Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

второй тур будет просто разгромный :peremoga:

Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Голосуйте за блазня Коломойського! За Нову Україну з "нормальними"! Людьми!



   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Я бы выразил сдержаный оптимизм по поводу победы Зе
а вот кто будет презом, ставок не делал..
Суд, военное п, несчастье с зе, тер акт - это на вскидку..
Взял петро и тихо ушел, ага счас


Якщо він на це наважиться, то теж піде. Але вже гучно. Особливо для нього самого.
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Голосуйте за блазня Коломойського! За Нову Україну з "нормальними"! Людьми!

https://www.youtube.com/watch?v=P-EzdyyHQRA

Блазнем і істекриком виглядаєш ти. Зовсім розум втратили, пєтрушкі ?
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Давайте запросимо в парламент хлопців  [KA]

   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Блазнем і істекриком виглядаєш ти. Зовсім розум втратили, пєтрушкі ?

А ти не чипай мою особистість своїма брудними руками. Голосуй за блазня, не відволікайся  [KA]
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

нарешті "ігнор" запрацював
деякі порохоботи зай..бують х..йньою
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

А ти не чипай мою особистість своїма брудними руками. Голосуй за блазня, не відволікайся  [KA]

Брудом займаєшся ти. Вмій достойно програвати, істерик.
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Брудом займаєшся ти. Вмій достойно програвати, істерик.

Давай приклади мого бруду, або ти брехло.
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Голосуй за "Новуйу Украіну" - за сепаратистів та вбивць українців у Верховній Ралі. Не соромся!
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Українці мають дуже коротку пам'ять і не мають гідності - це правда. А ще вони дуже наівні і довірливі (чи просто дурні?). Додаємо до цього нульове знання своєї історії, і внаслідок - великі проблеми з причинно-наслідковими зв'язками. Тому ми заслуговуємо на такого президента, як зе. Ми показали світові, що революція Гідності - то було якесь непорозуміння, наш рівень - це рівень зе.

Ми плюємо на тротуар і вигулюємо собак на дитячих майданчиках, ми паркуємось на пішохідних переходах і клумбах, ми лежимо на пляжі, їмо рибу з пивом, а кістки закопуєм поряд в пісок, ми привселюдно матюкаємось, палимо, гуляючи з дітьми і розмовляємо з ними суржиком. Нам не ріже слух російська, ми дивимось вульгарні шоу і тупі серіали, не цікавлячись власниками ТБ-каналів, сміємось над низькопробними жартами, ковтаючи заразом жарти, що принижують все українське, все, що є святим для громадянина. Чи сміялися б євреї, якби зі сцени хтось жартував про Голокост? А ми сміємось разом з 95-м кварталом над Голодомором, ЗСУ, які віддають свої життя поки ми розважаємось біля теліка, постраждалими на Майдані, Томосом, який українці чекали 300 років, над тим, що твою рідну країну називають повією.

Манкурти без роду-племені. Ми знали, що ви є, але що вас так багато (навіть без Криму і Донбасу)... Сьогоднішнє відкриття вразило багатьох. Це був просто своєрідний перепис населення (намагаюсь обійтися без різких слів). Отже, не буде тут нічого доброго, поки в країні більшість, що під час війни з росією і більше 11.000 загиблих українців обирає проросійських кандидатів. А де ж візьметься інша більшість, якщо ви так само виховаєте своїх дітей?Бездумне, бездуховне стадо рабів без національної приналежності - продукт сучасного ТБ - яким байдуже над чим "поржати" - адже книжок вони не читають, рівень розвитку не дозволяє.

Українці, що може бути страшніше за війну? Що має ще зробити росія, що має ще статися з нами, щоби ми прозріли?
Это очень куевая тактика плеваться жеваным говном в избирателей, и голосов она вам не добавит. Попроси поменять методичку, запидрот :)
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

https://youtu.be/sswZXLx3gLA
Зеленский включил Дурака? ;o  Звучит двусмысленно по отношению к педре :shuffle:
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Показати зображення...
И чем вы лучше кацапов? Реально, порохобот - хуже пид0раса. Жесть какая-то,вы сейчас как жители Донбасса когда сцаной тряпкой кнура их прогоняли. Вой, манюки, слюни, слезы, проклены. Идите лучше шоколадку рошенку скушайте и жиизнь наладиться. Президент для Украины - это не царь и он не всемогущий. Хотите на него влиять - голосуйте за мародера в на парламентских, оппозиция вставляет палки в колеса главе государства. Надеюсь что зелень не повторит ошибок кнура и не окруужит себя преданным ручными идиотами, а так же отменит антиконституционные, противозаконные правки кнура про должность генпрокурора и и мы навсегда забудем про этот цирк как страшный сон
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:
van

Бепепе -воровская солидарность -такой партии больше не будет ! 
   
знайомі соціологи принесли цифру - 38/40 в користь пєті... :shuffle:
я б не став його достроково списувати! решта 20% - фактор погоди, настрою і, в кінці кінців, дій пєті і кааліциі...
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

знайомі соціологи принесли цифру - 38/40 в користь пєті... :shuffle:
я б не став його достроково списувати! решта 20% - фактор погоди, настрою і, в кінці кінців, дій пєті і кааліциі...

а знайомий - Лірник, факт
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

знайомі соціологи принесли цифру - 38/40 в користь пєті... :shuffle:
я б не став його достроково списувати! решта 20% - фактор погоди, настрою і, в кінці кінців, дій пєті і кааліциі...

ненаукова фантастика.
   
а знайомий - Лірник, факт

нє-а... не Лірник... (про нього мені краще не нагадуйте!)
   
ненаукова фантастика.

1й тур практично без фальшувань - це тіпа індульгенція... В 2му їм можна буде відірватись по-повній! Тим більше, шо значна частина суспільства буде толерувати фальсифікації...
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

1й тур практично без фальшувань - це тіпа індульгенція... В 2му їм можна буде відірватись по-повній! Тим більше, шо значна частина суспільства буде толерувати фальсифікації...

25 -30% сфальшувати? ніяких шансів. Навіть якщо і намалює, ситуація так закипить, що буде гірше, ніж у 13-му році.
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

1й тур практично без фальшувань
якісь 3%, завдяки яким кнур вийшов у другий тур
   
25 -30% сфальшувати? ніяких шансів. Навіть якщо і намалює, ситуація так закипить, що буде гірше, ніж у 13-му році.

хто "закипить" "виборець зе", нє?  :gigi:

сфальшувати можна й більше, якщо суспільство це толерує.
Приклад: на дільниці, де я голосував, голова - мій друг, дємбєль котрий рік провів на передку на Луганському напрямку... Він же ж буде головою дільниці і на 2й тур. У Львові й так голосів за пєтю буде переважна більшість... Але якщо хтось вирішить дописати пєті ше трошки, то цей чоловік точно не буде виступати різко проти... І це типовий приклад!
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

Брудом займаєшся ти. Вмій достойно програвати, істерик.

Сложно не согласиться
   
кто поумнее, из числа сторонников действующего президента, понимают что он уже проиграл и шансов выиграть на этих выборах у него уже нет. и поэтому просто не пойдут голосовать. зачем тратить время, если нельзя повлиять на результат. поэтому если в первом туре соотношение голосов было 1:2, то во втором туре соотношение голосов приблизится к 1:4. а это не просто разгром. это полная капитуляция. которая еще аукнется на парламентских выборах.

Чушь собачья. Я вообще думаю, что у АП ставка на самомобилизацию проукраинского электората.
   
якісь 3%, завдяки яким кнур вийшов у другий тур

в мене є відео, де голоси за Кошулинського кладуть в стопочку за бойка... Чи це щось принципово міняє? Ні...  :(
Так само й тих 3%((точно? звідки дані? є підтвердження?) для пєті нічого по суті не змінюють...
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

хто "закипить" "виборець зе", нє?  :gigi:

сфальшувати можна й більше, якщо суспільство це толерує.
Приклад: на дільниці, де я голосував, голова - мій друг, дємбєль котрий рік провів на передку на Луганському напрямку... Він же ж буде головою дільниці і на 2й тур. У Львові й так голосів за пєтю буде переважна більшість... Але якщо хтось вирішить дописати пєті ше трошки, то цей чоловік точно не буде виступати різко проти... І це типовий приклад!

так ось які вони, так звані українські націоналісти
за мародера, і зрадника готові на все
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

в мене є відео, де голоси за Кошулинського кладуть в стопочку за бойка... Чи це щось принципово міняє? Ні...  :(
Так само й тих 3%((точно? звідки дані? є підтвердження?) для пєті нічого по суті не змінюють...
ці 3% це 3 тижні істерики петьків, а так ні, не змінює
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

В первом туре голосовала за Порошенко, и 21го на выборы пойду. Ну и среди моих знакомых и ближайшего окружения так получилось, что практически все голосовали за действующего президента. пару человек за Смешка и пару за Кошулинского. За зеленского только моя мастер по педикюру. Мотивация одна из самых распространенных - "с ним хоть весело будет".
   
так ось які вони, так звані українські націоналісти
за мародера, і зрадника готові на все

ось тобі моя відповідь!

   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

хто "закипить" "виборець зе", нє?  :gigi:

сфальшувати можна й більше, якщо суспільство це толерує.
Приклад: на дільниці, де я голосував, голова - мій друг, дємбєль котрий рік провів на передку на Луганському напрямку... Він же ж буде головою дільниці і на 2й тур. У Львові й так голосів за пєтю буде переважна більшість... Але якщо хтось вирішить дописати пєті ше трошки, то цей чоловік точно не буде виступати різко проти... І це типовий приклад!

До тебе й досі не дійшо, що нема ніякого виборця зе, а є виборець проти петра?
   
До тебе й досі не дійшо, що нема ніякого виборця зе, а є виборець проти петра?

цей "виборець" ситуативний і настільки "різношерстний", що його "кіпіння" - це бродіння гімна в сортирі
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

В первом туре голосовала за Порошенко, и 21го на выборы пойду.
співчуваю

А загалом, панове, чи не час згадати серівський прикол про "посла у Гондурасі", з яким вони носилися по форуму як вошиві по лазні?
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

цей "виборець" ситуативний і настільки "різношерстний", що його "кіпіння" - це бродіння гімна в сортирі

ну ну... фьодорич тоже так думав. сподіваюсь, петро не такий ідіот...
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:
HSM

мої знайомі юлькі , а не ю-боти , чомусь не збираютья за зе голоснути
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

ось тобі моя відповідь!

голі лозунги і здоровенні картинки, а також бандерівські марші не замінять твоєї готовності фальсифікувати, а отже і красти, і зраджувати Україні
я тебе за язика не тягнув
   
голі лозунги і здоровенні картинки, а також бандерівські марші не замінять твоєї готовності фальсифікувати, а отже і красти, і зраджувати Україні
я тебе за язика не тягнув

не приписуй свою маячню іншим!  :K
   
мої знайомі юлькі , а не ю-боти , чомусь не збираютья за зе голоснути

та ладно ...ну я вод латентный йульог ...теперь против кнура пиду
   
не приписуй свою маячню іншим!  :K

сам написав, шо ви за "фальсифікації" на користь Петра, а крайній я?
маладєс!
   
сам написав, шо ви за "фальсифікації" на користь Петра, а крайній я?
маладєс!

їх не буде? "зуб даєш?"(с)  :gigi:
   
Re: второй тур будет просто разгромный  :peremoga:

в мене є відео, де голоси за Кошулинського кладуть в стопочку за бойка... Чи це щось принципово міняє? Ні...  :(
Так само й тих 3%((точно? звідки дані? є підтвердження?) для пєті нічого по суті не змінюють...

А як можна покласти за бойка, якщо позначка стоїть за Кошулу ?
В Києві знаю багато, хто голоснув за нього, тож дійсно дивує його малий відсоток...

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія