Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

А невже її доня повчає як тут нам жити і за кого голосувати?
Хіба в нас є претензії до емігів, котрі не іпуть нам мозок, не розпускають павичового фоста і не зайобують тупими порадами як нам краще жити?
жодних!
-------------------------------

Ми такі точно українці, як і ти!

ПиСи Наведи мої слова, коли я когось тут повчав "як йому жити" і кого сайопував  "тупими порадами".
Давай!
   
І нажаль сподівання VYR не збулися...  :facepalm:


Ну що, донбасяни, як кажуть через неділю прийде ваш зірковий час голосувати за свого урку Януковіджа. Але вас чекає велике розчарування - ваш урка президентом НЕ БУДЕ незважаючи на результати голосування.
   
 Нещодавно силовики вирішили, що цього уйобіща знову до влади не допустять адже за його часів прем'єрства в Україні все змінилось тільки на гірше. Отже мирної передачі влади не станеться. Будуть трохи борсатись регіАнали після першого туру, але з них дуже швидко випуститься пар, бо надворі будуть хрещенські морози від яких у синяків на Майдані повідмерзає гузно.
 
 Після другого туру Юля буде наступним Президентом всія України і повірте багато синяків пошкодують, що працювали на урку Януковіджа. Зразу після її перемоги на чолобітну вистроється величезна черга с синяків та інших прихильників Нікчеми і буде Юля своїм перстом кого милувати, а кого в расход... Хотілося б побачити якомога більше синяків на шконках жадібно жерущих тюремну баланду.
   
Ви серйозно? Чи це вам так здається з Канади?
Так, Порошенко зробив набагато більше, ніж всі інші президенти: томос, безвіз, армія.
Але та корупція, яка у нас зараз цвіте таким буйним цвітом, як ніколи раніше, НІКОЛИ не приведе нас ні до Європи, ні до НАТО.
І наші зарубіжні партнери скоріше відмовляться від допомоги нам, про яку ви тут говорите, не тому, що ми виберемо іншого президента. А тому що діючий, при всіх його досягненнях в плані державності, НІЧОГО не робить з тим  бардаком, який зараз є в країні. На привеликий жаль.

Перечитайте всі мої пости. Бо я вже піду пояснювати по десятому разу.

Ви думаєте, що у вас є простір для маневрів. А його нема.
   
В мене таке враження, що в емігів нема повноцінного життя на чужині. Постійно сидять на українських форумах замість того, щоб проводити час в своєму новому оточенні.
   
"В числах"?? переходьте вже на рідну російську, прапорщику,  а то нам Вас важко зрозуміти  :D

В числах, в числах. Ваші слова арифметично якось вимірюються? Наприклад, рух в НАТО, відбудова армії, налагодження стосунків.
Чи пані таку ж саму відповідальність за все несе, як і за дотримання українських законів?  :rotate:
   
ШО-ШО? Від чучундри чую. Іноземні платники платять свої податки у іноземні бюджети. Але вони чомусь дивним чином намагаються примазатися до нашого калашного ряда своїм свіним рилом. Не знаєш чому, брехухо?

Тому що бабло, замість того щоб йти на внутрішні потреби, йде на допомогу іншим країнам, у тому числі Україні.

Зрозуміло??
   
В мене таке враження, що в емігів нема повноцінного життя на чужині. Постійно сидять на українських форумах замість того, щоб проводити час в своєму новому оточенні.

Не можуть визнати, що лохонулися.

А хто в нас ще ніколи в житті не вибачається?  :)

(спойлер: сусід-азіат)

Тобто щось в них є спільне в душі.
   
В числах, в числах. Ваші слова арифметично якось вимірюються? Наприклад, рух в НАТО, відбудова армії, налагодження стосунків.
Чи пані таку ж саму відповідальність за все несе, як і за дотримання українських законів?  :rotate:

До Порошенка приїздили натівські інструктори і вчили когось? форма теж була натівського зразку? перехід на натівські стандарти у інших відношеннях?

Що було практично здійснено у цьому плані ДО каденції Порошенка?
   
вона навіть не розуміє.як дико виглядає у своїй спробі відбілити і відділити свою доню від нас
Дурнику, моя доня ніколи в житті у Штатах не була. Зрештою, як і у Канаді теж.

Про всяк випадок ще раз повторю. Для тугодумів. Йдеться виключно про емігів, які з будь-яких причин виїхавши на постійне проживання деінде, НАБИРАЮТЬСЯ НАХАБСТВА повчати Українців в Україні за кого їм треба голосувати, та розповідають про нечувані успіхи Педра на посту президента. В той час як ми тут в Україні на власній шкурі відчуваємо всі ті "успіхи" і "перемоги".
Досі не зрозуміло? Ну, тут вже я нічим допомогти не зможу. Як не дав Бог мізків...
   
Тому що бабло, замість того щоб йти на внутрішні потреби, йде на допомогу іншим країнам, у тому числі Україні.

Зрозуміло??

Розкрадене сліпим трастом бабло доведеться віддавати з відсотками не одному поколінню українців. Не видавайте лихварство за благодійність.
   
Ну і прекрасно. Якщо Ви особисто готові розплатитися своїм життям та життям членів Вашої родини, то маєте повне право.

Просто мені здається,що більшість українців не усвідомлює, яку ціну доведеться платити.

Та ви за*бали! Ми вже і так занадто ДОРОГО платимо за ВАШ вибір. Може вже ДОСИТЬ нам його нав*язувати?
   
До Порошенка приїздили натівські інструктори і вчили когось? форма теж була натівського зразку? перехід на натівські стандарти у інших відношеннях?

Що було практично здійснено у цьому плані ДО каденції Порошенка?

Белетристика. Ще щось?
   
Розкрадене сліпим трастом бабло доведеться віддавати з відсотками не одному поколінню українців. Не видавайте лихварство за благодійність.

Це не проблема Канади. Нехай українці govern themselves better. Що автоматично означає голосувати за адекватних президентів.
   
Ідіотизм ситуації полягає виключно у таких постах як оцей ваш.
Які ще виправдання??? Ви справді вважаєте, що я потребую якихось виправдань, а надто перед емігами, які вважають, що мають право мені зверхньо вказувати ?
От коли моя донька почне повчати мене за кого я маю в Україні голосувати, тоді я їй скажу те ж саме, що кажу сьогодні вам.
Ферштейн ?
-----------------------------

Мені????
Так процитуйте мої  "повчання", де я і в чому  вас повчав!
Це так тяжко??? :weep:

Справа тут не втому, що вас хтось "повчає", бо ви навіть допис про погоду в Калгарі сприймаєте як повчання,
але то проблеми зовсім не "емігів", то просто у вас діє совкова прошивка відносно "зрадників",
хоча на ваших рідних вона чомусь не діє! :gigi:
   
Та ви за*бали! Ми вже і так занадто ДОРОГО платимо за ВАШ вибір. Може вже ДОСИТЬ нам його нав*язувати?

У когось реально поїхав дах  :laugh:

I am outta here :).
   
Перечитайте всі мої пости. Бо я вже піду пояснювати по десятому разу.

Ви думаєте, що у вас є простір для маневрів. А його нема.

Я читала. Там пояснення немає.
Ви пишете, що якщо ми не виберемо Порошенка, то там триндець і всі від нас відвернуться.
А я пишу, що те ж саме може бути, якщо виберемо.
Порошенко вже зробив все, що міг. Ніхто не умаляє цого заслуг.
Але що далі? Будемо наступні 5 років жити тезисами "Армія, мова, віра?"
Ви просто не уявляєте, який у нас зараз коллапс в економіці. Якщо нічого кардинально не поміняти, то нам не допоможуть ваші гроші і поради. Держава буде банкротом максимум через рік. Ви вважаєте, що нас будуть підтримувати тільки тому, що й нас буде армія, мова та віра?

Останнє редагування: 2 січня 2019 01:27:19 від шафран
   
а донька в статусі ковбасниці приймає участь в виборах? :-)o
Питає у мене, за кого треба проголосувати. Раніше ще в Україні коли жила, то ніколи не питала. А зараз теза одна : я не маю права нав"язувати Україні СВІЙ вибір. Хочете щоб я проголосувала, скажіть за кого ВАМ треба - за того і проголосую.
   
Ха, так про безвіз то не моя думка. Це в інтерв*ю хтось з західних дипломатів зробив таку оцінку, що коли зайшла була мова про безвіз, то висунули таку кількість умов що ніхто не сподівався, що Україна змовже виконати, але Порошенко всіх обіграв... Ніякий безвіз не дали б ні Януковичу ні Ющенку, тому що для безвізу було дуууже багато пунктів до виконання.
У мене є проблеми довести ці тези людям, які ніколи не були залучені в роботу компаній, що виготовляють складну продукцію, але зате людям, які знають що таке складне виробництво, все це є очевидним.
Подаю вам будову газонокосарки без двигуна, може ви зрозумієте що Порох може організувати її виробництво, а хто крім нього серед порлітиків:
Показати зображення...

Ніпайму: на картинці дєццка каляска чи кравчучка? Це і є ваш товар виробника?

КРУТО! А я думаю: ну хто це мені кравчучьку нав*язав?
   
тю... та тому що, еміги мають якісь достатні гроші, тому думають на декілька років уперед, а не тепер же ж " гречка"
   
Питає у мене, за кого треба проголосувати. Раніше ще в Україні коли жила, то ніколи не питала. А зараз теза одна : я не маю права нав"язувати Україні СВІЙ вибір. Хочете щоб я проголосувала, скажіть за кого ВАМ треба - за того і проголосую.
:lol:
   
Це не проблема Канади. Нехай українці govern themselves better. Що автоматично означає голосувати за адекватних президентів.

Ось і голосуємо, а еміги своїми голосами через своє спотворене на відстані іншою реальністю бачення ситуації в Україні нам не дають адекватного Президента собі обрати.
   
Питає у мене, за кого треба проголосувати. Раніше ще в Україні коли жила, то ніколи не питала. А зараз теза одна : я не маю права нав"язувати Україні СВІЙ вибір. Хочете щоб я проголосувала, скажіть за кого ВАМ треба - за того і проголосую.

Это п***а.
   
Мені????
Так процитуйте мої  "повчання", де я і в чому  вас повчав!
То чому ви влізли зі своїми домислами?
Повчали нас тут Інанна і ВИР - от їм і адресувалися тези про неприпустимість подібних "повчань" тутешніх Українців емігами з-за кордону.
   
Это лишь означает, что на территории Украины для государства Украина ты будешь украинцем при наличии у тебя украинского паспорта. И не важно сколько еще паспортов у тебя есть.
Либо же ты можешь быть гражданином одного государства, по паспорту которого вьехал, при отсутствии у тебя паспорта гражданина Украины.

Ні, шановний, ета азначяєт, що якщо ти кудись поткнешся крім паспортом гро України іще з якимось своїм паспортом, який має піздніщу видачу, то ти можеш серйозно нарватися на неприємності - наприклад, позбутися певних прав, які мають виключно громадяни України, в тому числі і виборчого права. Ну, перевір мої слова - сходи в Україні на вибори із ОБОМА своїми паспортами - розкажеш потім. Але якщо у тебе не буде на руках із собою відповідної заяви із візою консульства, то хер ти прогаласаєш.  :gigi:
   
Ось і голосуємо, а еміги своїми голосами через своє спотворене на відстані іншою реальністю бачення ситуації в Україні нам не дають адекватного Президента собі обрати.
покажіть мені з тої толпи єбланів що претендують на табуретку хоч одного адекватного :weep:
   
Это п***а.

Шотаке? Адекватність очі коле?
   
А невже її доня повчає як тут нам жити і за кого голосувати?
Хіба в нас є претензії до емігів, котрі не іпуть нам мозок, не розпускають павичового фоста і не зайобують тупими порадами як нам краще жити?
жодних!

   
Я читала. Там пояснення немає.
Ви пишете, що якщо ми не виберемо Порошенка, то там триндець і всі від нас відвернуться.
А я пишу, що те ж саме може бути, якщо виберемо.
Порошенко вже зробив все, що міг. Ніхто не умаляє цого заслуг.
Але що далі? Будемо наступні 5 років жити тезисами "Армія, мова, віра?"
Ві просто не уявляєте, який у нас зараз коллапс в економіці. Якщо нічого кардинально не поміняти, то нам не допоможуть ваші гроші і поради. Держава буде банкротом максимум через рік. Ви вважаєте, що нас будуть підтримувати тільки тому, що й нас буде армія, мова та віра?

Ще раз і по пальцях, в останній раз, бо реально задовбали ботофермою, тупістю і відвертим хамством дехто.

Я написала:

1) Голосуйте за того, хто збереже суверенітет

2) Порошенко НА ДАНИЙ ЧАС єдиний із кандидатів, хто має доведений практично досвід захисту суверенітету.

3) Мені особисто все одно, за кого ви проголосуєте, якщо буде забезпечений РЕЗУЛЬТАТ - збереження суверенітету і інтеграція в НАТО чи ЄС.

4) У вас не буде покращень ні в економіці, ні в боротьбі з корупцією, тому що без збереження суверенитету у вас не буде нічого. У вас реальна загроза бути схаваними Рашкою, а от загрози приєднатися до США чи Канади - 0. Якщо ви будете схавані Рашкою, you are done!


Це все, що я написала.


Якщо з"явиться ще один кандидат із таким досвідом і такою платформою, голосуйте за нього.

Нема значення, що і хто каже і робить. ЗАВЖДИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ ТІЛЬКИ РЕЗУЛЬТАТ.




Останнє редагування: 2 січня 2019 01:33:00 від Inanna
   
-------------------------------

Ми такі точно українці, як і ти!

ПиСи Наведи мої слова, коли я когось тут повчав "як йому жити" і кого сайопував  "тупими порадами".
Давай!
нажаль - ні.
ви емігі, не є часткою нашого українського життя.
в вас інше неукраїнське життя.
і цього достаньо, аби вас відлучити від голосування. взагалі.

це справедливо.

п.с. саме до тебе особливих претнезій немає. до будь-кого немає претензій, коли вони не починають з піною у рота доводити, за кого нам потрібно голосувати.
і ще -будувати собачи будки.
а ще - починати з себе.
і прочу муйню...
просто не маєте права.

тому- тільки кухня_церква_кіндер (с)

Останнє редагування: 2 січня 2019 01:34:53 від эЛКа
   
Ось і голосуємо, а еміги своїми голосами через своє спотворене на відстані іншою реальністю бачення ситуації в Україні нам не дають адекватного Президента собі обрати.

Тут недавно кидали отчеты по выборам 2014 с заграничных округов. Эмигов и прочих жопомыив проголосовало 0 целых хуй десятых.
Но на будующие лозунг можно придержать, если вдруг че - эмиги не дали нам выбрать адекватного президента  :D
   
Это п***а.
яке хамло
   
Ще раз і по пальцях, в останній раз, бо реально задовбали ботофермою, тупістю і відвертим хамством дехто.

Я написала:

1) Голосуйте за того, хто збереже суверенітет

2) Порошенко НА ДАНИЙ ЧАС єдиний із кандидатів, хто має доведений практично досвід захисту суверенітету.

3) Мені особисто все одно, за кого ви проголосуєте, якщо буде забезпечений РЕЗУЛЬТАТ - збереження суверенітету і інтеграція в НАТО чи ЄС.

Це все, що я написала.

Якщо з"явиться ще один кандидат із таким досвідом і такою платформою, голосуйте за нього.

Нема значення, що і хто каже і робить. ЗАВЖДИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ ТІЛЬКИ РЕЗУЛЬТАТ.

Турчинов і Порошенко є єдиними людьми в Україні, які доведено НЕ захистили суверенітет України.
   
покажіть мені з тої толпи єбланів що претендують на табуретку хоч одного адекватного :weep:

Газюля, наприклад. Ахметовські аж сруться від неї. Якщо оберуть, зробить двіж. Я не збирався йти на вибори, але заради цієї сучки піду. Сподіваюсь, вона Качанівку не забула і добре їх розхуярить. :fuck;
   
Тут недавно кидали отчеты по выборам 2014 с заграничных округов. Эмигов и прочих жопомыив проголосовало 0 целых (x) десятых.
Но на будующие лозунг можно придержать, если вдруг че - эмиги не дали нам выбрать адекватного президента  :D

Лол! (tu)
   
це таке саме питання як до донбасян. Українці пред'являють їм претензії та вказують, що робити. А коренні відповідають  "яке вам діло до того, як ми голосуємо за дебілів-захарченків? ви ж тут в Донбасі не живете,  тому нічого не знаєте".

Останнє редагування: 2 січня 2019 01:36:45 від Serhii
   
Турчинов і Порошенко є єдиними людьми в Україні, які доведено НЕ захистили суверенітет України.

Брехати некрасиво. Але нащо я тут дискутую з ботоольгінцем?
   
1) Голосуйте за того, хто збереже суверенітет

2) Порошенко НА ДАНИЙ ЧАС єдиний із кандидатів, хто має доведений практично досвід захисту суверенітету.

3) Мені особисто все одно, за кого ви проголосуєте, якщо буде забезпечений РЕЗУЛЬТАТ - збереження суверенітету і інтеграція в НАТО чи ЄС.
Чи не вважаєте ви що другий пункт варто було б виключити з вашого поста? І тоді жоден не мав би підстав закидати вам повчання.
   
Лол! (tu)

Ну а як ви можете голосувати на закордонному окрузі, коли ви порушуєте закон і не стаєте на консульський облік?  :)
Тому статистика - куйня.
   
Брехати некрасиво. Але нащо я тут дискутую з ботоольгінцем?

Повна аморальність. Це про вас.  :)
   
Чи не вважаєте ви що другий пункт варто було б виключити з вашого поста? І тоді жоден не мав би підстав закидати вам повчання.

Ви відмовляєте мені у праві хвилюватися за життя і майбутнє дорогих мені людей? І ні, вони не хочуть виїздити за кордон.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія