Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жертвоприношение Исаака

Re: Жертвоприношение Исаака

Алеж ізза байків Крилова не винищувалось дика кількість людей та нє топтались будьякі ростки прогрессу.

То - властивість людства, незалежно від авторства чи смаку чи кольору байок.

Людство шукає красиві приводи, щоб, прикриваючись ними, винищити тих, в кого трава зеленіша, і самим на тій траві розлягтися.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

всі такі вумні, сиджу читаю :(
аж охота взяти арматурину почати вас всіх писдити :laugh:

арматуриною не зручно
   
Re: Жертвоприношение Исаака

ми говоримо про тору чи про старий тестамент? :laugh:
та какая разница, это написано уже после вавилонского плена, там нахватались всякого дуализма.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

І в цієї задачі досить цікаве рішення ...

Цікавого в ній може бути лише ситуація ділення на нуль, вміло замаскована.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

арматуриною не зручно
зручно ,16
І обмотати ізолєнтою :laugh:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Цікавого в ній може бути лише ситуація ділення на нуль, вміло замаскована.

ні, там про ділення на нуль не йдеться, дам друга дуже цікава особливість.
І цей чувак коментує цю задачу яку вирішив тільки один чувак на тому екзамені в австралії ...
   
Re: Жертвоприношение Исаака

І сталося в дорозі на нічлігу, стрів був його Господь і шукав, щоб убити його. Та Ціппора взяла кременя, і обрізала крайню плоть свого сина, і доторкнулася нею до ніг його та й сказала: Бо ти мені наречений крови! І пустив Він його. Тоді вона сказала: Наречений крови через обрізання. (Вихід 4:24-26)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Думка виходить з того, ЧОМУ в Біблії вказані точні розміри стін Храму, матеріали, розміри і декорації Ковчегу, і взагалі - надто багато непотрібних і несуттєвих деталей стосовно КОЖНОЇ сторони життя.
На мою думку - це тому, що євреї, РАБИ, відпущені на ВОЛЮ, поняття не мали, що таке ВОЛЯ, а що таке АНАРХІЯ, і при першій-ліпшій нагоді КОЖЕН вважав за необхідне погиркатися з іншими, відстоюючи свою абсолютно безпідставну думку про БУДЬ-ЩО - аби лиш показати, що він ніби-то в тому шарить.
Посеред такого абсолютного хаосу, що був часто причиною мордобиття, Мойсеєві не залишалося нічого іншого, як накричати на той весь збрід "Стіна буде 123 метри довжиною! Не 122, не 124, а 123!! Так сказав сам Бог! Хто проти - закидаєм камінням!". Крапка.
Воно мало позитивний ефект ТОДІ для встановлення порядку, але ТЕПЕР з усіх тих цифр і правил випливає сторонній ефект - "вірні" вважають за необхідне строго і сліпо слідувати саме тим драконівським і беззмістовним вимогам, абсолютно при цьому не помічаючи (і не бажаючи помітити) речей головних і великих, заради яких те все робилося - в першу чергу, самого Бога.

Ну припустимо , хоча це не так суттєво . А  чого ти на Мельхіседека так відреагував ? Твоя думка цілком слушна що до того що перед " жертвоприношенням " були дві важливих події : з'явлення трьох ангелів , і Мельхиседек .
Давай я натякну .що там Мельхіседек виніс , а також референції щодо нього в посланні апостола Павла до жидів глава 7. ?
Ну а потім вже можна перейти до " жертвоприношення Ісаака " ,( на третій день переходу ) і як він піднімався до гори з деревом на раменах  і одразу можна перейти до тогож послання апостола Павла до жидів вже до 11 глави де він говорить про силу Бога воскресити Ісаака з мертвих .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

версія цікава , але ментально не " біблійна " , якщо можна так висловитись . Те що трапилось з Лотом відбулося по-за Законом ( до Закону ) Тому іцест не міг розглядатись як порушення якоїсь моралі як ми знаємо її зараз . Відповідньо , власне , походження народів від інцесту не могло бути в очах " ізраільтян " безпосередньою причинею  для ворожнечі. Але меньше з тим .

я вже колись розказував. Вся ця історія з пханням дочок - повна маячня, написаная якимсь інцестніком (свята книшка, бгг :D )
Докази:

1. Якшо людину упоіть до мичання, то його прутень, може, сяк-так і стоятиме, но х він кінчить.
2. У обох дочок не тіки получілось довести до кінчання - та щей у обох получілось завагітніти (чудасія)
3. Лот воспітал обох дочок правєднимі. В той час жінка була - бєссловєсна та бєзініціятивна худобина, а тим більш - правєдна(с). Плюс - ці дочки бачили силу гнєва бога X(
Питання: яким чином ото в цих правєдних худобинах прорєзалась ініціятива ? Та щєй така, яка явно наказуєма не тіки від батька, та щєй від страшенного (всєзнающєго) бога? Звідки - ініціятива та смєлость йти проти батька та бога?..

вивод: МАЯЧНЯ, причому ЖАХЛИВА.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

всі такі вумні, сиджу читаю :(
аж охота взяти арматурину почати вас всіх писдити :laugh:

ковбасою кращч :)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ну припустимо , хоча це не так суттєво . А  чого ти на Мельхіседека так відреагував ?

Я на нього реагував?! Я поняття не маю, хто це! Будь то Мельхіседек, Мельхіор чи Малахіт!  :pooh_lol:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

ні, там про ділення на нуль не йдеться

Думаю, йдеться. Вміло замасковане.
Як приклад:

https://www.youtube.com/watch?v=w-I6XTVZXww


This is a joke, right? It reminds me of those "proofs" I saw in the 90s where people would show that 1 = 2 by sneakily dividing both sides by zero at some point. 1 - 1 + 1 - 1 + 1 -1 ... = 1/2 is doing the same thing: that sum is indeterminate. It's a shame to see this because I normally learn a lot from Numberphile's videos.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

крокодил, давай без "мачіть", в тебе що бог вселився, що рвешся так "мачіть"    :laugh:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

я вже колись розказував. Вся ця історія з пханням дочок - повна маячня, написаная якимсь інцестніком (свята книшка, бгг :D )
Докази:

1. Якшо людину упоіть до мичання, то його прутень, може, сяк-так і стоятиме, но х він кінчить.
2. У обох дочок не тіки получілось довести до кінчання - та щей у обох получілось завагітніти (чудасія)
3. Лот воспітал обох дочок правєднимі. В той час жінка була - бєссловєсна та бєзініціятивна худобина, а тим більш - правєдна(с). Плюс - ці дочки бачили силу гнєва бога X(
Питання: яким чином ото в цих правєдних худобинах прорєзалась ініціятива ? Та щєй така, яка явно наказуєма не тіки від батька, та щєй від страшенного (всєзнающєго) бога? Звідки - ініціятива та смєлость йти проти батька та бога?..

вивод: МАЯЧНЯ, причому ЖАХЛИВА.

Дай спокій тому Лотові і його дочкам . Не було ще Закону , тому " ненаказуємо "
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Думаю, йдеться. Вміло замасковане.
Як приклад:

https://www.youtube.com/watch?v=w-I6XTVZXww


This is a joke, right? It reminds me of those "proofs" I saw in the 90s where people would show that 1 = 2 by sneakily dividing both sides by zero at some point. 1 - 1 + 1 - 1 + 1 -1 ... = 1/2 is doing the same thing: that sum is indeterminate. It's a shame to see this because I normally learn a lot from Numberphile's videos.

та нееее... гарантую ділень на нуль там нема, задача не його і не про те , це реальна і цікава задача з дивним і прикольним рішенням
   
Re: Жертвоприношение Исаака

версія цікава , але ментально не " біблійна " , якщо можна так висловитись . Те що трапилось з Лотом відбулося по-за Законом ( до Закону ) Тому іцест не міг розглядатись як порушення якоїсь моралі як ми знаємо її зараз . Відповідньо , власне , походження народів від інцесту не могло бути в очах " ізраільтян " безпосередньою причинею  для ворожнечі. Але меньше з тим .
войны с этими народами были уже после исхода, когда моисей получил скрижали и установил правила поведения, ну типа иудейского шариата, что можно делать, что нельзя.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

та нееее... гарантую ділень на нуль там нема, задача не його і не про те , це реальна і цікава задача з дивним і прикольним рішенням

Alright. Перегляну при нагоді!
   
Re: Жертвоприношение Исаака

типа иудейского шариата
галаха
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я на нього реагував?! Я поняття не маю, хто це! Будь то Мельхіседек, Мельхіор чи Малахіт!  :pooh_lol:

Ну ти виділив чогось і поставив "медведика " і сказав що знаєш про що була брошура . От я і спитав .
Фіг з тою брошурою , а от Мельхіседек в цьому епізоді має роль ключову .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

крокодил, давай без "мачіть", в тебе що бог вселився, що рвешся так "мачіть"

без МАЧІТЬ, нажаль, ніц невийде :nea:
Ти багато бачив прімєров, коли бандюг, тупих та тупих фанатіков можна було побідить без насилля (або реальной угрози насилля)? Та мабуть нема жодного.
"Шоб побідило добро - тре шоб добриє убілі всєх злих" - то не насмішка, а дуже мудрий афорізм. Бо насилля - лише інструмент і може прімєняцця як задля зла, так і задля добра.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Дай спокій тому Лотові і його дочкам . Не було ще Закону , тому " ненаказуємо "

причому тут закон-незакон - крокодил пише, шо біблія - то збірка повной маячні, де маячня сидить на маячні і маячнею поганяе.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

ну верующие с вами не согласны.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

старий тестамент то в першу чергу історія жидівського народу ,досить докладна
   
Re: Жертвоприношение Исаака

войны с этими народами были уже после исхода, когда моисей получил скрижали и установил правила поведения, ну типа иудейского шариата, что можно делать, что нельзя.

Все правильно , але під тягарем заповідей Закону був лише Ізраіль . Вимагати у решти виконання цих заповідей , вони не збирались , що цілком логічно . Тому моральність чи аморальність моавитян і решти Ізраіль взагалі не цікавили . Я це мав наувазі .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

старий тестамент то в першу чергу історія жидівського народу ,досить докладна

от нехайби і оставілі, хто кого роділ та кого різав, а не натусували туди про знущання над зміюкою, пхання Хамом батька, а Лотом - дочок :D
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ну ти виділив чогось і поставив "медведика " і сказав що знаєш про що була брошура . От я і спитав .
Фіг з тою брошурою , а от Мельхіседек в цьому епізоді має роль ключову .

Я сказав, що здогадуюсь - і виклав свій здогад.
Якщо брошура була не про беззмістовність дослівного трактування речень зі Старого Заповіту, а про Мельхіседека, - то вона мені не цікава, як і к-сть листя на Неопалимій Купині, чі історія про Йова (чи когось-то там), хто жив місяць в животі кита, як в підвалі.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

та причем тут аморальность и моральность. Они враги. А врагов принято очернять.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

старий тестамент то в першу чергу історія жидівського народу ,досить докладна
Історією ( як наукою) яб це не назвав . Як і підручником з біології чи космологіі
   
Re: Жертвоприношение Исаака

та причем тут аморальность и моральность. Они враги. А врагов принято очернять.

Я ж і кажу , що не причому . Вище я написав що походження цих двох народів від інцесту не було безпосередньою причиною конфлікту .  :)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

та не было, конечно причиной конфликта. Но воевать с теми, кем брезгуешь, как-то легче, не?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я сказав, що здогадуюсь - і виклав свій здогад.
Якщо брошура була не про беззмістовність дослівного трактування речень зі Старого Заповіту, а про Мельхіседека, - то вона мені не цікава, як і к-сть листя на Неопалимій Купині, чі історія про Йова (чи когось-то там), хто жив місяць в животі кита, як в підвалі.

Іона . Старозавітний символізм Іони розкрив сам Христос , тому це взагалі питаннь по Іоні не повинно виникати .  Сам часто навожу цитату , особливо для вогнепоклонників на Великдень . Що не дасться цьому роду лукавому жодного знамення крім знамення Іони пророка .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

та не было, конечно причиной конфликта. Но воевать с теми, кем брезгуешь, как-то легче, не?

Погоджуюсь , тут твоя паралель з ментальністтю " шариатчиків " цілком коректна .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Історією ( як наукою) яб це не назвав . Як і підручником з біології чи космологіі
ну то нмд нерозривно повязане з вічним питанням хто є жидом))))
істота питання може бути як релігійна так і етнічна
точніше одне з другим нерозривно повязане
опис як сформувався народ( релігійна спільнота) і що його обєднало
звичайно головною ниткою яка пронизує цілий ст то взаємовідносини між богом і жидами
   
Re: Жертвоприношение Исаака

ну то нмд нерозривно повязане з вічним питанням хто є жидом))))
істота питання може бути як релігійна так і етнічна
точніше одне з другим нерозривно повязане
опис як сформувався народ( релігійна спільнота) і що його обєднало
звичайно головною ниткою яка пронизує цілий ст то взаємовідносини між богом і жидами

Та там якщо заглиблюватись , то скільки шкіл , стільки ж і думок . Класичним, є якщо ти пам'ятаєш : І не кажіть в сердцях ваших наш отець Авраам . Тобто етнічна складова явно присутня , звичайно як і релігійна ( віра Авраама ) .
Ну а теза Христа , що Бог з каміння може створити дітей Авраама   . Це вже суто релігійний аспект , причому тотальний .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

хто жив місяць в животі кита, як в підвалі.

Пророк Иоана . 3 дня и 3 ночи пробыл во внутренностях огромной рыбы.

Как кит проглотил Иону?

Господь повелел Ионе проповедовать в Ниневии. Иона не пожелал исполнить волю Божию и пытался укрыться на корабле.  Господь, желая вразумить Иону, послал бурю. Иона понял, по какой причине разыгралась буря, и дабы спасти корабль и людей попросил корабельщиков сбросить его за борт. Буря прекратилась немедленно. По велению Господа пророка Иону проглотил кит.
Иона во чреве кита.

Иона пробыл во чреве кита три дня и три ночи. Иона в чреве кита молился Богу и каялся в своем непослушании. Господь простил Иону и повелел киту извергнуть пророка на сушу. После этого события Иона всегда исполнял волю господню.

Во чреве кита Иона не потерял присутствия духа, он уповал на Господа, и Господь снова позволил ему увидеть свет.  Молитвы Ионы во чреве кита легли в основу 6-й песни канонов.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Та там якщо заглиблюватись , то скільки шкіл , стільки ж і думок . Класичним, є якщо ти пам'ятаєш : І не кажіть в сердцях ваших наш отець Авраам . Тобто етнічна складова явно присутня , звичайно як і релігійна ( віра Авраама ) .
Ну а теза Христа , що Бог з каміння може створити дітей Авраама   . Це вже суто релігійний аспект , причому тотальний .
я колись як заглибився в питання хто є жидом то офуїв ,на ніби просте питання нема однозначної відповіді)))
   
Re: Жертвоприношение Исаака


И помолился Иона Господу Богу своему из чрева кита
   
3
   
и сказал: к Господу воззвал я в скорби моей, и Он услышал меня; из чрева преисподней я возопил, и Ты услышал голос мой.
   
4
   
Ты вверг меня в глубину, в сердце моря, и потоки окружили меня, все воды Твои и волны Твои проходили надо мною.
   
5
   
И я сказал: отринут я от очей Твоих, однако я опять увижу святый храм Твой.
   
6
   
Объяли меня воды до души моей, бездна заключила меня; морскою травою обвита была голова моя.
   
7
   
До основания гор я нисшел, земля своими запорами навек заградила меня; но Ты, Господи Боже мой, изведешь душу мою из ада.
   
8
   
Когда изнемогла во мне душа моя, я вспомнил о Господе, и молитва моя дошла до Тебя, до храма святаго Твоего.
   
9
   
Чтущие суетных и ложных богов оставили Милосердаго своего,
   
10
   
а я гласом хвалы принесу Тебе жертву; что обещал, исполню: у Господа спасение!
   
11
   
И сказал Господь киту, и он изверг Иону на сушу.
   
Re: Жертвоприношение Исаака


И помолился Иона Господу Богу своему из чрева кита
   
3
   
и сказал: к Господу воззвал я в скорби моей, и Он услышал меня; из чрева преисподней я возопил, и Ты услышал голос мой.
   
4
   
Ты вверг меня в глубину, в сердце моря, и потоки окружили меня, все воды Твои и волны Твои проходили надо мною.
   
5
   
И я сказал: отринут я от очей Твоих, однако я опять увижу святый храм Твой.
   
6
   
Объяли меня воды до души моей, бездна заключила меня; морскою травою обвита была голова моя.
   
7
   
До основания гор я нисшел, земля своими запорами навек заградила меня; но Ты, Господи Боже мой, изведешь душу мою из ада.
   
8
   
Когда изнемогла во мне душа моя, я вспомнил о Господе, и молитва моя дошла до Тебя, до храма святаго Твоего.
   
9
   
Чтущие суетных и ложных богов оставили Милосердаго своего,
   
10
   
а я гласом хвалы принесу Тебе жертву; что обещал, исполню: у Господа спасение!
   
11
   
И сказал Господь киту, и он изверг Иону на сушу.

Приємно почути ще раз підтвердження, що, переживши в череві кита 3 ночі, можна скласти такі поетичні рядки!  (tu)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

а чиправда, шо жидівки недають ув ачько? 8-)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

дурак ты крокодил(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія