Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Девушкам пора понять, что ставка сугубо на физиологический капитал теперь проигрышна

(tu)
почекай радіти, життя набагато складніше ніж ви обоє собі уявляєте.
   
Варіант (tu)
:D дорослі люди а такі наївні  :facepalm:
   
а якщо не послухаються і приведуть дівчат,
які тобі не сподобаються, що будеш робити?
Виживе рано, чи пізно.
Молода самиця, яка тільки починає скіли опановувати, та ще й з синком, який від матері не відчепився - проти матьорої самиці-матері майже не має шансів.
   
а якщо не послухаються і приведуть дівчат,
які тобі не сподобаються, що будеш робити?
Приведуть й підуть з ними жити куди їм заманеться.
Справа не в тому.
Молодики повинні зрозуміти, що такого як раніше вже не буде.
Одружився та дожив з однією жінкою до старості років, маючи багато дітей та онуків.
Молодим жінкам дуже сильно засрали мізки сучасними ідеями "фемінізму-сильна жінка огого".
Тому she is not yours, it is just your turn.
На Заході інститут сім'ї вже майже зруйновано, у нас намагаються зруйнувати через постійне збільшення уваги всім цим з "рожевим волоссям" та іншим ЛГБТшним недороблам.
Причому штучно збільшують увагу.
   
почекай радіти, життя набагато складніше ніж ви обоє собі уявляєте.
воно навіть складніше, ніж собі його уявляєте Ви!
   
почекай радіти, життя набагато складніше ніж ви обоє собі уявляєте.
"Мужчина всегда должен построить дом иметь место для поебатся"  - так сказав батько оному моєму знайомому коли він перший (і останній) раз привів "курицу" додому а його матінка їх погнала з хати, і накинулась на батька щоб він "па мужски" поговорив із синком.
"Поэтому, на первый раз, на вот ключ о дедовской хаты, а дальше ищи сам".
Думаю що Naitli такою ж  "виховною методою" користується щоб виховати самостійність   (tu)
   
Виживе рано, чи пізно.
Молода самиця, яка тільки починає скіли опановувати, та ще й з синком, який від матері не відчепився - проти матьорої самиці-матері майже не має шансів.
та по-різному буває. багато залежить від сина,
але у випадку конфронтації двох жінок, свекрухи і невістки,
молодій парі треба жити окремо від батьків.
   
Приведуть й підуть з ними жити куди їм заманеться.
так, це єдиний розумний вихід, якщо свекруха не думає про синове щастя, лише про свої хворі амбіції,
але бувають випадки коли син закохується дійсно у негідну жінку, і мати бачить що її дитя пропаде з нею,
я дуже боялася такої ситуації, надивившись на такі випадки навкруги, а їх безліч, але мене і моїх дітей Бог милував.
   
а якщо не послухаються і приведуть дівчат,
які тобі не сподобаються, що будеш робити?
снимут себе хаты.  Будем общаться на 8 марта
   
Виживе рано, чи пізно.
Молода самиця, яка тільки починає скіли опановувати, та ще й з синком, який від матері не відчепився - проти матьорої самиці-матері майже не має шансів.
рано - не то слово)
   
Психопатия..  Википедия, там есть и список для подсчёта баллов. Так прикинул, знакомые мужчины из них макс 5-10%  набирают балл,  а вот женщины более 50%,  но это больше понятно по хорошим давним знакомым и рродственникам. Вероятно, это обусловлено фенотипически, и генетика и среда. Психопаты мужчины попадают чаще в МЛС, там их до 25%.  Доктор Хауз, образ, круто решает задачи, но ... вот захотел кабальное тв в кабинет, и напролом к решению, за ценой не постоим. Психопатка  может быть более успешной матерью, дети по струнке, да и муж  :-)  , стрессоустойчивость .
частково ви праві. Там скоріше, істерічність, ніж псіхопатія. Та ведмедя навпіл, мубуть розірве. Я дуже поважаю та кохаю свою дружину. Но, зранку, мені комфортно як між нами стіл.  Ножа можу не з того боку покласти. З чужими людьмі - мілейша жиночка.
   
Одружився та дожив з однією жінкою до старості років, маючи багато дітей та онуків.
(tu) найкращий варіант, але на жаль, не всім вдається цього досягти, з різних причин..

Молодим жінкам дуже сильно засрали мізки сучасними ідеями "фемінізму-сильна жінка огого".
міцні якісні мізки засрати сміттям неможливо
   
Не пробовал трахаться с вечера?
   
воно навіть складніше, ніж собі його уявляєте Ви!
та складніше вже нема куди :D
   
та складніше вже нема куди :D
немає меж досконалості :)
   
Не перекручуйте. Вас шеймлять не за гумових жінок. Взагалі-то ледь не кожного з вас легко зробити "баборабом". Технік достатньо. Так що не зарікайтесь. :tease:

ого, этот персонаж в публичное пространство что ли еще и такое про себя выкладывал?
ну если он не способен расшифровать простейшую аббревиатуру, которую мне пришлось ему объяснять на этой странице, то не удивлюсь уже ничему)))
   
"Мужчина всегда должен построить дом иметь место для поебатся"  - так сказав батько оному моєму знайомому коли він перший (і останній) раз привів "курицу" додому а його матінка їх погнала з хати, і накинулась на батька щоб він "па мужски" поговорив із синком.
"Поэтому, на первый раз, на вот ключ о дедовской хаты, а дальше ищи сам".
Думаю що Naitli такою ж  "виховною методою" користується щоб виховати самостійність   (tu)
якщо говорити про секс то головне аби син завжди мав при собі презерватив,
і якщо йому дівчата дають, то нехай шукає де з ними розважатися аби не вести їх додому,
але я мала на увазі одруження - якщо Найтлі не сподобається невістка.
   
а зачем ее искать? я своим хлопцам уже сказала чтоб никаких куриц в дом не приводили

вы их на парней подбиваете что ли?
   
снимут себе хаты.  Будем общаться на 8 марта
щодо житла то дійсно, це єдиний вихід,
а от що стосується спілкування...
тут вже і починаються серйозні проблеми,
не дай Бог нікому, адже син не буде щасливим,
бо любить і дружину і маму.
   
рано - не то слово)
:umnik2: ти мама чи Мама?
   
вы их на парней подбиваете что ли?
:D  (tu)
   
частково ви праві. Там скоріше, істерічність, ніж псіхопатія. Та ведмедя навпіл, мубуть розірве. Я дуже поважаю та кохаю свою дружину. Но, зранку, мені комфортно як між нами стіл.  Ножа можу не з того боку покласти. З чужими людьмі - мілейша жиночка.
Психопатия  интересная статья , в Википедии, там и милость и эмпатию...мои близкие и знакомые супружеские стабильные пары как только не обзывали иногда друг друга, типа истеричка дебил шизофреничка псих и тд.... Но походу именно таки психопатия, ведь наши достоинства есть продолжение наших недостатков, а была в ходу фраза военных сШа в ВМВ, примерно так что   взвод выживет если в нём есть хоть один психопат.   Т.е  эффективность повышенная. В экстремальной ситуации действуют и чётко, испугаются уже после.  Новейшие исследования что и эмпатией можно управлять.  Истерия уже не в списке диагнозов, ну где то, вроде в Китае. Интересный фильм Hysteria, про врача изобретателя вибратора
   
частково ви праві. Там скоріше, істерічність, ніж псіхопатія. Та ведмедя навпіл, мубуть розірве. Я дуже поважаю та кохаю свою дружину. Но, зранку, мені комфортно як між нами стіл.  Ножа можу не з того боку покласти. З чужими людьмі - мілейша жиночка.
   
Я би за щастя з дружиною побився, та, надто слабенька та ломка. Може ведмедя і розірве, та потім буде "я так втомилася, так втомилася..." хто ведмедя закопувати буде? Ясно, що я.
   
Я би за щастя з дружиною побився, та, надто слабенька та ломка. Може ведмедя і розірве, та потім буде "я так втомилася, так втомилася..." хто ведмедя закопувати буде? Ясно, що я.
:D беггі, ти прикольний..
   
Це наши дружини. Ото нарвуть навпіл собі ведмедів, а закопувати завжди нам.
   
воно навіть складніше, ніж собі його уявляєте Ви!
   
Я би за щастя з дружиною побився, та, надто слабенька та ломка. Може ведмедя і розірве, та потім буде "я так втомилася, так втомилася..." хто ведмедя закопувати буде? Ясно, що я.



Название фильма вспомнилось, вроде прикольный:-).   
   
:D беггі, ти прикольний..
а ви просто зайчег. Кажу то без лесті, в вас мудаческі погляди, та ви - людина.
   
якщо говорити про секс то головне аби син завжди мав при собі презерватив,
і якщо йому дівчата дають, то нехай шукає де з ними розважатися аби не вести їх додому,
але я мала на увазі одруження - якщо Найтлі не сподобається невістка.
Тобто якщо хлопець плятує, то так і бить... А дівчина - ні,ні, берегиня повинна бути. (tu)
   
снимут себе хаты.  Будем общаться на 8 марта
Оффтоп, вибачаюсь.
В Буенос-Айресі ця проблема вирішується наявністю сотень готелів на час для пар, т.з. telo, albergue transitorio, де наймається номер на декілька годин.
   
Оффтоп, вибачаюсь.
В Буенос-Айресі ця проблема вирішується наявністю сотень готелів на час для пар, т.з. telo, albergue transitorio, де наймається номер на декілька годин.

можно подумать почасовки есть только в буэнос айресе)))
   
Тобто якщо хлопець плятує, то так і бить... А дівчина - ні,ні, берегиня повинна бути. (tu)

ну по большому счету, каждый сам отвечает за то, чтобы понять - плятует его невеста/жених или нет.
разузнать про прошлые отношения, их кол-во, причины расставаний - если внимательно слушать другого и изредка задавать наводящие вопросы, это довольно легко все выяснить.

родители уже мало что могут сделать, если дети совершеннолетние. надо было раньше думать.
   
Тобто якщо хлопець плятує, то так і бить... А дівчина - ні,ні, берегиня повинна бути. (tu)
хлопець не може плятувати, якщо йому дають нехай іпе на здоров"я, чому ні?
тільки нехай пильнує аби пляті не налили якоїсь фігні після якої він здуріє,
ну і ні в якому разі не мати незахищений секс,
аби уникнути вагітності партнерші та венеричних хвороб,
але категорично неприйнятно в чоловічій поведінці це зрада законній дружині.
   
Тобто якщо хлопець плятує, то так і бить... А дівчина - ні,ні, берегиня повинна бути. (tu)
що стосується дівчат і жінок то тут все набагато складніше,
адже вони своєю легковажною поведінкою можуть зламати своє життя.
   
ну по большому счету, каждый сам отвечает за то, чтобы понять - плятует его невеста/жених или нет.
разузнать про прошлые отношения, их кол-во, причины расставаний - если внимательно слушать другого и изредка задавать наводящие вопросы, это довольно легко все выяснить.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія