Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дозбираємо троха грошей на друге авто для підрозділу ded_Vova ?

Пановв Бандерівцю і Хома, все зрозуміла.

Я тільки в б/у автівках не розуміюся, взагалі ніяк  :(
Все інше - питання часу і організації, не проблема.
   
Просто так склалися обставини що донатити в інші місця—як мінімум не так токсично(
Ко-ко-ко як тільки щось десь - то відосик на анал і на фуп. Хоча тут токсично, ага. А донейшени зі стрибками  :facepalm: і знову ж таки відосиками.

Пановв Бандерівцю і Хома, все зрозуміла.

Я тільки в б/у автівках не розуміюся, взагалі ніяк  :(
Все інше - питання часу і організації, не проблема.

Пані Краля, знайдемо когось. Дякую!
   
Весело тут у вас ;)

Прочитав про "вкрадені нефарбовані машини", прочитав ще раз - вже хлопцям, проорались)))

Як пояснити, що при засиллі дронів - шансів виконати роботу більше на цивільній машині
   
Весело тут у вас ;)

Прочитав про "вкрадені нефарбовані машини", прочитав ще раз - вже хлопцям, проорались)))

Як пояснити, що при засиллі дронів - шансів виконати роботу більше на цивільній машині

Може, вже досить брехати, розпускати плітки і наводити наклепи?

Цього не тільки ніхто ніколи не казав, а це питання розібрали ще на початку року, і задавалося воно у тому числі Люстрацією, чий син загинув за Україну.

Якщо Ви до цього часу не помітили, то "видатні волонтери" (а особливо один із них) вже три роки підряд ведуть проти мене персональну вендету. І не зупиняються ні перед чим, щоб звести рахунки. Почитайте їх дописи, перегляньте їх креатив.

Натіві та інші особисто поширювали брехню та наклепи, нібито я задонувала не свої гроші. По-перше, це неправда, а по-друге, на якій підставі люди дозволяють собі робити такі заяви і ляпати язиками, очорняючи людську і ділову репутацію донорів??

Особисто я і Сергій (який ДУЖЕ багато допоміг ЗСУ) відмовляємось співпрацювати з такими "волонтерами"  :X  і давно підтримуємо інші causes, "де нас не знають".

Треба мати якусь елементарну совість і порядність і не накладати на голови тих, хто вам у свій час допоміг!

А якщо до нас будуть конкретно питання чи претензії, то задавайте їх конкретно нам і нам в обличчя, а не опускайтесь до рівня базарних бабів з плітками та інсинуаціями :X.
   
А якщо до нас будуть конкретно питання чи претензії, то задавайте їх конкретно нам і нам в обличчя, а не опускайтесь до рівня базарних бабів з плітками та інсинуаціями :X.

я знайшов (сама зголосилася у приват) форумчан-ку в Німеччині (чоловіки якось усі не зголосилися зробити цю просту річ) , яка зголосилася купити і привезти в Медику машину для Кабса, якому ви допомагаєте фінансово. коли він матиме гроші на необхідну машинку + доставку (приклад ФВ Кадді я навів вище ) авто буде на кордоні із Польщею.

я до грошей не торкаюся. ні до збору ні до купівлі.
можу помогти з перетином кордону, документами , ремонтом, шинами і перегоном в Україні на фронт..
думайТе :)

во ізбєжаніє срачу і хейту - імя форумчанки до приїзду автівки в Україну : оголошено не буде.
тіко після.

Останнє редагування: 29 листопада 2023 19:45:07 від Бандер1вець
   
Може, вже досить брехати, розпускати плітки і наводити наклепи?

Цього не тільки ніхто ніколи не казав, а це питання розібрали ще на початку року, і задавалося воно у тому числі Люстрацією, чий син загинув за Україну.

Якщо Ви до цього часу не помітили, то "видатні волонтери" (а особливо один із них) вже три роки підряд ведуть проти мене персональну вендету. І не зупиняються ні перед чим, щоб звести рахунки. Почитайте їх дописи, перегляньте їх креатив.

Натіві та інші особисто поширювали брехню та наклепи, нібито я задонувала не свої гроші. По-перше, це неправда, а по-друге, на якій підставі люди дозволяють собі робити такі заяви і ляпати язиками, очорняючи людську і ділову репутацію донорів??

Особисто я і Сергій (який ДУЖЕ багато допоміг ЗСУ) відмовляємось співпрацювати з такими "волонтерами"  :X  і давно підтримуємо інші causes, "де нас не знають".

Треба мати якусь елементарну совість і порядність і не накладати на голови тих, хто вам у свій час допоміг!

А якщо до нас будуть конкретно питання чи претензії, то задавайте їх конкретно нам і нам в обличчя, а не опускайтесь до рівня базарних бабів з плітками та інсинуаціями :X.

Вибачте, я на ФУП зараз забігаю рідко, тому навіть сказати не можу, що це вже обговорювали. Прочитав трохи вище в цій гілці - посміялись.
   
ви допомагаєте фінансово

Correction: ДОПОМАГАЛИ.

Я особисто задонувала Кабсу досить велику суму і Сергій теж допомагав.



Але після тих бочок лайна та наклепів, які вилили на мене "волонтери" та інші учасники цієї спільноти,  а особливо брехні щодо коштів, I am not touching this with a ten foot pole  :X.

Також і сама "видатна волонтерка", і інші уже сказали, що наші кошти не потрібні.





Ось ми і пішли в "інші місця" із "своїми копійками" і дуже раді цьому.

Тому  пред"являйте претензії відповідно.

А якщо я ще раз побачу брехню, наклепи та інсинуації в наш бік, то теж буду діяти відповідно.
   
А взагалі товариство, зараз не найкращий час мірятись.
Я всім дуже вдячний за допомогу.
І вибачайте, що не все з подробицями розповідаємо. Зрозумійте, що ми всі бачимо кожен свій, але дуже маленький шматочок війни і я на сто відсотків впевнений, що те що комусь здається не вартим уваги, для когось буде смішним, а для когось страшним.
Так що давайте перестанемо жрати один-одного, у нас ще нічого не закінчилось.
Ще раз вибачте за ліричний відступ
   
Знову срач:) от нема чим людям зайнятись..


   
Знову срач:) от нема чим людям зайнятись..

https://www.youtube.com/watch?v=9Deg7VrpHbM
Всі стомились
   
Correction: ДОПОМАГАЛИ.
Я особисто задонувала Кабсу досить велику суму і Сергій теж допомагав.

Показати зображення...
Але після тих бочок лайна та наклепів, які вилили на мене "волонтери" та інші учасники цієї спільноти,  а особливо брехні щодо коштів, I am not touching this with a ten foot pole  :X.

Також і сама "видатна волонтерка", і інші уже сказали, що наші кошти не потрібні.

Показати зображення...
Показати зображення...
Ось ми і пішли в "інші місця" із "своїми копійками" і дуже раді цьому.

Тому  пред"являйте претензії відповідно.

А якщо я ще раз побачу брехню, наклепи та інсинуації в наш бік, то теж буду діяти відповідно.

я вірно зрозумів що Кабсу ви вже НЕ допомагаєте ? у вас на форумі пише що ви його підрозділу допомагаєте.
я помилився. пробачте що забрав ваш час.
алаверди.
   
Всі стомились

коректні срачі (суперечки дискусії) без обзивань і образ в інтернеті - привертають увагу і збільшують допомогу армії.
ось такий парадокс.
Дєд, я працюю над питанням перегону вашого авто в Україну. два три дні. трохи поляки (курва їхня мама) заважають, але якось прорвемось.
   
А взагалі товариство, зараз не найкращий час мірятись.
Я всім дуже вдячний за допомогу.
І вибачайте, що не все з подробицями розповідаємо. Зрозумійте, що ми всі бачимо кожен свій, але дуже маленький шматочок війни і я на сто відсотків впевнений, що те що комусь здається не вартим уваги, для когось буде смішним, а для когось страшним.
Так що давайте перестанемо жрати один-одного, у нас ще нічого не закінчилось.
Ще раз вибачте за ліричний відступ

ви самі 90% грошей на Наварру яка вже у Польщі зібрали. це ше хто кому допомагає  :D
а так - плюсую. не час фігньою займатись.
   
коректні срачі (суперечки дискусії) без обзивань і образ в інтернеті - привертають увагу і збільшують допомогу армії.
ось такий парадокс.
Дєд, я працюю над питанням перегону вашого авто в Україну. два три дні. трохи поляки (курва їхня мама) заважають, але якось прорвемось.

Ок.
   
я вірно зрозумів що Кабсу ви вже НЕ допомагаєте ? у вас на форумі пише що ви його підрозділу допомагаєте.

Так, після того, як Натіві та інші несправедливо оббрехали мене, я перестала допомагати Кабсу. Також, я звернулась до нього ще в липні прояснити цю ситуацію, і до цього часу відповіді не отримала.
Про acknowledgement отриманих коштів я вже мовчу (not a peep), крім першого траншу 1500 євро.

За Сергія відповідати не буду - він абсолютно автономний у своєму волонтерстві та рішеннях, як би його не намагались теж оббрехати "волонтери".

Інфа висить, тому що мені не шкода тримати її у вільному доступі на випадок, якщо хтось інший захоче задонатити. Але можемо видалити, якщо він попросить.
   
І не зупиняються ні перед чим, щоб звести рахунки.
Знову прийшла? Ну ок. Я тобі пропонував 100500 раз - підписуємо мирову. Ти мене не згадуєш - я тебе. Але ж (!) Ану скажи що Асті сука! А вибачись за 1..2..3.. А не товаришу з тим і тим. А поцілуй у сраку Ганса. WTF?

Я пропоную - мир. Але якщо ні - то ні. Будемо сратись.
   
Вибачте, я на ФУП зараз забігаю рідко, тому навіть сказати не можу, що це вже обговорювали. Прочитав трохи вище в цій гілці - посміялись.

Не треба буквально сприймати те, що пишуть тут "волонтери" - особливо лондонський, у якого вже декілька років нездорова зацикленість на моїй особі.

На нашому форумі все це прояснено із доказами та скрінами, а не блаблабла.  Тому що ми, на відміну від декого, відповідаємо за свої слова.

А щодо "втомились", то хай поводять себе професійно та порядно, і ні у кого не буде ніяких претензій.

На що вказувалось і тут, і на інших ресурсах мільйон разів (хоча б і в відповідній темі в Адмінці).
   
Так, після того, як Натіві та інші несправедливо оббрехали мене, я перестала допомагати Кабсу. Також, я звернулась до нього ще в липні прояснити цю ситуацію, і до цього часу відповіді не отримала.
Про acknowledgement отриманих коштів я вже мовчу (not a peep), крім першого траншу 1500 євро.

За Сергія відповідати не буду - він абсолютно автономний у своєму волонтерстві та рішеннях, як би його не намагались теж оббрехати "волонтери".

Інфа висить, тому що мені не шкода тримати її у вільному доступі на випадок, якщо хтось інший захоче задонатити. Але можемо видалити, якщо він попросить.

я зрозумів.
   
Знову прийшла? Ну ок. Я тобі пропонував 100500 раз - підписуємо мирову. Ти мене не згадуєш - я тебе. Але ж (!) Ану скажи що Асті сука! А вибачись за 1..2..3.. А не товаришу з тим і тим. А поцілуй у сраку Ганса. WTF?

Я пропоную - мир. Але якщо ні - то ні. Будемо сратись.

О Боже ...

Добре, але не тут. Давай свою пропозицію "миру", ми її розглянемо.

На нашому ресурсі.
   
Знову прийшла? Ну ок. Я тобі пропонував 100500 раз - підписуємо мирову. Ти мене не згадуєш - я тебе. Але ж (!) Ану скажи що Асті сука! А вибачись за 1..2..3.. А не товаришу з тим і тим. А поцілуй у сраку Ганса. WTF?

Я пропоную - мир. Але якщо ні - то ні. Будемо сратись.

до речі, пані Інанна - добра пропозиція закінчити це все.
ми усі в одній команді допомоги ЗСУ.
гріх нам сваритись.
думайТе.
   
На нашому ресурсі.
Сміявсі. Суд присяжних. Антік, Нумерний  :laugh:

Давай свою пропозицію "миру", ми її розглянемо.
Даю пропозицію. Я зі свого боку не зачіпаю тебе взагалі. Ніяк. Але можу написати що от Інанна донейтила чи нам так не жити ніколи. Жодного негативного тролінгу.

Аналогічно очікую з твого боку.
   
я вірно зрозумів що Кабсу ви вже НЕ допомагаєте ? у вас на форумі пише що ви його підрозділу допомагаєте.
я помилився. пробачте що забрав ваш час.
алаверди.


Я——як я вже казав——не адвокат Інанни. І не відповідаю за іі слова та вчинки.( хоч і підтримую більшість)
Вона вирішила так розпоряджатися своіми коштами, я своіми розпоряджаюся за власним бажанням.
Як я вже казав——я з якогось часу перестав донатити на 54—ту(—— занадто токсичні "волонтери" як на мене(
Але до Кабса це не стосується.
Я сьогодні отримав від нього те що хотів( запит)—— і моіх декілька сотень відправляться сьогодні—завтра йому на Пай Пал.

пс. Для Кабса—— в майбутньому мені було б зручніше "спілкуватися" на іншому форумі на рахунок Ваших потреб.
   
На нашому ресурсі.

на іншому форумі

Holy fuck!
   
Може, вже досить брехати, розпускати плітки і наводити наклепи?

Цього не тільки ніхто ніколи не казав, а це питання розібрали ще на початку року, і задавалося воно у тому числі Люстрацією, чий син загинув за Україну.

Якщо Ви до цього часу не помітили, то "видатні волонтери" (а особливо один із них) вже три роки підряд ведуть проти мене персональну вендету. І не зупиняються ні перед чим, щоб звести рахунки. Почитайте їх дописи, перегляньте їх креатив.

Натіві та інші особисто поширювали брехню та наклепи, нібито я задонувала не свої гроші. По-перше, це неправда, а по-друге, на якій підставі люди дозволяють собі робити такі заяви і ляпати язиками, очорняючи людську і ділову репутацію донорів??

Особисто я і Сергій (який ДУЖЕ багато допоміг ЗСУ) відмовляємось співпрацювати з такими "волонтерами"  :X  і давно підтримуємо інші causes, "де нас не знають".

Треба мати якусь елементарну совість і порядність і не накладати на голови тих, хто вам у свій час допоміг!

А якщо до нас будуть конкретно питання чи претензії, то задавайте їх конкретно нам і нам в обличчя, а не опускайтесь до рівня базарних бабів з плітками та інсинуаціями :X.
Как ти заколебала своїми простирадлами та збіром відомостей. Звідки в тебе, такої плодовитої, час на те? Займичь вже справою, в тебе ж мала дитина
   
Я——як я вже казав——не адвокат Інанни. І не відповідаю за іі слова та вчинки.( хоч і підтримую більшість)
Вона вирішила так розпоряджатися своіми коштами, я своіми розпоряджаюся за власним бажанням.
Як я вже казав——я з якогось часу перестав донатити на 54—ту(—— занадто токсичні "волонтери" як на мене(
Але до Кабса це не стосується.
Я сьогодні отримав від нього те що хотів( запит)—— і моіх декілька сотень відправляться сьогодні—завтра йому на Пай Пал.

пс. Для Кабса—— в майбутньому мені було б зручніше "спілкуватися" на іншому форумі на рахунок Ваших потреб.

а Кабс там зареєстрований ? ну то там і спілкуйтеся якщо тут комусь погано.

п.с. усі ми діти фупу. і все пішло з ФУПу.  :vinsent:
і допомога політфорумами ЗСУ теж пішло з цієї гілки.  (tu)
nativi - респект за майже 10 років.
десь така правда :)
   
нагадую на ЩО зібрати гроші треба.
машина вже на польському кордоні.  X(

цитата з гілки "ded-vova. пункт призначення у Польщі - Медика. там розвантаження. "брати" поляки від завтра перекривають Медику-Шегині на круглодобове перекриття.  :vinsent:

Ніссан Наварра виїхав.
поки черга буде стояти - замість сратися - накидайте підрозділу ded-vova на ремонт і шини.
хоч якась користь буде.
Хома Л. [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 15:45
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
Сьогодні авто їде в Україну.
Стан авто шикарний, але всеодно потрібні гроші на колеса + базовий ремонт (масло / колодки / що там ще знайдуть).
Хлопці відкрили нову банку, прохання допомогти
https://send.monobank.ua/jar/BujyAifff"
   
добра пропозиція закінчити це все.
Пропозицію відхилила. Хоче вибачень і плазування
   
мене, я перестала допомагати Кабсу. Також, я звернулась до нього ще в липні прояснити цю ситуацію, і до цього часу відповіді не отримала.

 :(  Бідний Кабс...
Яка нафіг ситуація?!  Всі ситуації - в твоєї голові.
   
Пропозицію відхилила. Хоче вибачень і плазування

Я готова.

Віка, я вибачаюсь за всі прегрешенія,, скоєні в твій адрес вільно чи не вільно. Хватит сратися, в нас одна справа.

Ти перемогла, амінь.

Мене все це дістало, я обіцяю тебе обходити десятою дорогою і намагаться не зачіпати.

Візьми Кабса "на прицеп, пліз"

   
А взагалі товариство, зараз не найкращий час мірятись.
Я всім дуже вдячний за допомогу.
І вибачайте, що не все з подробицями розповідаємо. Зрозумійте, що ми всі бачимо кожен свій, але дуже маленький шматочок війни і я на сто відсотків впевнений, що те що комусь здається не вартим уваги, для когось буде смішним, а для когось страшним.
Так що давайте перестанемо жрати один-одного, у нас ще нічого не закінчилось.
Ще раз вибачте за ліричний відступ

 :D  :friends:  :first_mov:  :drinks:
   
допомога політфорумами ЗСУ теж пішло з цієї гілки. 
nativi - респект за майже 10 років.
десь така правда

Це заслуга Fisher :D 
Цілком і повністю  :give_rose:
   
Це заслуга Fisher :D 
Цілком і повністю  :give_rose:

так. Фішер і ти потім. Андрію  :drinks:
респект вам. обнімаю  :friends:
якби не ви - мене би тут не було. і автівок би для 54 теж би не було. ви мулуюдці обоє.  :vinsent:
   
Пропозицію відхилила. Хоче вибачень і плазування

Зрозуміла позиція.
Має право після того всього що на неі продовжуєте писати(
   
Зрозуміла позиція.
Має право після того всього що на неі продовжуєте писати(

шо ?

 :laugh:
я її не зачіпаю. і тебе теж.
   
Зрозуміла позиція.
Має право після того всього що на неі продовжуєте писати(
той ваш найпатріотичніший цугундер - малий але вкрай токсичний,
ви би якогось психолога взяли в адміністрацію.
А то у всіх якісь травми і комплекси. Нарцисизм, комплекс образи, ексгібіціонізм, нездоровий перфекціонізм ...

е, на ФУПі теж не бракує дивних юзерів.
але тут за рах. кількості не так відчутно.

Останнє редагування: 29 листопада 2023 22:06:09 від T.Blair.
   
нагадую на ЩО зібрати гроші треба.
машина вже на польському кордоні.  X(

цитата з гілки "ded-vova. пункт призначення у Польщі - Медика. там розвантаження. "брати" поляки від завтра перекривають Медику-Шегині на круглодобове перекриття.  :vinsent:

Ніссан Наварра виїхав.
поки черга буде стояти - замість сратися - накидайте підрозділу ded-vova на ремонт і шини.
хоч якась користь буде.
Хома Л. [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 15:45
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
Сьогодні авто їде в Україну.
Стан авто шикарний, але всеодно потрібні гроші на колеса + базовий ремонт (масло / колодки / що там ще знайдуть).
Хлопці відкрили нову банку, прохання допомогти
https://send.monobank.ua/jar/BujyAifff"

нагадую про що ми збираємо у цій гілці.
автівка вже на кордоні з Україною. приєднуйтесь. не ігноруйтуте пліз.
   
Зрозуміла позиція.
Має право після того всього що на неі продовжуєте писати(
По холодку пройди
   
По холодку пройди


коректні срачі (суперечки дискусії) без обзивань і образ в інтернеті - привертають увагу і збільшують допомогу армії.
ось такий парадокс. (С) ( Бандерівець)
   
Донаты собраны в табличку.... ипанутся и не жить, пардон май френч.. Я бросил считать летом прошлого года. Из моих друзей тоже никто не парится. Ну да, все люди разные, я понимаю. Может потому что мы в срач-спаррингах не участвуем. Нам такое оружие без надобности. Люди смотрю я на вас и завидую. С каким вдохновением вы куйней занимаетесь, аж радостно за вас, честное слово.
   
Донаты собраны в табличку....
Аякже, порядок повинен бути. Одна таблиця з донатами, інша - з айпішками користувачів. Окремий файли для вибачень, скріншоти і т д.

Життя в Канаді нудне, треба якось себе розважати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія