Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

якщо б переміг петро?

Re: якщо б переміг петро?

Кто угодно, только не Порошенко.

Костянтин Затулін. (Кацапська Сука):


«Мы, депутаты комитета Госдумы по делам СНГ, предлагаем Госдуме принять заявление, где, отталкиваясь от подлого убийства Александра Захарченко, заявляем о том,
что видим, что деятели Украины ведут ситуацию к войне. Первым актом этого действия может быть попытка реванша и наступление в Донбасс. Мы предупреждаем,
что если Украина попробует предпринять такое наступление, в предвыборных или каких угодно целях, позиция России будет такой же, как в ситуации с Грузией в 2008 году.
Напомню, что тогда были признаны республики Абхазия и Южная Осетия. В данном случае западные посредники не являются сколько-нибудь объективными,
потому что они не замечают убийства Захарченко и попустительствуют Украине», – предупредил Затулин.

Политик отметил, что обострение в Донбассе может быть связано с предстоящими выборами президента Украины в 2019 году.

«Многое из того, что сейчас происходит в Украине, происходит для того, чтобы Порошенко продолжил сидеть в президентском кресле и дальше», – считает Затулин.

Он объяснил, что сейчас в Кремле верят, что выборы выиграет пророссийский кандидат.
«Но если президентом станет Петр Порошенко, то у Москвы не останется других вариантов, как взять под свое крыло ОРДЛО,
которые не хотят в «фашистскую» Европу, а стремятся к воссоединению с РФ и «возвращение домой», – резюмировал Затулин.

В 2014 вони в принципі були не проти Порошенка.
В 2019 вони були "тільки б не Порошенко", і не проти Зеленського.
В 2024 вони "тільки не Зеленський"...
Це нормально.
Так що аргумент так собі.
   
Re: якщо б переміг петро?

Медведчук разом з іншими кацапськими олігархами обрали Президентом Зе
:facepalm1:  :facepalm:
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

Только не Порошенко

2016 рік

   
Re: якщо б переміг петро?

Не я. Але ти хіба заперечуватимеш, що мова суцільного масковського мату, якою послуговується петро у реальному житті, то щось інше ніж виділене тобою у тексті?

До речі. Чи була ця ПРдонка Лукаш серед запрошених на інавгурацію петро у 2014? Ганьке Ге була, Рибак, інші ПРдони (крім Янучари) були помічені у підтягуванні до місця банкету з приводу інавгурації..А ця шльондра?

Це та ПР-донка, яка вигадала казочку про "пів-вареника", і яку ти, Мірося, тут разів з тисячу постило.

Тому це твоя ментальна сестра. І живе десь поруч з тобою, така ж "біженка".

Вітаю тебе з новими родичами.
   
Re: якщо б переміг петро?

А хто підривав склади
І які домовленості були в Омані за патрушевим?
Та ніяких не було.
А норманський хвормат та мінські були.
   
Re: якщо б переміг петро?

В 2014 вони в принципі були не проти Порошенка.
В 2019 вони були "тільки б не Порошенко", і не проти Зеленського.
В 2024 вони "тільки не Зеленський"...
Це нормально.
Так що аргумент так собі.

з кучмою було так само, наші президенти міняються як візерунки в калейдоскопі, а віра москалів в проросійського кандидата в україні вічна  :laugh:
   
Re: якщо б переміг петро?

Це зелепні мінські підписували,

Нє Зеленські бігали від призову , коли Порох прикриваючись "Мінськими" відбудовував армію, яку зелена скотиняка спаплюжила перед самою війною разом с Таранами та Хомчаками.
   
Re: якщо б переміг петро?

вже задовбали того венедіктова в перекрученіій формі тягати....
програв. все.
виклався для результату на 146%.
як стартонув в 2016, так і отримав в 2019
   
Re: якщо б переміг петро?

Нє Зеленські бігали від призову , коли Порох прикриваючись "Мінськими" відбудовував армію, яку зелена скотиняка спаплюжила перед самою війною разом с Таранами та Хомчаками.
І де ті Гріпени, Громи та Стугни?
   
Re: якщо б переміг петро?

Та ніяких не було.
А норманський хвормат та мінські були.
Південь за два дні - це результат тих домовленостей.
Літак МАУ в Ірані збили щоб найвеличніший не довго думав.
   
Re: якщо б переміг петро?

з кучмою було так само, наші президенти міняються як візерунки в калейдоскопі, а віра москалів в проросійського кандидата в україні вічна  :laugh:
При Кучмі армія була.
   
Re: якщо б переміг петро?

Для рибок гуппі, які забули, що в 2014-м було, скільки територій та %% ВВП ми втратили через вашого улюбленого Януковича, є операція по пересадці мозку.

Я розумію, що тоді ви не хуйла у цьому звинувачували, а Пороха. Так вам зі сцени Кварталу говорили.
Ти начебто не новачок на ФУПі щоб так відверто брехати.
Це коли янукович був мій, не підкажеш точніше?
А Петра я як звинувачував в зраді через підписання мінських
і зароблянні на донецькому вугіллі, так і буду послідовно
звинувачувати.
Бо я особисто в війні з 14 року, поки ви солодко жерли
по столичних ресторанах.
Після перемоги кожний відповідатиме за своє.
Петро за мінські і заробляння на крові,
Зеленський за шашлики, чонгар,
здачу в полон азовців і агента козиря під своєю спідницею.
При правильній розстановці зірок на небі обом світитиме 110 і 111 статті.
   
Re: якщо б переміг петро?

Бо я особисто в війні з 14 року,
З окопу пишеш?
   
Re: якщо б переміг петро?

підри бігають з писаною торбою
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

Re: якщо б переміг петро?

Зеленим довбойобам про підірвані склади (2023 рік)

https://suspilne.media/583059-dbr-vikrilo-spivrobitnikiv-specsluzb-rf-pricetnih-do-diversij-na-vijskovih-skladah-v-ukraini-ta-es-u-2014-i-2015-rokah/

аж через 7-8 років

оперативненько так  :gigi:
   
Re: якщо б переміг петро?

АТО має і буде тривати години.
Все решта - похідне...
   
Re: якщо б переміг петро?

Так розумію у  темі зібралися найкращі якбитологи.
   
Re: якщо б переміг петро?

АТО має і буде тривати години.
Все решта - похідне...
НАТО не на часі!
   
Re: якщо б переміг петро?

Re: якщо б переміг петро?
Geo

аж через 7-8 років

оперативненько так  :gigi:

Я ж говорю ....довбойобам.
   
Re: якщо б переміг петро?

Хуйло все одно напав би, але наслідки були б не такі катастрофічні. Я впевнен що коридор до Криму не пробили б. Маріуполь можливо б каци взяли, але Мелітополь та Бердянськ Україна б втримала.
   
Re: якщо б переміг петро?

НАТО не на часі!

НАТО можна зіпхнути: "народ не хотів".
   
Re: якщо б переміг петро?
LVV

Слава товаришу Зеленському!
Слав! Слава! Слава!
Слава Найвеличнішому Лідеру!
Слав! Слава! Слава!
   
Re: якщо б переміг петро?

Так розумію у  темі зібралися найкращі якбитологи.

нє, тільки я один, решта за класикою фупу розділились на за і проти петра, жодного допису по темі з достойної альтернативи
   
Re: якщо б переміг петро?

Я ж говорю ....довбойобам.

 :gigi:

які чекали 7-8 років  :gigi:
   
Re: якщо б переміг петро?

Це та ПР-донка, яка вигадала казочку про "пів-вареника", і яку ти, Мірося, тут разів з тисячу постило.
татишо?  ;o Я ніколи не чула такої казочки, навіть згадки про неї не чула. Не нагадаєш?
   
Re: якщо б переміг петро?

Бо я особисто в війні з 14 року, поки ви солодко жерли
по столичних ресторанах.

 :facepalm:

Подивіться на хворе створіння.

У мене єдине питання, нешановний. Якщо ти "в війні з 14 року", то уточнюй, на чієму ти боці "воював" з-під кубанського IP?

Дуже цікаво.

І до слова, я переселенецб з Криму з 2014 р., тому твоя сентенція про "столичні ресторани" видає, що ти трохи не в матеріалі.
   
Re: якщо б переміг петро?

Хуйло все одно напав би, але наслідки були б не такі катастрофічні. Я впевнен що коридор до Криму не пробили б. Маріуполь можливо б каци взяли, але Мелітополь та Бердянськ Україна б втримала.
Не напав би. У тому не було би жодної потреби.
   
Re: якщо б переміг петро?

НАТО можна зіпхнути: "народ не хотів".
Осьо чим історичний лідер відрізняється від провінційного політика.
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

:gigi:

які чекали 7-8 років  :gigi:

Вони чекали кінця слідства ДБР при ОБОХ ПРЕЗИДЕНТАХ. Не так вже і довго. Як для такої тематики. Це ж не у Баби Галі на ринку вкрали з гаманця портрет Зеленського, правда?

ДБР...воно при ОБОХ ПРЕЗИДЕНТАХ ПРАЦЮЄ. Воно державне. В курсі? До речі...до стоматолога сходи.
   
Re: якщо б переміг петро?

Осьо чим історичний лідер відрізняється від провінційного політика.
Пригадалося, як свого часу Дрищ здійснив одну малееееееесеньку спробу примирити ветеранів УПА з ветеранами совєцької армії. Щось на кшталт "ну нє, значить нє".
   
Re: якщо б переміг петро?

татишо?  ;o Я ніколи не чула такої казочки, навіть згадки про неї не чула. Не нагадаєш?

Ага, це пріквел іншой казки від агентів ФСБ під назвою "Жмурук". Подивись десь на полиці, вони поруч стоять.
   
Re: якщо б переміг петро?

Бибиби.

По суті є що сказати?

Скільки втратили коли Порошенко був президентом і скільки, коли Зеленський?

Втрати при Порошенку -5 років і підтримку Заходу. Порошенкко все здавав. Йобана гнида. Маю надію ця гнида отримає по заслугам... Я б на місті теперішньої влади вивалив би все про Пецьку, що розказава його кум Медведчук...
   
Re: якщо б переміг петро?

І де ті Гріпени, Громи та Стугни?

Де "Нептуни" ми в курсі і "Стугни" хлопці бачать , а от "Громів" завдяки зеленому совковому лайну немає., бо хриплий ушльопок звернув усі ракетні програми.
   
Re: якщо б переміг петро?

Вам лікуватися вже треба, дядя.

Коли коту немає чого робити, він чухає собі яйця.

Україна тільки що оговталася від страшного ракетного нападу, купа розваленого житла, а Саме Так вирішив у конспіролдогію погратися. :fool:

Саме час, аякже. :bueee:
(tu)
   
Re: якщо б переміг петро?

Пєтя в 2014 переміг - бо:
1. Багатий і з хуйлом порєшає.
2. Багатий і красти не буде.
Не фартануло...
   
Re: якщо б переміг петро?

Пригадалося, як свого часу Дрищ здійснив одну малееееееесеньку спробу примирити ветеранів УПА з ветеранами совєцької армії. Щось на кшталт "ну нє, значить нє".
Осьо приклад типового дебіла.
Нащо мирити, коли тре відпиздити?
Совків звісно.
   
Re: якщо б переміг петро?

Ага, це пріквел іншой казки від агентів ФСБ під назвою "Жмурук". Подивись десь на полиці, вони поруч стоять.
Факт свого жмурукання з хуйлом публічно визнав Каракулеголовий гетьман, і зробив він це з трибуни ВР.
Так що - нє,не канає.
То що там з казкою?
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

Де "Нептуни" ми в курсі і "Стугни" хлопці бачать , а от "Громів" завдяки зеленому совковому лайну немає., бо хриплий ушльопок звернув усі ракетні програми.

Так точно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія