Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

якщо б переміг петро?

Re: якщо б переміг петро?

прихильники петра були би сто відсотків


Дебіл прихильники певної політсили принесший реальну війну в Україну все фантазуєш? Ти придурок голосував за вигаданого  казкового персонажа на лісапеді. Єлдак на Голобородько не схожий,

Останнє редагування: 2 січня 2024 15:28:57 від Южанин
   
Re: якщо б переміг петро?

Якщоб переміг Петро, то війна всеодно була би.
Як запевняє хуйло- він в Україні і з НАТО воює.
Так що зараз не до виборів готувались, а мали диктатуру Петра.
Або почались протести, як закликають болукани, і в підсумку владу захопили військові, наприклад Гелетей :-)o
   
Re: якщо б переміг петро?

саме прикрий висновок із всіх цих дописів тут, що прихильники не бачать чи не бажають бачити майбутнього україни без петра, нема царя, то і гори все синім полумям, ефект заперечення сильніший за здоровий глузд, і нема на то ради  :(
   
Re: якщо б переміг петро?

Скільки українських підприємств шляхом відвертої корупції привласнив "порошенко" і скільки Зеленський? Давайте цифри, будемо порівнювати.

Приїзди в Київ, я тобі оосбисто покажу, що вкрала зелень.

І що вона не встигла вкрасти та знищити перед початком повномасштабного вторгнення кацапів.
   
Re: якщо б переміг петро?

після підписаних ним кремлівсько-мінських угод?
НУЛЬ!

Скільки  угод підписав Порошенко - НУЛЬ!

Найрозповсюдженіший фейк прихильники певної політсили - Порошенко підписав мінські домовленості.
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

Кто угодно, только не Порошенко

   
Re: якщо б переміг петро?

Приїзди в Київ, я тобі оосбисто покажу, що вкрала зелень.

І що вона не встигла вкрасти та знищити перед початком повномасштабного вторгнення кацапів.

Сидить ковбасниця в Німеччині і буде нам розказувати про те, який бубачка молодець  :facepalm1:
   
Re: якщо б переміг петро?

гнидо, не 2 райони а більша частина двох областей. І не тимчасово втратив контроль а узгодив з противником і власноручно підписав

Показати зображення...

Вело тримався, тримався, а врешті спалився... на кацапській схемі.

Це схема кацапського пропагандистського видання "Ридус".

То ж зрозуміло, що це за користувач.
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

В мене багато.

Ще? Чи вже досить?
   
Re: якщо б переміг петро?

Сидить ковбасниця в Німеччині і буде нам розказувати про те, який бубачка молодець  :facepalm1:

Бачив я у Німеччині дві секти:

перші - це кацапи, що розповідають російську пропаганду, а другі - переказують новини з найвеличнішого марафону.
   
Re: якщо б переміг петро?

то зараз підходив би кінець його другого терміну, кого обираєм в замін?  :)
кого б обирали не знаю, але гнали б на Петра крутіше ніж в 2015-2018, "барига" і "шоколадний зрадник" були б мало не лагідними погонялами  :-)o 
   
Re: якщо б переміг петро?

ракети в ночі це вже минуле, наступний президент це майбутньє, тому завжди аналізуємо, моделюємо, вчимось, робим висновки  [A]

Я б тобі сказала, яке це минуле. Купа людей на морозі без житла, а тобі, бач, хіханькі. за майбутнє він печеться. (td)

хоч би не ганьбився вже так. :bueee:
   
Re: якщо б переміг петро?

Колись в минулому:

Від Пороха Зеленському дісталась Україна:

1. кращою в регіоні армією;
2. стабільно зростаючою економікою - 3.3% ;
3. стабільною валютою ;
4. загальним профіцитом пл. балансу в 652 млн $ ;
5. залишками на рах. Казначейства в 37 млрд.
6. медведчуком
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

Кто угодно, только не Порошенко

   
Re: якщо б переміг петро?

Як вважаєте, про кого цей пост?

   
Re: якщо б переміг петро?

Я б тобі сказала, яке це минуле. Купа людей на морозі без житла, а тобі, бач, хіханькі. за майбутнє він печеться. (td)

хоч би не ганьбився вже так. :bueee:
Як там сховища на зупинках, будуються, шановна?
   
Re: якщо б переміг петро?

кого б обирали не знаю, але гнали б на Петра крутіше ніж в 2015-2018, "барига" і "шоколадний зрадник" були б мало не лагідними погонялами  :-)o 

для чого гнати, петро не був би кандидатом, був би хтось інший, хотілось би побачити альтернативу україни без петра
   
Re: якщо б переміг петро?

узгодив з противником і власноручно підписав
Ну не збреше "неупереджений юзер", так не дихне. :)
Що саме підписав? Власноруч! :facepalm1:
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

Ще?
   
Re: якщо б переміг петро?

Мирося, це не ти писала?

   
Re: якщо б переміг петро?

Я б тобі сказала, яке це минуле. Купа людей на морозі без житла, а тобі, бач, хіханькі. за майбутнє він печеться. (td)

хоч би не ганьбився вже так. :bueee:

минулого вже не змінити, а майбутнє робиться вже і тепер, тому звичайно, що будь якому пересічному важливо яким буде його майбутнє і майбутнє тих хто його оточує
   
Re: якщо б переміг петро?

Би, якби, може...

Є факти. Не Порошенко просрав 4 області + ЗАЕС.
+ Каховську ГЕС.
   
Re: якщо б переміг петро?

для чого гнати, петро не був би кандидатом, був би хтось інший, хотілось би побачити альтернативу україни без петра
Та все одно б гнали, і просто так і в прив'язці до якогось кандидата якого б сприймали "приємником".

Хоча думаю було б те саме що і зараз - військовий стан, обстріли, виборів ніц, і хтось би штовхав тему "УНЄ" бо "режим Порошенка неспроможний вивести країну із дупи" 
Ну і гнали б звісно як і за минулого президенства   :-)o
   
Re: якщо б переміг петро?

Кто угодно, только не Порошенко

Показати зображення...

Тобі в останньому рядку нічого очі не ріже?
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

Порошенко "збагатився на війні"

   
Re: якщо б переміг петро?

6. медведчуком
що є то є, бо Медведчук разом з іншими кацапськими олігархами обрали Президентом Зе
   
Re: якщо б переміг петро?

+ Каховську ГЕС.
+ Крим та Бамбас.
   
Re: якщо б переміг петро?

Тобі в останньому рядку нічого очі не ріже?

Тобі муляє, що Порох прийняв Україну з від'ємним значенням, а здав країну з ростом реальних доходів населення +9,9 %?

Останнє редагування: 2 січня 2024 15:43:31 від alexUP
   
Re: якщо б переміг петро?

Тобі муляє, що Порох здав країну з ростом реальних доходів населення +9,9 %?
Про здав країну- це ти влучно.
   
Re: якщо б переміг петро?

Тобі муляє, що Порох здав країну з ростом реальних доходів населення +9,9 %?
мені як ти кажеш муляє від*ємна цифра по 14 року, невідомо в порівнянні з чим
що видає дутість всієї цієї статистики.
   
Re: якщо б переміг петро?

Про здав країну- це ти влучно.
Такий був вибір зелепнів
   
Re: якщо б переміг петро?
Geo

Кто угодно, только не Порошенко.

Костянтин Затулін. (Кацапська Сука):


«Мы, депутаты комитета Госдумы по делам СНГ, предлагаем Госдуме принять заявление, где, отталкиваясь от подлого убийства Александра Захарченко, заявляем о том,
что видим, что деятели Украины ведут ситуацию к войне. Первым актом этого действия может быть попытка реванша и наступление в Донбасс. Мы предупреждаем,
что если Украина попробует предпринять такое наступление, в предвыборных или каких угодно целях, позиция России будет такой же, как в ситуации с Грузией в 2008 году.
Напомню, что тогда были признаны республики Абхазия и Южная Осетия. В данном случае западные посредники не являются сколько-нибудь объективными,
потому что они не замечают убийства Захарченко и попустительствуют Украине», – предупредил Затулин.

Политик отметил, что обострение в Донбассе может быть связано с предстоящими выборами президента Украины в 2019 году.

«Многое из того, что сейчас происходит в Украине, происходит для того, чтобы Порошенко продолжил сидеть в президентском кресле и дальше», – считает Затулин.

Он объяснил, что сейчас в Кремле верят, что выборы выиграет пророссийский кандидат.

«Но если президентом станет Петр Порошенко, то у Москвы не останется других вариантов, как взять под свое крыло ОРДЛО,
которые не хотят в «фашистскую» Европу, а стремятся к воссоединению с РФ и «возвращение домой», – резюмировал Затулин.
   
Re: якщо б переміг петро?

мені як ти кажеш муляє від*ємна цифра по 14 року, невідомо в порівнянні з чим
що видає дутість всієї цієї статистики.

Для рибок гуппі, які забули, що в 2014-м було, скільки територій та %% ВВП ми втратили через вашого улюбленого Януковича, є операція по пересадці мозку.

Я розумію, що тоді ви не хуйла у цьому звинувачували, а Пороха. Так вам зі сцени Кварталу говорили.
   
Re: якщо б переміг петро?

Скільки  угод підписав Порошенко - НУЛЬ!

Найрозповсюдженіший фейк прихильники певної політсили - Порошенко підписав мінські домовленості.
Зручна позиція, але розрахована на ..не дуже міцних розумом
Типу зібралися декілька випадкових дядьків і подалися від імені України щось там підписувати, що хуйло наваяв?
А як жеж тоді бути з тезою "завдяки Мінським петро водив хуйла за ніс 5 років"? (дав хуйлові змогу підготуватися до повномасштабної війни, але то вже дрібниці, чи не так?)
   
Re: якщо б переміг петро?

Такий був вибір зелепнів
Це зелепні мінські підписували, норманський хвормат?
Арсенали з ракетами теж вони палили?
   
Re: якщо б переміг петро?

Щось немає хору хлопчиків-кастратів "Порошенко все вивів у афшоооооориии!"

Раніше вони були набагато активніши. До тих пір, поки не з'ясувалось, що Зеленський реально мільони туди виводив разом з Коломойським.
   
Re: якщо б переміг петро?

про здобутки чи не здобутки петра на цьому форумі не писав хіба лінивий, все це не має значення якщо б це був петра другий термін, тому питання ху із некст, залишається відкритим і актуальним
   
Re: якщо б переміг петро?

Щось немає хору хлопчиків-кастратів "Порошенко все вивів у афшоооооориии!"

Раніше вони були набагато активніши. До тих пір, поки не з'ясувалось, що Зеленський реально мільони туди виводив разом з Коломойським.
І фабрику "Карла Мркса" теж він вкрав!
І "Кузню Лєніна"!
   
Re: якщо б переміг петро?

Мирося, це не ти писала?

Показати зображення...
Не я. Але ти хіба заперечуватимеш, що мова суцільного масковського мату, якою послуговується петро у реальному житті, то щось інше ніж виділене тобою у тексті?

До речі. Чи була ця ПРдонка Лукаш серед запрошених на інавгурацію петро у 2014? Ганьке Ге була, Рибак, інші ПРдони (крім Янучари) були помічені у підтягуванні до місця банкету з приводу інавгурації..А ця шльондра?
   
Re: якщо б переміг петро?

Це зелепні мінські підписували, норманський хвормат?
Арсенали з ракетами теж вони палили?
А хто підривав склади
І які домовленості були в Омані за патрушевим?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія