Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рада приняла закон о повышении налогов

Re: Рада приняла закон о повышении налогов

побільше розголосу  :laugh:
ідіоти самі себе топлять якнайшвидше
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

оце дійсно непопулярні реформи
податки треба платити, панове
а то звикли все собі, а державі - дулю
респект слугам

 :D
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

От і схема, як забрати землю. Або плати податок, або продавай тим хто може його платити. :D
Зєлєбобіки старались, прийняли закон про продаж землі, а невдячний нарід не спішить продавати. Треба льохка стімуляція, підштовхнути в спинку.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

оце дійсно непопулярні реформи
податки треба платити, панове
а то звикли все собі, а державі - дулю
респект слугам

Ну ось!

манюпас задоволений!

Зеля, підіймай ставку з 18 до 25!

Манюпас витримає і буде у повітря капелюхи від задоволення кидати!
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Ага. Це прикольно виходить. Якщо бабка наторгувала петрушки за місяць на мінімальну заплату, то має 20 процентів віддати податківцям. :D

Здабули, то не то слово. Перемогли бідність. :D
Ще б побачити бабку яка круглий рік петрушки на 6500грн продає. Той хто отримує мінімальну зарплату платить податок з доходу, чому бабка не повинна платити. 
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Селяни заплатять за жидвіське Велике будівництво...

Нічого нового в історії України.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов
dmp

>В частности, устанавливается ограничение в праве выезда руководителя юридического лица - должника за границу.

Вот это жесть.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Немає слів...
Хто голосував?


тврї улюблені зибіли ти ж їх захищаєш?
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Тепер питання, хто швидше з партій заволає про відміну цього паскудства! У того рейтинг миттю підскочить.
Ау, Європейська Солідарність - спішіть, бо ОПЗЖ обскаче. !!!!!!!!!
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

>В частности, устанавливается ограничение в праве выезда руководителя юридического лица - должника за границу.

Вот это жесть.

 (tu)
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Ще б побачити бабку яка круглий рік петрушки на 6500грн продає. Той отримує мінімальну зарплату платить податок з доходу, чому бабка не повинна платити. 

Та дійсно.

Нащо взагалі та бабка живе?

все рівно вся пенсія йде на комірне та ліки.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Ще б побачити бабку яка круглий рік петрушку на 6500грн продає. Той отримує мінімальну зарплату платить податок з доходу, чому бабка не повинна платити. 

А я що проти ? Хай платить.   :gigi:  Може менше буде телевізо дивитися.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

>В частности, устанавливается ограничение в праве выезда руководителя юридического лица - должника за границу.

Вот это жесть.
Хоч би якийсь Юр'їв день залишили, на Крісмес випускати там, чи в липні.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Шлюхи хуйла свідомо провокують Майдан.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Мы стремительно вползаем в зиму!
:(
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

я чего то не понял-они что теперь будут бегать по участкам и кур,гусей качок и индюков  у людей считать?
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

про 28 тис за га, щас

https://e.land.gov.ua/auth_select
реєструєтесь, заходите та замовляєте НГО для своєї ділянки
Запит на НГО безкоштовний, вказуєте свй кадастровий номер,
обираєте "в електронному вигляді"
і через 10-15 хвилин отримуєте нормативно-грошову оцінку
своєї ділянки(всієї, не за 1 га) в PDF файлі на електрону адресу, яку вказали у запиті

і повірте, там далеко не 28 тис за га

   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Бєнін "За Майбах " теж себе ховає.  :laugh: Але Бєню підтримує.

   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

...Чогось згадалося:


Было три, а стало пять — всё равно берём опять!

Даже если будет восемь — всё равно мы пить не бросим!

Передайте Ильичу — нам и десять по плечу,

Ну, а если будет больше — то получится как в Польше!

Ну, а если — двадцать пять — Зимний снова будем брать!

   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Шлюхи хуйла свідомо провокують Майдан.
Саме так. Він (і хуйло) він зараз дуже потрібний.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

>В частности, устанавливается ограничение в праве выезда руководителя юридического лица - должника за границу.

Вот это жесть.

заметь не кому принадлежит :D  а фунтам(директорам)  :D
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

я чего то не понял-они что теперь будут бегать по участкам и кур,гусей качок и индюков  у людей считать?

Ну, при Хрущьові дерева в садах рахували, бо за них налог треба було платити. B-)
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Ну вообще-тог с точки  логики и здравого смысла, то правильное решение в нынешней ситуации- повышение различными методами и подходами налогов на богатых.
 Это их совсем их  не убьёт и не понизит образ и качество жизни.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Селяни заплатять за жидвіське Велике будівництво...

Нічого нового в історії України.
Хто розкуркулював селян? Все вже було.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

про 28 тис за га, щас

https://e.land.gov.ua/auth_select
реєструєтесь, заходите та замовляєте НГО для своєї ділянки
Запит на НГО безкоштовний, вказуєте свй кадастровий номер,
обираєте "в електронному вигляді"
і через 10-15 хвилин отримуєте нормативно-грошову оцінку
своєї ділянки(всієї, не за 1 га) в PDF файлі на електрону адресу, яку вказали у запиті

і повірте, там далеко не 28 тис за га

ну,я думаю..налог будут арендаторы сплачивать.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

я чего то не понял-они что теперь будут бегать по участкам и кур,гусей качок и индюков  у людей считать?
А фулі, нє впервой. З Вікіпедії:
Податки завжди були тяжким тягарем для колгоспників. Ще за законом Верховної Ради СРСР від 1939 р. оподатковувалася орна земля, кожна тварина, яка була у власності колгоспника, та кожне плодове дерево. Платниками податків були господарства членів колгоспів, а також інших громадян, яким наділяли присадибні ділянки (вчителі, медичні працівники та ін.). Податок вираховували з кожного підсобного господарства відповідно до площі земельної ділянки. Фінансові органи становили детальні платіжні повідомлення – документи, у яких було визначено грошову суму чи натуральну величину й чітко виписано термін внесення платежів. Ці повідомлення вручалися під розписку, що надавало їм додаткової обов’язковості виконання. Податок був скасований Маленковим у 1954 році, тоді ж коли були зменшені на 60 відсотків податки на селян

   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

что-то перебор как по мне
на огороды можно былои 1 га оставить
6500 грн это мало, хотя бы 20 тыс
6500 x 12 = 78000. майже в 4 раза більше, ніж вам хотілось би!
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Ну, при Хрущьові дерева в садах рахували, бо за них налог треба було платити. B-)
ну не при хрущеве а при сталине..после военное ..
да сады считали ...многие сады возле дома порезали.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

ну,я думаю..налог будут арендаторы сплачивать.

Ага, щас. Орендатори просто не доплатять ці податки селянам. :D
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

оце дійсно непопулярні реформи
податки треба платити, панове
а то звикли все собі, а державі - дулю
респект слугам


Вообще охренел, пустоголовый 73%?

Ты способен осознать разницу между платить налоги и повышением налогов?
Мразь
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

думал закон против олигархов, а он получается против обычных селян ?

Также законом повышаются ставки экологического налога, рентной платы за пользование недрами

Ставка "екологічного" податку (за викиди в атмосферне повітря окремих забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення) підвищиться і буде обчислюватися у залежності від об'єму викидів та рівня небезпечності відходів, а ставка податку за викиди двоокису вуглецю становитиме 30 гривень за 1 тонну.

Рада змінила систему оподаткування залізної руди, через що ЗМІ неодноразово називали проєкт закону "антиахметівським", тому що посилення оподаткування в галузі торкнеться компаній, що входять до групи "Метінвест" Ріната Ахметова. Зараз ставка розраховується від собівартості видобутку, але якщо законопроєкт набуде чинності, ставка буде розраховуватися від вартості на світових ринках за такою схемою:

    3.50, якщо середня вартість залізної руди за індексом IODEX 62 % FE CFR China, що офіційно визначений світовим інформаційним агентством Platts, за податковий період становить 100 доларів США і менше;
    5.00, якщо середня вартість залізної руди за індексом IODEX 62 % FE CFR China за податковий період становить більше ніж 100 та не перевищує 200 доларів США включно;
    10.00, якщо середня вартість залізної руди за індексом IODEX 62 % FE CFR China за податковий період становить більше ніж 200 доларів США.

До другого читання у законопроєкт внесли "послаблюючу" правку, що передбачала зниження податкового навантаження, але під час засідання 30 листопада голова фракції "СН" Давид Арахамія запропонував її на обговорення, і Рада правку не підтримала.

"Прошу не підтримувати поправку 97, оскільки вона пов’язана з формулою нарахування ренти на руду, а нинішні світові ціни не відповідають очікуванням, які були закладені на початковому етапі", — наголосив Арахамія.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

ну,я думаю..налог будут арендаторы сплачивать.
Думаю ні. Штраф і пеня за невиконання будуть не орендарю приходити.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Ну вообще-тог с точки  логики и здравого смысла, то правильное решение в нынешней ситуации- повышение различными методами и подходами налогов на богатых.
А самые богатые в нашей стране - это селяне со своими огородами.. :)
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Ага, щас. Орендатори просто не доплатять ці податки селянам. :D
ну сейчас покрайней мере оплачивают орендаторы ..
знаю по себе..
есть сумма обговоренная которую я получаю+налог на землюи там еще что то(но они реально не очень большие) платит орендодатель .
почему знаю,потому,что когда закрывал ЧП..в налоговой перепроверяли все доходы не связаные с ЧП и налоги..
и все проплаты были...поэтому и закрыли ЧП после проверки.

тут проблемма в чем
Они куйнули вверх по налогам...теперь или орендодатель или тот кто здает землю в оренду будут просто гораздо больше платить..а это все скажется на конечном потребитиле в магазинах и на рынках.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

З точки логіки і здорового глузду в 2019 треба було по іншому голосувать.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

знаю по себе..
Але не всі мають такі договори. Селяни підписали угоди на десятиліття і тепер їх будуть скубти.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Але не всі мають такі договори. Селяни підписали угоди на десятиліття і тепер їх будуть скубти.
значит..
пускай пересматривают угоды..
это форс мажор...имхо.
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

ну,я думаю..налог будут арендаторы сплачивать.

381.2. Мінімальне податкове зобов’язання не визначається для:
- земельних ділянок, що використовуються дачними (дачно-будівельними) та садівничими (городницькими) кооперативами (товариствами), а також набуті у власність/користування членами цих кооперативів (товариств) у результаті приватизації (купівлі/продажу, оренди) у межах земель, що належали цим кооперативам/товариствам на праві колективної власності чи перебували у їх постійному користуванні;
- земель запасу;
- невитребуваних земельних часток (паїв), розпорядниками яких є органи місцевого самоврядування, крім таких земельних часток (паїв), переданих органами місцевого самоврядування в оренду;
- земельних ділянок зон відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи;
земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарськ их угідь, які належать фізичним особам на праві власності та/або на праві користування та станом на 1 січня 2022 року знаходилися у межах населених пунктів.

381.3. У разі передачі земельних ділянок в оренду (суборенду), емфітевзис або інше користування мінімальне податкове зобов’язання визначається для орендарів, користувачів на інших умовах таких земельних ділянок у порядку, визначеному цим Кодексом.(с)

якщо передав в оренду свій пай, то не платишь
якщо обробляєшь сам і продаєшь, то визначаєшь, декларуєшь і сплачуєшь різницю між ним та вже сплаченими податками
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

А самые богатые в нашей стране - это селяне со своими огородами.. :)
Я разделяю твой сарказм! :-B
   
Re: Рада приняла закон о повышении налогов

Нє, ну може свого собаку ще продати і заплатити необхідне.
Пес потрібна тварина
На псів теж податок можна  ввести.

Podatek od posiadania psa
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія