Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?

Бідність бо злодії при владі .
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Богатый нет у кого много денег, а тот кому их хватает.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Ви дійсно лікар?
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?

БредЪ...
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Бідність бо злодії при владі .

Не тільки. Загальна ментальність - наслідки совка. Більшість з нас вважає слово "економити" чимось ганебним.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

все правильно, + тратить рационально
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Я не згоден.
Витрати на соціал в Європі більші ніж в Штатах.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?


я
у нас не дают нормально зарабатывать
я не за цифры, я за легальность и равные права
поэтому у кого есть доступ к "телу" зарабатывают больше чем в Штатах раз в 10
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Загальна ментальність - наслідки совка. Більшість з нас вважає слово "економити" чимось ганебним.

То есть если учитель с з/п 1500 грн. научится экономить, то заживет как в Европе?...
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

БредЪ...
Скажу більше-хуйня-с.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

По Бату-Хану на Україні найбільші роботяги-це депутати, банкіри, бандити, а найбільші тунеядці-це працівники освіти, культури, медицини...
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Надо так работать чтобы не экономить,а если ставить себе низкую планку ,то и не будешь стремиться много зарабатывать.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?

ви чарівний!  Щоб багато заробляти - треба, щоб за роботу платили достатньо для утримання вашої сім*ї (всі видатки). І ви не зможете працювати 20 годин на добу, бо втратите здоров*я, зростуть ваші витрати на лікування. Ваші діти не отримають належного завиховання і виростуть ваші витрати на виправлення або й зовсім втратите дітей. Хочете мати такі зарплати як в Україні - отримаєте країну злодюг і бандитів, бомжів і сиріт з купкою мільярдерів і мільйонерів. І не узагальнюйте.  Основна маса народу хоче працювати і отримувати за свою працю саме стільки, щоб утримувати свою сім*ю відповідно до сучасного технічного рівня.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Может собиратель умных мыслей объяснит так же умно - почему украинским работягам за аналогичную работу в чужой Европе платят    раз в 5 больше, чем в ридний Украине
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Все еще проще...:
Доходы должны превышать расходы!
Вот и вся формула богатства!
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?

я
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Все еще проще...:
Доходы должны превышать расходы!
Вот и вся формула богатства!

ваші доходи не повинні перевищувати ваші ж видатки за мій чи  за  чий-небудь рахунок. Вирівняють рано чи пізно.
   
БредЪ...

ага. "Мало тратишь" не равно "много зарабатываешь". Без поступлений денег (зарабатыванием) богатым не станешь
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Можно целую жизнь потратить на выяснение почему в Украине такая бедность. А можно не париться и свалить. И производительность твоего труда вырастет удивительнейшим образом.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Все еще проще...:
Доходы должны превышать расходы!
Вот и вся формула богатства!

Вот формула богатства:

   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

чо бідний - бо дурний
чо дурний - бо бідний
 :gigi:
   
 (tu) Так точно. Только американцы могут позволить себе КАЖДОМУ члену семьи принимать горячую ванну ежедневно и открывать окна зимой. И то меньшая часть, а не как у нас все жители городов.

Но раз 1 м3 горячей воды в день каждая квартира выливает в канализацию – то уже болт, а не машина во дворе. Россияне, кстати, за оплату нагрева этого 1 м3 говорят нам СПАСИБО. Им деньги нужнее чем нам видимо.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)
fam

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?

хочешь другую мудрую (может быть) мысль услышать?

негоже делать вид, что ничего особенного с нами (=Вами), страной и прочим не происходит, и жить по такому же "принципу".

Это - самое страшное, что сегодня происходит с некоторыми гражданами Украины имхо.

   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Можно целую жизнь потратить на выяснение почему в Украине такая бедность. А можно не париться и свалить. И производительность твоего труда вырастет удивительнейшим образом.

можна подумати, що ви не знаєте причину злиденного існування більшості людей в Україні
   
$14 млрд. платить России за газ и удивлятсья куда наши деньги деваются, когда это 20% всех валютных поступлений могут только дебилы! А есть ещё нефть, уран и прочее. Короче тратимся в России на все деньги, так костей Китайских чуть перепадает в виде мобилок и др. ширки чтобы народ не сдох.
А когда перестали платить – война…
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

$14 млрд. платить России за газ и удивлятсья куда наши деньги деваются, когда это 20% всех валютных поступлений могут только дебилы! А есть ещё нефть, уран и прочее. Короче тратимся в России на все деньги, так костей Китайских чуть перепадает в виде мобилок и др. ширки чтобы народ не сдох.
А когда перестали платить – война…

Тут справа не про карїни загалом, а про нас, громадян. Хоч в масштабах країни ситуація та сама.
Дивно, що так багато незгодних. Адже певно всі погодяться з тим, що видатки мають бути не більші за доходи.
Власне виходячі з цього і треба будувати своє життя.
Або меньше витрачай, або більше заробляй. Інакше не буде.
Про це власне і мова...

А багатство взагалі річ - не математична. Це щось не в кишені, а в голові. Кожен сам вирішує чи багатий він, чи бідний. Все відносно....
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Тут справа не про карїни загалом, а про нас, громадян. Хоч в масштабах країни ситуація та сама.
Дивно, що так багато незгодних. Адже певно всі погодяться з тим, що видатки мають бути не більші за доходи.
Власне виходячі з цього і треба будувати своє життя.
Або меньше витрачай, або більше заробляй. Інакше не буде.
Про це власне і мова...

А багатство взагалі річ - не математична. Це щось не в кишені, а в голові. Кожен сам вирішує чи багатий він, чи бідний. Все відносно....

Господи, це тільки в людей, які беруть гроші в тумбочці багатство - річ нематематична. Скільки захотів - стільки й взяв. Або взагалі не рахував, зачерпнув - і все. А решту кожен мусить рахувати, скільки на комунальні послуги, скільки на ліки батькові-пенсіонеру, скільки в садочок чи в школу, скільки лікарю в тумбочку покласти, щоб уважніше відносився до своїх прямих обов*язків, скільки на їжу.... Так що перестаньте про громадян.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Бідність бо злодії при владі .
Бедность потому что "разруха в головах"
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Может собиратель умных мыслей объяснит так же умно - почему украинским работягам за аналогичную работу в чужой Европе платят    раз в 5 больше, чем в ридний Украине
... и раз в 5 меньше, чем за ту же работу - европейским работягам?.. что такое "дешевая рабочая сила"
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

То есть если учитель с з/п 1500 грн. научится экономить, то заживет как в Европе?...
Я не знаю, как это правильно подать. Но расскажу, как было у меня. Много лет длился такой период, когда я, молодой оболтус, подходил к своей старенькой бабушке с минимальной пенсией, и говорил "бабуся, позич мені двісті гривень". И ни разу не получал отказа. Я тогда зарабатывал штук 15-16 грн. Почему-то у меня денег не было никогда, а у бабушки - всегда. Не знаю, почему такой расклад выходил. Царствие тебе небесное, Катерина Ивановна!

Останнє редагування: 11 вересня 2015 04:17:17 від Засіб
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?

Я не згоден категорично.

Можна, звичайно, мало витрачати, але від того багатшим не станеш.
Правильно - багато заробляти.

Тільки в ЄС це важко, ну 3000€, ну 5000€, далі з тебе здирають шкуру на користь бідних. Єдиний рятунок - заморські території.
Тому правильний підхід в США, хоч податки не набагато нижчі, але правильно розставлені акценти. А в ЄС робітник - свята корова, а працедавець йомана коза яку треба доїти з усіх дірок.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

в німецькій мові є хороший вираз
і книжка вийшла з такою назвою


означає "допрацюватися до бідності"
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?

Будуй великий дурдім для всього українського народу, ненормальний...  (td)
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Тут нарід оперує абстрактними поняттями: багатство, бідність. Давайте внесемо в цю тему трохи конкретики.
На верхньому фото - мобільний телефон, яким користуюсь я, громадянин США. :)
На нижньому фото - мобільний телефон, яким користуються багато жителів України, які скиглять і вважають себе бідними. :sad:
Запитання: навіщо платити у 100 разів більшу ціну за товар, споживчі якості якого майже не відрізняються від дешевого аналога? ;o
Я справді не розумію... ;o




   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Тут нарід оперує абстрактними поняттями: багатство, бідність. Давайте внесемо в цю тему трохи конкретики.
На верхньому фото - мобільний телефон, яким користуюсь я, громадянин США. :)
На нижньому фото - мобільний телефон, яким користуються багато жителів України, які скиглять і вважають себе бідними. :sad:
Запитання: навіщо платити у 100 разів більшу ціну за товар, споживчі якості якого майже не відрізняються від дешевого аналога? ;o
Я справді не розумію... ;o


Показати зображення...
Показати зображення...

шановний,  "багато жителів України" - це скільки? Конкретика так конкретика.
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Господи, це тільки в людей, які беруть гроші в тумбочці багатство - річ нематематична. Скільки захотів - стільки й взяв. Або взагалі не рахував, зачерпнув - і все. А решту кожен мусить рахувати, скільки на комунальні послуги, скільки на ліки батькові-пенсіонеру, скільки в садочок чи в школу, скільки лікарю в тумбочку покласти, щоб уважніше відносився до своїх прямих обов*язків, скільки на їжу.... Так що перестаньте про громадян.

Ви зноа не зрозуміли. "Не метематична" я мав на увазі, що крітерій багатий/бідний це категорія не цифр, а відношення до них. :)
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Як можна бути багатим? Просто. Треба або багато заробляти, або мало витрачати.
Узагальнено. Штати користуються першим гаслом, Європа - другим.

Лише в нас: заробляємо меньше, ніж в Європі, а витрачати хочемо як в Америці.
Результат - бідність.

Хто не згодний?
Биднисть у нас по одной простой причине:в Штатах и Европе крадуть 10 процентов а у нас 80 процентов.Вот и весь сказ.Поэтому у них там и медицина и дороги а у нас хер с маслом.Коррупция главное.Остальное все-производная
   
Re: Нещодавно почув дуже мудру думку. (tu)

Американці теж не вміють економити. Їм нав"язали консюмерізм. Всюди твердять що тратити це класно, якщо нема грошей - залазьте в кредит. Я завжди дивуюсь як можна викидати більше сотні доларів в місяць на тіліпонний сервіс.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія