Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Буллінг

Буллінг

У звязку з систематичним буллінгом окремих юзерів щодо мене. 
І беззмістовністю їх постів в моїх темах які не несуть нічого окрім особистих образ і по суті є флудом.

В подальшому буду автоматично(окремим автоматичним  скриптом) видаляти всі їх пости незалежно від їх змісту в своїх темах.

Це стосується поки що двух дописувачів

Назара Ч.   - Бартка
Генадія       - dacko2



   
Re: Буллінг

 :facepalm1:
Закрите взагалі можливість будь-кому коментувати у ваших гілках. Автоматичним скриптом.
   
Re: Буллінг

:facepalm1:
Закрите взагалі можливість будь-кому коментувати у ваших гілках. Автоматичним скриптом.

Який зміст в коментах які не мають відношення до теми а тільки являють собою перехід на особистості і образи ?

   
Re: Буллінг

Та пи3дeць.
Дна нема. B-)
   
Re: Буллінг

Что, модерское прошлое раззуделось?

А просто  - кнопкой "игнор" так и не научились пользоваться? Или очень хочется воспользоваться возможностью модерировать собственные ветки, что надо в админке открывать об этом ещё одну ветку с последним китайским предупреждением?

А Вы всех автоматом удалите, и у Вас будут аккуратные, красивые ветки!

 :facepalm1: 
   
Re: Буллінг

Шуша ваше право думати що вважаєте за потрібне.

Але цих двох персонажів коменти являють собою тільки образи і нуль по темі .

Я не згоден до прикладу з кієвлянином чи пролом і заходжу в їх гілки коментувати і спілкуватись по темі яку вони запослили а не просто перший комент в стилі "топікастер дурак" ... І так постійно і у всіх гілках авторів...
   
Re: Буллінг

Назара Ч.   - Бартка
Генадія       - dacko2

это личные данные? зачем их публиковать?

в чем вообще смысл ветки? удаляйте себе наздоровье Ваше право.
   
Re: Буллінг

Розголошення особистих даних  :weep:
   
Re: Буллінг

тоже непонятно зачем было писать имена данных юзеров, это нарушение правил форума согласна с предыдущими дописувачами.

по сути - есть кнопка доповидь и тем более тебе дали возможность модерирования веток, зачем этот пост?
   
Re: Буллінг

тоже непонятно зачем было писать имена данных юзеров, это нарушение правил форума согласна с предыдущими дописувачами.


адміністрації можна порушувати правила
 B-)
це теж новий курс форуму  B-)
   
Re: Буллінг

тоже непонятно зачем было писать имена данных юзеров, это нарушение правил форума согласна с предыдущими дописувачами.

по сути - есть кнопка доповидь и тем более тебе дали возможность модерирования веток, зачем этот пост?

Ну ок. Я помилився, їх звати Вася і Петя , а може Остап і Гриць , а може Ігор і Олександр ..

Я так собі на угад.
Не бачу ніякого відкниття персональних даних. Просто собі придумав якісь імена і написав.

Але зауважу коли тут писали мої фамілію імя , погрожували приїхати в Ужгород , мене знайти і влаштувати фізичну розправу то всі чомусь в момент осліпли і ніхто не сказав що порушено правила щодо персональних даних , порушено правила щодо перенести форумні баталії в реал. 

А тут кіпіш бо я написав імена і видаляю пости цих персон.  :-)
Ото злочин... Ату мене , ату... :-)



Останнє редагування: 27 серпня 2018 20:54:31 від Luxetenebris
   
Re: Буллінг



адміністрації можна порушувати правила
 B-)
це теж новий курс форуму  B-)

 Я не адміністрація і до адміністрування не маю жодного відношення
   
Re: Буллінг

Взяти хотя б пости Стиви Джи чи будь кого іншого ...

Так він мій політичний опонент. Якщо мене зацікавив його пост я заходжу і коментую згідно теми поста і ніколи собі не дозволив особистих образ в гілках Стиви Джи і інших опонентів , думки яких я не розділяю.

Але є дописувачі які заходять в теми тільки для того щоб висловити думки тільки щодо авторів гілок.
Це відбувалось до прикладу щодо лірника, в темах котрого постились образи тільки тому що автор теми чи гілки з перепосту лірник.
Це відбувалось щодо інших.

І я переконаний що це нехороша практика. Це політичний форум а не форум з обсирання дописувачів. В мене така думка.

І добавлю, нічого страшного не сталось що беззмістовні пости двух дописувачів я видаляю в своїх темах . Я тиснув доповідь на них неодноразово, неодноразово вони були в бані. Але продовжують систематично свої дії щодо моїх гілок. Їх ціль не спілкування на цікаві теми на політичному форумі ...


Останнє редагування: 27 серпня 2018 21:15:11 від Luxetenebris
   
Re: Буллінг

Буллинг реально серьёзная проблема интернета. И не только на ФУПе
   
Re: Буллінг

Буллинг реально серьёзная проблема интернета. И не только на ФУПе

+100500
   
Re: Буллінг

.
Я так собі на угад.
Не бачу ніякого відкниття персональних даних. Просто собі придумав якісь імена і написав.


Зачем сейчас врешь и выкручиваешься?

Раньше за такое  - за разглашение данных - банили навечно. Ты сделал это намеренно, имея доступ к данным.



Останнє редагування: 27 серпня 2018 22:53:26 від шуша
   
Re: Буллінг

 :laugh:
   
Re: Буллінг

.Зачем сейчас врешь и выкручиваешься?

Раньше за такое  - за разглашение данных - банили навечно. Ты сделал это намеренно, имея доступ к данным.

зараз за таке "соціально прібліжонних" не банять  B-)
новий курс, панімать нада
   
Re: Буллінг

.Зачем сейчас врешь и выкручиваешься?

Раньше за такое  - за разглашение данных - банили навечно. Ты сделал это намеренно, имея доступ к данным.

В мене нема на меті розголошення даних, це лиш імена. До прикладу я думаю тебе звати Орест :-) правда ?
Назарчиків і Гош і україні є не одна тисяча. І я уяви реально не маю чи це їх імена чи ні.
Все що я хотів сказати в своєму старпості я сказав. І ті кому потрібно впевнений, зрозуміли.

 
   
Re: Буллінг

зараз за таке "соціально прібліжонних" не банять  B-)
новий курс, панімать нада

я прібліжонний ? та тіпун тобі на язик ...  :lol:
   
Re: Буллінг

В мене нема на меті розголошення даних, це лиш імена. До прикладу я думаю тебе звати Орест :-) правда ?
Назарчиків і Гош і україні є не одна тисяча. І я уяви реально не маю чи це їх імена чи ні.
Все що я хотів сказати в своєму старпості я сказав. І ті кому потрібно впевнений, зрозуміли.

 

Да, я тоже поняла Ваш тонкий намёк. То есть теперь у нас тайны личных данных практически нет и ты, как модератор, бывший или действительный, это уж пусть будет на твоей совести,  тоже "имеешь что-то нам сказать", если кто-то дернет тебя за хвост побольнее разрешённого. 

Шантаж - это же так сладко, правда?

   
Re: Буллінг

Да, я тоже поняла Ваш тонкий намёк. То есть теперь у нас тайны личных данных практически нет и ты, как модератор, бывший или действительный, это уж пусть будет на твоей совести,  тоже "имеешь что-то нам сказать", если кто-то дернет тебя за хвост побольнее разрешённого. 

Шантаж - это же так сладко, правда?

нічого я не намікав, я максимально зрозуміло написав причини чому я буду видаляти в своїх гілках пости цих дописувачів.
які "лічні" дані ... про що ви говорите  :facepalm1:
   
Re: Буллінг

нічого я не намікав, я максимально зрозуміло написав причини чому я буду видаляти в своїх гілках пости цих дописувачів.
які "лічні" дані ... про що ви говорите  :facepalm1:

Ладно, всё.
Но мы же друг друга отлично поняли, не правда ли?
   
Re: Буллінг

Ладно, всё.
Но мы же друг друга отлично поняли, не правда ли?

маю сумнів що ви мене правильно зрозуміли
   
Re: Буллінг

Ей в принципе не понять пока не станет жертвой. 

Ну скажем постоянных упоминаний какого-нибудь мерзавца о её "плохо выбритых ногах и промежности".

Пример чисто теоретический, но может хоть так дойдёт. Она вроде не безнадёжна.
   
Re: Буллінг

Ей в принципе не понять пока не станет жертвой. 

Ну скажем постоянных упоминаний какого-нибудь мерзавца о её "плохо выбритых ногах и промежности".

Пример чисто теоретический, но может хоть так дойдёт. Она вроде не безнадёжна.

Ольга, оставьте, плиз, Ваши влажные мечты о промежностях при себе, ок?  :shuffle:  :rotate:
   
Re: Буллінг

Ольга, оставьте, плиз, Ваши влажные мечты о промежностях при себе, ок?  :shuffle:  :rotate:

Вы как обычно ничего не поняли. Пэтьки отличаются напором а не интеллектом :)
   
Re: Буллінг

спробуй подумати, що ти робиш не так.
   
Re: Буллінг

Ну ок. Я помилився, їх звати Вася і Петя , а може Остап і Гриць , а може Ігор і Олександр ..

Я так собі на угад.
Не бачу ніякого відкниття персональних даних. Просто собі придумав якісь імена і написав.

Але зауважу коли тут писали мої фамілію імя , погрожували приїхати в Ужгород , мене знайти і влаштувати фізичну розправу то всі чомусь в момент осліпли і ніхто не сказав що порушено правила щодо персональних даних , порушено правила щодо перенести форумні баталії в реал. 

А тут кіпіш бо я написав імена і видаляю пости цих персон.  :-)
Ото злочин... Ату мене , ату... :-)

Ну знайти тебе не складно було б, але, звісно, це погана практика - намагатися перенести форумні суперечки в реал.

Мені теж деякі форумні гондони погрожують, але ще живий  :gigi: Спромоглися навіть дістати мій телефон і знайшли у Фейсбуці, тепер, за їхньою думкою, маю ночами неспокійно спати  :shuffle:
   
Re: Буллінг

спробуй подумати, що ти робиш не так.

Это бесполезно. Там альтернативный склад ума.
   
Re: Буллінг

Это бесполезно. Там альтернативный склад ума.

це із серії тебе пограбували а ти подумай що робиш не так
тебе згвалтували а ти подумай що робиш не так
тебе обманули а ти подумай що робиш не так ...

Що б я не робив захід в гілку з одним коментарем на тему "ТС дурак" не виправдання.
   
Re: Буллінг

це із серії тебе пограбували а ти подумай що робиш не так
тебе згвалтували а ти подумай що робиш не так
тебе обманули а ти подумай що робиш не так ...

Що б я не робив захід в гілку з одним коментарем на тему "ТС дурак" не виправдання.

Luxetenebris, практически у каждого форумчанина есть свои хейтеры, которые пишут ему скорбления. Ну так жми кнопку "доповидь", в чем проблема-то?
У того же Лирныка, к примеру, таких хейтеров хоть отбавляй. Но он разве канючил тут какие-то привилегии или составлял предупредительные списки своих недоброжелателей?

Раньше ведь  как-то ФУП существовал худо-бедно, и ничего? Не нравится - нажал доповидь. Делов-то. Ты же сам был модератором, не мне тебе рассказывать. А теперь выкристализировалис ь такие  "жертвы", как ты с Тейлор, которым всенепременно нужна кнопка, чтобы чистить у себя в ветках всех неугодных. И даже списки тут составляются.

А что ты будешь делать, если твои хейтеры будут доставать тебя в чужих ветках? Там, где ты не сможешь их подчистить? Ломать клавиатуру и бросаться мышкой об стену?

И я уже не говорю о том, что сравнивать изнасилование со словесными оскорблениями в твой адрес, это из той же оперы, что и у Тейлор с промежностями. Ни ты, ни Тейлор уж никак не выглядите "изнасилованными". Если и тебя, и её так задевают негативное отношение других форумчан к Вам - ну ищите другой форум. Или умейте не реагировать на провокации. Опять же, в третий раз повторяю - есть доповидь модератору.

Но просить к себе особое отношение, как, например, модераторство собственных веток и уж тем более вывешивать тут списки неугодных - это, мне кажется, не очень достойная реакция.

ИМХО, конечно.
   
Re: Буллінг

Странно, вместо того что бы осудить хейтеров осуждают их жертву.
   
Re: Буллінг

Странно, вместо того что бы осудить хейтеров осуждают их жертву.

Ольга, Вы никак не тянете на роль жертвы. Тем более, что, по отношению к некоторым форумчанам, вы и  сами иногда становитесь отличной хейтершей.
   
Re: Буллінг

Странно, вместо того что бы осудить хейтеров осуждают их жертву.

та це ФУПівська така традиція ...
   
Re: Буллінг

Luxetenebris, практически у каждого форумчанина есть свои хейтеры, которые пишут ему скорбления. Ну так жми кнопку "доповидь", в чем проблема-то?
У того же Лирныка, к примеру, таких хейтеров хоть отбавляй. Но он разве канючил тут какие-то привилегии или составлял предупредительные списки своих недоброжелателей?

Раньше ведь  как-то ФУП существовал худо-бедно, и ничего? Не нравится - нажал доповидь. Делов-то. Ты же сам был модератором, не мне тебе рассказывать. А теперь выкристализировалис ь такие  "жертвы", как ты с Тейлор, которым всенепременно нужна кнопка, чтобы чистить у себя в ветках всех неугодных. И даже списки тут составляются.

А что ты будешь делать, если твои хейтеры будут доставать тебя в чужих ветках? Там, где ты не сможешь их подчистить? Ломать клавиатуру и бросаться мышкой об стену?

И я уже не говорю о том, что сравнивать изнасилование со словесными оскорблениями в твой адрес, это из той же оперы, что и у Тейлор с промежностями. Ни ты, ни Тейлор уж никак не выглядите "изнасилованными". Если и тебя, и её так задевают негативное отношение других форумчан к Вам - ну ищите другой форум. Или умейте не реагировать на провокации. Опять же, в третий раз повторяю - есть доповидь модератору.

Но просить к себе особое отношение, как, например, модераторство собственных веток и уж тем более вывешивать тут списки неугодных - это, мне кажется, не очень достойная реакция.

ИМХО, конечно.

я буду робити те що вважаю за потрібне. по відношенню до хейтерів і агрессії в свій бік.
І буду на тому форумі якому вважаю за потрібне
 і не ваше діло де мені бути і як чинити.

надоїла вже з своїм камланням ...


   
Re: Буллінг

я буду робити те що вважаю за потрібне. по відношенню до хейтерів і агрессії в свій бік.
І буду на тому форумі якому вважаю за потрібне
 і не ваше діло де мені бути і як чинити.

надоїла вже з своїм камланням ...

Ну, камлать-то начали Вы, однако. Веточку вот соорудили. B-) А теперь все вокруг виноваты?
   
Re: Буллінг

Ну, камлать-то начали Вы, однако. Веточку вот соорудили. B-) А теперь все вокруг виноваты?

та ти вже який пост мені тут розказуєш що і як я маю робити  :lol:  :weep:
   
Re: Буллінг

Ольга, Вы никак не тянете на роль жертвы. Тем более, что, по отношению к некоторым форумчанам, вы и  сами иногда становитесь отличной хейтершей.

Вас возмущает что жертва буллинга даёт отпор. Это очевидно. К самому буллингу вы крайне снисходительны если не больше.
   
Re: Буллінг

из пальца высосанная проблема.
я в эту тему зашла только потому что думала ты за кого-то хочешь заступиться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія