Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я колись, вже в зрiлому вiцi, працювала Снiговою Бабою на дитячих новорiчних святах, хоча за фахом я зовсiм не вона
Я колись Снігуронькою була, передноворічні вітання дітям, причому сама організувала цей захід в часи коли підприємницька діяльність лише зароджувалася.)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Серйозно?
Покажіть мені таких родичів аби давали великі суми в борг на невизначений термін.

Так там родычей, ну и разговоров о многих миллионах, заработанных в туалетах. Дадут, с миру по нитке... :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А Чьоткая на розігріві у номерного чи просто хоче скинути маску?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну на МММ родичі ж йому давали )))
Зі слів Сергія.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А це тільки мені кинулися у вічі ці нестиковки:

1. Ще два тижні тому Червона Шапочька розпальцовувався, що ВЖЕ зробили йому на кухні фартух (тобто, чи плиткою, чи склом заклеїли стіну між нижньою тумбою і навісними шкапчиками Шикагної кухні, а на відео, зліпленому буквально позавчора та стіна тупо тільки пошпакльована, та ще й у якихось захезаних бруднючих розводах акурат на відстані менше метра один від одного, ніби кгасаффчік СікГєй вирішив обновити свою кухенкою єблею, та ото Ігачька впиралася в стіну біля раковини обома руками.
То де обіцяний їбучий фартух, я спгашуваю?

2. Що стосується морди літса кгасаффчіка: нарешті я зрозуміла оте нервозне смикання ліцевих мязів під час кагтавого свистіння ротом. Верхня челюсть вставна. Вона не притерта до ясен і піднебіння і тому Сіруля притримує її щоками і губами як може, щоб вона під час розмови не випала. Бо, еахуя, спрашуєцця, було симетрично спилювати по діагоналі оті нижні два бокові зуби? Правильно, щоб  для них не випилювати ворота у верхній вставній челюсті. А тепер ще одне запитання: у тебе шо, бльядь, не вистачило грошей і на нижню челюсть, щоб не мняти отак ганчірку у роті, а нормально собі говорити? Адже ж роблять стоматологи челюсті із пробілами для рідних зубів, а за ними протягують зажим-фіксатори із провалки-нержавєйки.

3. Я все ніяк не могла зрозуміти, навіщо при єдиній парі взуття - жіночих сандаліях, єдиних шортах на 10 років (засмальцьовані джинси не в щот), тащитися як хyй по стікловаті від хуюдів-муюдів. Прально! Відосіки-хуйосіки показують його богку у красній шапочькі максимум до пупа. А зараз у малолєток шо модно? Прально, хуюді. Дик, оті тіпа численні хуюді ним якщо і купувалися, то лише з ЄДИНОЮ метою: на своїх сраних відосіках зробити вигляд, що типу він моднявий пацанчік і у нього тих хуюдів хоч жопою жуй. Кожен новий відосік буде обовязково демонструвати нове хуюді. Такі шалені розтрати він робить в надії, що потім це все покриється монетизацією його відосіків-хyйосіків. Саме тому він собачими темпами намагається тут їх розкрутити. Я не здивуюся, якщо колись у кадр нижче хуюді попадуть випадково плавки, або гола срака. Адже у нього на хазяйстві лише одні джинси, одні шорти, і одні труси, яким вже більше семи років, тому їх треба берегти, щоб було хоч у чому до роботи добиратися.

4. Хуюді, як і кгасовачькі, він "купує" в одному магазині - там підробляє в перервах між навчанням продавцем донька. Тільки хуюді і футбоочьки йому потрібні для того, щоб зніматися у відосіках, а кгасовачькі він тіпа купував на показ у відосіках, і одразу ж відносив, або і взагалі навіть не купував, а лише приміряв для відео. Бо нахуя, спгашуєцця, лазить по спортзалу у жіночих сандаліях, якщо у тебе є хуєва тучя шикагнючих кгасовочок на всі случяї жизні?

Наче все згадала, що кинулося у вічі.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А Чьоткая на розігріві у номерного чи просто хоче скинути маску?
то Кадра.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

О, а тепер Іннанка зачухалася у Патріотки!

Майстерність не пробухаєш!

А потом модер сменил формулировки ещё два раза... но мадам Чьоткая рэзко забыла вот это :

sergey1974007   2-5 безпідставні доповіді :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну на МММ родичі ж йому давали )))
А що це провайдер ---.vpdn.keen.kv.chereda.net?
З під нього можуть писати користувачі з різних місць?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я колись Снігуронькою була, передноворічні вітання дітям, причому сама організувала цей захід в часи коли підприємницька діяльність лише зароджувалася.)

Прикольно! А ты бухала снегуркой? Везде ж наливают  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ще й у якихось захезаних бруднючих розводах акурат
Фартук під мрамор. Від нестачи освітлення погано видно деталі.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Кашмар... то ж треба було довести що вiн саме лгбт а не iмiтує

И не говори.
Вот этого пидарка знаешь? Как он доказывал? Мало только петушиные сережки в ужи вкрутить, не?
И от армии в саму Америку чухнуть.

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Прикольно! А ты бухала снегуркой? Везде ж наливают  :laugh:
Ні я, ні Дідусь не бухали. Хоча налити намагалися практично в кожній хаті.) Зато деякі особливо вдячні надавали нам пойла з собою.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

О, Патріотка відкинулася, і одразу - в бій!!! :triniti:  :vinsent:  :girl_were:
Шото "вона" якусь надмірну войовничість до Фау_Фау демонструє..Підозрі ло... :lol:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я впевнена, що дружина Сергiя добре куховарить та взагалi гарна господиня.
свою впевненість залиш при собі, бо він вже проболтався, що вона варить лише ДВІЧІ на тиждень, і ще ТРИЧІ на тиждень вони ті помиї розігрівають. Тобто, це лише пять днів на тиждень вони їдять гаряче. А ше два дні в тиждень або хльобають холодні ті помиї, або взагалі сидять голодні чи в сухомятку.

Так що, не перебріхyй.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Фартук під мрамор. Від нестачи освітлення погано видно деталі.
" Прєлєсть!"
Під мармур - щоб було по-багатому, і пофіг, що освітлення як погребі зі свічкою!
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Кароффка, с выходом!
Не понял, а почему у него челюсть вставная?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Шото "вона" якусь надмірну войовничість до Фау_Фау демонструє..Підозрі ло... :lol:

Самоубийца, не?
Будем лечить. Ничего не делегируя специалистам.  :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ні я, ні Дідусь не бухали. Хоча налити намагалися практично в кожній хаті.) Зато деякі особливо вдячні надавали нам пойла з собою.

Всегда стремился пообщаться со снегурочками. Но потом вырос и не встречал их больше
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Верхня челюсть вставна. Вона не притерта до ясен і піднебіння і тому Сіруля притримує її щоками і губами як може, щоб вона під час розмови не випала. Бо, еахуя, спрашуєцця, було симетрично спилювати по діагоналі оті нижні два бокові зуби? Правильно, щоб  для них не випилювати ворота у верхній вставній челюсті. А тепер ще одне запитання: у тебе шо, бльядь, не вистачило грошей і на нижню челюсть, щоб не мняти отак ганчірку у роті, а нормально собі говорити? Адже ж роблять стоматологи челюсті із пробілами для рідних зубів, а за ними протягують зажим-фіксатори із провалки-нержавєйки.
....Пля..... :lol:  :weep:  :facepalm1:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Суча мамка?
:D мачуха.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Всегда стремился пообщаться со снегурочками. Но потом вырос и не встречал их больше
Так під Новий рік треба шукати.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ВВВВВВ, а что это за работа про которую Серенька постоянно говорит - питухфрау, питухфрау?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А це тільки мені кинулися у вічі ці нестиковки:

1. Ще два тижні тому Червона Шапочька розпальцовувався, що ВЖЕ зробили йому на кухні фартух (тобто, чи плиткою, чи склом заклеїли стіну між нижньою тумбою і навісними шкапчиками Шикагної кухні, а на відео, зліпленому буквально позавчора та стіна тупо тільки пошпакльована, та ще й у якихось захезаних бруднючих розводах акурат на відстані менше метра один від одного, ніби кгасаффчік СікГєй вирішив обновити свою кухенкою єблею, та ото Ігачька впиралася в стіну біля раковини обома руками.
То де обіцяний їбучий фартух, я спгашуваю?

2. Що стосується морди літса кгасаффчіка: нарешті я зрозуміла оте нервозне смикання ліцевих мязів під час кагтавого свистіння ротом. Верхня челюсть вставна. Вона не притерта до ясен і піднебіння і тому Сіруля притримує її щоками і губами як може, щоб вона під час розмови не випала. Бо, еахуя, спрашуєцця, було симетрично спилювати по діагоналі оті нижні два бокові зуби? Правильно, щоб  для них не випилювати ворота у верхній вставній челюсті. А тепер ще одне запитання: у тебе шо, бльядь, не вистачило грошей і на нижню челюсть, щоб не мняти отак ганчірку у роті, а нормально собі говорити? Адже ж роблять стоматологи челюсті із пробілами для рідних зубів, а за ними протягують зажим-фіксатори із провалки-нержавєйки.

3. Я все ніяк не могла зрозуміти, навіщо при єдиній парі взуття - жіночих сандаліях, єдиних шортах на 10 років (засмальцьовані джинси не в щот), тащитися як хyй по стікловаті від хуюдів-муюдів. Прально! Відосіки-хуйосіки показують його богку у красній шапочькі максимум до пупа. А зараз у малолєток шо модно? Прально, хуюді. Дик, оті тіпа численні хуюді ним якщо і купувалися, то лише з ЄДИНОЮ метою: на своїх сраних відосіках зробити вигляд, що типу він моднявий пацанчік і у нього тих хуюдів хоч жопою жуй. Кожен новий відосік буде обовязково демонструвати нове хуюді. Такі шалені розтрати він робить в надії, що потім це все покриється монетизацією його відосіків-хyйосіків. Саме тому він собачими темпами намагається тут їх розкрутити. Я не здивуюся, якщо колись у кадр нижче хуюді попадуть випадково плавки, або гола срака. Адже у нього на хазяйстві лише одні джинси, одні шорти, і одні труси, яким вже більше семи років, тому їх треба берегти, щоб було хоч у чому до роботи добиратися.

4. Хуюді, як і кгасовачькі, він "купує" в одному магазині - там підробляє в перервах між навчанням продавцем донька. Тільки хуюді і футбоочьки йому потрібні для того, щоб зніматися у відосіках, а кгасовачькі він тіпа купував на показ у відосіках, і одразу ж відносив, або і взагалі навіть не купував, а лише приміряв для відео. Бо нахуя, спгашуєцця, лазить по спортзалу у жіночих сандаліях, якщо у тебе є хуєва тучя шикагнючих кгасовочок на всі случяї жизні?

Наче все згадала, що кинулося у вічі.
Профессионально, пани Karoffka (tu) .
С освобождением!
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так під Новий рік треба шукати.

Так не приглашали уже когда старше стал! Все лезли к деду морозу, а мне было интересно снегурку за ноги потрогать. Такие красивые казались в сапожках
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Кароффка, с выходом!
Не понял, а почему у него челюсть вставная?
Мені теж верхні зуби здалися штучними.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вважаю, там будуть готуватися смачнi страви, адже Iрочка добрий кулiнар.

Я впевнена, що дружина Сергiя добре куховарить та взагалi гарна господиня.


 :lol: 

А сосиски как "вылажует"(с) ... загляденье просто  :weep:



   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

:lol: 

А сосиски как "вылажует"(с) ... загляденье просто  :weep:


Показати зображення...
Как жерди, профессионально.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

О, Патріотка раптово ушилася... :rotate:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

:lol: 

А сосиски как "вылажует"(с) ... загляденье просто  :weep:


Это шо, хлеб намазан сыром типа, сверху копчёная сёмга, потом на неё выдавленный из пакета майoнез и сверху типа бри?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так не приглашали уже когда старше стал! Все лезли к деду морозу, а мне было интересно снегурку за ноги потрогать. Такие красивые казались в сапожках
Іноді маленькі хлопчики навіть закохуються в красивих тьотьків. Пару раз таке бачила. Це справжнє чудо, хоча трохи шокує.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ВВВВВВ, а что это за работа про которую Серенька постоянно говорит - питухфрау, питухфрау?

"Путцфрау"(Putzfrau) - по-немецки "уборщица" - от глагола putzen (чистить, убирать...)

То Серенька любит Игочку - все время только о ней   :weep:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Это шо, хлеб намазан сыром типа, сверху копчёная сёмга, потом на неё выдавленный из пакета майoнез и сверху типа бри?

І все це "багачєство" заїдається отими "сосисками"?

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Іноді маленькі хлопчики навіть закохуються в красивих тьотьків. Пару раз таке бачила. Це справжнє чудо, хоча трохи шокує.

Присунуть снегурке в 7 лет как -то желание не возникало, хотя не исключаю что это и были мотивы к размножению
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

"Путцфрау"(Putzfrau) - по-немецки "уборщица" - от глагола putzen (чистить, убирать...)

То Серенька любит Игочку - все время только о ней   :weep:

Йопт… а я думал она фройленой какой-то работает. Фрау - фрау. Только не понятно было питух при чем
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

О, Патріотка раптово ушилася... :rotate:

У меня просто руки еще не дошли - я ж обещал всеобщее веселье.
Появится окошко - тогда сразу же.

В первый ряд приглашаются(в алфавитном порядке): Асти, Мирослава и шуша.
И примкнувшая к ним Кароффка  :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А що це провайдер ---.vpdn.keen.kv.chereda.net?
З під нього можуть писати користувачі з різних місць?
так, навіть з Калгарі, а от з-під Водафона - то тільки з Тального.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Фартук під мрамор. Від нестачи освітлення погано видно деталі.
розводи під мрамор видно тільки у двох місцях. То не плитка? Скло?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Йопт… а я думал она фройленой какой-то работает. Фрау - фрау. Только не понятно было питух при чем

"Фрау"(Frau) употребляется в двух значениях: "женщина" и "жена".
Жена точнее будет Ehefrau (Ehe -брак), но немцы не заморачиваются и говорят просто "Фрау"
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

І все це "багачєство" заїдається отими "сосисками"?

Да, начинается трапеза с отех вафелек, шо один раз уже ели, потом пол сосиски, потом надкушеный бутер с рыбой, опять вафелька, всё это руками с грязыми ногтями...
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Мені теж верхні зуби здалися штучними.
100% он не улыбается нигде, зубы верхние не светит, по дикции тоже слышно что зубов нет.

Останнє редагування: 10 листопада 2021 19:41:25 від cergo
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія