Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я обираю Руслана Кошулинського [ua]

Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Свобода  есть антиукраинская промосковская структура, которая использует малобразованные слои населения для разрушения единства украинцев. Ее задача, отвлечь внимание украинцев от истинных причин разрушения страны. В именно,  от коммунистической прихватизации, антиукраинской кадровой политики.

дожились кацап переживає за єдінства украінцев, бандера перевертається в труні  :weep:
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
van

Мохник встиг перекрити водопостачання в Крим.

Об этом уже никто не помнит помнят как  Швайка торговал должностями директоров спиртзаводов. 
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
van

   Via   .Дыма без огня не бывает если Кошулинский пошел на выборы  вместо Тягнибока   и Фарион прошла детектор у московского специалиста и заметь вообще пропала с эфира и ТВ  "упала на дно "  чтобы отсидеться..   беги от них  есть другие партии националистов не зацикливайся на этих нео коммунистах  . :D
   
цікаво: це два москальских бота між собою "вєдут соцсарєвнаваніє" хто більше висреться, чи один ніки міняє?  :gigi:
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

   Via   .Дыма без огня не бывает если Кошулинский пошел на выборы  вместо Тягнибока   и Фарион прошла детектор у московского специалиста и заметь вообще пропала с эфира и ТВ  "упала на дно "  чтобы отсидеться..   беги от них  есть другие партии националистов не зацикливайся на этих нео коммунистах  . :D
Смішний ти. Свобода - це золото української нації і вони будуть у владі. Бо я так хочу.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
van

Смішний ти. Свобода - це золото української нації і вони будуть у владі. Бо я так хочу.

 Жаль что таких стойких как Вы там практически нет одна в поле не воин ,барыги , коммуняки  ,агенты кгб и комсомольские деятели а теперь на минутку представим  если ожил Бандера  и Шухевич  чтобы они сделали с такими ? :  Вот и я о том же  . :D .
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

Жаль что таких стойких как Вы там практически нет одна в поле не воин ,

Ти помиляєшся, там всі такі. Подібне притягує подібне.

Цитувати
арыги , коммуняки  ,агенты кгб и комсомольские деятели а теперь на минутку представим  если ожил Бандера  и Шухевич  чтобы они сделали с такими ? :  Вот и я о том же  . :D .
Все було б доладу. Ти верзеш маячню
   
Руслан КОШУЛИНСЬКИЙ – ПОРЯДНИЙ кандидат!



Порядність – одна з основних чеснот, котра повинна бути притаманна Президенту України.
Я знаю Руслана Кошулинського, як виключно ПОРЯДНУ людину! Як ПОРЯДНУ людину його знають друзі, однопартійці, мільйони громадян держави. Його ПОРЯДНІСТЬ визнають навіть його вороги. Штатні писаки політичних опонентів нині намагаються вигадати «смертні гріхи» для Кошулинського… Але навіть цим професійним борзописцям не вдається звинуватити його в непорядності!
В «навколополітичних баталіях», своїм друзям і знайомим, котрі підтримують іншого кандидата, я часто задаю таке питання: «скажи, будь ласка, чи кандидат, якого Ти підтримуєш – порядна людина?»
Це питання заставляє серйозно задуматись! Бо дуже складно знайти серед десятків нинішніх «претендентів на булаву» дійсно ПОРЯДНУ особистість…:-( Таку, котра не бреше в очі потенційним виборцям не червоніючи. Котра не буде намагатись Тебе купити і котра ніколи не продасть… не буде красти Твої гроші, час чи здоров’я…
   
Натупне питання: чи Ти ведеш бізнес з непорядними партнерами? Чи є в Тебе серед СПРАВЖНІХ друзів непорядні люди?
Навіщо Тобі, порядному чоловіку, втрачати самоповагу, кривити душею і голосувати за непорядного кандидата?
Тому першу свою передвиборну зустріч в якості офіційно зареєстрованого кандидата, Руслан Кошулинський поїхав проводити на фронт. Не в Давос, куди поїхали торгувати «мордою лиця» нинішні т.зв. «топ-кандидати»! Поїхав на війну до друзів, з котрими разом боронив Україну…
Бо ПОРЯДНИЙ!
   
Кошулинский дурной как пробка.
Архиважно не распылять украинские силы. Он распылил.
   
Кошулинский дурной как пробка.
Архиважно не распылять украинские силы. Он распылил.

 :lol:
пєши єщьо!
   
Кошулинский дурной как пробка.
Архиважно не распылять украинские силы. Он распылил.
Голосуй за Ігоря Шевченка. Він розумний. Шість шапок вкрав.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Проголосую за Кошулинського.
А кацапня нехай біситься.
   
У нас вся сім'я за Кошулинського.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

а де його програму можна почитати, на сайті свободи?
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

дякую
   
СТОООООП!
Програма Свободи і програма Кошулинського - то не одно й то саме!

Може спершу таки вартує поцікавитись актуальною програмою перш ніж писати голослівні звинувачення в "лівизні"?

з.і. Яку ідеологію сповідує влада, котра націоналізовує банки і мільйонам громадян роздає субсидії?  праву чи ліву?  :gigi:

Новую методичку подогнали из ФСБ.  :lol:
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

https://svoboda.org.ua/announcements/plan-dokorinnyh-peretvoren-ruslana-koshulynskogo/257511/?fbclid=IwAR2qtmRb8PE-lHwUBf-33NpziJJWmFNL54KMVxpfJQnewJnQOOSXAUchaHI
План докорінних перетворень Руслана Кошулинського

мда уж...программа огого ....глянул на перетворення  и аж прослезился....влаж ные мечты нияк не привязанные до реальности
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

мда уж...программа огого ....глянул на перетворення  и аж прослезился....влаж ные мечты нияк не привязанные до реальности
Треба прив'язати.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Я Свободу за мовний закон сразу после бегства зека - просто расстрелял бы.
Тупые ублюдки. Я просто уверен, что их лидеры работают на ФСБ и росТВ.
Тягнибок и Фарион - ублюдки.
Руслан, звыняй, без меня
   
Тут прцює принцип пропорційності, - так ми тупі рагулі, але нас до.ху.я і ми повинні бути предствалені у владі , і можна навіть спробувати у президенти.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

У нас вся сім'я за Кошулинського.
А якби Кошулинський не висувався, то за кого б голоснули?
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

Тут прцює принцип пропорційності, - так ми тупі рагулі, але нас до.ху.я і ми повинні бути предствалені у владі , і можна навіть спробувати у президенти.
Тобі ніхто ще не казав, що ти виродок? То я скажу.
   
Треба прив'язати.

Кошулинського вместо бобика к будке гавкать умеет.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Треба прив'язати.

дык нехай напише як....евойная программа спижжена у тимохи во многом, такая же а добре булоб....але у тимохи хуч партия е по всей краине и у самой яйца е....а кошулинский це як парасюк или гаврилюк ....жертвы обстоятельств
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Треба прив'язати.
Це не програма президента, а правлячої коаліції, хотелок багато, а як це буде зроблено шось не ясно. Хоча сама програма непогана але є загони в енергетиці і в оборонці
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

дык нехай напише як....евойная программа спижжена у тимохи во многом, такая же а добре булоб....але у тимохи хуч партия е по всей краине и у самой яйца е....а кошулинский це як парасюк или гаврилюк ....жертвы обстоятельств
Не сміши мої тапки, Юлька одненька спасітельніця, програми всім пише :)
   
Лирнык тоже хотел за кошулинского голоснуть , пока нагороду не отримав
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Не сміши мої тапки, Юлька одненька спасітельніця, програми всім пише :)

ну вод, чисто тимохин спич...ризници ниц немае....шарикас вон в соседской ветке беснуется мона прям оттуда черпать

Ініціювати зміну безплідних Мінських угод та Нормандського формату (Москва і її бізнес-партнери проти України) на Будапештський формат за участі США і Великої Британії (Україна і її стратегічні союзники проти агресора).

Звільнити Крим і Донбас від окупантів.

Укласти двосторонні угоди зі США та Великою Британією — країнами-гарантами за Будапештським меморандумом 1994 р. — про повномасштабну військово-технічну допомогу Україні та надання летального озброєння.

Повернути до комунальної або державної власності підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло-, водопостачання тощо.

Зруйнувати корупційні схеми в енергетичній галузі. Провести повну інвентаризацію видобутку та виробництва всіх енергоносіїв. Встановити реальних власників підприємств галузі, наявність та законність отриманих ліцензій.

Ліквідувати корупційні схеми при формуванні тарифів. Надавати газ та електроенергію для населення за собівартістю.

Останнє редагування: 26 січня 2019 20:55:36 від Дуглас
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

ну вод, чисто тимохин спич...ризници ниц немае

Ініціювати зміну безплідних Мінських угод та Нормандського формату (Москва і її бізнес-партнери проти України) на Будапештський формат за участі США і Великої Британії (Україна і її стратегічні союзники проти агресора).

Звільнити Крим і Донбас від окупантів.

Укласти двосторонні угоди зі США та Великою Британією — країнами-гарантами за Будапештським меморандумом 1994 р. — про повномасштабну військово-технічну допомогу Україні та надання летального озброєння.

Повернути до комунальної або державної власності підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло-, водопостачання тощо.

Зруйнувати корупційні схеми в енергетичній галузі. Провести повну інвентаризацію видобутку та виробництва всіх енергоносіїв. Встановити реальних власників підприємств галузі, наявність та законність отриманих ліцензій.

Ліквідувати корупційні схеми при формуванні тарифів. Надавати газ та електроенергію для населення за собівартістю.
І що тут нового чи несподіваного? Одна Юлька очевидні речі знає чи озвучує?
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

ну десь третина в цій програмі майже нереальна
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

ну десь третина в цій програмі майже нереальна
Програми не на рік пишуться.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

І що тут нового чи несподіваного? Одна Юлька очевидні речі знає чи озвучує?

вещи далеченько не очевидные без диктатуры ну или хуч карманного парламента....и до того и до другого як до неба рачки, особлыво для кошулинского
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

вещи далеченько не очевидные без диктатуры ну или хуч карманного парламента....и до того и до другого як до неба рачки, особлыво для кошулинского
Це речі стратегічні. А тактика залежатиме від реалій.
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]

Це речі стратегічні. А тактика залежатиме від реалій.

ну да....так мо проще за тимоху ....программы одинаковые, а по возможностям реализации ЮВТ на 2 головы выше
   
Re: Чому я обираю Руслана Кошулинського  [ua]
Via

ну да....так мо проще за тимоху ....программы одинаковые, а по возможностям реализации ЮВТ на 2 головы выше
Вона не нашого народу.
   
Ох і кацапів та підкацапівнків від Руслана бісить.
   
Ох і кацапів та підкацапівнків від Руслана бісить.

Че просто ржу. Не кацап и не подкацапик.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія