Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

нам надо срочно искать коренные и кардинальные отличия между нами и кацапами.. иначе капец

Між вами нема.
А українці відрізняються від кацапів мовою.
   
я не хочу с недоугими быть смытым(( я шо?? родился для того шоб так б***ь страдать ни за фуй??
пойди еще раз клоуна проголосуй.
прикольна же!

   
А что если мы попросим Вас внедриться на историческую Родину и все вот это провернуть?

Согласитесь? Думаю, что нет.

Как оно вообще - ощущать, что Родина оказалась мало говоря не очень?
У Вас Мама є? І от Вам в якийсь момент якийсь зайда каже, що Ваша Мама "Нє очєнь"... Ваша реакція?
1) Ви переїбете того зайду з носаря та захистите свою Маму
2)Ви глянете на свою бідну Маму й допоможете їй чим зможете
3)Ви будете згодні з зайдою, засоромитесь своєї недолугої Мами , кините її на її тяжку долю й поїдете кудись СВОГО щастя шукати..
4) Ваш варіант..
   
да.. хотя я почти все свои книги укр. мовой перечитал (  Хроники капитана Блада, Робинзон Укрузо, Котыгорошко ...)
Для початку прочитай "Тореодори з Васюківки" Нестайка та "Пригоди Швейка" Я.Гашека в українському перекладі. От тоді й повумнічаєш
   
Це ж треба! півроку на ХвУПі дрочити на сасєдку й так і не те що не виіпти. а навіть не познайомитись толком... І оце нєдоразумєніє рассуждає "Єсть лі жисть на Марсє"...
Чудова гілка- Чудовий бенефіс двох нещасть- Вовки та Мамчурятка...
   
Між вами нема.
А українці відрізняються від кацапів мовою.

Українці балякають суржиком)))
   
Для початку прочитай "Тореодори з Васюківки" Нестайка та "Пригоди Швейка" Я.Гашека в українському перекладі. От тоді й повумнічаєш

Ну я в свій час то читав) )))) таке
   
Вот смотри, Хуйло говорит что мы - это они!

Что делаем мы? Начинает отрицать… нет, нет, мы не такие….

Т.е. Хуйло занял атакующую позицию - обвинил нас и оклеветал, а мы оправдываемся…
Это заведомо проиграшно!

А надо что сделать?

Сказать -

Дуримар Хуйло, ты все напутал! Наоборот - вы это мы, вы вышли из нас… и вы спистили наши земли, это вы сука оторвались и должны быть присоеденены к нам.
Столица в Киеве! Откуда Русь пошла.
Только с русским орально-генитальным матом назад принимать НЕ будем!
   
Ну я в свій час то читав) )))) таке
Дякую за щиру відповідь... От тому ти й "мамчур"... Нема в твойому серці ні любові ,ні розуміння, ні щирості до Мами- України... Скажи одразу й чесно- "-Україна для мене ніщо!". й більше не трать своїх сил на переконання Українців в своїй "правоті".. Ларчік відкриваєця дуже просто... Знайди себе в іншім Краї та державі, не мучай себе... Я б міг зрозуміти всю ту срань яку ти тут городиш тільки при одній умові- ЗАПРОПОНУЙ вихід з даної реальності..
   
да, Аэлит, запропонуй.. иначе ты просто изверг знущающийся бессердечный
   
Дякую за щиру відповідь... От тому ти й "мамчур"... Нема в твойому серці ні любові ,ні розуміння, ні щирості до Мами- України... Скажи одразу й чесно- "-Україна для мене ніщо!". й більше не трать своїх сил на переконання Українців в своїй "правоті".. Ларчік відкриваєця дуже просто... Знайди себе в іншім Краї та державі, не мучай себе... Я б міг зрозуміти всю ту срань яку ти тут городиш тільки при одній умові- ЗАПРОПОНУЙ вихід з даної реальності..

Причому тут держава-банди суддів прокурорів митників поліцаїв мамчурів сбушників і тд - до мами?))))
Мама у мене одна і я її люблю.)) А тебе отже висрали банди прокурорів поліцаїв. Коли вони твоя мама))) а іншої України немає))) плати їм дань і люби їх)))
Дебіл
   
Про СССР ( а тепер Росію) колись казали верхня вольта ( афробантустан) з ядерними ракетами))) так от україна це верхня вольта без ракет)))
   
Изверг, запропонуй решение

Я вже пропонував. За це єдине рішення мене й ненавидять тут. Єдиний спосіб перестати бути гавном - це перестати бути гавном. А не пишатись тим що гавно і кричати слава гавну гноївці слава
ПраУкраїнці десь в 12 столітті - 9 століть тому - зуаинились в суспільно політичному і індивідуальному розвитку. Європа стала розвиватись а Україна ні. Імітувала і імітує розвиток перебуваючи провінціями провінційних імперій. )

Але пропонувати українцям розвиватись і не бути гавном - махрове українофагство)))
   
мда.. оказывается все просто ..
   
Причому тут держава-банди суддів прокурорів митників поліцаїв мамчурів сбушників і тд - до мами?))))
Мама у мене одна і я її люблю.)) А тебе отже висрали банди прокурорів поліцаїв. Коли вони твоя мама))) а іншої України немає))) плати їм дань і люби їх)))
Дебіл
ЩО персонально ти можеш запропонувати  в цій конкретній ситуації? Який вихід? Які дії ти пропонуєш?
Наприклад я НІКОЛИ в житті не давав хабарів... "Подяку" після операцій лікарю -давав, але то було тільки МОЄ бажання..
Так що, не Аєліт ти а зовсім навпаки..Ти - чайка, яка нажерлася з помийних контейнерів ...Гімно а не людина яка живе в Україні, користуєця всіми благами України та сере на Україну та її Громадян..
   
ЩО персонально ти можеш запропонувати  в цій конкретній ситуації? Який вихід? Які дії ти пропонуєш?
Наприклад я НІКОЛИ в житті не давав хабарів... "Подяку" після операцій лікарю -давав, але то було тільки МОЄ бажання..
Так що, не Аєліт ти а зовсім навпаки..Ти - чайка, яка нажерлася з помийних контейнерів ...Гімно а не людина яка живе в Україні, користуєця всіми благами України та сере на Україну та її Громадян..

Нюанс в тому що ти українець. А отже - як кажуть наші нові старші брати сланці - брехун))) це вони про Луценка генпрокурора))) " Луценко бреше щоразу коли відкриває рота".
То ж ти можеш балякати що завгодно.))) То презумпція брехливості)
   
Я вже пропонував. За це єдине рішення мене й ненавидять тут. Єдиний спосіб перестати бути гавном - це перестати бути гавном. А не пишатись тим що гавно і кричати слава гавну гноївці слава
ПраУкраїнці десь в 12 столітті - 9 століть тому - зуаинились в суспільно політичному і індивідуальному розвитку. Європа стала розвиватись а Україна ні. Імітувала і імітує розвиток перебуваючи провінціями провінційних імперій. )

Але пропонувати українцям розвиватись і не бути гавном - махрове українофагство)))
Два дуже простих питання!
1) Ти Українець?
2) Ти Гімно?
   
А что если мы попросим Вас внедриться на историческую Родину и все вот это провернуть?

Согласитесь? Думаю, что нет.

Как оно вообще - ощущать, что Родина оказалась мало говоря не очень?

А может лучше взглянуть на себя со стороны и попробовать понять, когда был сделан тот ошибочный шаг, что разделил Вас и Родину?
   
Шось згинув мамчур... Ма'ть питання невдобні....
А по факту- Гімно воно всюди гімно
Мамчурятко то є кацапус елємєнтаріс
Вовка то дєбіліс дєбілоідіс
А на справді- "ПАЗАВІТЄ Слава!!!!"
   
Отличие самое простое, не надо ничего придумывать. Жители россии понимают и говорят исключительно парусски, иначе им нужен перев одчик.
А жители украины двуязычны, понимают укр и рус языки без переводчика.
Следовательно, украина продолжает быть колонией россии. Де факто.
   
А может лучше взглянуть на себя со стороны и попробовать понять, когда был сделан тот ошибочный шаг, что разделил Вас и Родину?
Ох ні пуркуа сібє!!!! З подвалов Удєльной виповз кроль на захист мамчурятка? Бомба! заєц! тєбя єщо по жопє не отхлестал команданте за твоі лохобанскиє прайоби? Если надо, то обращайся- я звякну на Б.Кисєльній- там парєшают!
   
У Вас Мама є? І от Вам в якийсь момент якийсь зайда каже, що Ваша Мама "Нє очєнь"... Ваша реакція?
1) Ви переїбете того зайду з носаря та захистите свою Маму
2)Ви глянете на свою бідну Маму й допоможете їй чим зможете
3)Ви будете згодні з зайдою, засоромитесь своєї недолугої Мами , кините її на її тяжку долю й поїдете кудись СВОГО щастя шукати..
4) Ваш варіант..
+
   
Ох ні пуркуа сібє!!!! З подвалов Удєльной виповз кроль на захист мамчурятка? Бомба! заєц! тєбя єщо по жопє не отхлестал команданте за твоі лохобанскиє прайоби? Если надо, то обращайся- я звякну на Б.Кисєльній- там парєшают!

Далековато я оттуда  :laugh:

   
Ты тут гнилой отмазон не лепи, дурилка картонная! Такое чмо как ты дальше Быково не выпускают! Смішний кацап.....
   
А надо что сделать?

Сказать -

Дуримар Хуйло, ты все напутал! Наоборот - вы это мы, вы вышли из нас… и вы спистили наши земли, это вы сука оторвались и должны быть присоеденены к нам.
Столица в Киеве! Откуда Русь пошла.

Так Хуйло це ж російський матюк, а не український. На Волині в таких випадках зазвичай казали Поцюк. А такий термін як Хуйло в Західній Україні ніколи не використовували. Називати хуйло Хуйлом придумали російськомовні мешканці Харкова.

Бо Хуйло якось ближче до ментальності російськомовного народу ніж якесь незрозуміле українське Поцюк. З матюками теж треба вирости, увібрати їх в себе з дитинства. Україна на 2/3 країна російськомовна. На Майдані постійно чергували декілька десятків тисяч галичан, а забезпечували їх всім необхідним — хавкою, грошима, російськомовні кияни. І без підтримки російськомовних Майдан ніколи б не досяг успіху. хуйло стільки часу витрачає на те, щоб довести громадянам України що вони русские, хоча українці і без нього це знають.

Просто русские, які живуть в Україні не сприймають абсолютну монархію. Їм не потрібен цар, їм потрібен обраний президент і щоб не більше ніж на два терміни. А ще потрібен сильний парламент, який врівноважує президента, тобто баланс гілок влади. А кацапам демократія не потрібна.  Ось і вся різниця між москалем і киянином. Не мовні відмінності, не етнічне походження, а менталітет.
   
І хуйло дарма думає, що він зможе змусити українців полюбити монархію.
   
І що це принципово змінює? Хуйло воно й є хуйло на всіх мовах!
   
ТС буде писати латинкою па русскі?
   
Ты тут гнилой отмазон не лепи, дурилка картонная! Такое чмо как ты дальше Быково не выпускают! Смішний кацап.....

Твой лексикон выдает в тебе неудачника :laugh:

P.S. Иди работай, может заработаешь на пару дней в Турции

   
да.. и хз что тут добавить.. Думайте.. предлагаю для начала ЛАТИНИЦУ

Xyиницy...
Живи своей жизнью, а не заглядывай через щелочку в заборе... шо там у кацапов, шо там у поляков, шо таму у гамерики... :facepalm:
   
А взагалі прикольно:
прихильники певної політсили вовчик, котрий  - по тупості чи з "принципу" ? не спроможний вивчити українську мову - на чіста русскам язикє агітує українців переходити на латинку.
Кафка відпочиває!
   
І що це принципово змінює? Хуйло воно й є хуйло на всіх мовах!

В класичній українській мові такої образи немає, бандерівці зазвичай негативно сприймають російську матірщину. Але я акцентувався на іншому, на тому, що ідею називати хуйло Хуйлом придумали не бандерівці, а цілком російськомовні харків'яни, а підхопили цю ідею такі ж самі російськомовні кияни.

Та навіть якщо взяти ФУП, найбільші  русофоби фупу  це ж самі російськомовні, які несамовито відстоюють своє право спілкуватися саме російською — Георгіу, Palermo, Valet, vadym та інші. Чому вони не хочуть з хуйло в одну державу, вони ж розмовляють з ним однією мовою?  А єднатися з ним не хочуть.  хуйло не треба доводити цим людям, що вони русские, вони і без нього знають, що вони русские и что русский язык их родной.  Просто вони не сприймають ту модель держави, яку хуйло створив в Росії, тобто абсолютну монархію. Україна потрібна цим людям як захист від диктатури хуйло. Це все, що їм потрібно від України, не мова, не вишиванки, не українська культурна спадщина, а лише захист від диктатури хуйло. І вони за це воюють на Донбасі, де половина бійців ЗСУ це російськомовні.

Якщо так трапиться, що диктатури хуйло впаде і до влади в Росії прийдуть демократи, що сповідують ліберальні цінності то боротьба для цих людей закінчиться і Україна стане для них не потрібною. Їм потрібна вільна, демократична Росія.
   
Якщо так трапиться, що диктатури хуйло впаде і до влади в Росії прийдуть демократи, що сповідують ліберальні цінності то боротьба для цих людей закінчиться і Україна стане для них не потрібною. Їм потрібна вільна, демократична Росія.
+
   
Якщо так трапиться, що диктатури хуйло впаде і до влади в Росії прийдуть демократи, що сповідують ліберальні цінності то боротьба для цих людей закінчиться і Україна стане для них не потрібною. Їм потрібна вільна, демократична Росія.
Нахіба кацапам вільна демократична Росія?
Особливо, коли це муслімська більшість?  :lol:
   
да.. и хз что тут добавить.. Думайте.. предлагаю для начала ЛАТИНИЦУ

для початку, малоросам потрiбно мову вивчить ..

   
Кардинальна, принципова і вирішальна історична відмінність українців від росіян (та й не тільки), яка наклала відбиток на політичну ментальність українців це те, що вони не мали своєї власної монархії. Не знайшовся у період розвитку феодалізму якийсь свій сильний феодал, який би підкорив інших і став би "першим серед рівних" - монархом, тобто.
Відтак українці не мають історсну пам'ять підданства, на відміну від росіян.
   
Нє, я також ніфіга не розумію чим наші кацапи відрізняються від кацапів московських. Хіба пропискою.
Та і рускоязикі так само , в них більше спільного з кацапами (власне - чому більше - вони одинакові) аніж з україномовними.
   
Кардинальна, принципова і вирішальна історична відмінність українців від росіян (та й не тільки), яка наклала відбиток на політичну ментальність українців це те, що вони не мали своєї власної монархії. Не знайшовся у період розвитку феодалізму якийсь свій сильний феодал, який би підкорив інших і став би "першим серед рівних" - монархом, тобто.
Відтак українці не мають історсну пам'ять підданства, на відміну від росіян.
чому не мали. Царь Вєлікая і малая Русі, Цісар Галичини і Володимирії, Король Польщі володар і спадкоємець Русі ітд.
ментальність у черні була всюди одинакова - що в української, що в польської. Хіба що еліти державної не мали. Але при демократії то якось пофіг  - чернь править всюди.
В Україні ж проблема в тому, що її фактично нема - ті,хто хотів цю державу чи розумів яка вона мала б бути , на початку державотворення захтіли ще й "огірочків , доки руки досягнуть" і в результаті опинились у меншості. В більшості ж  типу Кучми з "какую вам страну построить?" .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія