Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс

Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс

Це доведення до самовбивтства, ні?
І стаття така є

Було б пару людей по такій статі закрити на 10 років, і удаль молодєцкая б швидко пішла на спад
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс

Думаю першими це второпають на Раїсі
Як це не парадоксально (бо це їхні багнети), бо втрачати по мільйону людей на рік не комільфо
   
цука, та похєр кацапам на те бидло
потрібна дестабілізація в світі, а шо в себе якісь друзки полетять, то до одного місця - владу вони контролюють, все решта не важливо
   
Взагалі-то купа депресій та збільшення рівня самогубств, коли запирають в хаті безвилазно та відбирають можливість годувати сім'ю, якщо тебе записали в унтерменші.
   
Балалайка в своєму репертуарі! :-)o
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс
Via

А давай, з мене почніть. Тільки вам спочатку доведеться надати докази, що шмурдяки ефективні.
Хто це там сьогодні в Америці помер двічі вакцинований?
   
А давай, з мене почніть. Тільки вам спочатку доведеться надати докази, що шмурдяки ефективні.
Хто це там сьогодні в Америці помер двічі вакцинований?

Дуже просте питання - що ви приймете за доказ?
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс
Via

Дуже просте питання - що ви приймете за доказ?
Країну, в якій закінчилася ковідо-шиза після тотальної вакцинації.
Тільки що з братом говорила, він в Німеччині живе, казав, в Данії вже майже нема обмежень і дельти нема.
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс

Це доведення до самовбивтства, ні?

Коли людей змушують колотись проти волі і їх стає погано, то може бути :(
   
Це доведення до самовбивтства, ні?
І стаття така є

Було б пару людей по такій статі закрити на 10 років, і удаль молодєцкая б швидко пішла на спад

Уепок, кто учителей доводил до состоянии самоубийства. Под прессом заставляли колоться.
   
Країну, в якій закінчилася ковідо-шиза після тотальної вакцинації.
Тільки що з братом говорила, він в Німеччині живе, казав, в Данії вже майже нема обмежень і дельти нема.

Ясно. Статистика, клінічні дослідження, думки експертів то все не докази.

Потрібно щоб десь вирішили що ризики впали достатньо щоб повернутися до доковідного життя. А як же вони впадуть настільки якщо в кожній країні будуть свої Вії які не будуть вакцинуватися поки не буде отакого доказу?
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс
Via

Ясно. Статистика, клінічні дослідження, думки експертів то все не докази.
Клінічні дослідження - докази. Думки експертів - не докази.

Цитувати
Потрібно щоб десь вирішили що ризики впали достатньо щоб повернутися до доковідного життя. А як же вони впадуть настільки якщо в кожній країні будуть свої Вії які не будуть вакцинуватися поки не буде отакого доказу?
Ваша теорія про колективний імунітет проти вірусу зазнала краху, змиріться.
Імунітет індивідуальний, вірусів безліч.
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс
Via

До речі, брат казав ще, що у Німеччині до жовтня щоденні тести на корону були безкоштовні для невакцинованих. Аж зараз зробили платними .
У нас не те що щоденних, у нас раз на рік їх ніхто не робив, кому те населення цікаве було.
   
Клінічні дослідження - докази. Думки експертів - не докази.

Ваша теорія про колективний імунітет проти вірусу зазнала краху, змиріться.
Імунітет індивідуальний, вірусів безліч.

Добре, думка еспертів сама по собі доказом бути не може. Хоча потрібні серйозні причини недовіряти експертам. Клінічних досліджень предостатньо, їх результати легко нагуглются.

Але статистику то чого ігноруємо? Бо статистика дуже незручна для антиваксерів? Чи математика надто складна річ

І ніякого краху теорії немає. Достатньо глянути що відбуваєтся в країнах з високим % вакцинування і в країнах з низьким %. Просто у вас логіка ТАК/НІ або вакцина має на 100% гарантувати все або її єфективність нуль. А 100% єфективних вакцин не було в історії
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс
Via

Добре, думка еспертів сама по собі доказом бути не може. Хоча потрібні серйозні причини недовіряти експертам. Клінічних досліджень предостатньо, їх результати легко нагуглются.

Але статистику то чого ігноруємо? Бо статистика дуже незручна для антиваксерів? Чи математика надто складна річ

І ніякого краху теорії немає. Достатньо глянути що відбуваєтся в країнах з високим % вакцинування і в країнах з низьким %. Просто у вас логіка ТАК/НІ або вакцина має на 100% гарантувати все або її єфективність нуль. А 100% єфективних вакцин не було в історії
1. Я створила окрему тему про тести. Хтось тестувати вже навчився? І мене навчіть.
2. Дядька мого не тестували, записали померлим від наслідків корони. Це про статистику.
3. Результати клінічних досліджень - де? 100 чоловік в контрольній групі було?
4. В якій країні, що вакцинована тотально, зникли короновіруси? Ізраїль що каже?

Нема ніяких вагомих доказів ефективності вакцини, є голі декларації. І садити за незгоду з деклараціями в тюрму людей не варто.
Колись медицина вважала каву смертельною отрутою, а опіумом лікувала.
Часи міняються і медичні теорії міняються, майте це на увазі.
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс
Via

А, забулася - ще шмурдяки не зареєстровані в МОЗ України.
І примусова вакцинація порушує купу статей Конституції України.
Так що провальна у вас затея.
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс

А, забулася - ще шмурдяки не зареєстровані в МОЗ України.

Зареєстровані для екстренного застосування і за рецептом.
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс
Via

Зареєстровані для екстренного застосування і за рецептом.
Та отож. Ліки, мля, примусові :(
   
Це доведення до самовбивтства, ні?
І стаття така є

Було б пару людей по такій статі закрити на 10 років, і удаль молодєцкая б швидко пішла на спад

Колись дуже давно - спалювали на вогнищі
потім вбивали, але без ентузіазму ..
потім вбивали з ентузіазмом - нуу там кожного 10-го потім кожного 7-го... але в деякі часи кожного 5..
потім морили голодом.. а тих хто не згодний вмерти від голоду - просто розстрілювали.
потім це взагалі була рутина - список, патрони і ніч попереду..
з часом - просто саджали в психушку..

ось читаю ТС і все думаю ... пройшло 700 років... а кати не перевелись... 

   
Та отож. Ліки, мля, примусові :(

а бамага яку вакционери підписують  має назву "згода на.... "  :-)o
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс

а бамага яку вакционери підписують  має назву "згода на.... "  :-)o

це шантаж неважливо як вона називається. Я взагалі не підпис там поставив. А зашифроване слово, що я проти і це робиться під примусом і проти моєї волі.

Проканало  ;o
   
так ось навіщо ця бамага потрібна і покаже довгострокова перспектива..
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс

Уепок, кто учителей доводил до состоянии самоубийства. Под прессом заставляли колоться.

Зачем нам психически неуравновешенные учителя? Таких нельзя к детям подпускать.
   
нема жодної потреби в таких гострих заходах
достатньо було погрози випердолити без оплати до вакцинації, як всі принципові борці-ковід-дисиденти зайняли чергу і покірно стягують штани перед суворою медсестрою... :laugh:
   
закрити на 10 років,

Б-г-г , пісіанєри , більшістю і так пожиттєво вже "сидять" , та й усі хто за мінімальну зарплатню працюють , окрім - хата-робота-хата , нічого іншого не бачать .

А ще ж , навідміну від в'язниці , і напружуватись тра мізками - як тії "копійки" на увесь місяць розподілити .., то що ото хтось мало на увазі , коли друкувало - посадити ..? ))
   
Депутаты Думы нового созыва требуют от хуйло решить "украинский вопрос" - ВЕШАТЬ всех

 :-)o
   
Це доведення до самовбивтства, ні?
І стаття така є

Було б пару людей по такій статі закрити на 10 років, і удаль молодєцкая б швидко пішла на спад

начни с попов, бо врачевают молитвами
   
Уепок, кто учителей доводил до состоянии самоубийства. Под прессом заставляли колоться.

ти краще скажи яке чмо розпускає... та вакцина має всіх вбити через чотири роки - торгашки на базарі, інтернет новини перетирають :weep:
от і говори після такого, під яким пресом треба тих дур, тут ніскільки не вибачаюсь, вакцинувати
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс

Тільки вам спочатку доведеться надати докази, що шмурдяки ефективні.
Тобі вже нічого не допоможе. Докази на таких не діють.
   
Взагалі-то купа депресій та збільшення рівня самогубств, коли запирають в хаті безвилазно та відбирають можливість годувати сім'ю, якщо тебе записали в унтерменші.
туди записують унтерменшів. Таких як ти
   
Не помогут никакие прививочки . Времечко пришло ,а мы по прежнему так и не поняли ничего , попрежнему  надеемся на прививочку . Потому как без неё ни покупать ни продавать не сможем , вот поэтому и толпы людей стоят в очередях в запись на прививочку.

   
Конец правлению сатаны над людьми подкрался . Такую бучу народы поднимут , царям земным мало места будет.
   
Со своими прививочками.  Они за свои жизни переживают , а не ваши .
   
Думаю першими це второпають на Раїсі
Як це не парадоксально (бо це їхні багнети), бо втрачати по мільйону людей на рік не комільфо
Который день подкацапник балалайкин [KA] переживал за сородичей.
Газовые камеры когда будувать начнёте, чтоб туда на 10 лет.
То что вы не фашисты меня уже никто не убедит.
   
туди записують унтерменшів. Таких як ти
Я обещаю негромко смеяться, когда тебя поглотит таки система, которую ты здесь так настойчиво пиаришь. :laugh:
Так было всегда и этот раз имключением не будет. Когда пришли за коммунистами, я говорил себе, - Я же не коммунист,
когда пришли за нежилающими ширяться шмурдяком...
Да, да, так и будет. Законы природы суровы и едины для всех.
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс

Взагалі-то купа депресій та збільшення рівня самогубств, коли запирають в хаті безвилазно та відбирають можливість годувати сім'ю, якщо тебе записали в унтерменші.

І скільки саме самовбилося?
   
Конец правлению сатаны над людьми подкрался . Такую бучу народы поднимут , царям земным мало места будет.

Свіжа казочка вірунець. Скільки поколінь ваших вже - Ось-ось Ісус повернется
   
Хто це там сьогодні в Америці помер двічі вакцинований?
Это Пауэлл шо ли? Зашибись. Вот это и есть уровнь доказательности для Вии.
В 84 года с раком крови
   
Re: Антивакс-пропагандони і кримінальний кодекс
Via

Это Пауэлл шо ли? Зашибись. Вот это и есть уровнь доказательности для Вии.
В 84 года с раком крови
Ні, це нам пропонують такий рівень доказовості - а давайте вколемо мільярд шмурдяками і подивимося, що з цього вийде.
Ну давайте.
Я маю право не хотіти на власній шкурі випробовувати шмурдяки. І відкрито про це говорю. Можу і в суді повторити.
Чи й не святотатство, мля - шмурдяка не хочуть, ай-ай, в тюрму на 10 років. Вижили з розуму зовсім???
   
І скільки саме самовбилося?

Я не знаю точних цифр. В Італії минулого року хвиля покотилася, читав, але цифр не пам'ятаю. А Ви що, впевнені, що такого немає? Чи хай дохнуть?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія