Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

НБУ хоче списувати витрати за комуналку з карт українців.

нє :shuffle:

 НБУ має регулювати роботу банків, але на практиці порушує усі норми закону заради вигоди певної групи осіб.
 Давно.
 Беззаперечно.

 І шоколаки намагаєються запевнити, ща НБУ раптово стало чесним? :lol:

 Не можна шулєру давати права управління грошовими потоками.

А сама ідея здорова.
 Три владника - муніципалка, банки, пересічний мають договоритися заради оптимізації.
так яка зрада в цьому випадку?
   
так яка зрада в цьому випадку?

  ;o   Всьо кльова.
  "Рога і копита" будуть керувати твоїми стосунками з банками ЩЕ БІЛЬШЕ.
 
  А так - більше і нічого. ;)
 
   
  ;o   Всьо кльова.
  "Рога і копита" будуть керувати твоїми стосунками з банками ЩЕ БІЛЬШЕ.
 
  А так - більше і нічого. ;)
зараз моїми рахунками керую тільки я))) що значить ще більше?
так, мені можуть запропонувати більш розширені послуги, ЗАПРОПОНУВАТИ!
   
так яка зрада в цьому випадку?

А хто про зраду пише? Зраду прихильники певної політсили побачили в повідомленні, де люди остерігаються ручок Гонтарєвої (з ляді вистачить придумати беззаперечне списання без згоди тримача картки)...
   
А хто про зраду пише? Зраду прихильники певної політсили побачили в повідомленні, де люди остерігаються ручок Гонтарєвої (з ляді вистачить придумати беззаперечне списання без згоди тримача картки)...
то люди відмовляться від карток)
   
бо НБУ регулює роботу банків, нє?

НБУ має продумати нормативну базу, а не вказувати банку і тримачу картки хто куди має гроші списувати, бо так тьотя Валя захотіла...
   
то люди відмовляться від карток)

І кому плюс буде? Тьоті Валі?
   
Я уже и забыл как это - в банк или кассу ходить платить. Комуналка вся в Привате24, с интернетами и телефонами и прочим
   
НБУ має продумати нормативну базу, а не вказувати банку і тримачу картки хто куди має гроші списувати, бо так тьотя Валя захотіла...
але ж там не написано, що тьотя щось там нав'язує
   
зараз моїми рахунками керую тільки я))) що значить ще більше?  :lol:

 Асті, Ви чудова розумна жіночка, просто не берете до уваги межі, за якою Ваш особистий вплив нівелюється.
 Коли НБУ списує, або надає безпідставні та неповоротні кредити, з ВАШОГО гаманця вистрибують грошики зовсім до інших кишень, про які Ви, можливо, і гадки не маєте.

 А Ви берете до уваги зменшений масштаб фінансових стосунків.
 Це було б справедливо у колі дяді Петі, що возить дрова пану Васі, і пані Горпини, що розплачується з Петром задля зручності двох попередніх.
 У цьому вимірі втручання четвертої особи - категорично зайве.
 Особливо особи з шахраюватим шнацером.

 Може, хоч так зрозуміло? :shuffle:
 
   
але ж там не написано, що тьотя щось там нав'язує

Знаєш українців стільки раз кидали, що принцип "краще пєрєбдєть ніж нєдобдєть" міцно ввійшов в життя українця.
   
Знаєш українців стільки раз кидали, що принцип "краще пєрєбдєть ніж нєдобдєть" міцно ввійшов в життя українця.
а, ну я кщо в цьому плані зраду паганяти, то нормально)
   
а, ну я кщо в цьому плані зраду паганяти, то нормально)

Ну давай дочекаємся коли приймуть, а тоді зраду почнем ганяти? А пізно не буде? Багато в тебе клієнтів залишиться на пластіку?
   
Ну давай дочекаємся коли приймуть, а тоді зраду почнем ганяти? А пізно не буде? Багато в тебе клієнтів залишиться на пластіку?
то може вийдемо на марш проти цієї ініціативи?
   
то може вийдемо на марш проти цієї ініціативи?

Льогко. Але краще я зраду в інеті розжену ніж потім на майдані. Чи ти думаєш вони на реакцію в неті не дивляться?
   
Льогко. Але краще я зраду в інеті розжену ніж потім на майдані. Чи ти думаєш вони на реакцію в неті не дивляться?
та хто їх знає
   
то може вийдемо на марш проти цієї ініціативи?

ага, під гаслами - "Геть онлайн-оплати!", "Народні маси - всі у каси!", "Геть пластик!", "Ганьба Visa!", "Ні MasterCard!", "Приват24 - на мило!".
А щоб було доходчівєй, потрібно біля НБУ рейтуз побудувати і блокувати до посиніння.
   
Ну давай дочекаємся коли приймуть, а тоді зраду почнем ганяти? А пізно не буде? Багато в тебе клієнтів залишиться на пластіку?
Это первое, что я подумал, увидев на экране ТВ бегущую строку, аналогичную названию этой темы.
   
А в мене немає картки  :gigi:
   
Американський ковбасник дістав. Він іде в кантору постачання, а українець іде в банк. От і вся різниця. А нє, воно буде на 3 сторінках розказувати, який українець тупий і відсталий... Іди ти на хер ковбаснику...

идиот я никуды не йду. все робиться онлайн. у нас тоже можно идти в банк но в банке набор поставщиков услуг ограничен - банк физически не может всех поддержать  :facepalm1:
   
Соседка сегодня рассказывала, что ей в кассе сказали оставить на счету деньги для оплаты комуслуг. Обьяснили, что при такой оплате не будут брать комиссионные.
   
Соседка сегодня рассказывала, что ей в кассе сказали оставить на счету деньги для оплаты комуслуг. Обьяснили, что при такой оплате не будут брать комиссионные.
а потом НБУ все спишет и если не хватит денег, то квартру заберут!
   
А пожрать уже потом!

НБУ предлагает автоматически списывать с зарплатных карт коммунальные платежи
25.03.2017 17:16.



В Национальном банке Украины предлагают автоматически списывать оплату за коммуналку с зарплатных карт. Об этом сообщает издание "Hyser".

В регуляторе поясняют: выгода очевидна — не надо выстаивать очереди в банках и разбираться с тонкостями онлайн-платежей, а оплата будет своевременной.

По замыслу, банк сам увидит, сколько "набежало" за коммунальные услуги, и зачислит эти деньги поставщикам сервиса. Необходимую сумму планируют списывать ежемесячно, и главное — вовремя, без пени и штрафов.

Автоматическое списание коммуналки с карточки будет возможно только при добровольном согласии пользователя. Тот, кто не даст согласия, и дальше будет платить за коммуналку по-старому.

Также в НБУ ссылаются на опыт Европы и США, где сервис автоматического списания средств очень популярен.
   
Re: А пожрать уже потом!

   
Re: А пожрать уже потом!

Мураев поставил Украину раком своей агитацией к народу Украины не платит коммунальные  :K

Останнє редагування: 25 березня 2017 18:46:30 від Сметана
   
Re: А пожрать уже потом!

Мураев поставилУкраину раком своей агитацией

Мураев руководит НБУ?

Разве не Гонтарева?
   
Re: А пожрать уже потом!
den

Автоматическое списание коммуналки с карточки будет возможно только при добровольном согласии пользователя.

чим це відрізняється від Портмоне чи ПБ24?
нічим
тобто таке вже давним давно (років 8) діє
   
Re: А пожрать уже потом!

Ну в нас таке кругом, в мене особисто з рахунку списують комуналку, струм, воду,мобільний зв'язок, інтернети й всю іншу дрібідєнь регулярну.
Мені так простіше, ніж ото, як дурень, бігати по банках, поштах, стояти в чергах чи вбивати час роблячи проплати вручну через інтернет.
Але на все це я мав висловити свою згоду.

От що в нас знімається з рахунку без згоди власника, так це соціальна страховка. Її знімають автоматом, мало приємно, так би не платив... Ну не суки хитрожопі?
   
Re: А пожрать уже потом!

Блин! Вы тока манагерам ДэНээРии не подсказывайте
   
Re: А пожрать уже потом!

У нас в сберкассе обьяснили, что в таком случае не будет сниматься комиссия, но что мне подозрительно, что такую же хрень вводят сейчас в россии, на ОК жаловались. У нас все копируют с соседа?
   
Re: А пожрать уже потом!

одного вже за такі провокаційні гілки забанили  :shuffle:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=959671.0

Останнє редагування: 25 березня 2017 18:21:17 від Potato
   
Re: А пожрать уже потом!

одного вже за такі провокаційні гілки забанили  :shuffle:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=959671.0

Если Новость левая-предъяви с обоснованием

Я утрусь,не облезу
   
Re: А пожрать уже потом!

Если Новость левая-предъяви с обоснованием

Я утрусь,не облезу

новина зовсім не новина  бо їй 2 тижні вже
провокаційна назва теми. ні?
   
Re: А пожрать уже потом!

новина зовсім не новина  бо їй 2 тижні вже
провокаційна назва теми. ні?

Т.е. Новына в принципе правдивая
   
Re: А пожрать уже потом!

Т.е. Новына в принципе правдивая

не зрозуміло до чого тут А пожрать уже потом!
   
Re: А пожрать уже потом!

   

У Національному банку України пропонують автоматично списувати оплату за комуналку із зарплатних карток. У регуляторі пояснюють: вигода очевидна – не треба вистоювати черги в банках і розбиратися з тонкощами онлайн-платежів, а оплата буде своєчасною.

За задумом, банк сам побачить, скільки “набігло” за комунальні послуги, і зарахує ці гроші постачальникам сервісу. Необхідну суму планують списувати щомісяця, і головне – вчасно, без пені та штрафів.

“Споживач повинен мати вибір. Якщо він бачить, що нездатний вчасно оплатити комунальні, він повинен мати можливість платіж по ЖКГ відкласти”, – вважає економіст Андрій Новак.

Ще один камінь спотикання – лічильники. Жителі більшості будинків з лічильниками старого зразка щомісяця заносять дані у квитанцію самостійно. Тобто повністю перейти на автоматичні платежі буде незручно, запевняють експерти.

Між тим, автоматичне списання квартплати в Україні вже діє для клієнтів деяких банків: щомісячно банк пропонує рахунок, а користувач просто дає згоду на платіж.

В НБУ підтверджують – автоматичне списання комуналки з картки дійсно буде можливим тільки при добровільній згоді користувача. А хто захоче, той і далі буде платити за комуналку по-старому. Також в НБУ посилаються на досвід Європи та США, де сервіс автоматичного списання коштів дуже популярний.
   
Re: А пожрать уже потом!

 :facepalm1:
   
Re: А пожрать уже потом!

   
Re: А пожрать уже потом!

скільки баяну з цим полуфейком місяц чи два?
   
Re: А пожрать уже потом!

тс звідки ти цю новинку приташив?
дай ссилку
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія