Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановні, Лиман сам себе не звільнить! Відкрито реєстрацію на ФУП за донат на пікап [ua]

Кто тут без греха?
Перепись белых польт:)))
Я сюда пришел только ради 54ки если чо. Мы не местные, отстали от поезда:)
   
Доречі, хто переживає за бабло. Купіть обігрівачі, я дам лінк на амазон. В неділю відправлю Бандер1вецю разом з іншим. Фото / відео звіт буде.

Anbull 8KW Diesel Air Heater,12V All in One Kit Diesel Heater with Remote Control and LCD Display for RV Trucks Boat Car Trailer,Home https://amzn.eu/d/0nZvAwM
   
Хома. не рефлесуй. Всі репорти у вільному доступі. Хто хоче - почитає, хто хоче накинути лайна - той накине. Бо то є вільна країна. Нам своє робити
   
Я з 2014 року до 24 лютого срався зі Славом і Свєтою. Зараз ми усі на одній стороні проти Хуйла.

Але ж і респект тобі
   
Давайте будем сраться после войны. Сейчас, как звери у водопоя, все в мире между собой.
   
Пішла в пошту, починаємо реєстрацію

Реєстрацію чого починаємо?
   
Реєстрацію чого починаємо?
Новых форумчан.
   
Новых форумчан.

Хома реєструє чи хто?
   
Умови: перераховуєте донат, скидуєте мені на пошту скрін квитанції та ваш нік і мейл при первинній реєстрації на фупі
Або: пишете мені бажаний нік і мейл на додачу до скрина

Старт від 200 грн.
svitlana.bykova@gmail.com - скрін+мейл+нік

Активація відбуватиметься по вечорах. І най вас усіх береже Бог і ЗСУ!

вітаємо нових юзерів фупу! Наташа віддячить у фінансовій гілці
А ми продовжуємо акцію реєстрація за донат на пікап. З вас 200 грн - з мене одна маленька симпатична реєстрація повноцінного юзера форуму
   
Прохаю модераторів почистити гілку від тих постів тих дописувачів, які лише шкодять благій справі допомоги 54-ки.
в якості виключення! (можете відокремити їх в окрему гілку і знести у смітник, плииз
мій пост цей також вичистити.

дякую
   
най буде гілка. вона корисна.
бабло іде тіко натіві і хомі.
до них питань немає. вони ше й самі донатять на 54. як і всі ми зрештою.
   
Дякую усім причетним і дотичним!
Хвилин за 15-20 буде норм інет і пошта, і розпочну реєстрацію
   
шановні новоприбулі юзери!!
бдлск, перевірте чи все у вас добре. За виникнення проблем - пишіть мені на ту ж саму пошту, вирішимо
   

Старт від 200 грн.
svitlana.bykova@gmail.com - скрін+мейл+нік


ласкаво просимо на фуп! з вас донат - з мене реєстрація
   
Всім чьмоки в етом чятике.

Світлана зараз зайнята, трохі вне зони досягнення.

Пише, що пару днів буде поганий інет. Вона бачить всі ваши листи, але з телефону відповіді не уходять. Навіть на ФУП зайти проблема. Як тількі дістанеться додому - зареєструє всіх. І по забанених теж вирішить.

Останнє редагування: 25 09 2022 17:43:25 від nativi
   
йоу!
Шановні донатори! Радо вітаю всіх на фупі! Будь ласка, перевірте свою пошту, наразі активовано /або/ зареєстровано всіх, хто відписався мені на пошту svitlana.bykova@gmail.com і навіть трохи більше

Ще раз перепрошую за затримку, Найтів вище написала від мене. Тупо не було можливості здобути норм інет, щоб все зробити красіво.
Дякую всім за допомогу!!! І велком на фуп.

зі. Якщо виникнуть трабли з паролем - пишіть мені на цей самий мейл, допоможемо і заведемо вручну.
   
 [A] пікап їде в Україну!
   
о , кучерява щвайка диктує умови всьому світові :lol:  :weep:  :lol:
   
о , кучерява щвайка диктує умови всьому світові :lol:  :weep:  :lol:
:facepalm: ми купили живий пікап недорого, його відремонтуємо і передамо в ЗСУ.  Де зрада?
   
о , кучерява щвайка диктує умови всьому світові :lol:  :weep:  :lol:

Кабс! уймись! ти не прав!
   
І по забанених теж вирішить.

"у процесі".
Ще трохи терпіння, бдлск. По результатах відпишусь
   
Кабс! уймись! ти не прав!

то кабс фліртує, стара сива сабака :gigi:
кабсе, я з кучерями була років з 10 назад)))) а зараз просто лиса. Хоча так само руда
   
"у процесі".
Ще трохи терпіння, бдлск. По результатах відпишусь

Перший пішов  B-) Вітаємо і дякуємо адміністрації

ВАЖЛИВО: акція була "реєстрація за донат". Це не продаж індульгенцій. Грошових розбанів/банів/тощо - немає і НЕ БУДЕ. Навіть не намагайтесь. Хочете допомогти 54й бригаді - велком до Найтів, реквізити в її гілці https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.0.
Якшо вважаєте, що ваш бан несправедливий, чи маєте аргументи на свою користь щодо розбану - пишіть будь-кому, з ким спілкуєтесь поза фупом, або мені на пошту svitlana.bykova@gmail.com - будемо колективно впливати на адміністрацію ФУП.

чек про донат НЕ Є таким аргументом.

Останнє редагування: 28 09 2022 09:47:51 від африканский_йож
   
Перший пішов  B-) Вітаємо і дякуємо адміністрації

ВАЖЛИВО: акція була "реєстрація за донат". Це не продаж індульгенцій. Грошових розбанів/банів/тощо - немає і НЕ БУДЕ. Навіть не намагайтесь. Хочете допомогти 54й бригаді - велком до Найтів, реквізити в її гілці https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.0.
Якшо вважаєте, що ваш бан несправедливий, чи маєте аргументи на свою користь щодо розбану - пишіть будь-кому, з ким спілкуєтесь поза фупом, або мені на пошту svitlana.bykova@gmail.com - будемо колективно впливати на адміністрацію ФУП.

чек про донат НЕ Є таким аргументом.

Дякую за таку можливість. Хоча за розбан забанених можна було б підняти значну суму. Я готовий викупити з кріпацтва (якщо так можна сказати) принаймі двох. Готовий дати пану Хомі по 100 фунтів за кожного (а може, навіть і більше). Тим більше що вони ніякі не ватники, а практично бандерівці у порівнянні з деякими іншими, яких ніхто не банить (чомусь). І це не сам платиш, щоб тебе розбанили, а тебе викуповує спонсор (як колись Шевченка). Розгляньте такий варіант : - ).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія