Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

А ти всьому новаторству довіряєш завжди?
херовий з мене інженегр був би, якби довіряв!  :D
я ж прекрасно знаю цю кухню.  B-)
але, погодься, класно виглядає- удачно придбати модний гаджет і при цьому плювати через ліве плече ;)
   
херовий з мене інженегр був би, якби довіряв!  :D
я ж прекрасно знаю цю кухню.  B-)
але, погодься, класно виглядає- удачно придбати модний гаджет і при цьому плювати через ліве плече ;)

бо ще нема впевненності та концесусу як воно працюватиме
   
Нате вам іграшку - черговий електросамокат з дахом:   :facepalm1:

Цитувати
Как стало известно AUTO-Consulting, в Украину для сертификации прибыл Citroen Ami. Прототип этого компактного молодежного электрокара был представлен в 2019 г на автосалоне в Женеве. Теперь он выпускается серийно. Причем, в нескольких типах кузова. И в пассажирской, и в грузовой версиях.

При разработке Citroen Ami главная идея была в том, чтобы этим автомобилем могли управлять молодые люди в возрасте 16+, не имеющие водительского удостоверения. Поэтому, скорость электрокара изначально ограничили 45 км/ч. А для облегчения маневрирования в городе, автомобиль получил возможность разворачиваться практически на месте. В закрытом от дождя и ветра салоне Citroen Ami помещаются 2 человека. Запас хода электромобиля от одной зарядки - 70-80 км. По информации AUTO-Consulting, стоимость маленького электромобиля в Украине будет около 7 тыс. евро.



Повний і остаточний звиздець скоро буде.
Тих малолєток разом з блондинками з таких різноманітних смартів пропоную не вирізати, а ховати разом з „чохлом“.
   
Матеріалізувались звичайно...... Зараз виявляється всі ці сигналізації та іншу х.й.ю ставлять автоматично навіть не питаючи і автоматично додають до ціни..... Ну і довелось довго торгуватись щоб спустити додаткову плату до 500 дол......

Вітаю з придбанням. В мене така сама ситуація була з BMW X3. Все сподобалось, сіли за стіл щоб взнати остаточну ціну, як з’явились додаткові десь 2000 долларів за якісь сигналізації та інше які я не просив. Сказали що нам потрібно час подумати до завтра. По дорозі додому проїжджали біля Тесли. Далі історія відома.
   
Вітаю з придбанням. В мене така сама ситуація була з BMW X3. Все сподобалось, сіли за стіл щоб взнати остаточну ціну, як з’явились додаткові десь 2000 долларів за якісь сигналізації та інше які я не просив. Сказали що нам потрібно час подумати до завтра. По дорозі додому проїжджали біля Тесли. Далі історія відома.
Боже, люди, вам впихують сигналки, клімати і аудіо, а в нас - страхування і прочу лабуду типу постгарантійного сервісу,і ви ще носом крутите?
   
Нате вам іграшку - черговий електросамокат з дахом:   :facepalm1:

Показати зображення...
Повний і остаточний звиздець скоро буде.
Тих малолєток разом з блондинками з таких різноманітних смартів пропоную не вирізати, а ховати разом з „чохлом“.
6 кіл ойро? офуїти!
   
Нате вам іграшку - черговий електросамокат з дахом:   :facepalm1:

Показати зображення...
Повний і остаточний звиздець скоро буде.
Тих малолєток разом з блондинками з таких різноманітних смартів пропоную не вирізати, а ховати разом з „чохлом“.

Можливо для європейсько міста, щоб їздити на роботу та назад, це саме те що потрібно. Особливо якщо воно саме ще зможе іхати, то такі капсули можуть доповнити громадський транспорт.
   
До речі всі ці тесли хуесли ніфіга не придатні для евакуації  :D
   
До речі всі ці тесли хуесли ніфіга не придатні для евакуації  :D

Ви спочатку виростили монстра у себе під боком, щоденно кормлячи його грошами за нафту та газ, а тепер про евакуацію говорите. Логіка просто прихильники певної політсили.
   
6 кіл ойро? офуїти!
7000 євро, 8000 долярів.
Ну не знаю. Може десь там це доступний прайс.
Тут прямо зараз, на АвтоРИА
Skoda Fabia 2016   7 700 $


   
Боже, люди, вам впихують сигналки, клімати і аудіо, а в нас - страхування і прочу лабуду типу постгарантійного сервісу,і ви ще носом крутите?

Страховки у нас обов’язкові, але це окремо від ділера. Модель продажу Тесла набагато гуманніша - ніяких розмов «а какая будет аканчательная цена», ніяких танців з бубном за столом в окремій кімнаті, покатався в Теслі, в салоні тільки хлопчики та дівчата що тобі нічого не намагаються продати, якщо сподобалось, приїхав додому та в інтернеті оформив замовлення. Ніякого тиску, ніяких заманювань в кабінети «а давайте пагаварім». Машину привезуть додому.
   
Чому електрічні машини мають темне майбутнє? Бо єлектрика лише трансформує енергію з якогось іншого джерела. Так?  А ДЕ ВЗЯТИ ПРИСТОЙНЕ ДЖЕРЕЛО? Га? B-)
   
Страховки у нас обов’язкові, але це окремо від ділера. Модель продажу Тесла набагато гуманніша - ніяких розмов «а какая будет аканчательная цена», ніяких танців з бубном за столом в окремій кімнаті, покатався в Теслі, в салоні тільки хлопчики та дівчата що тобі нічого не намагаються продати, якщо сподобалось, приїхав додому та в інтернеті оформив замовлення. Ніякого тиску, ніяких заманювань в кабінети «а давайте пагаварім». Машину привезуть додому.
нам так не жити...  :( і в тесли певно, власні салони... чи це таки дилер?
   
7000 євро, 8000 долярів.
Ну не знаю. Може десь там це доступний прайс.
Тут прямо зараз, на АвтоРИА
Skoda Fabia 2016   7 700 $

Показати зображення...
там вже все тре капіталити....
   
Чому електрічні машини мають темне майбутнє? Бо єлектрика лише трансформує енергію з якогось іншого джерела. Так?  А ДЕ ВЗЯТИ ПРИСТОЙНЕ ДЖЕРЕЛО? Га?

+ solar + wind
   
нам так не жити...  :( і в тесли певно, власні салони... чи це таки дилер?

В Тесли немає ділерів. Через це вона досі офіційно не продається в деяких штатах, законодавство яких вимагає щоб автомобілі продавались тільки через ділерів.
   
В Тесли немає ділерів. Через це вона досі офіційно не продається в деяких штатах, законодавство яких вимагає щоб автомобілі продавались тільки через ділерів.
тому і питаю...
   
Вітаю з придбанням. В мене така сама ситуація була з BMW X3. Все сподобалось, сіли за стіл щоб взнати остаточну ціну, як з’явились додаткові десь 2000 долларів за якісь сигналізації та інше які я не просив. Сказали що нам потрібно час подумати до завтра. По дорозі додому проїжджали біля Тесли. Далі історія відома.

З усима цими додатками вона все одно дешевша за теслу
А авто шикарне.   саме те що я хотів
Блю круз працює добре як справжній автопілот
   
416 тисяч авто: регулятор США розслідує скарги на проблеми з гальмами в Tesla
Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) оголосила, що розпочинає офіційне розслідування щодо 416 тисяч автомобілів Tesla через скарги про несподіване спрацьовування гальм, пов’язане з системою Autopilot.

Про це пише Reuters.

Попередня оцінка охоплює моделі Tesla Model 3 і Model Y 2021-2022 років у Сполучених Штатах після того, як агентство отримало 354 скарги на цю проблему за останні дев’ять місяців.

Регулятор повідомив, що вказані автомобілі мають удосконалену систему допомоги водієві, яку Tesla називає автопілотом. Він дозволяє автоматично гальмувати та керувати транспортним засобом у межах смуг руху.

"Заявники повідомляють, що швидке уповільнення може відбуватися без попередження, випадково і часто багаторазово за один цикл руху", - зазначає агентство.

За словами власників транспортних засобів, Tesla відхилила їхні скарги, заявивши, що гальмування є нормальним.

У серпні NHTSA розпочало офіційне розслідування щодо безпеки системи автопілоту Tesla в 765 000 автомобілів у США після серії аварій за участю моделей Tesla.

Нагадаємо:

Виробник електромобілів Tesla відкличе 817 тисяч автомобілів у США через можливу помилку зі спрацьовуванням звукового сигналу, що повідомляє про непристебнутий пасок безпеки.

Автовиробник Tesla відкликає 53 822 електромобіля в США для зміни налаштувань автопілота.

https://www.epravda.com.ua/news/2022/02/17/682480/
   
416 тисяч авто: регулятор США розслідує скарги на проблеми з гальмами в Tesla
Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) оголосила, що розпочинає офіційне розслідування щодо 416 тисяч автомобілів Tesla через скарги про несподіване спрацьовування гальм, пов’язане з системою Autopilot.

Про цю проблему відомо вже кілька років, називають її "Tesla phantom braking". Не те щоб небезпечна, але дуже неприємна.
Дивно, що почали розбиратись з нею тільки тепер.
   
Про цю проблему відомо вже кілька років, називають її "Tesla phantom braking". Не те щоб небезпечна, але дуже неприємна.
Дивно, що почали розбиратись з нею тільки тепер.
подивимось, що з того вийде
   
От така хня, зара по селах електричку можна заправити, а бенза-соляри-газу немає, а в деяких районах і не буде.
   
От така хня, зара по селах електричку можна заправити, а бенза-соляри-газу немає, а в деяких районах і не буде.
Ото не бачив біженців на Теслах взагалі....
   
Ото не бачив біженців на Теслах взагалі....

Бо нема станцій швидкої зарядки.... Якби не було бензаправок то всі тікали б на конях
   
Ото не бачив біженців на Теслах взагалі....
Не зивизди...
І взагалі, сидівись тихо з 23 лютого, а тепер вирішив за ніч надолужити? Чи то просто команда пролунала "Ольгіно, к машінє"?
   
Не зивизди...
І взагалі, сидівись тихо з 23 лютого, а тепер вирішив за ніч надолужити? Чи то просто команда пролунала "Ольгіно, к машінє"?
Чортило, бачив черги на бензин, на дизель...
Тільки тебе не бачив з твоїми суппортами. Та Теслою.
   
Бо нема станцій швидкої зарядки.... Якби не було бензаправок то всі тікали б на конях
Донецькі та Харківські тікали б.

Кияни та Черкащани билися би до смерті.
   
навздогін tesla earnings call

поряд з вже звичним анонсом рекордних прибутків, маск сказав що в наступному році концентруватиме зусилля не на дешевому авто до 25к чого всі аналісти так очікували, а на теслабот  :rotate:  та фсд, сказали поки взагалі не працюватимуть над дешевим авто бо маркет не уявляє як фсд переверне уявлення про ціну авто примножаючи його утилізацію в рази, ну і те що real world AI  набагато ближче ніж ми думаємо  ;)


Шось пішло не так у Маска.
Звільняє 200 працівників відділу штучного інтелекту та закриває офіс в кремнієвій долині.......

https://www.foxbusiness.com/economy/tesla-laying-off-200-workers-closing-silicon-valley-office
   
Звільняє 200 працівників відділу штучного інтелекту
Да прям :)
   
Да прям :)

Якби він продовжував вірити у той прорив, про який писали у цій гілці, то не робив би таких скорочень
   
Якби він продовжував вірити у той прорив, про який писали у цій гілці, то не робив би таких скорочень

Звільнили data labelers можливо вже не треба стільки

Краще дивися сюда    X(   https://www.cnbc.com/2022/06/14/ford-issues-stop-sale-of-mustang-mach-es-due-to-potential-safety-defect.html
   
Якби він продовжував вірити у той прорив, про який писали у цій гілці, то не робив би таких скорочень
А разобраться кого именно уволили не?
Уволили labelers потому что теперь есть автоматизированная сисетма которая делает labeling
   
Звільнили data labelers можливо вже не треба стільки

Краще дивися сюда    X(   https://www.cnbc.com/2022/06/14/ford-issues-stop-sale-of-mustang-mach-es-due-to-potential-safety-defect.html

А шо тут такого? Форд зараз проходить той шлях, який тесла пройшла десь в 2010 році. З масовим запуском починають виявлятись проблеми, які не були виявлені у тестуваннях. Форд вирішує їх, покращуючи надійність та функціональність авто
   
7000 євро, 8000 долярів.
Ну не знаю. Може десь там це доступний прайс.
Тут прямо зараз, на АвтоРИА
Skoda Fabia 2016   7 700 $

Показати зображення...
У той Фабии моторний відсік як у літаку!((( Не залізешь...
   
Это из серии "деньги из тумбочки". Против физики не попрёшь, а производить электроэнергию путём сжигания природного газа для зарядки машин на батарейках может только полный кретин.

Вчерась проезжал мимо газотурбинной комбинажки между Сиил-Бич и Хантингтон-Бич. Как раз талпаёпушки запускали на резервном дизеле. Дым хуярил из трубы, давно такого не видел. Но таким же талпаёпушкам в электоромобильчиках пох.....
   
Это из серии "деньги из тумбочки". Против физики не попрёшь, а производить электроэнергию путём сжигания природного газа для зарядки машин на батарейках может только полный кретин.

Вчерась проезжал мимо газотурбинной комбинажки между Сиил-Бич и Хантингтон-Бич. Как раз талпаёпушки запускали на резервном дизеле. Дым хуярил из трубы, давно такого не видел. Но таким же талпаёпушкам в электоромобильчиках пох.....

Справа в тому що ДВЗ авто отримують енергію на 100% зі спаленого палива. В ЕЕ ж набагато меньший його відсоток. І з кожним роком його планують зменьшувати.....
   
Справа в тому що ДВЗ авто отримують енергію на 100% зі спаленого палива. В ЕЕ ж набагато меньший його відсоток. І з кожним роком його планують зменьшувати.....

А тепер порахуй весь цикл електрокарної інфраструктури (добичі рідкоземельних елемнтів, очистка, технологічний ланчюжок, екологічний вплив, утилізації етц)...

Я до того, що весь електрокарний хайп тримаєцця банально на тих же гідрокарбонах + вливання бабла державниками.
   
через 15 років нвяких авто з ДВЗ. Думайте, що хочете. Водень, електрика, термоядерний синтез.


Країни ЄС погодили заборону продажу нових автівок з ДВЗ з 2035 року.

https://m.dw.com/uk/krainy-yes-pohodyly-zaboronu-prodazhu-novykh-avtivok-z-dvz-z-2035-roku/a-62300248
   
Он німчури класичний випадок зеленого наїбалова - закривали власні атомні станції щоби заміняти їх... кацівським 'зеленим' газом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія