Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмак стає зіркою західної преси .Скоро затулить Сонцесяйного .

Найвеличнішим його назвала вперше Юлія Мендель
І не просто найвеличнішим, а Найвеличнішим Лідером Сучасності, це вам не хухри-мухри.
   
Ви дівні люди.

Єрмак - явний призначений гауляйтер наразі, керівник проекту.

Це досить погано коли вже на говорячу голову не звертають увагу, а одразу справи ведуть з гауляйтером. Народ може почати втрачати віру в Святу Демократію.
   
І не просто найвеличнішим, а Найвеличнішим Лідером Сучасності, це вам не хухри-мухри.
Точно! Вибачаюсь, забув ще дві ригалії)
   
вибачте ,я теж забув ,що він Найвеличніший Сонцесяйний  Лідер Сучасності  .
Ось тепер правильно .
   
вибачте ,я теж забув ,що він Найвеличніший Сонцесяйний  Лідер Сучасності  .
Ось тепер правильно .
Нам треба повчитися - як єареї один одного хвалять. Це відомий прийом: ти хвалиш мене, а я хвалю тебе. І просуваємо один одного догори і до грошей ближче.
   
Ти схиблений на Петрі . Ліпиш його куди треба і куди не треба .
Мова про зірку світового масштабу Єрмака .
Ти би сам Єрмаку і копійки би не дав . Правда ?
+========+
Брехня!
   
"Єрмак" був партийний псевдоним Постишева одного з головних організаторів Голодомору
матриця, все по спіралі 
   
+========+
Брехня!
Дав би ??? Оце брехня ,не вірю.  :)
   
Дубль
   
Можна цитату. Бо щось гугель такої заяви не знаходить.
   
І не просто найвеличнішим, а Найвеличнішим Лідером Сучасності, це вам не хухри-мухри.
Цитату в студію.
   
Єлдак це кремлівський щур якого ніхто ні куди не вибирав. Це мордате клоунське лайно.
   
Найхєровіше в цій історії те , що Єрмаком та його посіпаками успішно козиряють ті ,які проти допомоги Україні .
Вони постійно питають - Як можна давати гроші та зброю країні ,яку очолює Єрмак ? І відповісти їм нічого .

Єрмак це величезний козир в руках трампістів противників України .

Х'юстон  , у нас проблема !!!

Можно хотя бы один пример подобных заявлений Запада (Карсона и Риттера - не предлагать, пожалуйста)?!
   
Я не бачив жодної людини в США хто знає хто такий Єрмак
   
Я не бачив жодної людини в США хто знає хто такий Єрмак
Ваше оточення це всього навсього ваше оточення. Зате ті, хто знає, то роблять так:  :facepalm1:
   
Єлдак це кремлівський щур якого ніхто ні куди не вибирав. Це мордате клоунське лайно.
Ніт. Єрмак - це милиця, "костиль" кацапською. Милиці потрібні неповносправним, але ж коли вони починають жити власним життям... Це вже сюр якийсь.
   
Я не бачив жодної людини в США хто знає хто такий Єрмак

Точно так як ніхто не знає хто пише Бідону текст для телепромптера.
   
Можно хотя бы один пример подобных заявлений Запада (Карсона и Риттера - не предлагать, пожалуйста)?!
Нахріна тобі заяви якщо респи не хочуть давати гроші і постійно співають мантру про корупцію в керівництві України ?
Тобі цього мало ? Ти якийсь дивний .
   
А цікаво було б Лідера Сучасності з завгоспом рейтингами зіштовхнути. Раптом, Лідер щось запідозрить і "з'їсть" завгоспа?
   
А цікаво було б Лідера Сучасності з завгоспом рейтингами зіштовхнути. Раптом, Лідер щось запідозрить і "з'їсть" завгоспа?
Скоріше навпаки .Завгосп більший . :)
До речі ,а що заважає Найвеличнішому залишити  Завгоспа але позвільняти нах кримінальне оточення  цього Завгоспа ? Пару заступників посадити і Захід зразу це оцінить .
   
А цікаво було б Лідера Сучасності з завгоспом рейтингами зіштовхнути. Раптом, Лідер щось запідозрить і "з'їсть" завгоспа?

Ви бачили, як той завхосп "чихвостить" Зе? Як шкодливого школяра. Той тільки мямлить і руками розводить.  :gigi:
   
Цитату в студію.
А, вибачаюсь, то Єрмак сказав 20.09.2019 "А ви ніколи не думали про те, що наш нинішній президент - один з найвидатніших лідерів світу.."
а Мендель вже 4.01.2020 всього лиш заявила, що "Зеленський перетворюється на одного з найвпливовіших людей у світі"

Єрмак краще сказав, правда ж?
Взагалі, у цих дифірамбах легко заплутатися  :)
Бачите, яка падлюка - так гарно лизав,  а тепер, судячи з відео, ганяє того лідера, як шкодливого кота...
   
А, вибачаюсь, то Єрмак сказав 20.09.2019 "А ви ніколи не думали про те, що наш нинішній президент - один з найвидатніших лідерів світу.."
а Мендель вже 4.01.2020 всього лиш заявила, що "Зеленський перетворюється на одного з найвпливовіших людей у світі"

Єрмак краще сказав, правда ж?
Взагалі, у цих дифірамбах легко заплутатися  :)
Бачите, яка падлюка - так гарно лизав,  а тепер, судячи з відео, ганяє того лідера, як шкодливого кота...
Пагодь. Де слова "найвеличніший" та "сонцесяйний" ?
Ну і цитати Єрмака існують лише в переспівах  блогерів рабіновичів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія