Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Що до теми гілки.

Це вже пошесть якась - перед тим, як викинутись, як той дельфін, з віртуального моря на  берег реального життя, і здихатися того ФУПу, юзери влаштовують собі почесне прощання і ревниво моніторять гілку - скільки там фупчеків написало їм, щоб вони залишилися. І взагалі - що там про юзера пишуть?

Цей перфоманс  нагадує мені  сюжет, коли прищавий нєдоросль, який зобідився на суворих батьків, вирішує самовбитися. Але не до кінця самовбитися, а щоб батьки побачили і щоб їм було стидно, як вони свою дитину довели. І щоб його врятували. І погладили по макитрі. І купили йому щось смачненьке та цікавеньке.

Тому місце вибирається таке, щоб батьки побачили, і час такий, щоб батьки були вдома, і починається перфоманс. Нєдоросль починає самовбиватися, але краєшком ока спостерігає за глядачами та батьками - чи всі побачили його серьйозні наміри? Чи вже біжуть його рятувати?

Так і ця гілка. Вирішила Інанна покинути форум - ну, це її рішення. Але ж ні. Вісім сторінок перегавкування.

І в фіналі  Інанна все одно залишиться з нами, але так, щоб всі ми думали, що замість неї тепер пише зовсім інша людина. B-)

Останнє редагування: 20 червня 2021 19:00:35 від шуша
   
Що до теми гілки.

Це вже пошесть якась - перд тим, як викинутись, як той дельфін, з віртуального моря на  берег реального життя, і здихатися того ФУПу, юзери влаштовують собі почесне прощання і ревниво моніторять гілку - скільки там фупчеків написало їм, щоб вони залишилися. І взагалі - що там про юзера пишуть?

Цей перфоманс  нагадує мені  сюжет, коли прищавий нєдоросль, який зобідився на суворих батьків, вирішує самовбитися. Але не до кінця самовбитися, а щоб батьки побачили і щоб їм було стидно, як вони свою дитину довели. І щоб його врятували. І погладили по макитрі. І купили йому щось смачненьке та цікавеньке.

Тому місце вибирається таке, щоб батьки побачили, і час такий, щоб батьки були вдома, і починається перфоманс. Нєдоросль починає самовбиватися, але краєшком ока спостерігає за глядачами та батьками - чи всі побачили його серьйозні наміри? Чи вже біжуть його рятувати?

Так і ця гілка. Вирішила Інанна покинути форум - ну, це її рішення. Але ж ні. Вісім сторінок перегавкування.

І в фіналі  Інанна все одно залишиться з нами, але так, щоб всі ми думали, що замість неї тепер пише зовсям інша людина. B-)
:laugh: цікаво, скільки вона витримає, аби не писати?
   
Шуша, нізя Фупчиків виганяти, їх треба рятувати... Там десь є реальність і вона страшна.


Шкода що печеніжка пропав тоді.
   
:laugh: цікаво, скільки вона витримає, аби не писати?

Думаю,  недовго. Бо тепер Інанніна ментальна сістра Кадра залишилася зовсім одненька. :(

А вони були такі споріднені души!

Правда, Кадра через свої неуклюжі комплімани намагалася підкотитися тут і до юзерів чоловічої статі, щоб ті підтримували її у разі, коли Кадру тут знов почнуть ганяти по колу, але, як Кадра не намагалися, оба чоловіка щось не реагують на її потуги. :gigi:

Останнє редагування: 20 червня 2021 19:15:39 від шуша
   
Доки тут промишляє Кадра, Інанна до нас не повернеться. :(
   
Ну йде собі, й шла би. Нахер кому потрібен іі сконхенд? Старе шмоття люди несуть до контейнерів смітевих, та поруч складають. Може комусь знадобиться. То ми поруч із смітевимі баками?
   
Шуша, нізя Фупчиків виганяти, їх треба рятувати... Там десь є реальність і вона страшна.


Шкода що печеніжка пропав тоді.

Так ніхто не виганяє. Люди ж пишуть про наміри покинути ФУП самі.

Раніше я теж завжди писала, щоб фупчеки не дурили і залишалися, але...

Пам'ятаєш, тут був Настойка?

Він теж вирішив покинути форум і в нього теж була відкрита гілка. І багато фупчеків, і я теж, намагалися, щоб він не кидав ФУП. І я написала йому щось про те, щоб він повертався до нас весною, оновлений, з новими задумами та мріями - бо він, як архитектор, багато чого робив для Києва. І те, що відстояли Пейзажну Алею від забудови - там теж Настойка приклав свої чималі зусилля.

Я не завжди розділяла його думки та судження, але він був...справжнім. І дуже цікавим. Жалкую, що так і не познайомилися з ним в реалі, хоча й мали точки  "пєрєсєчєнія".

А потім, через деякий час написали, що Настойка вмер, виявилося, що на той час він вже важко хворів, але був настільки шляхетним, що не обмовився про це. І то була фактично гілка прощання з людиною, бо він знав більше нас, але ж сподівався.

Чогось те мене дуже вразило.

Різниця між гілкою, де людина фактично прощалася з людьми, і гілкою на кшалт цієї бутафорної  просто величезна, Беггі.







Останнє редагування: 20 червня 2021 19:32:55 від шуша
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Так ніхто не виганяє. Люди ж пишуть про наміри покинути ФУП самі.

Раніше я теж завжди писала, щоб фупчеки не дурили і залишалися, але...

Пам'ятаєш, тут був Настойка?

Він теж вирішив покинути форум і в нього теж була відкрита гілка. І багато фупчеків, і я теж, намагалися, щоб він не кидав ФУП. І я написала йому щось про те, щоб він повертавя до нас весною, оновлений, з новими задумами та мріями - бо він, як архитектор, багато чого робив для Києва. І те, що відстояли Пейзажну Алею від забудови - там теж Настойка приклав свої чималі зусилля.

Я не завжди розділяла його думки та судження, але він був...справжнім. І дуже цікавим. Жалкую, що так і не познайомилися з ним в реалі, хоча й мали точки  "пєрєсєчєнія".

А потім, через деякий час написали, що Настойка вмер, виявилося, що на той час він вже важко хворів, але був настільки шляхетним, що не обмовився про це. І то була фактично гілка прощання з людиною, бо він знав більше нас, але ж сподівався.

Чогось те мене дуже вразило.

Різниця між гілкою, де людина фактично прощалася з людьми, і гілкою на кшалт цієї бутафорної  просто величезна, Беггі.
в цій гілці раніше я написав, шо з хвупу не йдуть, а виносять ногами вперед- в прямому чи переносному розумінні.
   
Не знав, що Настойкі вже нема. Це погано. Був він людиною. І як ви кажете, шляхетною.
   
Якийсь істеричний вибрик. Ну, надумала піти – то й іди собі! Щоправда, допускаю бажання наостанок висловитись на адресу тих нещасних, які не знатимуть, де знайти втіху від отакої втрати. Як не лусне від відчуття своєї значущості в житті нас, сірих та убогих!

Але щоб пропонувати успадкувати комусь твій нік  — то це справді означає з глузду з’їхати! Втім, хтозна, може й справді комусь захочеться його мати?

Істеричні украплення англійської в дописах мають нам показати, що маємо справу з неабиякою професоркою цієї мови! Мовляв, «ото знай, Химо, ми теж люди!» :acute:
   
Якийсь істеричний вибрик. Ну, надумала піти – то й іди собі! Щоправда, допускаю бажання наостанок висловитись на адресу тих нещасних, які не знатимуть, де знайти втіху від отакої втрати. Як не лусне від відчуття своєї значущості в житті нас, сірих та убогих!

Але щоб пропонувати успадкувати комусь твій нік  — то це справді означає з глузду з’їхати! Втім, хтозна, може й справді комусь захочеться його мати?

Істеричні украплення англійської в дописах мають нам показати, що маємо справу з неабиякою професоркою цієї мови! Мовляв, «ото знай, Химо, ми теж люди!» :acute:
знаю, знаю. Ви відомий інанніолог, пане Гервасію.
   
знаю, знаю. Ви відомий інанніолог, пане Гервасію.
Та доводилось мати справи з істеричними психопатами.
   
Та доводилось мати справи з істеричними психопатами.
скромно як. Ну, очі цілі, а решта- дрібьязок. Памьятаю ті бітви. Ви аж квіточку тулили після чергового вашого єхідного дописа ій. Я отримував задоволення, чітаючі ваше спілкування.
   
Та доводилось мати справи з істеричними психопатами.
цікаво що саме у вчинку Інанни Вам здається істеричним і психопатичним :umnik2:
   
а я люблю нашу Миросю.
(tu) теж.
п.с. любов зла... :sad:
   
Доки тут промишляє Кадра, Інанна до нас не повернеться. :(


Не зрозуміла,  про що це?  Вони ніби ж подружки такі собі...
   
Інанніологія - складна наука. Пан професор Гервасій, то може единий, хто іі засвоів.
   
Що до теми гілки.

Це вже пошесть якась - перед тим, як викинутись, як той дельфін, з віртуального моря на  берег реального життя, і здихатися того ФУПу, юзери влаштовують собі почесне прощання і ревниво моніторять гілку - скільки там фупчеків написало їм, щоб вони залишилися. І взагалі - що там про юзера пишуть?

Цей перфоманс  нагадує мені  сюжет, коли прищавий нєдоросль, який зобідився на суворих батьків, вирішує самовбитися. Але не до кінця самовбитися, а щоб батьки побачили і щоб їм було стидно, як вони свою дитину довели. І щоб його врятували. І погладили по макитрі. І купили йому щось смачненьке та цікавеньке.

Тому місце вибирається таке, щоб батьки побачили, і час такий, щоб батьки були вдома, і починається перфоманс. Нєдоросль починає самовбиватися, але краєшком ока спостерігає за глядачами та батьками - чи всі побачили його серьйозні наміри? Чи вже біжуть його рятувати?

Так і ця гілка. Вирішила Інанна покинути форум - ну, це її рішення. Але ж ні. Вісім сторінок перегавкування.

І в фіналі  Інанна все одно залишиться з нами, але так, щоб всі ми думали, що замість неї тепер пише зовсім інша людина. B-)

Я також не розумію, навіщо офіційно йти з ФУПу. Набридло  - не пиши деякий час, а колись може знову захочеться. Всі так роблять.  Тут зібрався унікальний колектив, є дуже компетентні люди свого фаху,  та і взагалі багато цікавих і милих людей  [ua]  [A]
   
Ще, до речі.

Громадянкє - дякую за те, що завітала  тоді до Зеленого. Який не який, а наш. Я не знала про це.

І Блокх, до речі, допомагав не тільки Зеленому. І правильно він написав -  не треба жалітися, коли робиш добро. Може, саме візіт Громадянки до Зеленого заставив його піднятися та відкрити двері, а там і трохи в себе прийшов. Зараз вони обурені один на одного, але, я думаю, вони допомогли один одному.

Зелений трохи розтормошився з приходом Громадянки, щоб він зараз не писав, адже приємно, коли про тебе турбуються, а Громадянці плюсик в карму. Не кожний би став так турбуватися.

Та й Блокх тоді все зробив правильно. Зелений намагався виїхати з ОРДЛО, плюс в нього було скрутне становище у сім'ї. Блокх допоміг, його нема в чому попрікати, як на мене, тільки дякувати.
   
цікаво що саме у вчинку Інанни Вам здається істеричним і психопатичним :umnik2:
Істеричні психопати не здатні вислухати співбесідника, не цікавляться думкою людей, які їх оточують, вважають себе правими в усьому, в бесіді переходять на особисті проблеми, конфліктні в сім’ї та на роботі, з будь-якого приводу влаштовують скандал.
   
Я знаю вашу помилку, Гервасію. Ви не заспівали пісню пані Інанне. Почувши ваш чудовий оксамитовий барітон, вона би нікуди не пішла від того місця, де ви є.
Ви знаете, друзі, як співа наш шановний пан? Навіть через довбаний телефон то відчуваеться. Раніше такіх відловлювали та прімушували в хорах прі церквах співати.
   
Я останнім часом не заходила на ФУП, мабуть дещо пропустила: що тут трапилось,  чому Інанна йде з ФУПу раптом?
Я не люблю ,коли хтось йде назавжди....    вже до всіх звикла  :give_rose:

Останнє редагування: 20 червня 2021 20:05:35 від ценительница алей
   
про поневіряння бідолашної, білої і пухнастої Кадри на злобному форумі Дурдомі, де цю кротку, як голубку миру, юзеркиню інші форумчани ганяли-ганяли, поки не вигнали остаточно.
я пишаюсь тим що мерзота мене ненавидить, це найвища мені оцінка,
тим вони визнали що я інакша ніж вони,
і я дякую долі що дала мені такий шанс зайвий раз в цьому переконатись. :good:


сцяними ганцчірками
(tu) саме так погнав брудне кодло зі свого форуму власник Дурдому Шрайк,
за те що втопили його у своєму лайні, і то логічний фінал їхньої діяльності.
Руйнівники нездатні на позитив і прогрес, тільки бруд, агресія і бєспрєдєл -
кредо хуйло, яке сповідують і муляжі юльків, адже неугодних
намагаються порозпихати як хуйло незгодних -
в тюрму, в еміграцію або в могилу.

Зауважу для зацікавлених, що цей перфоменс відбувався роки й роки назад, але попіл помсти й досі стучить у крєпкіє Кадрини груди.  :triniti:
чотири роки тому, а помститься їм за мене їхня ж карма,
адже з нею домовитись неможливо, це їм не ручний модер.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Я останнім часом не заходила на ФУП, мабуть дещо пропустила: що тут трапилось,  чому Інанна йде з ФУПу раптом?
Я не люблю ,коли хтось йде назавжди....    вже до всіх звикла  :give_rose:

  Нікуди вона не йде .
  Збирає тупо лайки.
  Сама ідея паскудна - наче якийсь дописувач буде більш шрьобанутим, ніж ТС, і тим поправить карму.
  ЧСВ воно таке. :D
   
Істеричні психопати не здатні вислухати співбесідника, не цікавляться думкою людей, які їх оточують, вважають себе правими в усьому, в бесіді переходять на особисті проблеми, конфліктні в сім’ї та на роботі, з будь-якого приводу влаштовують скандал.
це Ви описали тих хто тут тривалий час цькували Інанну,
на що вона як могла відповідала, аби захиститись.
єдине що можна з того списку їй пред"явити -
це несприйняття позиції деяких оточуючих,
які опускалися до мерзотних вчинків щодо неї.
Але це абсолютно логічна реакція для притомної людини.
   
Чергова гілка тамілоскорбі.
   
я пишаюсь тим що мерзота мене ненавидить, це найвища мені оцінка,
тим вони визнали що я інакша ніж вони,
і я дякую долі що дала мені такий шанс зайвий раз в цьому переконатись. :good:


(tu) саме так погнав брудне кодло зі свого форуму власник Дурдому Шрайк,
за те що втопили його у своєму лайні, і то логічний фінал їхньої діяльності.
Руйнівники нездатні на позитив і прогрес, тільки бруд, агресія і бєспрєдєл -
кредо хуйло, яке сповідують і муляжі юльків, адже неугодних
намагаються порозпихати як хуйло незгодних -
в тюрму, в еміграцію або в могилу.

чотири роки тому, а помститься їм за мене їхня ж карма,
адже з нею домовитись неможливо, це їм не ручний модер.

Тисяча тридцять третій раз. :weep:  (tu)
   
Аж цікаво, Кадра. А в гілци про бронтозаврів, як би ви підвели розмову до цкування Таміли на фДД?
   
це Ви описали тих хто тут тривалий час цькували Інанну,
на що вона як могла відповідала, аби захиститись.
єдине що можна з того списку їй пред"явити -
це несприйняття позиції деяких оточуючих,
які опускалися до мерзотних вчинків щодо неї.
Але це абсолютно логічна реакція для притомної людини.
Та хто там її цькував! На голови тих, хто не поділяли її божевілля від поціхама, вона вилила стільки прокльонів, що я не хотів би, аби вони повернулись на її нещасну голову! :not_i:
   
Аж цікаво, Кадра. А в гілци про бронтозаврів, як би ви підвели розмову до цкування Таміли на фДД?
запросто - шуша і туди прибіжить з цією темою
   
Та хто там її цькував!
 На голови тих, хто не поділяли її божевілля від поціхама, вона вилила стільки прокльонів, що я не хотів би, аби вони повернулись на її нещасну голову! :not_i:
ясно, далі нецікаво з вами - коментувати вашу брехню нема сенсу :nea:
   
Тисяча тридцять третій раз. :weep:  (tu)
:D то ж комент твого посту по суті :kez_04:
   
Не зрозуміла,  про що це?  Вони ніби ж подружки такі собі...
Та які там подружки. Підтримка Кадри дискредитувала боротьбу Інанни за власний високий статус та нізвергла до рівня дворової склоки.
   
Стала пригадувати..Величе зна маса людей кудись раптом поділася з ФУПа..Просто в якийсь момент перестали писати...

Коли малесенька дитинка, домагаючись чогось, влаштовує істерику, з одного ока - сльози градом, а іншим обережненько спостерігає за реакцією батьків - це смішно..А це все - просто жалюгідно..
Демонстративно пропонує комусь взяти її нік, чудово розуміючи що ніхто на подібну дурню не поведеться...
Для чого? Щоб потім за деякий час продовжити писати, але це вже типу хтось інший?.. :facepalm1:
   
Все, чого касаеться Кадра стає лайном? Дивно. Хочя, дурдом мертвий, фуп напівмертвий. Кадро, а на якіх форумах ви ще тусовалися?
   
Для чого? Щоб потім за деякий час продовжити писати, але це вже типу хтось інший?..
Ну от сегодня она появится - и все скажут  - "да ето ж совсем другой человек". :laugh:
   
Вас, меня, більшесть людей тут неможливо підробити або переробити. Хочь тріста ніків меняйте, вам скажуть: хело, Асмердей.

Останнє редагування: 20 червня 2021 20:44:14 від beggy
   
Та які там подружки. Підтримка Кадри дискредитувала боротьбу Інанни за власний високий статус та нізвергла до рівня дворової склоки.
ну да! Кадра ізвєстная склочніца, і навчилу поганому Інанну,
і стало на фупі дві склочниці. З цим нада шотодєлать... :umnik2:
де там той модер забарився?
нємєдлєнно написати йому в приват кампліман,
поридати про "переслідування липкого троля",
підключити до цієї благородної справи зграю,
нехай кожен впаде на доповідь і продублює той плач Мирославни,
бажано по декілька разів і можна чекати справєдлівого возмєздія для склочниці. :good:
Даний сценарій вдало проюзаний Миросею на Дурдомі,
є велика вірогідність аналогічного результату і на фупі. :drinks:
   
Вас, меня, більшесть людей тут неможливо підробити або переробити. Хоть тріста ніків меняйте, вам скажуть: хело, Асмердей.
Тебя-то точно.. Трудно найти еще Муму, которое так издевается над украинской мовой. Надо вводить закон типа как за жестокое обращение с животными. Шоб таким пришивали руки к жопе, для того шоб не могли печатать подобную гнусь, бля.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Ех-х, жіночки! Вєри на вас немає...  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія