Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

стрьомно мені чогось..
:facepalm1:
Вас попереджали - Думай-те!
Хужє нє будєт!(с)  :facepalm1:  Ну можешь щє паржать.
   
Було ж нещодавно

Нещодавно не було . я дуже пильно за цім слідкую. "Шахєди" були , Х-55 були , "Іскандери " були , а от совкового лайна Х-22 давно вже не було.

Останнє редагування: 2 січня 2024 05:39:55 від Южанин
   
Нещодавно не було . я дуже пильно за цім слідкую. "Шахєди" були , Х-55 були , "Іскандери " були , а от совкового лайна Х-22 давно вже не було.
Було, у Смілу прилетіло.
   
от совкового лайна Х-22 давно вже не було.

А що кацапи з Ту-22 запускають? Правильно, Х-22.
   
:facepalm1:
Вас попереджали - Думай-те!
Хужє нє будєт!(с)  :facepalm1:  Ну можешь щє паржать.
ну, тільки не треба тут умнічять заднім умом. Не було вибору на президентських. ТУПО не було. тому галасувала за менше зло. На парламентських за зелень точно не галасувала і інших відмовляла за них галасувати, бо повинен бути в дії механізм стримування і противаг Парламент-Президент, а не Абсолютизм.
   
Маємо з півгодини на каву
   
Сейчас киевляне подтянутся...
   
Сейчас киевляне подтянутся...
:gigi:  :facepalm:
Було б не так смішно, якби не було так сумно..
   
Шириться червона заграва країною
   
ну, тільки не треба тут умнічять заднім умом. Не було вибору на президентських. ТУПО не було. тому галасувала за менше зло. На парламентських за зелень точно не галасувала і інших відмовляла за них галасувати, бо повинен бути в дії механізм стримування і противаг Парламент-Президент, а не Абсолютизм.
Для тих для кого не було і казали - Думай-те. Чого зараз жалітися?? Саме про це вас попереджували. Баканових та Наумових саме Боневтік призначив
   
:gigi:  :facepalm:
Було б не так смішно, якби не було так сумно..
Карова , циць , розслабся і не напрягай
 :give_rose:
   
Для тих для кого не було і казали - Думай-те. Чого зараз жалітися?? Саме про це вас попереджували. Баканових та Наумових саме Боневтік призначив
а там вже не було про що думати - ви ж не залишили нам вибору. Брехливий Петро був взагалі не варіант. Я б за нього була прогаласувала, якби він був ще із самого початку дотримувався Конституції і продав свій бізнес. Порушив - просрав мою довіру.
   
Я в очкуванні бабахів пригорнув до серця свою милу. Кацапи урізноманітнювали моє життя.
   
а там вже не було про що думати - ви ж не залишили нам вибору. Брехливий Петро був взагалі не варіант. Я б за нього була прогаласувала, якби він був ще із самого початку дотримувався Конституції і продав свій бізнес. Порушив - просрав мою довіру.

100%
   
Карова , циць , розслабся і не напрягай
 :give_rose:
не цицькай! дай із людьми побалакать. Он бачиш, який хитрозроблений Дохтар трапився - сам сидить у теплі і добрі, свою сраку гріє на чужих американських харчях, а нас ще хоче чимось повчати.
   
Я в очкуванні бабахів пригорнув до серця свою милу. Кацапи урізноманітнювали моє життя.
   
хуйло казав - хто завгодно тільки не Порошенко,  тому мудрий народ вирішив що не варіант.
Наступних виборів краще взагалі не проводити, бо хуйло щось знову щось скаже таке, що мудрий народ погодиться.
   
не цицькай! дай із людьми побалакать. Он бачиш, який хитрозроблений Дохтар трапився - сам сидить у теплі і добрі, свою сраку гріє на чужих американських харчях, а нас ще хоче чимось повчати.
То не дохтур, то пацієнт з мареннями
   
Йдуть морози,а з ними і ракети летять.
   
Йдуть морози,а з ними і ракети летять.

Думаєш по енергетиці вдарить?
   
Йдуть морози,а з ними і ракети летять.

Ніяких морозів
   
Думаєш по енергетиці вдарить?
Майже впевнений.
   
Ніяких морозів

-20 через три дні
   
-20 через три дні
через тиждень  цілий тиждень -7...-15
   
не цицькай! дай із людьми побалакать. Он бачиш, який хитрозроблений Дохтар трапився - сам сидить у теплі і добрі, свою сраку гріє на чужих американських харчях, а нас ще хоче чимось повчати.
Тому ти і сидиш так, що не хотіла думать, то хто тобі я? :laugh:
   
То не дохтур, то пацієнт з мареннями
Як Шахеда побачиш іди Боневтіка в сраку поцілуй, це ви зробили разом(с) :weep:
   
Тому ти і сидиш так, що не хотіла думать, то хто тобі я? :laugh:
чого ж не хотіла? подумала. Брехня - не моє.  :nea:
   
Як Шахеда побачиш іди Боневтіка в сраку поцілуй, це ви зробили разом(с) :weep:
можна подумать, шо при Петрові цього б не було.

Ну, хіба шо здав би по тихому. Уклав би кілька десятків спільних російсько-українських договорів із бенефітом для Росії, знекровив би Україну, як бацька Білорусь..
   

И нах с темы с разборками. Спасибо за понимание.
   
Пишут, что сбили Су-35 над Крымом... Надеемся, что подтвердится.
   
можна подумать, шо при Петрові цього б не було.

Ну, хіба шо здав би по тихому. Уклав би кілька десятків спільних російсько-українських договорів із бенефітом для Росії, знекровив би Україну, як бацька Білорусь..

Та заїпали ви, під₴#@сти.

Ще розкажи, як він Маріуполь здав.

А то починаємо забувать, як ви про це 5 років кричали.
   
Киянчеги. До вас. 5 хв.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія