Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звернення до Олени Юріївни Притули , з питанням : Чий ФУП?

Олена Юріївна в нас тут реально склалася ситуація, яку треба вирішити

Зрозуміло, що юридично фуп належить УП, а отже належить Вам.

Але що таке фуп? Кому належить живий організм чи спілка небайдужих людей?
кому він належить по справедливості ? і по поняттях моралі ?

до шостого квітня 2014 року безумовно Вам на всі сто відстотків. Він існував собі, як додаток, придаток, як хаотичний майданчик. Як щось таке безпризорне, яким ніхто не опікувався.


але  в квітні 2014 року ви опублікували план згідно якого спільнота фупу отримала право сама організувати форум і ним керувати а також отримувати кошти від реклами


і з другої спроби  фупівцям це вдалось

ми фупівці купили  новий двіжок  з адаптованим під фуп дизайном а також оплатили  роботи по його налаштуванню і переносу бази (адміністратору растамнчик )
а також оплатили ремонт сервера і запчастини до нього
а також оплачували роботу модератора весь цей період часу .

виходячи з цього ми фупівці  відчуваєм за собою моральне право і обовязок . брати участь в призначенні адміністрації фупу .
Ми розуміємо свою відповідальність і боїмося втратити наш майданчик спілкування і критики.

Звичайно ж ми фупівці, а зокрема  я, не знімаємо з себе відповільності що фактично при моєму попустительстві відбулась фактична приватизація форуму Світланою  Биковою і форум перетворився в її персональний бізнес який вона хотіла в кінці кінців продати.

тому просимо ВАС у діалозі з нами випрацювати правила, чіткі і зрозумілі. Щоб громада форуму могла обирати адміністрацію, контролювати діяльність, впливати на рішення. Щоб наша спілка схиблених небайдужих громадян нарешті могла дати собі відповідь- ЧИЙ ФУП.?
   
я думаю ей похуй :)
   
Є три моменти які важливі в цьому:
 фуп має залишитись  Громадською організацією під дахом УП,
 чи приватною власністю не УП але теж під дахом УП,
 ну або чисто власність УП,


кожен з трьох варіантів тягне за собою якісь організаційні питання

Всі інші варіанти без УП його обезцініють як в фінансовому плані так і як площадку для спілкування
   
не плач, мож в бан таки будет лучше?
   
Якщо рішати питання демократично - треба голосування додати
   
не плач, мож в бан таки будет лучше?


я понимаю что судьба фупа для тебе безразлична .
   
пропоную фупівцям провести дискусію тут .
а також
на моєму каналі в ютубі о 21,30









Останнє редагування: 13 травня 2018 22:00:52 від Слав
   
Якщо рішати питання демократично - треба голосування додати


так . звичайно поіменне . але нам потрібно виробити єдину позицію для переговорів з Оленою Юрівною
якщо звичайно такі відбудуться
   
навряд чи вона цей топік прочитає, а якщо так, навряд чи відповість... так і будемо в підвішанному стані, не зрозуміло що з ФУПом буде далі
   
навряд чи вона цей топік прочитає, а якщо так, навряд чи відповість... так і будемо в підвішанному стані, не зрозуміло що з ФУПом буде далі

є прохання до тих хто в неї в друзях на фб відправити їй це
   
там, в обращении, подпись отсутствует :)
   
А як реально вирішити цю проблему?
   
Можливо, треба було б винести таке звернення як лист від гурту фупівців,
щоб його підписали всі, хто згоден з такою пропозицією.
Можливо, це ще не пізно зробити в цій гілці.
   
да і Світлана розбанена
   
А як реально вирішити цю проблему?

А в чому проблема? Модерування нормальне, юзери повертаються. Чи хочете модером мати Дрейк і кінець форуму аналогічний СУПу?

ЗІ: хто і напуркуа випустив достроково з бану Слава з його анальними ФУПоболями?!!!

Останнє редагування: 13 травня 2018 19:57:36 від tom_cat
   
А в чому проблема? Модерування нормальне, юзери повертаються. Чи хочете модером мати Дрейк і кінець форуму аналогічний СУПу?

+ мата кацапского стало намного меньше...
   
А в чому проблема? Модерування нормальне, юзери повертаються. Чи хочете модером мати Дрейк і кінець форуму аналогічний СУПу?

ЗІ: хто і напуркуа випустив достроково з бану Слава з його анальними ФУПоболями?!!!

иодерує та ж людина яка модерувала останні 4 роки
сь те що кацапні і вати нафупі добавилось це факт
   
Re: Звернення до Олени Юріївни Притули  , з питанням : Чий ФУП?
ska

тому просимо ВАС у діалозі з нами випрацювати правила, чіткі і зрозумілі. Щоб громада форуму могла обирати адміністрацію, контролювати діяльність, впливати на рішення. Щоб наша спілка схиблених небайдужих громадян нарешті могла
Я поддержу
   
иодерує та ж людина яка модерувала останні 4 роки
сь те що кацапні і вати нафупі добавилось це факт

Та да. Просто Ви зі АЙ з бан-хаммером в неї під ногами не плутаєтесь і не баните людей по причині особистої неприязні. Ото і спокій на форумі. Є бажання повернути срач і розігнати юзерів? Чим Вас Амід не влаштовує? Тим, що головна кнопка не у Вас?
   
Та да. Просто Ви зі АЙ з бан-хаммером в неї під ногами не плутаєтесь і не баните людей по причині особистої неприязні. Ото і спокій на форумі. Є бажання повернути срач і розігнати юзерів? Чим Вас Амід не влаштовує? Тим, що головна кнопка не у Вас?

щановна .... тут не про модерацію а про те чий ФУП?
хоче обговорити модерацію
є купа інших тем
   
навряд чи вона цей топік прочитає, а якщо так, навряд чи відповість... так і будемо в підвішанному стані, не зрозуміло що з ФУПом буде далі
+
   
Та да. Просто Ви зі АЙ з бан-хаммером в неї під ногами не плутаєтесь і не баните людей по причині особистої неприязні. Ото і спокій на форумі. Є бажання повернути срач і розігнати юзерів? Чим Вас Амід не влаштовує? Тим, що головна кнопка не у Вас?
======================

tom_cat, читаючи тебе, складаєцця  враження, що це саме тебе обділили. :shuffle:
   
щановна .... тут не про модерацію а про те чий ФУП?
хоче обговорити модерацію
є купа інших тем

Так шо, хочете стати царіцєю морскою  власником форуму? Так болить? Ну то  купіть. ІМНО він трохи дорожче коштує, ніж Ви вклали.Але на кнопці УП може висіти тільки власність УП. Або за те, щоб повисіти треба буде регулярно башляти. Так що знімуть з кнопки і ФУП по трохи перетвориться в болото з авіаторів і олд-вудів. Гуд лак!
   
======================

tom_cat, читаючи тебе, складаєцця  враження, що це саме тебе обділили. :shuffle:

Бггг! З чого саме такий висновок? Мене зараз якраз все влаштовує. І спостерігати друге виверження гейзеру з гімна мені абсолютно не цікаво.
   
Так шо, хочете стати царіцєю морскою  власником форуму? Так болить? Ну то  купіть. ІМНО він трохи дорожче коштує, ніж Ви вклали.Але на кнопці УП може висіти тільки власність УП. Або за те, щоб повисіти треба буде регулярно башляти. Так що знімуть з кнопки і ФУП по трохи перетвориться в болото з авіаторів і олд-вудів. Гуд лак!


шановна .....   якби я щось хотів купити я б зробив це інакше . а не в цій темі .
   
Это крепостное право какое-то.
   
Бггг! З чого саме такий висновок? Мене зараз якраз все влаштовує. І спостерігати друге виверження гейзеру з гімна мені абсолютно не цікаво.

просто вийдіть з теми .  і все це допоможе
   
:) :) :)

Viktoriya
*Сообщений: 1250
Просмотр профиля  Личное сообщение (Онлайн)
Re: слав всьо...
« Ответ #21 : Сегодня в 20:22:23 »


Глянула я, как-то стрим Слава.

Выскажусь:

1) Если Слав - краса и гордость Тернопольщины и Украины - то что говорить о тех, кто ходит в Бимбу, лепить смаколыкы и т.л. т.п.
Если ТАК матерится на всю планету представитель "высшего общества сучасной Украины", то почему Украина удивляется,  то ее как было по всему миру воспринимают.

 Слав матрится РАЗГОВАРИВАЯ в прямом этэри зная, что его смотрит его жена и сын и сына невистка. Т.е. чувак нисколько не стыдается  ни детей, ни жинкы.

3) Слав, без бомбежек, срочной эвакуации, плена, пыток сливает внутреннюю инфу просто так, потому, что ему скучно, его на ФУПе забанили. Сливает инфу, имена реальные, цифры, телефонные разговоры, - и все это только потому, что он нас несколько дней оказался в бане на ФОРУМЕ. А если Слав окажется реально под бомбежкой, в плену и под пытками? Кого он сдаст?
Отож. Оксана должна задуматься.

4) Быть наркоманом - плохо. А Слав - наркоман. Просто он считает, что наркоманы - это бомжи под его окнами с пустыми карманами. Полно наркоманов  карманами, полными бабла, как у нашего Слава.

5) Показательна оценка Слава в сторону женщин. Это другая болезнь, вполне возможно, что она является осложнением от главной - ЗАВИСИМОСТИ интернетной.

6) Жена, нет, чтобы спасать мужа, весело хихикает с ним в стриме, как-будто другой возможно три у них пообща ься друг с другом нет, а только на глазах у публики в прямо.эм эфире. Жена потворствует личностному разложению Слава.

Все это гпустно. Я знала эту пару приличными людьми, не наркоманами.
   
:) :) :)

Viktoriya
*Сообщений: 1250
Просмотр профиля  Личное сообщение (Онлайн)
Re: слав всьо...
« Ответ #21 : Сегодня в 20:22:23 »

Глянула я, как-то стрим Слава.

Выскажусь:

1) Если Слав - краса и гордость Тернопольщины и Украины - то что говорить о тех, кто ходит в Бимбу, лепить смаколыкы и т.л. т.п.
Если ТАК матерится на всю планету представитель "высшего общества сучасной Украины", то почему Украина удивляется,  то ее как было по всему миру воспринимают.

 Слав матрится РАЗГОВАРИВАЯ в прямом этэри зная, что его смотрит его жена и сын и сына невистка. Т.е. чувак нисколько не стыдается  ни детей, ни жинкы.

3) Слав, без бомбежек, срочной эвакуации, плена, пыток сливает внутреннюю инфу просто так, потому, что ему скучно, его на ФУПе забанили. Сливает инфу, имена реальные, цифры, телефонные разговоры, - и все это только потому, что он нас несколько дней оказался в бане на ФОРУМЕ. А если Слав окажется реально под бомбежкой, в плену и под пытками? Кого он сдаст?
Отож. Оксана должна задуматься.

4) Быть наркоманом - плохо. А Слав - наркоман. Просто он считает, что наркоманы - это бомжи под его окнами с пустыми карманами. Полно наркоманов  карманами, полными бабла, как у нашего Слава.

5) Показательна оценка Слава в сторону женщин. Это другая болезнь, вполне возможно, что она является осложнением от главной - ЗАВИСИМОСТИ интернетной.

6) Жена, нет, чтобы спасать мужа, весело хихикает с ним в стриме, как-будто другой возможно три у них пообща ься друг с другом нет, а только на глазах у публики в прямо.эм эфире. Жена потворствует личностному разложению Слава.

Все это гпустно. Я знала эту пару приличными людьми, не наркоманами.

для чого тут ця цугівська брехня від юзера з двума постами ?

від кацапського бота ?
   
для чого тут ця цугівська брехня від юзера з двума постами ?

від кацапського бота ?

Специально зарегалось чтобы принести сюда этот "гениальный" высер?  :facepalm1:
   
Специально зарегалось чтобы принести сюда этот "гениальный" высер?  :facepalm1:

Ой, не п***а! (с) Юзер vyshniv зарегався рік тому. Але видно тільки читав.
   
Специально зарегалось чтобы принести сюда этот "гениальный" высер?  :facepalm1:

Зафлудити тему приперлося.
   
Ой, не п***а! (с) Юзер vyshniv зарегався рік тому. Але видно тільки читав.

шановна п у цього юзера вже забанена тут сотня ніків топай в банлист останній з них рожок . перед тим фекмаіл
   
Подпишусь под вопросом Слава
   
Зафлудити тему приперлося.

так том-кат це успішно робить
   
сцуко прикрутіть нарешті смайл "попкорн"  :X
   
шановна п у цього юзера вже забанена тут сотня ніків топай в банлист останній з них рожок . перед тим фекмаіл

Ммммм... А по чому визначили, що то саме його ніки? Якщо повністю ІР не видно і воно не статичне - то все припущення.
   
 :weep:   :(   :weep:  у когось...бомбить...








   
Мене зараз якраз все влаштовує.
то чого репетуєш, якшо все влаштовує?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія