Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Неужели вы не смотрите эпохальное послание Президента ВР?

Работать надо лучше, стратегия простая.

И перестать ссать в подьездах !

   
Какие сейчас конкретные проблемы с экономикой? Сравнительно с прошлым, позапрошлым годом и т.д.?

Мы растем меньше, чем мировая экономика. Т.е. не то что не догоняем, а разрыв увеличивается.
Из-за этого народ массово валит из страны. Т.е. идет цепная реакция...
   
Називає РФ Московією.
Раді приготуватися?
   
Кто там слушает, выложите хотя бы 3 основных пункта стратегии на ближайшее будущее...
Интересно же...

А ви хоч десь чули, щоб Порошенко казав, що збирається на другий строк?
Може так статися, що вам нададуть на виборах велике простирадло з підх*йловниками з яких ви будите обирати собі сорт ковбаски на майбутнє.
   
Які ж ви юльки огидні.

Цинічні потвори. російське вторгнення не причьому?


Якщо за години, то яке російське вторгнення?
Коли було російське вторгнення?

Які ви свиноферма, цинічні потвори!  :bueee:


   
Ну основная наша проблема - экономика.
Каким пунктом стратегии она будет решаться?
а працювати чесно та жити чесно...не пробував?....
   
Асортимент цукерок в фірмових магазинах Рошен катастрофічно скоротився. Треба терміново вживати рішучих заходів.
Звертаю на це увагу Президента, а то сліпий траст розвалить квітучий бізнес і пустить Петра Олексійовича голим по світу.
У всьому іншому я діями Порошенка задоволений.  :K
   
Зал хлопает стоя!
   
щоразу одне й те саме
раптово, як 22 червня 1941 рівно о 4-ій ранку "стає відомо", шо тариф покриває тільки якусь частину собівартості товару чи послуг
і треба підвищувати ціну...
і хоч би хто організував якийсь мітинг за прозорі розрахунки вартості ЖКГ...

якщо вас влаштовує таке життя, то мене ні

Я не вимірюю своє життя комунальними тарифами. У вас інші ціннощі - на здоров*я. Обирайте собі макаку з бойком чи рабиновича. Вони свою передвиборчу кампанію будують саме на цьому. У нас вільна країна, поки.
   
а працювати чесно та жити чесно...не пробував?....
Только этим и занимаюсь...
   
самонеміч-сучка -гемафродит Сироїд не плескала і не встала
   
Асортимент цукерок в фірмових магазинах Рошен катастрофічно скоротився.
:nea:  Регулярно перевіряю  :D
   
Только этим и занимаюсь...
угу...На фупі. Бачу, не сліпий.
   
що про мінські угоди сказав?
   
угу...На фупі. Бачу, не сліпий.

Сомневаюсь я...
Повідомлень: 640 (~0 в день)

Лисогорець:
Повідомлень: 14 154 (~12 в день)
   
Я не вимірюю своє життя комунальними тарифами. У вас інші ціннощі - на здоров*я. Обирайте собі макаку з бойком чи рабиновича. Вони свою передвиборчу кампанію будують саме на цьому. У нас вільна країна, поки.
Не хватает на хлеб, есть очень вкусные рошенки.
   
Я не вимірюю своє життя комунальними тарифами. У вас інші ціннощі - на здоров*я. Обирайте собі макаку з бойком чи рабиновича. Вони свою передвиборчу кампанію будують саме на цьому. У нас вільна країна, поки.

ви вимірюєте своє життя брехнею, огидною, потворною, явною
не можу побажати, шо на здоров'я
   
що про мінські угоди сказав?

Президент Петр Порошенко заявил о необходимости снова продлить срок действия закона "Об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей".

Об этом он сказал в Верховной Раде, выступая с ежегодным посланием к парламенту.

"В прошлом году неприятной неожиданностью для Кремля стал факт продления украинским прарламентом закона об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областях", - заявил Порошенко.

После этого Кремлю пришлось вносить серьезные изменения в свою тактику, сказал президент.

"Но теперь они снова достали эту заяложенную карту. Кремль и его прихвостни в очередной раз пытаются убедить европейское общество в неспособности украинской стороны продлить дейсвтиея закона", - заявил Порошенко.

Президент выразил надежду, что парламент снова продлит этот закон.

"Было бы преступной ошибкой дать Московии шанс обвинить Украину в невыполнении соглашений и добиться ослабления санкционного давления", - сказал он.

"Вся ответственность за срыв минского процесса точно должна пасть на Россию. Сколько бы копьев не сломали вокруг Минска, именно благодаря тем договоренностям удалось добиться остановить активную фазу агрессии, добиться режима санкций и главное - выиграть время", - заявил президент.
   
я не работе
посмотрю в записи

Порошенко - мой Президент

Значить на фупі сидіти можеш , а Петра Олексіовича дивитись ні ?
Який він твій Президент, юльок ?
   
Прерывается бурными аплодисментами!

мокаки хлопают?
   
Кто там слушает, выложите хотя бы 3 основных пункта стратегии на ближайшее будущее...
Ціни на газ - вверх.
Ціни на ел.енергію - вверх.
Ціни на бензин - вверх.
   
самонеміч-сучка -гемафродит Сироїд не плескала і не встала

Вона в опозиції. Їй западло вставати та підтримувати Порошенка. У Самонемічі свій особливий шлях.
От у Харкові, вони добре влаштувалися під Кернесом і не відсвічують. :laugh:
   
Сомневаюсь я...
Повідомлень: 640 (~0 в день)
ааа....то ви стара...консєрва..я ку тільки но зараз активували і кинули під....танк.
Співчуваю...І це... На МОВІ будь ласка відповідайте..Щоб ваша ВІРА не похитнулася та не впала під поступ АРМІЇ.
   
Асортимент цукерок в фірмових магазинах Рошен катастрофічно скоротився. Треба терміново вживати рішучих заходів.
Звертаю на це увагу Президента, а то сліпий траст розвалить квітучий бізнес і пустить Петра Олексійовича голим по світу.
У всьому іншому я діями Порошенка задоволений.  :K

И трохи менше торти за розміром стали... :(
   
Послухав таки. Речі правильні говорить. Сподіваюсь зробить те що каже.
   
Ціни на газ - вверх.
Ціни на ел.енергію - вверх.
Ціни на бензин - вверх.
На бєнз тре ціни набагато вищі... Бо заїпали ці пробки з тисячами дятлів в Києві.
   
Президент Петр Порошенко заявил о необходимости снова продлить срок действия закона "Об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей".

Об этом он сказал в Верховной Раде, выступая с ежегодным посланием к парламенту.

"В прошлом году неприятной неожиданностью для Кремля стал факт продления украинским прарламентом закона об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областях", - заявил Порошенко.

После этого Кремлю пришлось вносить серьезные изменения в свою тактику, сказал президент.

"Но теперь они снова достали эту заяложенную карту. Кремль и его прихвостни в очередной раз пытаются убедить европейское общество в неспособности украинской стороны продлить дейсвтиея закона", - заявил Порошенко.


Президент выразил надежду, что парламент снова продлит этот закон.

"Было бы преступной ошибкой дать Московии шанс обвинить Украину в невыполнении соглашений и добиться ослабления санкционного давления", - сказал он.

"Вся ответственность за срыв минского процесса точно должна пасть на Россию. Сколько бы копьев не сломали вокруг Минска, именно благодаря тем договоренностям удалось добиться остановить активную фазу агрессии, добиться режима санкций и главное - выиграть время", - заявил президент.


оце так потужна струя в очі   :lol:
   
Послухав таки. Речі правильні говорить. Сподіваюсь зробить те що каже.
   Дурень думкой багатiе
   
Ціни на газ - вверх.
Ціни на ел.енергію - вверх.
Ціни на бензин - вверх.

Ціни на все вверх, курс бакса-евро -- вверх  (tu)

   
Послухав таки. Речі правильні говорить. Сподіваюсь зробить те що каже.

які на те підстави?
обіцяне раніше зробив?
чи куцих вибачень вистачило?
   
ааа....то ви стара...консєрва..я ку тільки но зараз активували і кинули під....танк.
Співчуваю...І це... На МОВІ будь ласка відповідайте..Щоб ваша ВІРА не похитнулася та не впала під поступ АРМІЇ.

Коли у опонента закінчуюються аргументи, він переходить на особистості...
   
И трохи менше торти за розміром стали... :(
Тобі багато солодкого не можна. За твоє здоров'я піклуємось.
   
На бєнз тре ціни набагато вищі... Бо заїпали ці пробки з тисячами дятлів в Києві.
Во это ты дятел :facepalm:
   
Ціни на все вверх, курс бакса-евро -- вверх  (tu)

всьо више, і више, і више стрємім ми польот наших птіс...
   
И трохи менше торти за розміром стали... :(

Що, невже 800 грамів ? ;o

   
Коли у опонента закінчуюються аргументи, він переходить на особистості...
То ви не особистість? Зрозуміло. Так собі, тіпа істотко, з популістськими запитаннями, і яка розуміє що запитує дурню, але особисто в цьому не зізнається... :laugh:
   
обіцяне раніше зробив?

Не все. Але багато зробив. І це факт!
   
Мда ... З таким креативом Петру Олексійовичу пряма дорога до в'язниці.
Щось зовсім про якісь абстракціях незрозумілих міркує натужно і пафосно. А де конкретика? Як країна заробляти буде? З яких прибутків фантастичних борги віддавати? І де робота для українців у нас вдома, у своїй країні?
Кому потрібні всі ці армії, мови, віри, коли народ з країни біжить?
Бабалобол пухлий...
   
Порівняйте цей дєцкій лєпєт з дешевими закидонами, з виступом Тимошенко.

Небо і земля.

   
Не все. Але багато зробив. І це факт!

Заробив, а не зробив. Помилочка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія