Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сметанка :bueee:

Сметанка  :bueee:

Купив сметанку. Так і написано на упаковці: "Сметанка". Почитав вдома склад і побачив, що там є все крім сметанки. По ціні навіть доожча за деяких інших виробників натуральної сметани.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Насправді це не сметана а замінник сметани. Це як масло і маргарин.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Як вам склад?

Заменитель молочного жира (жиры рафинированные дезодорированным), сухое обезжиренное молоко, стабилизационная система (крахмал модифицированный кукурузный, желатин, пектин, камедь гуарового дерева), чистая культура молочнокислых бактерий.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Не ведіться на це лайно.
   
Re: Сметанка  :bueee:

   
Re: Сметанка  :bueee:

ТС, а дай но фотку зворотньої сторони
   
Re: Сметанка  :bueee:

Бачите бренд "Молочна родина", от і обходьте його стороною.
Якщо є один такий штучний товар, то значить і все решта під підозрою.
До речі, дякую за інфу. Бо часом в магазинах влом або часу обмаль розглядати написи, написані мікронними літерами.
   
Re: Сметанка  :bueee:

От на звороті виробник вже вказує, що це не сметана а сметанний продукт.
   
Re: Сметанка  :bueee:

   
Re: Сметанка  :bueee:

в 2011 вказали тільки про замінник молочного жиру.
А в 2016 написали правди трохи більше.
   
Re: Сметанка  :bueee:

   
Re: Сметанка  :bueee:

От на звороті виробник вже вказує, що це не сметана а сметанний продукт.
То які претензії?
Але погано те, що у нас взагалі таке роблять, а головне купляють. А ще з кацапів з їх замінниками сміємося.
Як воно хоч на смак? Ну якщо наприклад не знати що воно таке, а зкуштувати?
   
Re: Сметанка  :bueee:

Як воно хоч на смак? Ну якщо наприклад не знати що воно таке, а зкуштувати?

по правді на смак важко відрізнитити. Хіба якщо зʼїсти ложку доброї сметани, а потім цей замінник. хоча для не спеціаліста що масло що маселко на один смак.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Автор, так указано что не сметана, а сметанный продукт
Кто же вам виноват что вы не прочитали
   
Re: Сметанка  :bueee:

ось цей марнарин.

   
Re: Сметанка  :bueee:

Люди у нас нелякані. Етикетки не звикли читати.
От і є у нас сирний продукт, сметанний продукт, кефірний продукт, шоколадні плитки і т. д.
Це як в промислових товарах "Abibas" і "Panaconik" :pooh_on_b:
   
Re: Сметанка  :bueee:

Автор, так указано что не сметана, а сметанный продукт
Кто же вам виноват что вы не прочитали

Винуватий хитрий менеджер, який замінник сметани називає Сматанка, а маргарин називає Маселко. Це хитрість. Не в кожного є час стояти в супермаркеті і вичитувати дрібний шрифт на звороті товару.
   
Re: Сметанка  :bueee:

в свое время если все. и ничо)



но тут  правильно, никакого обмана нет. типа "маселко"
   
Re: Сметанка  :bueee:

Винуватий хитрий менеджер, який замінник сметани називає Сматанка, а маргарин називає Маселко. Це хитрість. Не в кожного є час стояти в супермаркеті і вичитувати дрібний шрифт на звороті товару.
ну закон же он не нарушает. все расписано четко

можно взять просроченый товар и сказать что мелко написано, а читать времени нет. виноват хитрый менеджер)))
   
Re: Сметанка  :bueee:

На таких "продуктах" треба писати як на пачці цигарок великими буквами.

   
Re: Сметанка  :bueee:

ось цей марнарин.
головне що з йодом та селеном... :gigi:
   
Re: Сметанка  :bueee:

головне що з йодом та селеном... :gigi:

головне що без холестерину. Це був головний аргумент моєї мами, коли я її вмовляв кинути їсти цю гидоту.
   
Re: Сметанка  :bueee:

ось цей марнарин.

Показати зображення...
Треба читати склад.
Цей продукт не псується. Коли піст - можна кашу пару разів заправлити. У мене маленька упаковка уже більше року в холодильнику, іде експеремент, коли будуть помітні зміни.
Таке і пісний майонез я називаю чудесами хімічної промисловості.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Насправді це не сметана а замінник сметани. Це як масло і маргарин.

Сметанка - это, скорей всего, то же, что и польская śmietanka. Это точно не сметана.

PS: и название masełko тоже из польского. И это не масло :)
Возможно даже что и śmietanka и masełko сделаны в Польше, а в Украине только расфасованы.


Останнє редагування: 10 липня 2016 22:02:53 від Jacob
   
Re: Сметанка  :bueee:

. Почитав вдома склад

тепер перейди на інший рівень і читай склад до того,як купувати-має допомогти
   
Re: Сметанка  :bueee:

Взагалі- то, на упаковці зазначено, що до складу входять вершки коров'ячі. То вже не так погано.
Але склад і виробник мають писатися дуже великими літерами. Я, н-д, в найсильніших своїх окулярах не можу нічого прочитати.
Якщо купую щось нещоденного користування, то прошу зрячих мені прочитати. А кожного дня тратити купу часу, щоб розгледіти упаковку - просто нема можливості. Тому купую лише вже перевірене.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Купуєте якусь хімічну бовтанку, ніби немає ринків зі справжньою сметаною! От що вас змушує брати молочку в магазині??????? Невже ціна? А здоров' я не жалко?
   
Re: Сметанка  :bueee:

Бачите, є такий нормативний документ ДСТУ називається і в ньому записано , що має право називатися  словом СМЕТАНА. А оскільки  даний продукт продати треба, а вимогам НД він не відповідає, знаходять якесь слово співзвучне.
   
Re: Сметанка  :bueee:

по правді на смак важко відрізнитити. Хіба якщо зʼїсти ложку доброї сметани, а потім цей замінник. хоча для не спеціаліста що масло що маселко на один смак.
+================================================================================+
Правда в тому, що для твого шлунку, кишковика та взагаля - організму, байдуже джерело походження білків, жирів та вуглеводнів, що твій організм споживає. Головне - щоб там були потрібні речовини і мінімум - непотрібних, тобто токсичних. Все одно в кишковику всі ці речі розщеплюються на амінокислоти, глюкозу-фруктозу та гліцерин і жирні кислоти. Бо лише в такому вигляді вони всмоктуються тонкими кишками. Це - загальна схема і працює вона для ВСЬОГО живого.
Маразм-фантазії на таку тему я особисто бачив у французському супермаркеті: молоко без жиру - 2.5 євро, молоко 2.5% жиру - 1 євро. Щоб молоко без жиру було смачніше - до нього рекомендували додавати вершкове масло. За додаткові гроші...
   
Re: Сметанка  :bueee:

Аффтор - не менший маніпулятор, ніж ті менеджери маркетингу. Чомусь у третьому пості склад продукту поданий рос. мовою,
а на оригінальній упаковці - українською. Чомусь аффтор ретельно приховує від нас, що до складу "сметанки" входять вершки. :punish:
На Хуйла працюємо, шановний? :punish:

І ще: аффтор мабуть ніколи не їв натуральної, без жодної промислової обробки сметани. Оце, скажу я вам - справжнє блювотиння. :bueee:
Без спеціальної підготовки важко запхати це в себе.
   
Re: Сметанка  :bueee:

головне що без холестерину. Це був головний аргумент моєї мами, коли я її вмовляв кинути їсти цю гидоту.
+==================================================================+
Вміст холестерину в продуктах НЕ ВПЛИВАЄ на кількість холестерину в організмі! Ще встановлено ще 40-45 років назад і ніким не спростовано. Холестерин синтезується в організмі навідь якщо не з"їсти жодної молекули. Важко жити невігласам, що не знають хімії!
   
Re: Сметанка  :bueee:

Купуєте якусь хімічну бовтанку, ніби немає ринків зі справжньою сметаною! От що вас змушує брати молочку в магазині??????? Невже ціна? А здоров' я не жалко?
+===============================================================+
Брати на базарі - ще гірше. Я, після того як отруївся таким "молоком", зробив аналіз. 2% прального порошку щоб не кисло та не згорталося! Їжте на здоров"я, якщо у когось його надлишок. Про соду в молоко я вже не кажу - це відомо ще з 50-х років.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Винуватий хитрий менеджер, який замінник сметани називає Сматанка, а маргарин називає Маселко. Це хитрість. Не в кожного є час стояти в супермаркеті і вичитувати дрібний шрифт на звороті товару.
ну ви дайотє...

вже те, що сметану назвали сметанко* є однозначним маркером ненатуральності продукту.
бо за Законом не можна називати звичайною назвою натуральних продуктів (масло, сметана, кефір, йогурт тощо) ненатуральні.
є такий закон. тому, якщо вам потрібна сметана -шукайте назву саме сметана чи кефір.
а уселякі сметанки, маселки, кефірунчики і проча лабудень є ознакою ненатуральності вмісту.

так, це маркетинговий хід, - обдурилово, яке в такий спосіб і закон виконує, і втім, споживача дурить.
   
Re: Сметанка  :bueee:

От на звороті виробник вже вказує, що це не сметана а сметанний продукт.

Так и на лице указано, что это не сметана, а сметанКа.
Точно также масЕлКо почти 100 процентов будет не маслом, а маргарином, а твороЖОК не творогом, а неким продуктом рослынного походження.

Это такой хитрый маркетинговый ход. Получается, что производители ничего не нарушают, ведь они и пишут, что это не сметана, а сметанка...
   
Re: Сметанка  :bueee:

эЛКа , опередила :D  :-B
   
Re: Сметанка  :bueee:

Бачите, є такий нормативний документ ДСТУ називається і в ньому записано , що має право називатися  словом СМЕТАНА. А оскільки  даний продукт продати треба, а вимогам НД він не відповідає, знаходять якесь слово співзвучне.
абсолютно вірно.
   
Re: Сметанка  :bueee:

эЛКа , опередила :D  :-B
:)  :-B
та дивує, що споживач не в курсі таких от речей...)))
   
Re: Сметанка  :bueee:

Винуватий хитрий менеджер, який замінник сметани називає Сматанка, а маргарин називає Маселко. Це хитрість. Не в кожного є час стояти в супермаркеті і вичитувати дрібний шрифт на звороті товару.

Вот поэтому никогда не покупайте самый дешёвый продукт из всей линейки.

Такие "сметанки" и "маселки", как правило, дешевле своих "натуральных" собратьев.

А вообще обычно у каждой хозяйки обычно с годами есть список из нескольких относительно проверенных производителей, чьи продукты она (или её муж) и берёт...
   
Re: Сметанка  :bueee:

Бывает и сметана плохого качества, вроде срок употребления правильный, а уже скисшее. И производитель известный. Летом стремно покупать.
   
Re: Сметанка  :bueee:

:)  :-B
та дивує, що споживач не в курсі таких от речей...)))

Ну почему, мужчины, которые редко ходят в магазины, обычно и попадают на такие уловки.
И пенсионеры, которые пытаются экономить каждую копейку.

Мне тоже, триста лет тому назад, не глядя, приволокли из Метро полукилограммовую упаковку некоего "сырка", который оказался сырным продуктом, а я не посмотрела внимательно и  попыталась сделать из него сырники.  :facepalm1:

Те липкие, тягучие и вонючие сопли, которые я потом долго отскребала от сковородки, помню до сих пор :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія