Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До сраці вакцини :super: В ізраєлі знову всплеск

Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

та які обмеження знято?
внутіршні.
на кордоні контроль вїзду  жорсткий.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

а може бути так, шо ці вакцини роблять вірусом самого вакцинованого?  :idea:
   
а тобі не приходить на думку, чому я тебе золотою рибкою назвав?

які нахер шпиталі? де ти висмоктав це?



Набрали пэтэушников, бля....  :D
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

а може бути так, шо ці вакцини роблять вірусом самого вакцинованого?  :idea:

Виходить що в першу чергу вакцинувались представники влади.
   
Виходить що в першу чергу вакцинувались представники влади.
Патвмушо им рептилоиды инфу не подогнали..  :D
   
Набрали пэтэушников, бля....  :D

Не роби картинки. Тут є можливість одним кліком робити цитування. Забув?  :laugh:

Це цитата з сусідньої теми. Яким боком це в цій гілці? Тут інші питання. Окей, ну давай з поваги до твоїх розумових здібностей обговоримо сусідню.

В тій гілці обговорювалося... ахахаха... я погоджувався з тезою ваксерів, що важкий перебіг не такий частий. У щеплених чисті легені.

Але ти, шановний пан, з отієї цитати вирішив, що то я так нападаю на ваксерів. А чого це вони в шпиталі? - запитуєш.

Відповідь була надана, рибка. Це ми проїхали. Ти задавав інші питання в тій же гілці. Я відповідав. Задавав. Відповідав. Закінчили ми що ти почав дойбувати мене з проханням надати посилання, а я відсилав тебе до гугла.

Ось до чого ти там доколупувувся:

"Коли в країні грубо 82% вакциновано, то зараження серед них складає грубо 75%".

я натякав на Сінгапур. Але ти продовжував щось там тобі хтось повинен щось дати. Гуглити не збираєшся.

Ти, до речі, хоч гуглив щось? Ти бажаєш отримати відповідь на своє питання?
   
Це цитата з сусідньої теми. Яким боком це в цій гілці?

Ответ давай... Ссылочку на данные.... Все остальное тупой киздежь...  :D
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

є відмінна від нуля ймовірність, що ця вакцина підриває імунну систему, але звідки це вам, оленям, може бути відомо? Із общіх соображеній? :pooh_lol:

ЗІ Написав, ця вакцина. Але ж їх шість чи сім. Невже всі підривають? Це можливо, тільки якщо вони створені по заказу Гейтса, щоб чіп краще вживлявся.

Боже, ти не уявляєш яким придурком виглядаєш.
Тобі не соромно? Хоча б перед собою? Колись же був розумною людиною
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

=====================
Тобто ви таки розумієте,що вас найїпали? (tu)
Пообіцяли,що ситуація буде як зі старими,перевіреними вакцинами,
але виявилось, що вас використали для безкоштовних медичних експериментів з непередбаченими наслідками?

Ну так ми ж про це і кажемо.
Чого ж вас від цього так штирить,як від другого бустера??? 8-:

По людські я цих сектантів, , які тільки зараз взнали слово вакцинв , розумію.
Типова поведінка гімназистки, яку виїбали, але не оженились, незважаючи на обіцянки.
Звідси сльози, істерики і ненависть до всіх оточуючих.
Ну так не треба було давати першому зустрічному.
   
трохи приніс вам зради з вчорашнього засідання FDA...шев недовольний, каже уікенд і шо я клятий рашен-бот недопрацьовую  8-)

Цитувати
The FDA hearing prior to the decision was stunning. The hearing was 8 hours long and it included SHOCKING testimony from American кацапьских doctors.

Цитувати
Dr. Joseph Fraiman, MD told the FDA on Friday that government does not have data to show the vaccine was more beneficial than it is harmful for teenage boys.

Цитувати
Steve Kirsch, the Executive Director of the COVID-19 Early Treatment Fund was up next to testify before the FDA.  Kirsch argued the vaccines kill more people than they save.

Kirsh pointed out that there patients were 71 times more likely to suffer a heart attack after taking the vaccine than those taking other vaccines. 20 died from the drug, 14 from the placebo.

Цитувати
Myocarditis affected 1 in 1,000 who took the vaccine.

Steve Kirsch also pointed out that early treatments are more successful than boosters, noting that cases in Israel are at an all-time high and cases in Uttar Pradesh, India where they administer Ivermectin horse dewormer  8-) , the cases are nearly non-existent today.



https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/fda-hearing-doctors-experts-testify-government-data-demonstrates-covid-shots-dangerous-may-kill-save-video/
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Начал с бреда, закончил бессмысленным словесным поносом...  :D

Члєн ЦК, ти не дивуєш. Як був комуністичним гімном так і залишився . І ніякий Лімерик горбатого не виправить.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Не роби картинки. Тут є можливість одним кліком робити цитування. Забув?  :laugh:

Це цитата з сусідньої теми. Яким боком це в цій гілці? Тут інші питання. Окей, ну давай з поваги до твоїх розумових здібностей обговоримо сусідню.

В тій гілці обговорювалося... ахахаха... я погоджувався з тезою ваксерів, що важкий перебіг не такий частий. У щеплених чисті легені.

Але ти, шановний пан, з отієї цитати вирішив, що то я так нападаю на ваксерів. А чого це вони в шпиталі? - запитуєш.

Відповідь була надана, рибка. Це ми проїхали. Ти задавав інші питання в тій же гілці. Я відповідав. Задавав. Відповідав. Закінчили ми що ти почав дойбувати мене з проханням надати посилання, а я відсилав тебе до гугла.

Ось до чого ти там доколупувувся:

"Коли в країні грубо 82% вакциновано, то зараження серед них складає грубо 75%".

я натякав на Сінгапур. Але ти продовжував щось там тобі хтось повинен щось дати. Гуглити не збираєшся.

Ти, до речі, хоч гуглив щось? Ти бажаєш отримати відповідь на своє питання?

То ти й там збрехав своїм натяком
бо:
Over the last 28 days, of the 8,346 infected individuals,
98.2% have no or mild symptoms,
1.6% requires oxygen supplementation,
0.1% requires ICU care, and
0.0% died.

https://www.moh.gov.sg/
   
Ответ давай... Ссылочку на данные.... Все остальное тупой киздежь...  :D

це твое давай стосується сусідньої гілки?
Якщо так, то наше спілкування йшло від цитокинів і застопорилося на Сингапурі. На якому елементі з цієї гірлянди сфокусований твій розум? Що саме тобі на фупі зобов'язані дати?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

трохи приніс вам зради з вчорашнього засідання FDA...шев недовольний, каже уікенд і шо я клятий рашен-бот недопрацьовую  8-)

Показати зображення...
https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/fda-hearing-doctors-experts-testify-government-data-demonstrates-covid-shots-dangerous-may-kill-save-video/

Цей дебільний хоругвєносєц приволік любимий сайт Інанни і трампіздів як доказ...
Ти ще Qanon принеси, єпло репане....
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

це твое давай стосується сусідньої гілки?
Якщо так, то наше спілкування йшло від цитокинів і застопорилося на Сингапурі. На якому елементі з цієї гірлянди сфокусований твій розум? Що саме тобі на фупі зобов'язані дати?

Кого пан питає?  Комуняку , яка не добудувала комунізм, і з'їбалась до клятих капіталістів? Яка там може бути логіка?
   

"Коли в країні грубо 82% вакциновано, то зараження серед них складає грубо 75%".
я натякав на Сінгапур.

То ти й там збрехав своїм натяком
бо:
Over the last 28 days, of the 8,346 infected individuals,
98.2% have no or mild symptoms,
1.6% requires oxygen supplementation,
0.1% requires ICU care, and
0.0% died.

https://www.moh.gov.sg/

ну це ж ніяк не пов'язано. Ща болд увімкну. НЕ ПОВ'ЯЗАНО
І то, і то вірно.
Ну, не зовсім. В них далеко не нулі по смертям. Дрібниці.
   
Цей дебільний хоругвєносєц приволік любимий сайт Інанни і трампіздів як доказ...
Ти ще Qanon принеси, єпло репане....

дурачьо там посилання на 8 годинне відео,
шо поробиш якшо брайан стелтер про таке не розкаже

збираєшся сьодні патрулювати міла?? скільки думаєш хасидів побриєш??
   
по суті той йопаний антисеміт шось колись говорить чи тільки як гавнусь писдить про плитку побритивсіхжидов
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

дурачьо там посилання на 8 годинне відео,
шо поробиш якшо брайан стелтер про таке не розкаже

збираєшся сьодні патрулювати міла?? скільки думаєш хасидів побриєш??

Ні, єпло репане, ти посилаєшся на
The Gateway Pundit — американская ультраправая блог-платформа и новостной сайт.
Ресурс известен своими конспирологическими теориями о демократах и искажением фактов.
Президент США Дональд Трамп цитировал и продвигал ресурс в своём Twitter не менее 15 раз, а его семья — не менее 50.
The Gateway Pundit относится к так называемым «альтернативным правым» вместе с такими информационными порталами, как InfoWars, Breitbart News и другими
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Ні, єпло репане, ти посилаєшся на
The Gateway Pundit — американская ультраправая блог-платформа и новостной сайт.
Ресурс известен своими конспирологическими теориями о демократах и искажением фактов.
Президент США Дональд Трамп цитировал и продвигал ресурс в своём Twitter не менее 15 раз, а его семья — не менее 50.
The Gateway Pundit относится к так называемым «альтернативным правым» вместе с такими информационными порталами, как InfoWars, Breitbart News и другими

А Jim Hoft, засновник The Gateway Pundit  - є активним педерастом.
Тебе це не корчить, хоругвєносєц?
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Gateway_Pundit#Jim_Hoft
   
Ні, єпло репане, ти посилаєшся на
The Gateway Pundit — американская ультраправая блог-платформа и новостной сайт.
Ресурс известен своими конспирологическими теориями о демократах и искажением фактов.
Президент США Дональд Трамп цитировал и продвигал ресурс в своём Twitter не менее 15 раз, а его семья — не менее 50.
The Gateway Pundit относится к так называемым «альтернативным правым» вместе с такими информационными порталами, как InfoWars, Breitbart News и другими

поліцай, ти про ґуд-докторз шось зкажеш і їх звіти,

шо ти чьмо антисемістьке завжди переводиш стрілки і продовжуєш займатися gaslighting
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Вакцини від ковіду таки утворюють імунітет.
Залежно від інфікуючої дози, вірус може перевищити можливості імунного захисту, і тоді людина хворіє.

 :weep:
Тобто??
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

:weep:
Тобто??
шо не так?
Вакцини від ковіду утворюють в організмі людини антитіла до ковід, отже імунітет.

Якщо вакцинований захворів ковідом, то є кілька пояснень а) доза вірусу була великою і імунітет не встиг швидко задавити вірус б)імунітет ослаб з часом в)інший штам вірусу з яким імунітет не так добре справляється г)зараження відбулося ще на етапі вакцинації
   
це твое давай стосується сусідньої гілки?
Якщо так, то наше спілкування йшло від цитокинів і застопорилося на Сингапурі. На якому елементі з цієї гірлянди сфокусований твій розум? Що саме тобі на фупі зобов'язані дати?

Ты сказал, что вакцинированные лежат в госпитале с чистыми лёгкими... Поскольку ты явно не медик.. Откуда эта информация? Ссылочку дай...
   
Ты сказал, что вакцинированные лежат в госпитале с чистыми лёгкими... Поскольку ты явно не медик.. Откуда эта информация? Ссылочку дай...

зрозуміло. Тобто тобі потрібні докази що перебіг хвороби у щепленого легший? І в них кращі легені ніж у нещеплених. Так?
   
зрозуміло. Тобто тобі потрібні докази що перебіг хвороби у щепленого легший? І в них кращі легені ніж у нещеплених. Так?

Мне нужна ссылка на клинические данные из которых ты сделал свой вывод, что они в госпитале и лёгкие чистые... Я пытаюсь понять какого хрена они в госпитале...   :D
   
Мне нужна ссылка на клинические данные из которых ты сделал свой вывод, что они в госпитале и лёгкие чистые... Я пытаюсь понять какого хрена они в госпитале...   :D

що ти питаєш? як має звучати дослідження?

Останнє редагування: 19 вересня 2021 13:40:01 від etochtod
   
що ти питаєш?

Ссылку на клинические данные из которых ты сделал свой вывод... Шонеясео?
   
Ссылку на клинические данные из которых ты сделал свой вывод... Шонеясео?

які?
   
що ти питаєш? як має звучати дослідження?

 :D

Какая разница как оно называется... Ты же его прочёл и выдал нам, что они в госпитале а лёгкие чистые... Вот на то, где ты это прочёл, дай ссылку...  :D
   
они в госпитале а лёгкие чистые

ох і бред. Капец.

чувак, я зараз відвідую хлопця з ковідом. Його родаки вдома з двостороннім запаленням. А сам малий в інфекційці. Запалення в нього немає. Загальна слабкість, болить голова.
Нікому і в голову не приходить збирати таку херню. Для чого це тобі? Що ти з тими даними збираєшся робити?
   
ох і бред. Капец.

чувак, я зараз відвідую хлопця з ковідом. Його родаки вдома з двостороннім запаленням. А сам малий в інфекційці. Запалення в нього немає. Загальна слабкість, болить голова.
Нікому і в голову не приходить збирати таку херню. Для чого це тобі? Що ти з тими даними збираєшся робити?

 :D

Золотце, ты во множественном числе сказал "они"... Вот откель эти данные я и пытаюсь понять... Главным образом смысл их госпитализации...

Как в приведённом выше посте, я тоже хотел бы понять как это ты можешь посетить пациента в инфекционном отделении... Какая больница тебя в инфекционку пустила, и какого они тебя из неё выпустили...
   
:D

Золотце, ты во множественном числе сказал "они"... Вот откель эти данные я и пытаюсь понять... Главным образом смысл их госпитализации...

Как в приведённом выше посте, я тоже хотел бы понять как это ты можешь посетить пациента в инфекционном отделении... Какая больница тебя в инфекционку пустила, и какого они тебя из неё выпустили...

безпосередньо доступу немає. Я як кур'єр. Скуповуюсь в магазах, тягаю жерво/воду.
   
безпосередньо доступу немає. Я як кур'єр. Скуповуюсь в магазах, тягаю жерво/воду.

Стер скупую мужскую слезу и обратно к влпросу:





Ссылку на источник твоих деклараций дашь или как?
   
а, і ще один фактор про чисті легені в лікарнях. Чисто наш фактор, український. Головний.

Чому поклали малого без запалення, а з запаленням лишили вдома?
А щоб клієнт з запаленням сам платив за ліки. І цей фактор суттєво поміняє стату для України, якщо вона потрібна Дані, і він надумає її тут збирати.
   
Даня, ти вже починаєш трішечки зайопувати. Хулі ти почав в цій гілці засирати цією картинкою? Це цитата з іншої гілки. Вона вирвана з середини бесіди про цитокіни. Мова була абсолютно не про ту херню що ти верзеш. В тій гілці я тобі відповів, і ти почав запитувати далі. Набуровив там багато.

І ось тут ти лізеш і суєш щось, і не здатен внятно пояснити чого ти хочеш. Яка твоя мета. Відчуваю що це і неможливо зрозуміти. Там думки під черепушкою не б'ється. Прості якість рефлекторні дії, ніяк не пов'язані логікою.
   
а, і ще один фактор про чисті легені в лікарнях. Чисто наш фактор, український. Головний.

Откель дровишки? Ссылку на источник в студию...  :D
   
Откель дровишки? Ссылку на источник в студию...  :D

я спробую не додавати тебе в ігнор, і спробую бути ввічливим...

Дровішки від мене. Ти отримав інфу з перших рук.
   
врач дає перелік ліків. Ковідник не може йти в аптеку. Йду я, купую.

до речі, при запаленні легенів найдорожчими ліками виявилися вітамінки  :weep:
ну і правильно, мабуть. Тут я не медик. Лізти не буду.
   
Дровішки від мене. Ти отримав інфу з перших рук.

То бишь - бред... Так бы сразу и сказал...  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія