоча б половину від того, що має зараз?
   
Re: Мирный план Италии

мінськ-3

при такій масті (майже безлімітна зброя) погодитись на відторгнення територій це поразка у війні.

в плані немає відторгнення територій
   
Re: Мирный план Италии

В любом случае интересно - Украина вообще в курсе?
Безумовно, інакше Подоляк не виступив би з заявою, що пропозиції про припинення вогню неприйнятні, перемовини можливі лише після виведення війск РФ на позиції станом на 23 лютого.
   
Re: Мирный план Италии

Усі домовленості -програми...припинення вогню і тд без виведення свинособачих військ як мінімум до 24 .02 йдуть нахуй
А усі хто це розганяє є прохуйловськими блядями
Схоже прийшов час до вкидів з припиненням війни але з окукленням нових територій кацапами від 'євродрузів' . Зараз ця хуйня піде косяками
   
Re: Мирный план Италии

Безумовно, інакше Подоляк не виступив би з заявою, що пропозиції про припинення вогню неприйнятні, перемовини можливі лише після виведення війск РФ на позиції станом на 23 лютого.

Ужель та самая Елена?
   
Re: Мирный план Италии

Ужель та самая Елена?
Ужель.)))
   
Re: Мирный план Италии

в плані немає відторгнення територій

 :weep: У планах 2014 теж не було ніяких відторгнення територій.  Погугли якщо ти не тупий чи може вже забув. Починається той самий сценарій де ми втрачаємо території. ..'главное не стрєлять' і дагаваріватся
   
Re: Мирный план Италии

Ужель та самая Елена?

І українською  :gigi:

Profilaktik, бери приклад

   
Re: Мирный план Италии

І українською  :gigi:

Profilaktik, бери приклад

Горжусь такими людьми.
   
Re: Мирный план Италии

Ужель.)))
:give_rose:
   
Re: Мирный план Италии

:weep: У планах 2014 теж не було ніяких відторгнення територій.  Погугли якщо ти не тупий чи може вже забув. Починається той самий сценарій де ми втрачаємо території. ..'главное не стрєлять' і дагаваріватся

Крим у 14 був відторгнутий без всяких умов
погугли
   
Re: Мирный план Италии

Не піде Зеленський на таке. Бо не протримається і дня в Україні після такої зради. І добре це розуміє. Тільки перемога зі звільненням територій.
   
Re: Мирный план Италии

Крим у 14 був відторгнутий без всяких умов
погугли
в 14м у нас не было армии
а то что называлось армией как система ею не являлась
   
Re: Мирный план Италии

в 14м у нас не было армии
а то что называлось армией как система ею не являлась
5

Вопрос дискуссионный. Мягко говоря. :-)o
   
Re: Мирный план Италии

Мирних планів у нас було багато, закінчилося війною.
Отож, наразі (доки наші території окуповані) може бути лише військовий план.
А усім тих, хто 8 років генерував нам мирні плани, які призвели до катастрофи, пропоную ввести реальне ембарго кацапам і підключитися до реального постачання нам наступальної зброї, бо їхні плани спрацювали у протилежному напрямку.
Після деокупації можна буде знову повернутися до розгляду мирних планів.
   
Re: Мирный план Италии

А хто īх просив про якийсь там план?
   
Re: Мирный план Италии

А хто īх просив про якийсь там план?

Хуйло
Невже не зрозуміло?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія