Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рисуются переговоры -2 (P)

Re: Рисуются переговоры -2  (P)

а нафіга їм то?
щоб почали оскаржувати що влізли в війну і говорити що то америка воює?
імхо так як турч пише , кацапи мають програти і програти війну з Україною
їх хочуть показово випороти
щоб прискорити процес розпаду
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Вот и хуйло так думает.Санкции когда нибудь снимут,война обрастёт легендами,а историю перепишут и лет через 50 никто не вспомнит о ценах на продукты или отсутствие айфонов,а территория останется навсегда и будет кормить будущие поколения + станет плацдармом чтобы ещё что то откусить у соседей
звичайно
глянь на перенаселену європу , там проблема не збудувати а де збудувати
не проблема виростити , проблема де виростити
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

щоб прискорити процес розпаду
Навпаки це уповільнить процес.
Хуйло і кацапня повинні бути розгромлені і максимально принижені.
А це значить що вони повинні отримати поразку від супротивника якого вони завжди вважали нікчемним і слабким.
Чому макрон і триндів що не треба принижувати хуйла, якраз його треба просто змішати з гівном.
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Ну чого ж бесплатно, хуйло і кацапня дорого заплатили щоб наїстися гівна, а ще скільки і як довго їм доведеться його їсти то ніхто навіть не знає.

Вангую, що репарацій буде пара-трійка трильйонів. І не фублів, бля
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

а нафіга їм то?
щоб почали оскаржувати що влізли в війну і говорити що то америка воює?
імхо так як турч пише , кацапи мають програти і програти війну з Україною
їх хочуть показово випороти
показово випороти такою дорогою ціною, і впродовж тривалого часу? Якщо процес порки «нєізбєжен», якщо це є метою, то його, тобто цей процес необхідно прискорити, в тому числі й використанням військових сил США та Британії.
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

У лаптів до 23 лютого взагалі не було проблем

А тепер цілих три: розширення НАТО на двох сусідів, плюс насичення України новітньою зброєю що зробить іх власні зброє ні сили нікчемними
Плюс санкції і дружній дерибан їхньої долі ринку газу та нафти в ЄС - їхнього найбільш прибуткового ринку взагалі, по взагалі усім категоріям лапотного експорту :pooh_lol:

Тому там мабуть включили усі «голови» щоб хоч якось відпетляти від постачання західної зброі в Україну
Може ще мріють про зняття санкцій

Про санкції, вважаю, модна говорити тільки після виведення військ лаптістану на 23 лютого, плюс введення миротворчих сил ООН в донбабве на 25 років, після чого територія передається взад в Україну

   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Та мова вже йде навіть не про Україну, а точніше не зовсім про Україну. Кацапи мусять програти, а особливо тому, що погрожують ядерною зброєю.

Якщо це не припинити і дозволити ядерний шантаж, то цивілізація на планеті досить швидко загине.

Тому даремно кацапи щось там говорять про ядерну зброю. Якщо б вони не мали цієї зброї, то цілком реально, що ніхто особливо не вникав би в наші розборки з кацапами і вони
таки б досягли цілей спецоперації.

А так,  в цивілізації немає іншого виходу крім знищити Росію І всі це розуміють. Ну... крім кацапів. :D
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Ні, рєбята, я не погоджуюсь з вами, при всій повазі до ваших аналітичних здібностей. Лише прямий удар (ну хоча б один, але масований) ВМС США  кардинально перевертає ситуацію на нашу на користь.
Ця вся «варка на повільному вогні», ці нев‘єбенні  санкціі, які гальмуються і обходяться, тощо вигідна хуйлу. Монстра потрібно валити швидко, рішуче, точно
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Можна констатувати що черговий захід на переговори провалився,  і по факту виявився ще далі від втілення ніж попередній

хуйло винудили звернути на максимально жосткий сценарій який буде явлений скоро
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

хуйло винудили звернути на максимально жосткий сценарій який буде явлений скоро
Тут про що ?
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Поступово, все поступово

Поступово чи ні, але ти Друже, з карельця став Українцем  (tu)
Тобі залишилося забути штучний кацапський діалект і розмовляти Українською, аби стати Повноправним Громадянином України  (tu)  :love:  [ua]
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Ще два місяці тому обсяг і якість зброї, яка постачається зараз Україні, здавалися нам чимось неможливим
Так само нам чомусь видається неможливим пряме втручання військ США в цю війну зараз
Якщо війна, то війна. США повинні припинити боятись ядерного шантажу і в‘ібати по нацистах зараз.
Це все одно, швидше за все, доведеться зробити. Нєхуй тягнути. Вони «воюють з НАТО», ну то нехай відчують
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Де це бачено???!!! Якісь піздюки з госдури чи з МЗС лаптів лякають західний світ, то Україну, тоПольщу, то Фінляндію ядерним попелом, всякою іншою хуйнею.
А західний світ соплі витирає, тобто агресивні плювки в свій бік, на своє обличчя
З бидлом необхідно говорити лише мовою сили. Ця сила є, сміливості і рішучості бракує
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Тут про що ?

скоріш за все буде мобілізація та військовий стан в кацапії
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Ще два місяці тому обсяг і якість зброї, яка постачається зараз Україні, здавалися нам чимось неможливим
Так само нам чомусь видається неможливим пряме втручання військ США в цю війну зараз
Якщо війна, то війна. США повинні припинити боятись ядерного шантажу і в‘ібати по нацистах зараз.
Це все одно, швидше за все, доведеться зробити. Нєхуй тягнути. Вони «воюють з НАТО», ну то нехай відчують

Передбачую, що наступним етапом стане блокада західної (українсько-румунсько-болгарської частини)  половини Чорного Моря силами ВМС НАТО.
З гуманітарною метою розблокування українського продовольчого експорту для запобігання голодної смерті мільйонів африканців та азіатів.
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Анатолий Антонов в эфире телепрограммы «Соловьев LIVE» заявил, что Москва твердо говорит США об отсутствии капитуляции в Украине.
Угу, капітуляції немає і це настільки всім очевидно що про це треба твердо говорити у Помьота
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Можна констатувати що черговий захід на переговори провалився,  і по факту виявився ще далі від втілення ніж попередній

хуйло винудили звернути на максимально жосткий сценарій який буде явлений скоро

Та ладно, ніхто його не заставляв вибирати цей шлях. Він начитався якоїсь псевдоісторичної хуєти, а решта зробила кацапська любов поклонятися своїм керманичам та старість.

   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Передбачую, що наступним етапом стане блокада західної (українсько-румунсько-болгарської частини)  половини Чорного Моря силами ВМС НАТО.
З гуманітарною метою розблокування українського продовольчого експорту для запобігання голодної смерті мільйонів африканців та азіатів.

Те, що в кацапів залишилось від ЧФ, цьому завадити і не зможе
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)
nik

Як до війни, як на її початку, так і зараз я вважаю, що найкращим рішенням для всього людства було в‘ібати по кацапонасистам силами ВМФ і авіації США. І все. Я писав це в перший день війни, так і зараз вважаю - на цьому б все закінчилось.
Пора припинити сцяти

осталось уговорить США

возьмешся?
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Те, що в кацапів залишилось від ЧФ, цьому завадити і не зможе


Хтось має покласти цьому край.
В України флоту немає практично.
А ця конкретна проблема вирішується тільки флотом і ніяк інакше.
Щоб сралися цеглою навіть на 500 км підійти.
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Шрайк.

Немного конспирологии. Недавно Христо Грозев рассказал, что слушал запись разговора российского олигарха, в котором тот упомянул, что у хуйло рак.

Издание New Lines получило эту запись. Вот что они пишут:

"Мы получили аудиозапись близкого к Кремлю олигарха, который описывает хуйло как «тяжелобольного раком крови», хотя тип рака крови не уточняется.

Запись представляет собой редкое свидетельство человека с доказанными связями с российским правительством о том, что ее фанатичный диктатор вполне может быть серьезно болен.

Олигарх понятия не имел, что его записывают. Западный венчурный капиталист записал разговор в середине марта без ведома и согласия олигарха. New Lines удалось легко установить личность и голос олигарха.

Издание «Проект» публиковало расследование, что хуйло регулярно путешествует по России в сопровождении врачей. Среди них Алексей Щеглов и Игорь Есаков, хирурги головы и шеи; Константин Сим, врач травматолог-ортопед; и Евгений Селиванов, хирург, специализирующийся на раке щитовидной железы у пациентов пожилого возраста.

Записанный олигарх ссылается на проблемы со спиной у хуйло и предполагает, что они связаны с раком крови. Он говорит, что хуйло сделали операцию на спине в октябре 2021 года — всего за несколько месяцев до его «специальной военной операции».

18 марта на митинге в Москве хуйло выступил с речью, и его засняли, когда он спускался со сцены по короткой лестнице, перенеся большую часть веса на левую ногу. Буквально на прошлой неделе на праздновании Дня Победы хуйло сидел с одеялом в стиле Рузвельта, накинутым на колени. Его походка во время парада Победы была явно неуклюжей, возможно, для того, чтобы скрыть хромоту, которая наблюдалась в других местах. И его лицо было еще более одутловатым, чем обычно.

Эшли Гроссман, профессор эндокринологии Оксфордского университета: «У хуйло за последние пару лет, кажется, увеличились лицо и шея. Это называется кушингоидная внешность, и это может быть вызвано приемом стероидов».

Стероиды, по словам Гроссмана, обычно назначают при различных видах лимфомы или миеломы, рака плазматических клеток, которые «могут вызывать широко распространенное заболевание костей и определенно поражают позвоночник и спину».

Лимфома, как правило, является более агрессивным типом рака крови, требующим тяжелой химиотерапии, которая приводит к выпадению волос, чего, как известно, хуйло никогда не испытывал.

Миелома не обязательно требует химиотерапии. Ее часто можно лечить с помощью иммуномодулирующих средств и стероидов. Миелома, однако, может привести к компрессионным переломам позвоночника, из-за которых пациент сгорбится.

Стероиды атакуют злокачественные лимфоциты, циркулирующие в крови, но они также известны двумя распространенными побочными эффектами.

Во-первых, это высокий риск заражения из-за того, насколько сильно они истощают иммунные клетки.

«Любому, кто принимает большие дозы стероидов, будет намного легче заразиться COVID-19», — сказал Гроссман, что может объяснить крайнюю изолированность хуйло. Пневмония может легко убить пользователя стероидов с ослабленным иммунитетом.

А второй побочный эффект?

«Глубоко иррациональное или параноидальное поведение».
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

осталось уговорить США

возьмешся?
я не маю важелів і можливостей вплинути на рішення влади США, це лише мої роздуми на ФУПі, ми всі тут висуваєм пропозиції, версії, думаєм, обговорюєм, сперечаємось чи дискутуємо. Для цього і є форум.
Поки що я чесно сплачую податки в цій країні, так само і в Україні. Але пильно спостерігаю за словами та вчинками різних представників законодавчої та виконавчої  влади, і цілком можливо, вже незабаром отримаю право голосу на виборах
І це іхні проблеми, на чию користь мій потенційний голос на виборах буде зарахований
За соплежуів, які в критичний для моєї країни час якимось чином, нехай і непрямо, гальмували допомогу, ніколи не проголосую. І навпаки
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

І ще одне на рахунок правонаступника. Сьогодні очолити рашку, це взяти до рук гарячу сковорідку.

Он навіть Медвєдєв бикує і на дурника косить. Його останні заяви, просто треш, угар і содомія. :D

Тому то ще таке питання, як з того всього вони будуть вигрібати і чи є хоч хтось, хто може запропонувати світу якись конструктив по рашці.
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)
nik

я не маю важелів і можливостей вплинути на рішення влади США, це лише мої роздуми на ФУПі, ми всі тут висуваєм пропозиції, версії, думаєм, обговорюєм, сперечаємось чи дискутуємо. Для цього і є форум.
Поки що я чесно сплачую податки в цій країні, так само і в Україні. Але пильно спостерігаю за словами та вчинками різних представників законодавчої та виконавчої  влади, і цілком можливо, вже незабаром отримаю право голосу на виборах
І це іхні проблеми, на чию користь мій потенційний голос на виборах буде зарахований
За соплежуів, які в критичний для моєї країни час якимось чином, нехай і непрямо, гальмували допомогу, ніколи не проголосую. І навпаки


ясно-понятно

особисто допомагаэш?
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

ясно-понятно

особисто допомагаэш?
залишу це запитання без відповіді, яка очевидна
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)
nik

залишу це запитання без відповіді, яка очевидна



правда? очевидна для кого? хочу бачити те, що чую...

   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Пока гаубицы не израсходуют хотя бы первую партию снарядов 144 тысячи нет смысла даже в телефонном звонке, не тошо в переговорах.
Мили и Остин говорят дайте недели две
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)
nik

Пока гаубицы не израсходуют хотя бы первую партию снарядов 144 тысячи нет смысла даже в телефонном звонке, не тошо в переговорах.
Мили и Остин говорят дайте недели две

та хоть 3  :gigi:
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

правда? очевидна для кого? хочу бачити те, що чую...
мені увімкнути комп і зфотографувати  квитанції власних переводів, починаючи з другого чи третього дня війни? А судді хто? Я роблю це не для демонстрацій. Бувало, не вистачало грошей на гривневому рахунку, то хоч по 50 чи по 100грн переказував, щоб допомогти хоча би символічно



   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)
nik

мені увімкнути комп і зфотографувати  квитанції власних переводів, починаючи з другого чи третього дня війни? А судді хто? Я роблю це не для демонстрацій. Бувало, не вистачало грошей на гривневому рахунку, то хоч по 50 чи по 100грн переказував, щоб допомогти хоча би символічно



та все ок... ти з україни пишеш? бо в тебе айпі амриканський..
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

правда? очевидна для кого? хочу бачити те, що чую...
пані Бяка на тваринок ще не переказував, пей пелом оволодів вже пізніше, коли Хома з nativi спільно кошти збирали.
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

та все ок... ти з україни пишеш? бо в тебе айпі амриканський..
та я в Мічигані, на жаль
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)
nik

пані Бяка на тваринок ще не переказував, пей пелом оволодів вже пізніше, коли Хома з nativi спільно кошти збирали.

ну так переведи, в чому справа? бяка спасибі скаже... порядна людина, та і поміч потрібна.
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)
nik

та я в Мічигані, на жаль



чому нажаль? де саме? що індіана, що мішіган - для нас тут все близько...
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

чому нажаль? де саме? що індіана, що мішіган - для нас тут все близько...
на жаль, бо в мене був квиток на 3.05 за маршрутом Детройт- Франкфурт-Відень-Львів. Я 19 місяців чекав цього травня, для мене подорожі в Україну з США завжди були найприємнішими і найщасливішими періодами життя.
Поки що не іду, щоб не зависнути в Україні на невизначений термін, бо і назад не випустять, і не мобілізують. А дружина (в молодості блондинка) не може набути посвідчення водія, хоча навчалась на 5-6 курсах, а без машини їй  в Мічигані просто біда, ти це розумієш. А з іншого боку, в Україні в мене мама сама…
Тому регулярно допомагаю ЗСУ, бували дні, що переводив символічно по 50грн на ЗСУ, Бф «повернись живим», Касьянову, а нашій nativi 100, соромно було перед цією жінкою за такі суми, гривневі доходи обмежені, але краще хоч щось, ніж нуль
Зараз легше, є пей пел. Пишу тобі це все, бо ти прикольний, я ж довгий час читачем на ФУПі був.
Дай в приват пей пел п.Бяки, і їй на тваринок щось закину. Мене у Львові дві мої киці чекають, одну з них я називав своєю другою доцею)
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)
nik

на жаль, бо в мене був квиток на 3.05 за маршрутом Детройт- Франкфурт-Відень-Львів. Я 19 місяців чекав цього травня, для мене подорожі в Україну з США завжди були найприємнішими і найщасливішими періодами життя.
Поки що не іду, щоб не зависнути в Україні на невизначений термін, бо і назад не випустять, і не мобілізують. А дружина (в молодості блондинка) не може набути посвідчення водія, хоча навчалась на 5-6 курсах, а без машини їй  в Мічигані просто біда, ти це розумієш. А з іншого боку, в Україні в мене мама сама…
Тому регулярно допомагаю ЗСУ, бували дні, що переводив символічно по 50грн на ЗСУ, Бф «повернись живим», Касьянову, а нашій nativi 100, соромно було перед цією жінкою за такі суми, гривневі доходи обмежені, але краще хоч щось, ніж нуль
Зараз легше, є пей пел. Пишу тобі це все, бо ти прикольний, я ж довгий час читачем на ФУПі був.
Дай в приват пей пел п.Бяки, і їй на тваринок щось закину. Мене у Львові дві мої киці чекають, одну з них я називав своєю другою доцею)

все нормально, бяка як скаже то ми і допоможемо, все нормально, вован
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Поскольку основную ветку по непонятным мне причинам снесли в вильне

Правильно снесли. Какие переговоры с нацистами и шайкой наркоманов?  :laugh:
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Поскольку основную ветку по непонятным мне причинам снесли в вильне

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124648.0

Наверное почуяв «зраду», то открою продолжение здесь. Кроме того, о том же самом заговорили многие политологи и даже Арестович подтвердил.

Тему знесли мабуть тому що ти займаєшся підміною понять, м'яко кажучи. Якби назвав тему хуйло хоче переговорів то питань би не було. Але ти назвав її так наче дві сторони прагнуть цього, але в жодному повідомленні теми нема ні слова де українська сторона хоче цього  (P)

Проси модера перейменувати тему
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Сами посыпятся

+1
Нам просто треба протриматися..
Питання, що мені найбільше не дає спокою: чому і перший місяць Захід волав: жодних важких озброєнь, а то ядерна почнеться і чому раптом це закінчилося і пішли озброєння ?? Що таке взнали амери про хуйла або про яз що почали відкрито нвхєр  його  посилати...
   
Re: Рисуются переговоры -2  (P)

Поэтому Люся Арестович сегодня уже щебетал о послевоенном мироустройстве и что будет делать Украина после Великой Победы.

Рановато ИМХО булки расслабил. Враг коварен и силен.

Те саме тут, арестович казав що хуйловські емісари та оточення думають як воно буде після хуйла десь з 25 хвилини. ps схуялє як кацапи фамільярничати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія