Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re:  ;o пхоже на мародерство

Готовься оплачивать президенство Зеленского.

Я вже припізденство порохатого не один рік оплачував...  :fool:

 
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Та не тарапіся ти так,  Бірюков теж сяде...  :punish:

Порохаті вбивць Небесної сотні не можуть за 5 років знайти,
а ти хочеш, щоб зелені за 2 дні Бірюкова посадили.

Є крупніша риба...

таки бабцю саджати будуть , та нє ... беня ж її любить ...

хлопці відбій , ці клоуни-імпотенти нікого саджати не будуть , сил немає ... і мозгів...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

таки бабцю саджати будуть , та нє ... беня ж її любить ...

хлопці відбій , ці клоуни-імпотенти нікого саджати не будуть , сил немає ... і мозгів...

Ти про свою бабцю?

Тобі знати краще, де вона насрала...  :bueee:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

хлопці відбій
Саме так.
Збирайте іграшки і йдіть до мамки.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти про свою бабцю?

Тобі знати краще, де вона насрала...  :bueee:

ой звиняй, як я міг вагіню бабцею назвати ... як там у секті прийнято ... ВОНА чи Чаєчка ?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Всьо жопа Педрі... Якщо був рівень захисту сервер не міг покинути серверну без дозволу СБУ
Святослав Цеголко

Уся техніка для ситуаційної кімнати Президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута орендодавцю.
Жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише on line.
Кімната працювала як відображення різних джерел інформації, але ці джерела залишалися на своїх місцях у Прикордонній службі, СБУ чи податковій.
До речі, в РНБО, де працює пан Данилюк, є ситуаційний центр, з усіма конфіденційними серверами.


   
Re:  ;o пхоже на мародерство

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2018/09/6/7191074/

шимкив сказал что

Дуже часто кажуть – а як же ви шукали це обладнання? Ми пішли, подивилися, хто взагалі закуповував у країні великі сервери і що вони з ними роблять. З'ясувалося, що ЦВК колись на вибори купила велику стійку "заліза". Я питаюся, а де це все? Та воно стоїть в Укртелекомі. Вам треба? Ні. Ми пишемо запит і нам передають. Супер, сервер уже знайшли.

Потім НБУ зменшував кількість відділень, у них залишалося "залізо". Ми спитали в Нацбанку, у вас там буде щось? Так, будемо роздавати, аукціони, пишіть заявку. Мої хлопці поїхали, подивилися, що там у них. Кажуть – класно, от це і це ми хочемо взяти. Можна? Можна. Держава все рівно вже витратила кошти. Тобто ми шукали, де тільки можна знайти обладнання. А далі фахівці все правильно збирали.

педя тупо скиздил сервера с мониторами?



Останнє редагування: 29 травня 2019 10:17:22 від KitKat
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Я вже припізденство порохатого не один рік оплачував...  :fool:
Готовь свои бабки, будет круто.
Зеля ни одной своей копейки на государство не потратит.
Причем, по твоему желанию,судя по этой ветке.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Познімати монітори зі стін...Вищий пілотаж рагулізму. Я знаю лиш одну людину в країні з подібним складом характеру- В.А.Ющенко.  От вони напевно один одного без слів розуміють.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство



шимкив сказал что


Dmytro Shymkiv
5 годин тому

Зараз в США і тому вибачте за затримку із коментарями, хоча я вже 9 місяців не працюю в АП.

Архітектура ситуаційноі кімнати не передбачала жодних серверів, крім відеосервера для керування відеостіною, та іншими екранами. Головна роль відеосервера - це виведення різних джерел відео на об‘єднаний простір відеоекранів. Головна мета такого підходу наступна: об‘єднати інформаціні джерела із різними рівнями захисту в єдиному просторі сприйняття інформаціі. Жодна державна організація не дасть вам копію інформаційних ресурсів, але може за певних умов та присутності оператора видавати відеокартинку із робочого місця, яке знаходиться в самій інституціі. Це щось на зразок віддаленого доступу на комп або сервер. По каналам звязку (захищеним) передається лише відеозображення, а не дані, а отже зникає потреба зберігати та будувати якісь проміжні сервери чи сховища. Це дозволило обійти вимоги підзаконних актів, та відобразити джерела різного походження одночасно.

Аналогічна концепція має місце у побудові ситрумів в США та інших краінах. Крім того, ситуаційні кімнати різних організацій можуть тунелювати інформаційні відображення між собою, і зникає потреба тримати всіх фахівців по тематикам в одному центрі. Саме це передбачено указом, де центральною/головною Ситуаційною кімнатою передбачена ситуаційна кімната в РНБО, а не в АП.

Про обладнання, яке було передано від ЦВК та НБУ. Сервер збору відео інформаціі підчас виборів, який належав ЦВК і не використовувався, не міг виконувати роль відеосервера для ситуаційноі кімнати, оскільки мав природу сховища без належних відеоресурсів, і ми його пристосували для серверних потреб операційноі діяльності АП. Обладнання передане НБУ - це мережеве обладнання, комп‘ютери (робочі станціі) та прінтери. Все обладнання передавалось з балансу організацій на баланс ДУС і впевнений, що досі в АП.

Питання щодо аренди обладнання та структуризаціі фінансування проекту не коментую - це приватне питання Петра Порошенко, адже він власним коштом забезпечував існування інструменту (ситрум - це інструмент) роботи президента. Особисті речі та власне обладнання, які я, наприклад, приніс із собою з приходом в АП, я, доречі, забрав із собою, коли звільнився, бо це моя власність, яку я також в якості інструментів використовував у своій повсякденній роботі.

Так сталося, що грошей на побудову нормальноі ситуаційноі кімнати в краіні не було. Ситуаційна кімната в АП не створювалась за бюджетні кошти. А все, що купляв ДУС для АП за гроші бюджету відбувалося в рамках бюджетів та законодавства про публічні закупівлі. Закупівель для ІТ потреб у форматі ДСК не застосовувалось. Все обладнання , що встановлювалось в кімнатах роботи Президента перевірялось Держспецсвязком, а кімнати сертифікувались на рівень безпеки.

Виходячи із опублікованого відео для відновлення роботи кімнати потрібні лише екрани та відеосервер. За таким концептом все може й далі працювати, бо підлога, стеля і стіни цілі разом із вмонтованими кабелями, а отже цілі системи захисту інформаційного простору та взаємодіі.

Але найголовніше в роботі ситуаційноі кімнати не залізо, а люди (!) із досвідом аналітичноі роботи, вмінням поєднувати та шукати інформацію, синтезувати сценаріі відображення, а також створювати підгрунтя для прийняття рішень керівництвом краіни. Збереження та навчання фахівців - ось що має бути головним пріоритеом.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Хто тут Шимківа тягав?

https://www.facebook.com/dmitry.shymkiv/posts/10157077677937906

якщо носії інформації не виходили з ап, а винесли моніки та відеосервер - то реально фігня
шимків пише, що все з цвк та нбу залишилося в ап - все норм
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Дон Пэдро лично снимал мониторы и лично таскал сервера со стойки у свой бобык!!!!  :zrada:  :zrada:  :zrada:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Dmytro Shymkiv
5 годин тому

Зараз в США і тому вибачте за затримку із коментарями, хоча я вже 9 місяців не працюю в АП.

Архітектура ситуаційноі кімнати не передбачала жодних серверів, крім відеосервера для керування відеостіною, та іншими екранами. Головна роль відеосервера - це виведення різних джерел відео на об‘єднаний простір відеоекранів. Головна мета такого підходу наступна: об‘єднати інформаціні джерела із різними рівнями захисту в єдиному просторі сприйняття інформаціі. Жодна державна організація не дасть вам копію інформаційних ресурсів, але може за певних умов та присутності оператора видавати відеокартинку із робочого місця, яке знаходиться в самій інституціі. Це щось на зразок віддаленого доступу на комп або сервер. По каналам звязку (захищеним) передається лише відеозображення, а не дані, а отже зникає потреба зберігати та будувати якісь проміжні сервери чи сховища. Це дозволило обійти вимоги підзаконних актів, та відобразити джерела різного походження одночасно.

Аналогічна концепція має місце у побудові ситрумів в США та інших краінах. Крім того, ситуаційні кімнати різних організацій можуть тунелювати інформаційні відображення між собою, і зникає потреба тримати всіх фахівців по тематикам в одному центрі. Саме це передбачено указом, де центральною/головною Ситуаційною кімнатою передбачена ситуаційна кімната в РНБО, а не в АП.

Про обладнання, яке було передано від ЦВК та НБУ. Сервер збору відео інформаціі підчас виборів, який належав ЦВК і не використовувався, не міг виконувати роль відеосервера для ситуаційноі кімнати, оскільки мав природу сховища без належних відеоресурсів, і ми його пристосували для серверних потреб операційноі діяльності АП. Обладнання передане НБУ - це мережеве обладнання, комп‘ютери (робочі станціі) та прінтери. Все обладнання передавалось з балансу організацій на баланс ДУС і впевнений, що досі в АП.

Питання щодо аренди обладнання та структуризаціі фінансування проекту не коментую - це приватне питання Петра Порошенко, адже він власним коштом забезпечував існування інструменту (ситрум - це інструмент) роботи президента. Особисті речі та власне обладнання, які я, наприклад, приніс із собою з приходом в АП, я, доречі, забрав із собою, коли звільнився, бо це моя власність, яку я також в якості інструментів використовував у своій повсякденній роботі.

Так сталося, що грошей на побудову нормальноі ситуаційноі кімнати в краіні не було. Ситуаційна кімната в АП не створювалась за бюджетні кошти. А все, що купляв ДУС для АП за гроші бюджету відбувалося в рамках бюджетів та законодавства про публічні закупівлі. Закупівель для ІТ потреб у форматі ДСК не застосовувалось. Все обладнання , що встановлювалось в кімнатах роботи Президента перевірялось Держспецсвязком, а кімнати сертифікувались на рівень безпеки.
Виходячи із опублікованого відео для відновлення роботи кімнати потрібні лише екрани та відеосервер. За таким концептом все може й далі працювати, бо підлога, стеля і стіни цілі разом із вмонтованими кабелями, а отже цілі системи захисту інформаційного простору та взаємодіі.

Але найголовніше в роботі ситуаційноі кімнати не залізо, а люди (!) із досвідом аналітичноі роботи, вмінням поєднувати та шукати інформацію, синтезувати сценаріі відображення, а також створювати підгрунтя для прийняття рішень керівництвом краіни. Збереження та навчання фахівців - ось що має бути головним пріоритеом.

ыыы. то шимкив в сенятбре 18 года скиздемши или сейчас?  :laugh:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Познімати монітори зі стін...Вищий пілотаж рагулізму. Я знаю лиш одну людину в країні з подібним складом характеру- В.А.Ющенко.  От вони напевно один одного без слів розуміють.

Працівники адміністрації самі познімали все, що не на балансі. В рамках підготовки до заїзду нової команди. Це ви демонструєте вищий пілотаж ідіотизму  :facepalm:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

ыыы. то шимкив в сенятбре 18 года скиздемши или сейчас?  :laugh:
А варіант, що одне одному не суперечить, зе-обдаровані не розглядають?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Познімати монітори зі стін...Вищий пілотаж рагулізму. Я знаю лиш одну людину в країні з подібним складом характеру- В.А.Ющенко.  От вони напевно один одного без слів розуміють.
Куми йопт!  :lol:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

...не можна отак взяти все те і винести залізо...


...ЇМХО...дійсно, навіть в самій крихітній фірмі , коли йде зміна господарського керівництва , проходить господарський акт сдачі-прийомки між старим і новим керівником...

...якщо б старе керівництво АП цивілізованно зустрілося б з новим керівником і , передаючи господарську документацію , акцентувало на особливих моментах , провело би ,т.з, екскурсію по приміщенням , все б спокійно і переконливо розповіло і показало...то , мабуть, не було би інтернтет-екскурсії Данилюка ,з одного боку....а з іншого боку , не було б інтернет-виправдань Циголко , Турчинова чи Шимківа... :facepalm1:

...і все одно , запитання залишаються...без розгляду господарських паперів не розібратися... :nea:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

якщо б старе керівництво АП цивілізованно зустрілося б з новим керівником
А новий керівник був у цьому зацікавлений? Чи їм треба було хайп розігнати?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

...ЇМХО...дійсно, навіть в самій крихітній фірмі , коли йде зміна господарського керівництва , проходить господарський акт сдачі-прийомки між старим і новим керівником...

...якщо б старе керівництво АП цивілізованно зустрілося б з новим керівником і , передаючи господарську документацію , акцентувало на особливих моментах , провело би ,т.з, екскурсію по приміщенням , все б спокійно і переконливо розповіло і показало...то , мабуть, не було би інтернтет-екскурсії Данилюка ,з одного боку....а з іншого боку , не було б інтернет-виправдань Циголко , Турчинова чи Шимківа... :facepalm1:

...і все одно , запитання залишаються...без розгляду господарських паперів не розібратися... :nea:

Там є управління справами. Яке завідує всім господарством. І при виїзді і при заїзді стара і нова команди мають справи виключно з ними. Господи, звідки ви всі такі тупі беретеся?  :facepalm1:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Святослав Цеголко

Уся техніка для ситуаційної кімнати Президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута орендодавцю.
Жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише on line.
Кімната працювала як відображення різних джерел інформації, але ці джерела залишалися на своїх місцях у Прикордонній службі, СБУ чи податковій.
До речі, в РНБО, де працює пан Данилюк, є ситуаційний центр, з усіма конфіденційними серверами.

Я розумію, що ти така тупа, що не знаєш, що
На комп'ютері, з якого ти заходив на будь який сервер, вся інформація зберігається, більшість навіть після форматування диска.


Циголко тупіший не менше...  :fool:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

А варіант, що одне одному не суперечить, зе-обдаровані не розглядають?

не. бо педрило озабоченые не могут вникнуть в текст

— Ситуаційна кімната збирається в залежності від тематики. Коли ми говоримо про економічні питання, то це завжди буде прем'єр, президент, буде міністр економіки, міністр фінансів, далі в залежності від елементів може бути запрошений голова НБУ...

Але знаєте, у чому зміст ситуаційної кімнати? На багатьох різних екранах виводиться інформація. Ви одразу бачите стан справ. Люди все обговорюють, а на екранах є цифри, факти, оперативна інформація і так далі. Це значно збільшує ефективність прийняття рішень.

Може бути військовий кабінет – це генштаб, міністр оборони, голова СБУ. Кімната побудована з нуля. І мережа, і захист, і навчені люди, і підготовка до кібератак. Цього взагалі не було.

Дуже часто кажуть – а як же ви шукали це обладнання? Ми пішли, подивилися, хто взагалі закуповував у країні великі сервери і що вони з ними роблять. З'ясувалося, що ЦВК колись на вибори купила велику стійку "заліза". Я питаюся, а де це все? Та воно стоїть в Укртелекомі. Вам треба? Ні. Ми пишемо запит і нам передають. Супер, сервер уже знайшли.

Потім НБУ зменшував кількість відділень, у них залишалося "залізо". Ми спитали в Нацбанку, у вас там буде щось? Так, будемо роздавати, аукціони, пишіть заявку. Мої хлопці поїхали, подивилися, що там у них. Кажуть – класно, от це і це ми хочемо взяти. Можна? Можна. Держава все рівно вже витратила кошти.
Тобто ми шукали, де тільки можна знайти обладнання. А далі фахівці все правильно збирали.

ссылку на шимкива дал выше
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Це якби старий орендар вашої квартири показував новому орендареві, що тут і як  :weep: В присутності охренівшого врасника квартири  :weep: Панове, лікуйтеся  :facepalm: Ви в цій гілці побили вже всі рекорди тупняку  :facepalm:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ну і?

Про обладнання, яке було передано від ЦВК та НБУ. Сервер збору відео інформаціі підчас виборів, який належав ЦВК і не використовувався, не міг виконувати роль відеосервера для ситуаційноі кімнати, оскільки мав природу сховища без належних відеоресурсів, і ми його пристосували для серверних потреб операційноі діяльності АП. Обладнання передане НБУ - це мережеве обладнання, комп‘ютери (робочі станціі) та прінтери. Все обладнання передавалось з балансу організацій на баланс ДУС і впевнений, що досі в АП.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

...ЇМХО...дійсно, навіть в самій крихітній фірмі , коли йде зміна господарського керівництва , проходить господарський акт сдачі-прийомки між старим і новим керівником...

...якщо б старе керівництво АП цивілізованно зустрілося б з новим керівником і , передаючи господарську документацію , акцентувало на особливих моментах , провело би ,т.з, екскурсію по приміщенням , все б спокійно і переконливо розповіло і показало...то , мабуть, не було би інтернтет-екскурсії Данилюка ,з одного боку....а з іншого боку , не було б інтернет-виправдань Циголко , Турчинова чи Шимківа... :facepalm1:

...і все одно , запитання залишаються...без розгляду господарських паперів не розібратися... :nea:

керівник передає печатку.
а матеріальні цінності - матеріально відповідальна особа (МВО). Хто в АП МВО? Керівник? Пробачте, але НЄВЄРЮ! а як МВО може звільнитися з посади без передачі матактивів? Поясніть пор фаворе....
імхо: обладнання ситрума, скоріш за все, на балансі не обліковувалося. на позабалансі - також не обліковувалося.
ПС кримінальне провадження вже відкрито? чи як завжди - аби по3.14здіти?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ну і?

Про обладнання, яке було передано від ЦВК та НБУ. Сервер збору відео інформаціі підчас виборів, який належав ЦВК і не використовувався, не міг виконувати роль відеосервера для ситуаційноі кімнати, оскільки мав природу сховища без належних відеоресурсів, і ми його пристосували для серверних потреб операційноі діяльності АП. Обладнання передане НБУ - це мережеве обладнання, комп‘ютери (робочі станціі) та прінтери. Все обладнання передавалось з балансу організацій на баланс ДУС і впевнений, що досі в АП.

а я не впевнений.

ибо было заявлено что пропали сервера из ситуационного кабинета.
а как они туда попали шимкив рассказывал в 18 году
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Агни, не знаешь - не п..ди. Передача с одного держоргана на другой может идти целевым назначением и по согласованию сторон. Оформляются бумаги и передается имущество. По фдму идут капстроения и все что с ними связано, плюс ещё что-то, уже забыл, но вот всю номенклатуру айти можно передавать по прямым договорам.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Шимків написва, де стоять ті сервери, про які він розповідав у 18 році. І що зникло з ситуаційної кімнати.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Темпы прироста страниц резко снизились.
Что это? Усталость, осознание глупости ситуации?
Как продвигается следствие о пропаже ценного оборудования?
И не уволен ли Данилюк?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ну і?

Про обладнання, яке було передано від ЦВК та НБУ. Сервер збору відео інформаціі підчас виборів, який належав ЦВК і не використовувався, не міг виконувати роль відеосервера для ситуаційноі кімнати, оскільки мав природу сховища без належних відеоресурсів, і ми його пристосували для серверних потреб операційноі діяльності АП. Обладнання передане НБУ - це мережеве обладнання, комп‘ютери (робочі станціі) та прінтери. Все обладнання передавалось з балансу організацій на баланс ДУС і впевнений, що досі в АП.

Его там нет. Тупо нет. Твои подельнички вон триндят что

Это лично пецино !
Это он в аренду взял !

А ты вон уже третью версию из гамна лепишь. Определитесь там, ворье, с отмазками.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Шимків написва, де стоять ті сервери, про які він розповідав у 18 році. І що зникло з ситуаційної кімнати.
Ну продублируй.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Там є управління справами. Яке завідує всім господарством. І при виїзді і при заїзді стара і нова команди мають справи виключно з ними.


Господи, звідки ви всі такі тупі беретеся?

...по-перше, хто - "ви всі"?...

...а по-друге , якщо стара команда зустрічалася з новою командою і передала всі документи ,...то воприс:

Чому Данилюк вирішив провести екскурсію  та оприлюднити перед громадянами саме ситуаційні кімнати АП , якщо все - зашибісь ?...


...Мабуть , не все - зашибісь ?   :to_keep_o:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Та то пох... Просто для того щоб щось відобразити онлайн треба закачати на сервер. А Потім сервер віддали фуй знає кому
RDP? Нет, не слыхал.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

ыыы. то шимкив в сенятбре 18 года скиздемши или сейчас?  :laugh:
От п***а ! В воздухе переобувается !
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Шимків написва, де стоять ті сервери, про які він розповідав у 18 році. І що зникло з ситуаційної кімнати.

Умисна ліквідація ситуаційної кімнати АП (за попередньою змовою, групою осіб, з повним напруженням злочинної волі) - це на шкоду обороноздатності та інформаційній безпеці України, чи може це на користь ?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

RDP?
нє, тімвьювер...  :D
я прямо з телевізора можна конектитись... по рдп також...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Бляди порохатьіе, надо рубать вам уже не руки, а ваши тупьіе головьі.
а давай тебе рубанем, куле
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Агни, не знаешь - не п..ди. Передача с одного держоргана на другой может идти целевым назначением и по согласованию сторон. Оформляются бумаги и передается имущество. По фдму идут капстроения и все что с ними связано, плюс ещё что-то, уже забыл, но вот всю номенклатуру айти можно передавать по прямым договорам.

Навіть всередині одного держоргану  майно просто так переміщенням навіть в сусідній відділ не передається. Папери, акти, нова матеріально-відповідальна особа.

А тут обчистили кімнату держоргану з найвищими рівнями секретності. Неначе непотрібні речі на дачі з сараю винесли.
А пєтрушкі взагалі вражають. В країні йде війна. Рада Безпеки залишилась без однієї з дорадчих ситуаційних кімнат.
А ці  ідіоти регочуть і дурня корчать. Це що треба мати в голові крім шоколаду ?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

1) Порох поснимал современные сервера со всех госорганов и поставил себе ( нецільове використання)
2) чтобы ( со слов Цеголка) не хранить там никакой информации
3) а затем унес это домой потому что " он сам это покупал"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія