Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Работа для пенсионера

Re: ФЗВ Работа для пенса

Зрозуміло. Тема з розряду папистеть...
Тоді, за твоєю логікою, робота не пенса теж не повинна нічого обмежувати... тому таку роботу треба шукати в молодому віці, а не в пенсійному...
На пенсії що посіяв, те й пожнеш...

Так я же сразу заявил - тема для поговорить. А пенсия не для выживания. Она у меня будет поболее чем у иных зарплата. Но почему бы не поработать если найдется где? Я ж без претензий. Чистка навоза меня бы устроила.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

:facepalm1:
Ви теж спеціаліст в айті? Буду радий почути і Вашу думку. Є шанси у тих кому за 40 пробитись?
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

Кіоскер, гардеробник, кондуктор, ріелтер, кур’єр, вахтер, офісманагер, мій друг перейшов у конкуруючу фірму манагером з продажу, навіть авто робоче дали, Фіат добло, але за 2 роки помер.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

догляд за лежачими хворими на дому -  від 30грн/год (ціна для Ужгорода)

такую работу можно где угодно найти. Платить за нее будут минималку. Но минималка бывает разная. В разных странах.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса
LAR

Собаку выгулять за большие деньги, самая классная работа, я счетаю :shuffle:
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

Враховуйте, що після 60 можуть такі болячки вилізти, що  можливість вибору роду заняття може сильно звузитись, як приміром, гіпертонія, глаукома, подагра, аденома чи скажімо діабет.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

Враховуйте, що після 60 можуть такі болячки вилізти, що  можливість вибору роду заняття може сильно звузитись, як приміром, гіпертонія, глаукома, подагра, аденома чи скажімо діабет.

Я думаю, до 65 еще можно активничать.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

я так понял ---о том что тс хочет работу с возможностью свободно выбирать график----никто  уже не вспоминает
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

я так понял ---о том что тс хочет работу с возможностью свободно выбирать график----никто  уже не вспоминает

даже не график. А такая работа, которую легко найти. За минималку разумеется. И соответственно не жаль бросить когда захочется.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

Я думаю, до 65 еще можно активничать.

Оптиміст. Мій друг, про якого писав вище, помер у 62, а я практично осліп на праве око, довелось відмовитись від керма, хоча рік тому ще їздив, тепер жінка мене возить
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

А ще рішалой можна бути, це тим, хто керовніком якимось у дієздатному віці був, і зв’язки напрацював, можна непогано заробляти.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

Оптиміст. Мій друг, про якого писав вище, помер у 62, а я практично осліп на праве око, довелось відмовитись від керма, хоча рік тому ще їздив, тепер жінка мене возить

Зачем же тогда отодвигать пенсионный возраст, если такой работничек ни на что уже не годится? Было бы логично тогда приплачивать пусть не в полном объеме, но хотя бы частично компенсировать человеку потерю трудоспособности. Неизбежную потерю. Чтобы он мог перейти на легкий труд.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

Якщо є волина, то беспрєдєльнічати. Організуй пару таких самих пєнсів, і вйо вечорами на промисел. Романтика, хулє.
Я б радив триматись бранжі, і шукати ось, що добре робив будучи на роботі, або зробити своє хоббі професією.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

А чим пенс все життя займався, що в 65-ть різко все забув і всі навички втратив.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

Зачем же тогда отодвигать пенсионный возраст, если такой работничек ни на что уже не годится? Было бы логично тогда приплачивать пусть не в полном объеме, но хотя бы частично компенсировать человеку потерю трудоспособности. Неизбежную потерю. Чтобы он мог перейти на легкий труд.

Не все так безнадійно, звичайно, але щодо деяких професій, які пов’язані з фізичними навантаженнями, і де є певні вимоги до здоров’я, з віком з’являються обмеження.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

А чим пенс все життя займався, що в 65-ть різко все забув і всі навички втратив.

Да чем бы не занимался, здоровье ухудшается. Это как бы естественный процесс. 
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

есть тут педиатры, если есть, то мне требуется помощь в стиле ФЗВ.

Останнє редагування: 19 березня 2018 21:38:29 від hsor
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

плыз
   
Re: ФЗВ Работа для пенса

Да чем бы не занимался, здоровье ухудшается. Это как бы естественный процесс. 

Природній процес, якщо здоров'ям не займатись.
Для збереження здоров'я треба давати організму регулярні помірні фізичні навантаження.
Всі функції, якими організм не користується - атрофуються. Для збереження функцій, ними потрібно регулярно користуватись.
   
Re: ФЗВ Работа для пенса Нове

З власного сьогоднішнього життя. Я на пенсії, розмір якої в не опалювальний сезон з багаточисельними болячками при дуже скромних запитах дозволяє більш-менш протриматися максимум півмісяця. Тому доводиться підробляти використовуючи знання, набуті в в попередні роки. Ремонтую і налогоджую супутникові антени, ресівери, ремонтую настольні комп'ютери, інсталюю програмне забезпечення, допомогаю вирішувати дрібні проблеми в роботі планшетів та смартфонів. Таким чином  додається до пенсії ще одна а то і дві, як говориться день на день не приходиться. Крім того з весни до осені веду домашнє господарство - вирощую огородину для власного харчування.  Наприклад на минулому тижні у клієнта сателітка не приймал один із супутників. На вулиці десь  -10 , довилося відмовити але проконсулшьтував, що йому робити, через півгодини знову приїхав, дав йому метр кабелю з разйомами, через півгодини звонить, що все гуд. Через пару днів віддав тридцятку за допомогу.  А вчора за півгодини в такій же ситуації але з виїздом до клієнта на його транспорті  заробив сотку.  Саме головне для успіху в такій діячльності донести до якомого великої кількості людей, що ти такий є і відповідально відноситися до того, що робиш.

Останнє редагування: 19 березня 2018 21:43:40 від патріот
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія