Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=71573
Телефонують й повідомляють що син чи дочка скоїли правопорушення й щоб викупити його(її) потрібні гроші ...  :facepalm1:
І люди дають бо...не вірять новій міліції!
Де ще в світі таке є? Іноземці, аууу!
   
цьому розводу 100500 років,
але дурні не переводяться 
   
Мені ще років 5 тому два рази "син" дзвонив уночі, але в мене дочка, а спробуй це жінці пояснити :gigi:
   
http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=71573
Телефонують й повідомляють що син чи дочка скоїли правопорушення й щоб викупити його(її) потрібні гроші ...  :facepalm1:
І люди дають бо...не вірять новій міліції!
Де ще в світі таке є? Іноземці, аууу!

в очередной раз убеждаюсь что когда то немного адекватный чел антик стал боным бовдуром и йолопом. ты как с другой планеты с задержкой в развиитии и жизни лет на 10
   
http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=71573
Телефонують й повідомляють що син чи дочка скоїли правопорушення й щоб викупити його(її) потрібні гроші ...  :facepalm1:
І люди дають бо...не вірять новій міліції!
Де ще в світі таке є? Іноземці, аууу!

Интересно, проблема в "новой милиции" или в "старых" людях?
   
У мене питання інше: Якщо десь там за кордоном комусь зателефонують й скажуть чо син чи дочка потрапили у поліцію й потрібно заплатити щоб все було ОК. Як там обиватель зреагує? Як у нас? B-)
   
Интересно, проблема в "новой милиции" или в "старых" людях?

Проблема у антика в голове, который реинкарнирует баяны 5-летней давности... И у тех, кто на это откликается... :shuffle:
   
Проблема у антика в голове, который реинкарнирует баяны 5-летней давности... И у тех, кто на это откликается... :shuffle:

Вы удивитесь, до сих пор звонят, у меня на работе буквально позавчера обсуждали. Но со смехом.
   
У мене питання інше: Якщо десь там за кордоном комусь зателефонують й скажуть чо син чи дочка потрапили у поліцію й потрібно заплатити щоб все було ОК. Як там обиватель зреагує? Як у нас? B-)
так не бывает бу-ха-ха-ха
   
І люди дають бо...не вірять новій міліції!

Это же не новая милиция звонит, а типа дети. :facepalm:

Нам недавно звонил "сын".  Единственный ребенок в соседней комнате делает уроки, а говно по телефону кричало "вы мне родители, или кто?"..
   
Re: Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

У мене питання інше: Якщо десь там за кордоном комусь зателефонують й скажуть чо син чи дочка потрапили у поліцію й потрібно заплатити щоб все було ОК. Як там обиватель зреагує? Як у нас? B-)

За Швецію зразу можу сказати, шо таке абсолютно неможливо. Тут мєнт свого шефа оштрафує як той швидкість перевищить. Тому ніхто в таку куйню не повірить. Швидше всйого зразу перезвонять в поліцію і заяву напишуть. Але шведів по іншому кидають. Звонять вночі з африканських телефонів і кидають трубку, дехто лохує і звонить назад по таксі 100 крон за дзвінок :D
   
http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=71573
Телефонують й повідомляють що син чи дочка скоїли правопорушення й щоб викупити його(її) потрібні гроші ...  :facepalm1:
І люди дають бо...не вірять новій міліції!
Де ще в світі таке є? Іноземці, аууу!

Де є в світі? Там, де є наші люди. Мені в Торонто дзвонили, що син на машині збив дівчинку, латишку. Треба грошей, щоб купити медикаменти та розрахуватися з її батьком. В російськомовних районах створили навіть поліцейську групу для боротьби з подібними розводками.  Мене особисто насторожило зразу слово "латишка" та "купити медикаменти".  Якби сказали, що треба заплатити поліції, то у мене вже ніяких сумнівів не було б. А так я запитала назву лікарні (назвали правильно одну з лікарень у Торонто) і попросила номери поліцейських, які були на місці аварії. І все зразу стало ясно.
Ті, що недавно приїхали, вірять, що треба заплатити і поліції теж.
   
Re: Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

У мене питання інше: Якщо десь там за кордоном комусь зателефонують й скажуть чо син чи дочка потрапили у поліцію й потрібно заплатити щоб все було ОК. Як там обиватель зреагує? Як у нас? B-)
За четверть века мне звонили один раз. Сын ночью взял мою машину покататься. Позвонила полиция: приедьте заберите.
   
Re: Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=71573
Телефонують й повідомляють що син чи дочка скоїли правопорушення й щоб викупити його(її) потрібні гроші ...  :facepalm1:
І люди дають бо...не вірять новій міліції!
Де ще в світі таке є? Іноземці, аууу!
це ти ідіот що таке гівно постиш.і такий же лох.як і ті ,що то роблять.дурнів могила виправить
   
Никогда не поведусь.... Но клятые цыгане,было дело,чуть не развели... но очухался...вовремя.
   
Re: Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

У мене питання інше: Якщо десь там за кордоном комусь зателефонують й скажуть чо син чи дочка потрапили у поліцію й потрібно заплатити щоб все було ОК. Як там обиватель зреагує? Як у нас? B-)

Це в принципі неможливо.
   
Re: Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

в очередной раз убеждаюсь что когда то немного адекватный чел антик стал боным бовдуром и йолопом.

+1

А зашкалююча кількість дегенератів, які готові по першому мутному дзвінку хуй знає від кого віддати бабло хуй знає кому лише свідчить про вкоріненній в підсвідомості значної частини українців готовності давати хабарі будь-кому з будь-якого приводу.

Я впевнений, що якщо провести дослідження, воно засвідчить пряму кореляцію між готовністю манюпасу у різних країнах розставатися з баблом по подібним дзвінкам та позицією країни в рейтингу сприйняття корупціїї.
   
Але нікого не цікавить що в Європах роблять з такими дозвонювачами...
   
http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=71573
Телефонують й повідомляють що син чи дочка скоїли правопорушення й щоб викупити його(її) потрібні гроші ...  :facepalm1:
І люди дають бо...не вірять новій міліції!
Де ще в світі таке є? Іноземці, аууу!

У нас повно того. Мені якось дзвонили тіпа з податкової, шо я тіпа винен. Після розмови навіть патруль відправили мене брати.
   
http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=71573
Телефонують й повідомляють що син чи дочка скоїли правопорушення й щоб викупити його(її) потрібні гроші ...  :facepalm1:
І люди дають бо...не вірять новій міліції!
Де ще в світі таке є? Іноземці, аууу!

Кусок дебила, а старой верили? Это типа той, где Жеглов с Володей Шараповым служили?

Или так: если б верили новой милиции, то не давали бы?

Немедленно убей себя.
   
Є ще автомобільна тєма. В травні прийшла емс-ка ваш номер був у розіграші і ви виграли опель мокка, благодійна кантора виплатила все, але вам потрібно заплатити податки, для цього зв'яжіться з менеджером, через термінал відправте гроші (біля 12тис.) він там все порішає, а вам пришлють сертифікат, з яким ви приїдете в Київ в головний офіс, і там вам вручать ключі від машини і документи, з якими ви потім поїдете в автосалон і там її заберете. Знав що кидалово але з цікавості порив цю кухню, пацани з гумором: ГОЛОВНИЙ офіс напроти Верховної Ради, на не існуючому поверсі, вказаний автосалон опелями не торгує, по войсу пробив сайт, створений не в Києві а в Дніпроперовську в квітні 2016, а "восторженные отзывы о халявных машинах и их владельцев" виставлені з 2013 року. Баті в серпні така ж єсм-ка приходила, людина вже стара, питав мене, що за манна, заспокоїв що це кидалово.
   
Re: Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

Антік,  тіштеся, шо ше Мавроді на вас нема, він трохи зайнятий в різних братніх республіках...





   
В Канаді дзвонять з податкової, що не доплатили податки і можна кредитною доплатити. Раз дзвонять, значить хтось ведеться. Ну плюс всякі виграші круїзів.
   
ловить и языки вырывать
   
Re: Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

ловить и языки вырывать
Не уверен - после того как знакомый отдал 800 баксов, он стал более разумно подходить к подобным ситуациям.Считает 800 баксов не такой большой суммой за обучение четкому пониманию факта "Если просят или требуют быстро деньги - внимание, развод"
После этого обучения не повелся на автоподставу с намного большей суммой.
Я сам в 18 лет повелся и потерял 10 баксов, с тех пор и "ученый".

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 15:31:39 від kurt
   
http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=71573
Телефонують й повідомляють що син чи дочка скоїли правопорушення й щоб викупити його(її) потрібні гроші ...  :facepalm1:
І люди дають бо...не вірять новій міліції!
Де ще в світі таке є? Іноземці, аууу!
===========================

Звісно, що є. Тільки дзвонять нашим "совкам"  які готові викласти гроші, бо так виховані,
 що все  можна "порішати" за гроші і навіть не вважають це за злочин. Чув про два такі випадки від  моїх  знайомих.
Але там своя специфіка- таки про хабар поліцейським ніхто не говорить. Ремонт авто, збитки, якось так.

Останнім часом  набрав популярності  розвод  з  дзвінками з  податкової. Коли  дзвонять та  погрожують, щоб  на  вказаний  рахунок перевели 
"недоплачені" податки та  штраф. Погрожують, що вже  вислали  поліцейських  для  арешту. Знайомі  вже  кілька  разів  жалілися.

ПиСи  А  нікого не  зацікавила  сумма ?  Вона отак  лежить в  хаті, при  середній зарплаті в 150 доларів в Україні?

Антік, це  все  свідчить тільки про одне- ніякі  реформи у нас не підуть, поки в  більшості  населення  буде така ментальність та спосіб життя!
   
Не уверен - после того как знакомый отдал 800 баксов, он стал более разумно подходить к подобным ситуациям.Считает 800 баксов не такой большой суммой за обучение четкому пониманию факта "Если просят или требуют быстро деньги - внимание, развод"
После этого обучения не повелся на автоподставу с намного большей суммой.
Я сам в 18 лет повелся и потерял 10 баксов, с тех пор и "ученый".
==============================

А міг  би  просто заявити  "куди треба"  але  забив, бо  розуміє що "так  треба" і що сам порушує закон.

Але  "своє  дитя" воно ж ближче. :facepalm:

І навіть не сумніваюсь, що  той знайомий - "зрадофіл"  який  розповідає, що ну не йдуть ніякі реформи в  Україні, так? ;)
   
 

Як тут не  запостити   цю  геніальну, я вважаю сценку з фільму:


   
У нас повно того. Мені якось дзвонили тіпа з податкової, шо я тіпа винен. Після розмови навіть патруль відправили мене брати.
==========================

Взяли??? :gigi:
   
Re: Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

У нас повно того. Мені якось дзвонили тіпа з податкової, шо я тіпа винен. Після розмови навіть патруль відправили мене брати.

Це така зараз нова мода пішла замість листів від африканських принців.
Я вчора в п'ятницю по радіо чув про таке, там ведучому подзвонили напередодні з таким самим сценарієм, то він він цілий день про це розповідав.
Правда в штатах на таке можуть повестись лише ті, хто ніколи не стикався з роботою державних органів, вони ніколи не дзвонять, лише відправляють паперові листи.
   
Re: Явище котре стає звичним: "Віддала 700$ шахраям". B-)

І люди дають бо...
синяки бувші
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія