Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якшоб Зеленський не переміг?

Re: Якшоб Зеленський не переміг?

хyйло тоді б не чекав три роки поки з мінськими не пошлють і кума не посадять
він би смоктав як смоктав до того, бо кума нікому було б в раду пропхати, а так Боневтік все зробив
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Якщо не Зеленський, то був би Арестович чи інший артист. Щоб стати президентом треба було зіграти головну роль в Слузі народу. А той хто зіграв уже безперешкодно і безальтернативно ставав президентом.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

зе зробив три речі, які не зробив петро.

замінив в переговорній групі представників луганди на проукраїнських людей, до того часу луганду представляли лише сепари

потушив діяльність кума хуйла, який встиг зробити медіа та економічну імперію

не прогнувся під мінськ 3

все це були останні важелі впливу хуйла на Україну які він втратив, і йому не залишалося ніякого іншого вибору ніж напасти

 
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

він би смоктав як смоктав до того, бо кума нікому було б в раду пропхати, а так Боневтік все зробив

ні це поєхалі йоб твою мать повернув медведчука з небуття, ще і плять після майдану, віддав їому цілі ринки збуту, як скраплений газ, а також три телеканала, все це за часи пєдрoта, який пов'язаний з чуком ще з 90х, а тобі плотють щоб це забовтувати
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Читай фуп і будеш знати, що якщо б Зеленський не переміг на виборах, то при Петрі хуйло б не напав

в цей час 5ть років вже йшла війна

   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

в цей час 5ть років вже йшла війна
Показати зображення...

Це вони на Мальдівах?
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Якшоб Зеленський не переміг то щоб він зараз робив?

Тоді сьогодні не було б війни , ба кремлівський щур завжди відчував , що отримає від України , але при справжніх гетьманах, а не при клоунах.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Тоді сьогодні не було б війни , ба кремлівський щур завжди відчував , що отримає від України , але при справжніх гетьманах, а не при клоунах.

Сподіваюсь цей допис прочитає ТС
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Це вони на Мальдівах?

в Омані
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

в Омані

Та я й знав, що на Мальдіви можна тіки інкогніто
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

 Аж не віриться, що колись були часи, коли я навіть не знала пріізвища того хрипатого хуйла із КВНа.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Аж не віриться, що колись були часи, коли я навіть не знала пріізвища того хрипатого хуйла із КВНа.

так для вашої свори що в Україні що в параші все обламалося, так що ви досі цеглини відкладаєте  :laugh:
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

в цей час 5ть років вже йшла війна
Показати зображення...

це ти постиш після того як ви oце досі хаваєте  :laugh:  при чому проти інтересів України підмахуючи хуйлу в усіх їх іпсо


   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Україна б стала ще одним фєдєральним округом ерефії, а кадировці танцювали б на Хрещатику
а порохоботи розповідали би на форумі, що іншого виходу не було і "Петро все робить правильно" (с, Willie)
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Аж не віриться, що колись були часи, коли я навіть не знала пріізвища того хрипатого хуйла із КВНа.
прикинь, напевно Майдан розійшовся би по домівках ще у грудні 2013, якби дізнався що наслідком їхнього протесту стане президентство хуйлової маріонетки дріб"язкового дячка МПЪ
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

це ти постиш після того як ви oце досі хаваєте

не, ми досі шашликі відхаркуємо



Останнє редагування: 3 січня 2024 03:03:58 від Good-Luck
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

не, ми досі шашликі відхаркуємо
Ви?  :weep:
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

не, ми досі шашликі відхаркуємо
І хоч я не писала тієї фрази яку ви мені приписали своїм цитуванням, все одно запитаю
Якби Зеленський сказав би не про шашлики, а наприклад щось на кшталт : "Люди, за пару днів буде велика війна. Рятуйся, хто може", чим би це допомогло українцям?
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

І хоч я не писала тієї фрази яку ви мені приписали своїм цитуванням, все одно запитаю
Якби Зеленський сказав би не про шашлики, а наприклад щось на кшталт : "Люди, за пару днів буде велика війна. Рятуйся, хто може", чим би це допомогло українцям?
Гарне питання, доречі. Створіть темку.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

І хоч я не писала тієї фрази яку ви мені приписали своїм цитуванням, все одно запитаю
Якби Зеленський сказав би не про шашлики, а наприклад щось на кшталт : "Люди, за пару днів буде велика війна. Рятуйся, хто може", чим би це допомогло українцям?

І "Мрію" перегнав з Гостомеля , Бучі та Херсону це б дуже допомогло, якщо б хриплий клоун по справжньому готувався до війни. Але воно дурне совкове ЧМО, що коштувало життів тисячам українців. 
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

ні це поєхалі йоб твою мать повернув медведчука з небуття, ще і плять після майдану, віддав їому цілі ринки збуту, як скраплений газ, а також три телеканала, все це за часи пєдрoта, який пов'язаний з чуком ще з 90х, а тобі плотють щоб це забовтувати
тобі плотють, щоб ти забовтав смерть сотен тисяч українців, вбитих після дагаваріться пасєрєдінє і здачі Боневтіком Півдня України
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

І хоч я не писала тієї фрази яку ви мені приписали своїм цитуванням, все одно запитаю
Якби Зеленський сказав би не про шашлики, а наприклад щось на кшталт : "Люди, за пару днів буде велика війна. Рятуйся, хто може", чим би це допомогло українцям?
Люди тоді б спитали, а навіщо логістичний центр? А Боневтік сказав би шоб вас українців кацапам зручніше вбивати було..
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Якби Зеленський сказав би не про шашлики, а наприклад щось на кшталт : "Люди, за пару днів буде велика війна. Рятуйся, хто може", чим би це допомогло українцям?

не треба вигадувать, Зеленський сказав те що сказав
а якщо йому на думку не впало те що потрібно було сказати і зробити до цього
то якого фуя він в президенти перся?
кращеб тикав би фуєм в рояль


Останнє редагування: 3 січня 2024 03:17:43 від Good-Luck
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Myroslava прихильники певної політсили німецька , а хто по твоєму сьогодні президент України , придуркуватий двійник Голобородька чи мордатий кремлівський щур Єлдак?
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Myroslava прихильники певної політсили німецька , а хто по твоєму сьогодні президент України , придуркуватий двійник Голобородька чи мордатий кремлівський щур Єлдак?
для деркачовської підстілки - тільки Деркач, вона його сюди постійно тягає
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

прикинь, напевно Майдан розійшовся би по домівках ще у грудні 2013, якби дізнався що наслідком їхнього протесту стане президентство хуйлової маріонетки дріб"язкового дячка МПЪ
А кого майдан бачив президентом? Оно то канешно з Германії відніше, вам же на голову ракети не летять.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

І хоч я не писала тієї фрази яку ви мені приписали своїм цитуванням, все одно запитаю
Якби Зеленський сказав би не про шашлики, а наприклад щось на кшталт : "Люди, за пару днів буде велика війна. Рятуйся, хто може", чим би це допомогло українцям?
Не за пару днів, а за три місяці мінімум. І не сказав, а зробив би що його просили порохоботи - копати окопи та збільшити армію.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

для деркачовської підстілки - тільки Деркач, вона його сюди постійно тягає

Порося комсомолки Меркель?
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

І не сказав, а зробив би що його просили порохоботи - копати окопи та збільшити армію.

А Гетьманцев якого досі дуже цілує у дупу клоун був категорично проти цього.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Я їла шашлики і при совку, і при папєрєдніках найвеличнійшого.
Навіщо він це сказав?
Зглазив.  :(
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

не будемо недооцінювати персонажа.
Україна не готувалася до повномасштабного нападу. Артист у 2019-2021 багато і наполегливо працював над тим, щоб російське СВО почалося саме за нього. Зеленський та його оточення, зробили максимум для того, щоб РФ почала СВО. Вони послабили ЗСУ, залишили без замовлень ВПК, розмінували південь та ділянки на Донбасі, оголили Харків та Київ...багато чого
Без зради в українській владі не було б нападу та СВО.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Якщо б Зе не переміг, то був би мінськ 3, а потім 4, тому барижні свині йдуть нахуй ----------------->
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?
Via

До речі, пригадала вираз обличчя Олени Зеленської під час інавгурації. Її чоловік ставав Президентом, стрибав весело когось в лисину цілував, а вона була така перекошена, наче сотню трупів побачила. Щось їй тоді сказали тоді, мабуть, про незавидну долю її чоловіка.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

До речі, пригадала вираз обличчя Олени Зеленської під час інавгурації. Її чоловік ставав Президентом, стрибав весело когось в лисину цілував, а вона була така перекошена, наче сотню трупів побачила. Щось їй тоді сказали тоді, мабуть, про незавидну долю її чоловіка.

У порівнянні з виразом обличчя Ірки Геращенко це... був вираз Джоконди...   :laugh:
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Якщо б Зе не переміг, то був би мінськ 3, а потім 4, тому барижні свині йдуть нахуй ----------------->
Якщо б тупа совкова гидота не нав'язала б українцями це смердюче зелене лайно , то і війни б не було. "Хто завгодно, тільки не Порошенко" це кремлівське ІПСО. Думай..те. Хоча зєлєбобік та думать це не сумісні поняття.

Останнє редагування: 3 січня 2024 04:59:17 від Южанин
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Якщо б тупа совкова гидота не нав'язала б українцями це смердюче зелене лайно , то і війни б не було. "Хто завгодно, тільки не Порошенко" це кремлівське ІПСО.

Тварина не може бути президентом ще один термін, тому переміг Зе!
Йому це вдалося дуже легко і зовсім не тому, що він другий Вацлав Гавел, а тому, що порошенко це тварина!!!
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

У порівнянні з виразом обличчя Ірки Геращенко це... був вираз Джоконди...   :laugh:
Джоконда давала тоді нтерв'ю, загугли якщо забув.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Якщо б Зе не переміг, то був би мінськ 3, а потім 4, тому барижні свині йдуть нахуй ----------------->
Та да кращє здати весь Південь за день та вбивати українців сотнями тисяч, як це зробив Баканов з Сівковичем
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

Тварина не може бути президентом

Хоча в Україні сьогодні зелена тварюка називає себе президентом , при тому що постійно вилізає жирний писок  кремлівського щура Єлдака.
   
Re: Якшоб Зеленський не переміг?

  Обсирал бы со сцены Президента Тимошенко

А что в Качановской колонии уже президентов выбирают?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія