Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зЕ зміни на краще!

Re: зЕ зміни на краще!

   
Re: зЕ зміни на краще!

Так і Вова не посадить  :facepalm: Читай статтю!

А як посадить без суда та слідства (чи кишенькового суда, як Юльку), то ви швиденько опинитесь в Південній Кореї. Хоча по ментальності ви уже там.

це було б просто щастя...
   
Re: зЕ зміни на краще!

Блажен кто верует. Интересно будет через годик на эту тему с вами пообщаться...
Толку, чи навряд, що ми тебе тут через рік побачимо.
   
Re: зЕ зміни на краще!

чого б ото...

а как же война до победного конца пока башни кремля не окажутся на дне моря  :facepalm: ? конечно зеля это не маятник в обратную сторону, как бы не пели тут педрилы. зеля это огромная ватная упаковка куда упакуют этот конфликт, дабы не травмировал суспилтство. а потом будет примирение, не сразу, не скоро, но будет. а это как серпом по яйцам справжньому націоналісту. или ты ненастоящий, просто скукожившийся бюджет нану заставляет думать не только о форме, но и о содержании
   
Re: зЕ зміни на краще!

Уже смакуешь? Ну у тебя и наклонности.  Хотя прихильники певної політсили все к лицу. :D
Насрать на вату и пидр - это враги. Им люди показали хер. Бог таки бережет Украину - дал еще шанс. И в этот раз хоть не проебали, выбрали перемены, а не свинарник. А получится или нет - это уже другая совсем тема.
Да нет. Вот сейчас ВАМ они УЖЕ не враги. СЕЙЧАС у вас с ними УЖЕ общий президент будет. Я думаю, что вся вата юго-востока около 85%за Зе отдаст. Так что во многом благодаря их голосам он на табуретку сядет. Так что теперь Вы и Зеля им должны. А эти ребята долги спрашивать умеют.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Толку, чи навряд, що ми тебе тут через рік побачимо.
Вы здесь с пятого. Я с девятого. Яныка пережил. И этого переживу как-нить.
   
Re: зЕ зміни на краще!

а как же война до победного конца пока башни кремля не окажутся на дне моря  :facepalm: ? конечно зеля это не маятник в обратную сторону, как бы не пели тут педрилы. зеля это огромная ватная упаковка куда упакуют этот конфликт, дабы не травмировал суспилтство. а потом будет примирение, не сразу, не скоро, но будет. а это как серпом по яйцам справжньому націоналісту. или ты ненастоящий, просто скукожившийся бюджет нану заставляет думать не только о форме, но и о содержании

я давно, дуже давно зрозумів, що Україні жопа
вона непотрібна нікому, а сама ні на що нездатна
і давно пропонував здатись
якщо серед українців найкраща кандидатура - сцикун і скиглій Вакарчук. то хай буде шо є...

а НАН України вмерла
то на що тут сподіватись?

от ти здриснув звідси - молодець
у мене не вийшло
то хай все горить синім полум'ям

Останнє редагування: 21 квітня 2019 19:50:16 від Миклован
   
Re: зЕ зміни на краще!

В країні МАЛО грошей.  Все крапка.  Вони не появляться з повітря.  А зараз ще добавиться хаос, некомпетентність і Коломойському зарплата..(в 100 разів більша Свинарчуків :weep: ) Так що протверезіння буде феєричним  :lol: я запасся попкорном..   Хочу почути, що ці дуріки OldBoy, Michigan, Aelit, Myroslava будуть за 3 місяці співати :lol:
   
Re: зЕ зміни на краще!

В країні МАЛО грошей.  Все крапка.  Вони не появляться з повітря.  А зараз ще добавиться хаос, некомпетентність і Коломойському зарплата..(в 100 разів більша Свинарчуків :weep: ) Так що протверезіння буде феєричним  :lol: я запасся попкорном..   Хочу почути, що ці дуріки OldBoy, Michigan, Aelit, Myroslava будуть за 3 місяці співати :lol:
Я рядышком с попкорном...
   
Re: зЕ зміни на краще!

В країні МАЛО грошей.  Все крапка.  Вони не появляться з повітря.  А зараз ще добавиться хаос, некомпетентність і Коломойському зарплата..(в 100 разів більша Свинарчуків :weep: ) Так що протверезіння буде феєричним  :lol: я запасся попкорном..   Хочу почути, що ці дуріки OldBoy, Michigan, Aelit, Myroslava будуть за 3 місяці співати :lol:

може як раз саме тоді почнуть ловити тих, хто все сп..здив і бити
краще ногами
   
Re: зЕ зміни на краще!

4 пункта полного бреда и Голубковщины,  5й - описание, ну например если бы на дороге вступил в гавно, и делился наблюдениями - правдоподобно.
А так, ничо. Лишнее подтверждение желания игнорить все это "зе" в ближайшее время, пока не пожрете друг друга. Приятного аппетита :)

Останнє редагування: 21 квітня 2019 19:56:52 від ПатриоТТ
   
Re: зЕ зміни на краще!

Да нет. Вот сейчас ВАМ они УЖЕ не враги. СЕЙЧАС у вас с ними УЖЕ общий президент будет. Я думаю, что вся вата юго-востока около 85%за Зе отдаст. Так что во многом благодаря их голосам он на табуретку сядет. Так что теперь Вы и Зеля им должны. А эти ребята долги спрашивать умеют.
БГГГ. Мы всем прощаем, кому должны.
   
Re: зЕ зміни на краще!

В країні МАЛО грошей.  Все крапка.  Вони не появляться з повітря.  А зараз ще добавиться хаос, некомпетентність і Коломойському зарплата..(в 100 разів більша Свинарчуків :weep: ) Так що протверезіння буде феєричним  :lol: я запасся попкорном..   Хочу почути, що ці дуріки OldBoy, Michigan, Aelit, Myroslava будуть за 3 місяці співати :lol:

Як що будуть співати???

Так ось же:

   
Re: зЕ зміни на краще!

73х27
фсьо
   
Re: зЕ зміни на краще!

може як раз саме тоді почнуть ловити тих, хто все сп..здив і бити
краще ногами
прям як 1917 році.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Щодо посадок, то це нереальні очікування. Ти ж знаєш англійську? читай:

https://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/how-the-west-helped-put-a-comedian-in-reach-of-ukraine-s-presidency?fbclid=IwAR2oL2wbf6zLQMT4RYLeRJLlf1onqJEnuoztFMcRqAdDTFJ22cj9KD5_3Lg

Bad faith is a real problem. But even given political will, corruption in most of the world’s countries, including Ukraine, isn’t a flaw in the system that can be “fixed” by punishment. It’s the system itself. Moreover, it’s a system—defined broadly as favoring the powerful—which every country has had to one degree or another for most of history. That began changing minimally only two centuries ago. But even today, the exceptions are few, nearly all are in the West, and many are faltering. Witness the United States.

Yet, rather than recognizing that “corruption” is a stage of social and political development, traditional corruption fighters see it only as a moral failing. The results, in the colorful words of Europe’s leading anti-corruption expert Alina Mungiu-Pippidi, “look much like an invasion of the temperance league in a pub on a Friday night: a lot of noise with no consequence.”

Largely, that’s because journalistic exposes are a lot easier to do than successful prosecutions of high-level financial crimes. It’s also why dozens of books about the 2008 Great Recession haven’t put a single Western official in jail.

Ukraine’s criminal justice system is a blunt instrument. It doesn’t prepare competent prosecutors able to win convictions against the top defense attorneys that the powerful can always afford. Add ill-trained, overworked and corrupt judges to understand why it has been nearly impossible to win convictions in high-level cases without eventually losing on appeal—or using authoritarian methods.

Ну хіба що застосують авторитарні методи, як Юльку засадили у свій час. Але тоді Захід відвернеться взагалі.

А прихильники певної політсили Захід не потрібний, їм "дружба с Рассієй" важливіша :(
   
Re: зЕ зміни на краще!

заходу ми непотрібні
такі
може щось зміниться наразі
   
Re: зЕ зміни на краще!

Я ж тобі писав. Одеса буде знищена вщент.
А тобі пох...
Ліш бы хахлам была плоха...

Одеса відійде москалям. Разом з Херсоном, МИколаєвом, ЗАпоріжжжям, Харковом і Дніпром.

Їм же потрібен "коридор" до Криму і ПРидністров'я.
   
Re: зЕ зміни на краще!

В країні МАЛО грошей.  Все крапка.  Вони не появляться з повітря.  А зараз ще добавиться хаос, некомпетентність і Коломойському зарплата..(в 100 разів більша Свинарчуків :weep: ) Так що протверезіння буде феєричним  :lol: я запасся попкорном..   Хочу почути, що ці дуріки OldBoy, Michigan, Aelit, Myroslava будуть за 3 місяці співати :lol:

ТАк "папєрєднікі" ж завжди в усьому винуваті!

І так всі наступні 5 років!
   
Re: зЕ зміни на краще!

Дебати турнули мене у бік Вови.
Тоді вночі я зробив перегляд своїх бажань, чого я хочу.
1. Хочу, щоб у нас почали саджати папрєдніков. Всі вони злочинці. А чи посадить Пєтя Пєтю?
2. Хочу, щоб відповіли за Майдан, за поразки на фронті, за тотальні злочини у всіх сферах, за тотальну відсутність справедливості, а отже, за відсутність правоохоронних органів.
3. Хочу не стабільності застою, совка, злочинної системи, хочу змін, позитивних,звичайно.
4. Не люблю жидів, які нами правлять. Що зараз, що будуть. Але. Якщо найкращий з українців - Вакарчук, який може лише скиглити, не може сформулювати жодного змістовного сенсу, то хай буде жид.
5. Останніми днями довелось спілкуватись з молоддю. В мене ремонт і багато контактів з виконавцями замовлень. Це молодь і вона тотально за Вову.

Ерго: я зЕ молодь!
а ще почитав як свободівці на ФУПі кажуть, шо вони за Пєтю аби він продув з меншим рахунком, то я захотів, аби розгром порохні був повним.
Про порохню, яка лише продукувала ненависть, я промовчу. Щоб не вимагати екзекуцій, яких не буде, на жаль...
Отак.
Зеленський тобі нічого не обіцяв.
   
Re: зЕ зміни на краще!

я давно, дуже давно зрозумів, що Україні жопа
вона непотрібна нікому, а сама ні на що нездатна
і давно пропонував здатись
якщо серед українців найкраща кандидатура - сцикун і скиглій Вакарчук. то хай буде шо є...

а НАН України вмерла
то на що тут сподіватись?

от ти здриснув звідси - молодець
у мене не вийшло
то хай все горить синім полум'ям

как то апокалипсически звучит.  :facepalm: тут я с тобой не совсем согласен. Украина будет, но не сейчас и не с нами, и, наверно, не такая как нам хотелось. процесс взросления долгий и болезненный, мы на старте тысячу лет назад отставали сразу на пару тысячелетий от цивилизации, да и последнее тысячелетие досталось трудное, если не сказать, беспощадное к доле наших предков. и несмотря на это мы есть, и будем. но не сразу, может быть для этого понадобиться ещё поколения два или три.  а нам нужно думать о своей персональной судьбе, о семье. а страна не пропадёт, просто ее путь длинный и извилистый и не совпадает с нашим. мы совки и должны уступить, уйти, исчезнуть.
   
Re: зЕ зміни на краще!

в будь-якому разі нам не побачить вже світлого майбутнього
   
Re: зЕ зміни на краще!

в будь-якому разі нам не побачить вже світлого майбутнього
та я думаю, що коли на 28році незалежності вибирають кацапомовного клоуна— це вирок
   
Re: зЕ зміни на краще!

може як раз саме тоді почнуть ловити тих, хто все сп..здив і бити
краще ногами
смотрю в кнігу- віжу фігу. Ще раз дятлові поясню..  Коломойський вивів з Приватбанку $5,5 мільярдів. Жид тупо вкрав ці гроші.  А зараз ще $2 мільярди хоче.  А ви прихильники певної політсили ловіть корупціонерів :lol:
   
Re: зЕ зміни на краще!

В країні МАЛО грошей.  Все крапка.  Вони не появляться з повітря.  А зараз ще добавиться хаос, некомпетентність і Коломойському зарплата..(в 100 разів більша Свинарчуків :weep: ) Так що протверезіння буде феєричним  :lol: я запасся попкорном..   Хочу почути, що ці дуріки OldBoy, Michigan, Aelit, Myroslava будуть за 3 місяці співати :lol:

ну,вони непогано попрацювали тут  -- має вистачити на більше ,ніж 3 міс.
   
Re: зЕ зміни на краще!

звісно розгром кнура має бути максимальним

це має стати його політичним похороном, щоб воно не полізло в опозицію, а навіть якщо полізе - союзу з ним будуть жахатися усі інші фракції

бо 80% антирейтингу це по-суті чумний.
Старі йдуть в опозицію, а на наступних виборах знову у владу.

І так по колу.

Тому програш має бути розгромним, щоб старі пішли у небуття назавжди.

А дякуючи таким, як Лєвандовіч, Лірник і іншим псевдо-свободівцям, Україна вже 28 років топчеться на одному місці, тусуючи одну і ту саму колоду.
   
Re: зЕ зміни на краще!

та я думаю, що коли на 28році незалежності вибирають кацапомовного клоуна— це вирок
...во время войны с кацапами
   
Re: зЕ зміни на краще!

та я думаю, що коли на 28році незалежності вибирають кацапомовного клоуна— це вирок
Порошенко також кацапомовний, він тільки на публіку триндить українською.
Чому тебе це не бентежило?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія