Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

Тому що парникові викиди супроводжують усі виробництва. Ти напевно не в курсі, але навіть твоє дихання - це теж викиди. І як помреш, то твоє тіло продовжуватиме викиди до того часу, поки один кістяк не залишиться.

Тобто якщо не самовбиватись, то взагалі нічого не треба робити. Спокійно спалювати викопні ресурси стільки скільки треба та не думати ніпрощо  8-)
   
Тобто якщо не самовбиватись, то взагалі нічого не треба робити. Спокійно спалювати викопні ресурси стільки скільки треба та не думати ніпрощо  8-)
Ну й чому ти так любиш з пафосом дурню писати?!

Робити звичайно треба, але без пропагандонської брехні і з повним усідомленням проблеми.
   
За рахунок таких електробайків українські воїни піджарили немало кацапів. Тихо швидко потужно. Проблема в тому що це НОВА індустрія а не батарейка в сраці двз. І компаніям як і державам потрібно давно було починати з масштабування  виробництва нікелю та літію, потім оптимізація технологіі і тд і тд  а наші виробники займаються маркетингом. Тому ніхера досі нема. Саме тому, а не тому що це не вигідно чи не можливо чи гірше. Навпаки в деяких штатах копи пересідають на електро і позитивно по всім параметрам афігівають, теж як приклад.


Показати зображення...
The bikes used by Ukrainian defenders have been modified to carried NLAW rockets, or Next Generation Light Anti-Armour Weapons, which are specially designed to allow a single operator to destroy an enemy tank.

Єгей, навіщо ти мені мопЄди постіш, якщо я тебе спитав про пикапи?)

 повір мені,  воно нікуя не ілектричне.
й альтернатів наразі немає)


   
Єдиний спосіб скоротити викиди до нуля - це фізичне знищення людства.

Питання не в зупинці повній а дійти до балансу
Тип умовно 30 млрд тон дихання і інші природні чинники від фауни до 30 млрд тон поглинання флори

Той баланс приблизно що був в 1800 році умовно

А щас енергетика транспорт і інша індустрія викидає в рази більше ніж поглинається рослинами
І особливо океаном який вміє ( наряду зі степом ) поглинати і зберігати без викиду назад в атмосферу багато СО2

   
Ну й чому ти так любиш з пафосом дурню писати?!

Робити звичайно треба, але без пропагандонської брехні і з повним усідомленням проблеми.

Ну так тут же про це і дискусія - де пропаганда, а де реальність..... Що має сенс, а що ні.....
Наприклад п***а що проблема проблема в тому що ми дихаємо парниковими газами не має ніякого сенсу взагалі.....
   
Хрін там. Нема технологій масової переробки. В існуючих велика доля ручної праці аба тупе спалювання.
+===============================================================================+
Технологій маса. При потребі і я можу намалювати. Досвід та знання наявні. 55 років роботи в лабі.
   
Єдиний спосіб скоротити викиди до нуля - це фізичне знищення людства.

Ні, це не єдиний. Наприклад якщо люди навчаться пероероблювати викиди
   
Питання не в зупинці повній а дійти до балансу
Тип умовно 30 млрд тон дихання і інші природні чинники від фауни до 30 млрд тон поглинання флори

Той баланс приблизно що був в 1800 році умовно

А щас енергетика транспорт і інша індустрія викидає в рази більше ніж поглинається рослинами
І особливо океаном який вміє ( наряду зі степом ) поглинати і зберігати без викиду назад в атмосферу багато СО2
От і відштовхуйтесь від 1800 року, якщо хочете чесно вести дискусію не в стилі Укі. Чисельність населення і рівень життя не забувайте.
Про експоненціальний ріст кількості негрів, які хочуть без кінця споживати й споживати без кінця. Тоді відразу зрозумієте, що боротьба за електрички, то як мертвому припарки.

Останнє редагування: 30 червня 2022 14:38:22 від borderlander
   
чесно вести дискусію не в стилі Укі

 8-:
   
Є якісь веріфіковані дані по онкології від букету?
По онкології взагалі нічого поки що не ясно. Термін канцероген є не науковим. Типу канцероген може збільшити вірогідність бла бла бла. 
+=======================================================+
Нащо так нахабно брехати? Ще в 60-х він був загальновживаним.
Механізм дії багатьох канцерогенів відомий. 3.4-бензпірен дає 100%
онкологію. А це компонент вихлопу ДВЗ...
   
Ні, це не єдиний. Наприклад якщо люди навчаться пероероблювати викиди
Пане Укі, пропоную Вам навчитись не дихати (і не пердіти, звичайно). Коли навчитесь, тоді можете починати будувати плани стосовно нульових викидів усього людства.
   
Ккд дизеля більше 40%. Ккд вугільної тес менше 30%.плюс є втрати в мережі, під час зарядки,акум не віддає все що отримав. Тверді викиди дизеля менші ніж з тормозних колодок, вихлоп від термітів (метан) більший ніж від всіх автівок. Плюс замислись, чому електрокарах такі дорогі. Бо великі затрати енергії на їх виготовлення. Так що не треба про ккд.
+===============================================================+
А що це таке: термітів (метан)? І який шар викідів на кухні з газовою плитою?
Жив в квартирі з газовою колонкою - в трубі за 15 років експлуатації нічого
не було.
   
Пане Укі, пропоную Вам навчитись не дихати (і не пердіти, звичайно). Коли навчитесь, тоді можете починати будувати плани стосовно нульових викидів усього людства.

Ви коли небуть чули про кругообіг вуглецю в природі?.......
Як ви думаєте, звідки береться діоксид вуглецю що виділяє наш організм?
.... правильно в результат перетворення їжі у енергію

далі, я думаю зрозумієте, чи таки продовжувати пояснювати чому той діоксид вуглецю що ми виділяємо не є проблематичним?
   
ви щось таке дядьку п***а ите замість елементарно поцікавитись. Підвищення кислотності океану за рахунок  абсорбції со2 це не умопобудови, відбуваються небачені швидкі зміни кислотності окіану що приведуть до значних змін в біосфері океану, тій яку гомо на нуль не виловлять чи заморять голодом.




Ocean acidification is sometimes called “climate change’s equally evil twin,”  Since the beginning of the industrial era, the ocean has absorbed some 525 billion tons of CO2 from the atmosphere, presently around 22 million tons per day.

At first, scientists thought that this might be a good thing because it leaves less carbon dioxide in the air to warm the planet. But in the past decade, they’ve realized that this slowed warming has come at the cost of changing the ocean’s chemistry. When carbon dioxide dissolves in seawater, the water becomes more acidic and the ocean’s pH (a measure of how acidic or basic the ocean is) drops. Even though the ocean is immense, enough carbon dioxide can have a major impact. In the past 200 years alone, ocean water has become 30 percent more acidic—faster than any known change in ocean chemistry in the last 50 million years.
Scientists formerly didn’t worry about this process because they always assumed that rivers carried enough dissolved chemicals from rocks to the ocean to keep the ocean’s pH stable. (Scientists call this stabilizing effect “buffering.”) But so much carbon dioxide is dissolving into the ocean so quickly that this natural buffering hasn’t been able to keep up, resulting in relatively rapidly dropping pH in surface waters. As those surface layers gradually mix into deep water, the entire ocean is affected.

Such a relatively quick change in ocean chemistry doesn’t give marine life, which evolved over millions of years in an ocean with a generally stable pH, much time to adapt. In fact, the shells of some animals are already dissolving in the more acidic seawater,
+==================================================================================+
Я цими питаннями цікавлюсь прфесійно вже 55 років. А англійський текст не є доказом достовірності.
Жодних кількісних данних щодо кислотності не наведено. А те, що фітопланктон поглинає та
переробляє СО2 в кисень та органічні сполуки, доведено вже дуже давно.
Бо це єдине першоджерело їдла в океані. Тринди далі...
   
От і відштовхуйтесь від 1800 року, якщо хочете чесно вести дискусію не в стилі Укі. Чисельність населення і рівень життя не забувайте.
Про експоненціальний ріст кількості негрів, які хочуть без кінця споживати й споживати без кінця. Тоді відразу зрозумієте, що боротьба за електички, то як мертвому припарки.

тобто краще оплачувати всяким режимам їх існування, їх війни, всяким олігархам яхти літаки всяким арабам десятий бугаті вейрон в гаражі, або найвиші хмарочоси в пустелі, ніж спрямувати всі ці гроші на чисті технолгіі? ми зараз про трильони, мабуть десятки трильонів, і в той же час проводити самий страшний експеримент в історіі людства, що буде якщо за сто років вкинути в повітря накопичені за десятки мільонів років гігатони вуглецю
   
Тип умовно 30 млрд тон дихання
викиди від дихання не змінюють баланс. Тільки викопне паливо. А основна причина відходити від двз - це скінчена кількість викопного палива. Якби не альтернативи, шейхи і гебісти вже б тепер пояснили, скільки коштує баррель.
   
Пане Укі, пропоную Вам навчитись не дихати (і не пердіти, звичайно). Коли навчитесь, тоді можете починати будувати плани стосовно нульових викидів усього людства.
+======================================================================+
А нащо? У мене на фазенді рослини поглинають СО2 набагато більше ніж я видихаю.
Приблизно можна вважати: скільки мільонів тон сільхозпродукції ми виробляємо -
стільки СО2 на це пійшло.
   
 Сучасні альтернативні технології - це не перехід, а перерозподіл. Мінімальні потреби для споживання використовують ельфи, а пропорційно нарощуються викиди CO2 в Китаї й виробництво "сировинних" енергоресурсів в рашці морлоками. Хоча, ельфи щось стали підозрювати щодо морлоків, й ядерну енергетику потихеньку почали просувати про всяк випадок, як екологічну. Щодо батарей - ще невідомо як перспективні графенові "викиди" вплинуть на екосистему й що гірше. Проблема складна й тут дуже багато спекуляцій з обох боків. Ну а неприємна правда - світ ще в пошуку реальної альтернативи а вся ця зелена енергетика може виступати лише допоміжною ланкою.

Останнє редагування: 30 червня 2022 15:01:13 від WMax
   
+======================================================================+
А нащо? У мене на фазенді рослини поглинають СО2 набагато більше ніж я видихаю.


Гарний приклад  (tu)
vkhavr2 ніколи не виділить вуглецю більше чим має їжа яку він спожив з урожая на фазенді.
А той вуглець у їжі зібраний рослинами з повітря.
Тобто ми виділяємо у повітря якраз той вуглець який для нас рослини зібрали з повітря до цього.....
Причому купа вуглецю так і залишається в організмі.

Останнє редагування: 30 червня 2022 15:03:45 від Uki_
   
Так що теоретігі, пришлете в мій підрозділ еілектропікап?
Чи я й надалі буду  вас труїти своїм 5,6?  Можна?


   
Сучасні альтернативні технології - це не перехід, а перерозподіл. Мінімальні потреби для споживання використовують ельфи, а пропорційно нарощуються викиди CO2 в Китаї й виробництво "сировинних" енергоресурсів в рашці морлоками. Хоча, ельфи щось стали підозрювати щодо морлоків, й ядерну енергетику потихеньку почали просувати про всяк випадок, як екологічну. Щодо батарей - ще не відомо як перспективні графенові "викиди" вплинуть на екосистему й що гірше. Проблема складна й тут дуже багато спекуляцій з обох боків. Ну а неприємна правда - світ ще в пошуку реальної альтернативи а вся ця зелена енергетика може виступати лише допоміжною ланкою.
(tu)
І я про те, що надзвичайно складну проблему забовтують пустопорожніми балачками про електрички як панацею, хоча вони по суті і близько не вирішують проблему.
Трамваї і тролейбуси набагато більший крок до вирішення, ніж електрички, але ж про це ніхто не говорить. Бо не модно.
   
Так що теоретігі, пришлете в мій підрозділ еілектропікап?
Чи я й надалі буду  вас труїти своїм 5,6?  Можна?
підрозділам все можна
   
Я пересів на електро

Задоволений як слон
   
Так що теоретігі, пришлете в мій підрозділ еілектропікап?
Чи я й надалі буду  вас труїти своїм 5,6?  Можна?

Тут треба визначитись з пріоритетами.... Якщо не поставити на місце бензоколонку то тоді п***а і атмосфері і всьому.....
   
(tu)
І я про те, що надзвичайно складну проблему забовтують пустопорожніми балачками про електрички як панацею,

Дайте цитату - де тут хто говорив про електрички як панацею?
   
Я пересів на електро

Задоволений як слон

Фотки! Фотки !
   
Якщо не поставити на місце бензоколонку
Так а хто ту бензоколонку викохав впровадженням альтернативної енергетики, що базується на отриманні газу, що заміщує шкідливі викиди на місці? От бензоколонка й знахабніла... Хоча вже багато є інфи, що екологічні рухи в Європі саме рашка й стимулювала, бо дивним чином екологи верещали про закриття брудних станцій й виробництв у себе, але до рашкостану з Китаєм претензій не мали.
   
Так а хто ту бензоколонку викохав впровадженням альтернативної енергетики, що базується на отриманні газу, що заміщує шкідливі викиди на місці? От бензоколонка й знахабніла... Хоча вже багато є інфи, що екологічні рухи в Європі саме рашка й стимулювала, бо дивним чином екологи верещали про закриття брудних станцій й виробництв у себе, але до рашкостану з Китаєм претензій не мали.

Весь захід викохав нажаль  :(
   
Так а хто ту бензоколонку викохав впровадженням альтернативної енергетики, що базується на отриманні газу, що заміщує шкідливі викиди на місці? От бензоколонка й знахабніла... Хоча вже багато є інфи, що екологічні рухи в Європі саме рашка й стимулювала, бо дивним чином екологи верещали про закриття брудних станцій й виробництв у себе, але до рашкостану з Китаєм претензій не мали.
навпаки, без альтернативної енергетики був би писдець. Попри війну і інфляцію баррель не на максимумі.
   
Сучасні альтернативні технології - це не перехід, а перерозподіл. Мінімальні потреби для споживання використовують ельфи, а пропорційно нарощуються викиди CO2 в Китаї й виробництво "сировинних" енергоресурсів в рашці морлоками. Хоча, ельфи щось стали підозрювати щодо морлоків, й ядерну енергетику потихеньку почали просувати про всяк випадок, як екологічну. Щодо батарей - ще невідомо як перспективні графенові "викиди" вплинуть на екосистему й що гірше. Проблема складна й тут дуже багато спекуляцій з обох боків. Ну а неприємна правда - світ ще в пошуку реальної альтернативи а вся ця зелена енергетика може виступати лише допоміжною ланкою.

альтернатива є і працює

   
Тут треба визначитись з пріоритетами.... Якщо не поставити на місце бензоколонку то тоді п***а і атмосфері і всьому.....
Я тобі розповім друже по сікрету.  В нас один пріорітет. Перемога в війні.
  Тій самій, що  триває тут і зараз.   

  високі   ковбасні ізмишлізми  можете толочь в ступі хоч  до второго пришестя.
   
підрозділам все можна

Бла-бла.
   
Так а хто ту бензоколонку викохав впровадженням альтернативної енергетики, що базується на отриманні газу, що заміщує шкідливі викиди на місці? От бензоколонка й знахабніла... Хоча вже багато є інфи, що екологічні рухи в Європі саме рашка й стимулювала, бо дивним чином екологи верещали про закриття брудних станцій й виробництв у себе, але до рашкостану з Китаєм претензій не мали.

відновлювальна енергія НЕ базується на газовій, a сонце та вітер допомогла европі послати зараз хуйла за кораблем бо вже замістила 5 частину, литві та латвіі теж допомогло бо в них з 'нізвідки' йде вже більше третини всієї енергіі

With a 22.1% share of energy consumed from renewable sources in 2020, the EU reached its headline target (20%) for 2020, according to data from Eurostat.
   
Я тобі розповім друже по сікрету.  В нас один пріорітет. Перемога в війні.
  Тій самій, що  триває тут і зараз.  

  високі   ковбасні ізмишлізми  можете толочь в ступі хоч  до второго пришестя.

якби не пєрдєлкі які ти рекламуєш, світ на першу б хвилину війни міг би ввести ембарго на нафту та і газ і війни б вже мабуть не булоб б як і раші
   
Сучасні альтернативні технології - це не перехід, а перерозподіл. Мінімальні потреби для споживання використовують ельфи, а пропорційно нарощуються викиди CO2 в Китаї й виробництво "сировинних" енергоресурсів в рашці морлоками. Хоча, ельфи щось стали підозрювати щодо морлоків, й ядерну енергетику потихеньку почали просувати про всяк випадок, як екологічну. Щодо батарей - ще невідомо як перспективні графенові "викиди" вплинуть на екосистему й що гірше. Проблема складна й тут дуже багато спекуляцій з обох боків. Ну а неприємна правда - світ ще в пошуку реальної альтернативи а вся ця зелена енергетика може виступати лише допоміжною ланкою.
+===========================+
А що таке: "графенові "викиди""?
   
якби не пєрдєлкі які ти рекламуєш, світ на першу б хвилину війни міг би ввести ембарго на нафту та і газ і війни б вже мабуть не булоб б як і раші
Я не рекламую, я воюю.  Я використовую то, що є в наявності..  Язика притримай.
А чем ти займаєшся, ще потрібно розібратись)



   
Колбасні  перезвони з безпечних каліхфорній)

   
Я не рекламую, я воюю.  Я використовую то, що є в наявності..  Язика притримай.
А чем ти займаєшся, ще потрібно розібратись)

Я розумію що ти воюєш, шана тобі, але ж ми зараз не про це, якщо такі в тебе аргументи ну то ладно побідив молодець.
   
Я розумію що ти воюєш, шана тобі, але ж ми зараз не про це, якщо такі в тебе аргументи ну то ладно побідив молодець.
  друже, я раніше був резідентом цієї гілки, любив послухати легенди, про то, як балкери, контенеровози,  боінгі, танкі, гвинтокрили і прочая  техніка поїде/попливе/полетить на батарейках)

І я тоді казав, що у разі часу П користуватись будуть не тим, що прогрессівніше/сучасніше, а тім, що можно бистро заправити в складних  умовах.     Тут ламали списи, строїли  графікі, табліці, як  окуєнно  і економно все буде на лектромобіоях.
  І що у разі відсутності  палива та енергетики  вони, такі  вумні будуть заряджатись від  своїх  приватних сонячних батарей на дахах будинків та  площадках на ділянці.
   
  Прийшов час П, в арміїї і тро мільйон пикапів, усі ДВС.
І перший  пост був -  ну і де усі електропикапи, чому ми їх не бачимо?
 
   У відповідь  - бурленіє)

 
 
   
  друже, я раніше був резідентом цієї гілки, любив послухати легенди, про то, як балкери, контенеровози,  боінгі, танкі, гвинтокрили і прочая  техніка поїде/попливе/полетить на батарейках)

І я тоді казав, що у разі часу П користуватись будуть не тим, що прогрессівніше/сучасніше, а тім, що можно бистро заправити в складних  умовах.     Тут ламали списи, строїли  графікі, табліці, як  окуєнно  і економно все буде на лектромобіоях.
  І що у разі відсутності  палива та енергетики  вони, такі  вумні будуть заряджатись від  своїх  приватних сонячних батарей на дахах будинків та  площадках на ділянці.
   
  Прийшов час П, в арміїї і тро мільйон пикапів, усі ДВС.
І перший  пост був -  ну і де усі електропикапи, чому ми їх не бачимо?
 
   У відповідь  - бурленіє)

 
 

Це казало багато хто і задовго до цієї гілки і тому шанс є в тих електричок де електроліт змінний



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія