Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

И хоть бы одна падла на годик вернулась... С гавайщины оно ж виднее про рост ВВП.
   
Якщо досі подвійних не садили, то не значить, що не будуть. Раніше і сепарів не садили.
   
Я Вам вілповідаю останній раз:

Мені не все одно, що буде в Україні, тому що в мене там родичі і друзі. І я не хочу,щоб з ними було те, що при совку чи голодоморі. Також в Україні прекрасна, чудова молодь. Я хочу, щоб вони жили в нормальній країні, а не в кращому випадку як раби, а в гіршому - як гарматне м"ясо расєюшки.

Я живу в Канаді і на мене безпосередньо результати українських виборів не вплинуть ніяк.

Замість того, щоб витрачати зусилля на мене, сядьте і подумайте, що буде з вами, вашими родинами, друзями і так далі. Бо результати вашого вибору будуть стосуватися ВАС у всіх відношеннях.

Ми встановлювали вашу компетентність в питанні порад, за кого голосувати українцям.
А виявилося, що Ви порушуєте закон "Про громадянство". До цього, ще й ст. 6 Закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та ст.197 КУпАП тим, що повідомили неправдиве місце проживання в Україні.

То чи може правопорушник бути компетентним у боротьбі з корупцією та порадами щодо вибору Президента України?
   
Повідомити про виїзд закордон і бути законослухняним українцем.

Яка погода в Санкт-Петербурзі сьогодні?
   
Скажіть? це дійсно якийсь тотальний тайожний піндець  ;o

До речі, цього "інтелектуала" не пустили в Канаду як туриста, то його і ковбасить уже третій місяць :)

Правильно зробили  :K
якщо не впустили то означає що міг бути потенційним нелегалом, неблагонадійний
   
Бо результати вашого вибору будуть стосуватися ВАС у всіх відношеннях.
Ну! Але ми хочемо щоб нас стосувалися результати вибору виключно тих, хто так само як і ми надалі потерпатиме в результаті нашого спільного неправильного вибору.
   
+1
 из страха признать свою ошибку.
=======================
 :lol:

"Жалеют страшно!"(ц)  :weep:
   
Скажіть? це дійсно якийсь тотальний тайожний піндець  ;o

До речі, цього "інтелектуала" не пустили в Канаду як туриста, то його і ковбасить уже третій місяць :)

Правильно зробили  :K

Кого?
   
Я голосувала за Чорновола і проти Кучми.  Що ще я могла зробити?

а в Канаду виїхали як результат боротьби за незалежність України чи через корупцію та економічний занепад і в якості кого?

я чесно поїхав кар"єру робити - мені запропонували роботу і я поїхав бо я егоїст і думаю перш за все за себе а потім вже там за все решту
після 2004 і зрозумів що давати поради українцям навіть знаючи що вони роблять не правильно - не маю морального права
тому намагаюся сратися тут лише з ковбасниками
   
Цьоця, хто ти така, щоб нам щось вказувати? Ти вже навіть не є громадянкою України. А свій паспорт засунь.....

Ти живеш за рахунок іноземних платників, чучундро. І ще хамить!
   
И хоть бы одна падла на годик вернулась... С гавайщины оно ж виднее про рост ВВП.
не бажай брату своєму що собі не бажаєш :K
   
Тому що інші кандидати (з тих, що є на даному етапі - можливо, будуть інші) або вербально, або на попередньому досвіді показали, що готові зблизитися з Росією. А деякі інші просто не мають відповідного попередьного досвіду, який доводить здатність бути лідером країни у складних політичних та економічних умовах.

Я сподіваюсь, що будуть інші імена, але на даному етапі, крім Пороха, більше ні в кого нема такого досвіду.

З точки зору менеджменту ризиків, його кандидатура має повний сенс.

Але це знов-таки, які ризики ви вважаєте більш значущими - ризик втратити державність чи інші.


 :weep: так само думають і кацапи, ставлячи галочьку у бюлетені навпроти Хуйла.
   
не бажай брату своєму що собі не бажаєш :K
Пан Гонта забери меня к себе в Польшу :laugh:  Я тоже буду радоваться успихам #урядугройсмана
   
Ти живеш за рахунок іноземних платників, чучундро. І ще хамить!

Не платників, а лихварів.
   
Ти живеш за рахунок іноземних платників, чучундро. І ще хамить!
Хто дав вам право на подібні безапеляційні закиди? Ви знаєте ту людину, можете довести що вона живе саме за ваш рахунок?
   
Ти реально думаєш я буду зрадникам щось шукати і доказувати? На фіг надо...

А я допоможу.
Шановні закордонні поціновувачі України!
Відсутність статті Кримінального Кодексу не означає, що ви не правопорушники.
Протиправна, неправомірна поведінка — суперечить нормам права, здійснюється всупереч праву, є свавіллям суб'єкта; являє собою порушення заборон, зазначених у законах і підзаконних актах, невиконання обов'язків, що виходять із нормативно-правового акта, акта застосування норм права або договору, укладеного на основі закону;

Ви порушуєте закони, тому ви є правопорушниками.  :)
   
Пан Гонта забери меня к себе в Польшу :laugh:  Я тоже буду радоваться успихам #урядугройсмана
та вам в україні краще , як почитаєш скільки ви тратите то мене аж жаба душить :laugh:
   
Ти живеш за рахунок іноземних платників, чучундро. І ще хамить!

і це пише та котрій лише трохи більше пощастило чкурнути на Захід  :facepalm1:  :lol:
   
так нах ты тут сидишь и умничаешь? Повышаешь самооценку, потому что там ты кусок дерьма?
==========================

Не знаю, де ти знаходишся, бо ховаєш свій Айпі, але є одна річ, про яку ти повинен знати!
Це українці В СВОЇЙ КРАЇНІ- шматки лайна, бо до них так відносяцця, ти вже вибач.

   
та вам в україні краще , як почитаєш скільки ви тратите то мене аж жаба душить :laugh:
:laugh:  жируемо и потроху клянемо Петра
   
А я допоможу.
Шановні закордонні поціновувачі України!
Відсутність статті Кримінального Кодексу не означає, що ви не правопорушники.
Протиправна, неправомірна поведінка — суперечить нормам права, здійснюється всупереч праву, є свавіллям суб'єкта; являє собою порушення заборон, зазначених у законах і підзаконних актах, невиконання обов'язків, що виходять із нормативно-правового акта, акта застосування норм права або договору, укладеного на основі закону;

Ви порушуєте закони, тому ви є правопорушниками.  :)
якось пох
   
От сьогодні гонта полізе на жінку, а в голові буде крутитися "я зрадник, я зрадник"... І може статися конфуз.
   
Ми встановлювали вашу компетентність в питанні порад, за кого голосувати українцям.
А виявилося, що Ви порушуєте закон "Про громадянство". До цього, ще й ст. 6 Закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та ст.197 КУпАП тим, що повідомили неправдиве місце проживання в Україні.

То чи може правопорушник бути компетентним у боротьбі з корупцією та порадами щодо вибору Президента України?

Я можу взагалі бути інопланетянкою з далекої галактики, але це не відміняє простого факту:

Проголосуєте не за того - вам піндець. Економічний. Соціальний. Політичний. ФІЗИЧНИЙ.

Не розраховуйте, що вас будуть підтримувати США та Канада (а Європушка вас і так підтримує більше на словах, торгуючи з вашим ворогом). Скажуть - ну у вас демократія. Так само як коли вибрали "демократично" у інших країнах всяких диктаторів з відповідними наслідками.

Як кажуть, BEST of LUCK!

Подальшу дискусію вважаю непотрібною. Сказала все, що хотіла. Біснуйтеся далі :).
   
і це пише та котрій лише трохи більше пощастило чкурнути на Захід  :facepalm1:  :lol:

Якщо чесно, найкраща порада нашим поціновувачам - це перестати давати поради  :rotate:

Бо майже кожний пост має ознаки протиправних діянь. Давно так не сміявся.  :weep:
   
Ну тоді прокоментуй ситуацію з Семочком.
Ні краще, чому Саакашвілі позбавили громадянства та викинули з країни у неприродній спосіб, а агента кацапського впливу, який підбурює кацапську "віруючу паству" Новінського ні?
Системний підхід кажеш? Щось не проглядається "системності".
Ха. так я хіба десь малював німб навколо образу Пороха? Та я можу тут накатати десятки фактів проти нього.
У нашому населеному пункті дорога не ремонтувалась з радянських часів. Минулого року депутат з власного фонду виділив кошти і було заасвальтовано центральну частину, але вузькою смугою. Чи переоберуть його? Ні, тому що смужка вузька, другорядні вулиці без асфальту, і депутат нічого не дав на сільський клуб. А ще біля цього депутата купа покидьків... Людей ніскільки не турубує, що попередні нічого не давали, людей не турбує, що цей депутат аж надто простий дядько як для депутата. Людей турбує, що дорога вузька, що не все заасфальтовано, а його наступник обіцятиме і обіцятиме.
Цей наш депутат для того щоб зробити те ич інше ішов ан якісь умови торгу, голосував іноді проти власних переконань, а ще точно сприяв ремонту дороги в напрямку до житла місцевого обласного чиновника, який сприяв вирішенню якихосбь інших питань.
Саакашвілі, Новінський - то є ті вулиці, на які не поставлено асфальт і сприяння обласному чиновнику...
   
Ти живеш за рахунок іноземних платників, чучундро. І ще хамить!

За рахунок іноземних платників живе свора Потроха.

Вони отримують гроші з МВФ і самі їх дерибанять.

Хоча які стосунки ти маєш до МВФ?  :fool:
   
:laugh:  жируемо и потроху клянемо Петра
тут сцуко копійка до копійки,цент до цента тулиш а в вас червячок а давайте скинемось 100 к долярів і глянемо скільки фупівець набере голосів :lol:
дослідники фуєві
   
От сьогодні гонта полізе на жінку, а в голові буде крутитися "я зрадник, я зрадник"... І може статися конфуз.
нині вівторок, не полізу
   
Виробник продає по 100 і має зоборв*язання перед своїми дистрибюторами не продавати дешщевше як по 100. . Посереднику продає з 30% знижкою, тобто по 70. Посередник продає державі по 90, виходить дешевше ніж просто купити у виробника.
Ну не про базар йде морва, не про базар, попустіться...

Почекайте. Ви ж самі сказали, що є таке поняття як ціни виробника - саме по ТАКИХ цінах виробник і повинен продавати свій товар будь-кому.
   
тут сцуко копійка до копійки,цент до цента тулиш а в вас червячок а давайте скинемось 100 к долярів і глянемо скільки фупівець набере голосів :lol:
дослідники фуєві

Бо ми козаченьки. Повертайся і не будеш зубожіти  B-)
   
нині вівторок, не полізу

Правильно, не ризикуй... Але те що зрадник не забувай.
   
а в Канаду виїхали як результат боротьби за незалежність України чи через корупцію та економічний занепад і в якості кого?

я чесно поїхав кар"єру робити - мені запропонували роботу і я поїхав бо я егоїст і думаю перш за все за себе а потім вже там за все решту
після 2004 і зрозумів що давати поради українцям навіть знаючи що вони роблять не правильно - не маю морального права
тому намагаюся сратися тут лише з ковбасниками

В результаті того, що я зрозуміла, що українським виборцям не потрібна Україна як нормальна держава, бо вони проголосували за Кучму.

Мені було все одно, куди їхати - та хоч на Місяць. Коли підвернулася робота в Канаді, я і двинула (хоча були варіанти виїзду в Німеччину і в скандінавські країни).

Я зараз спостерігаю той самий процес - різниця в тому, що на даному етапі Україна заплатила за досягнуте кров"ю. Але кого це хвилює??
   
от і причина чому цей еміг так несамовито топить за Мальдівського - щоб не приведи господи Україна не піднялася, тоді емігу нічим буде хизуватися перед злиднями-українцями
==============
Це саме тому у вас дочка в Німеччині? :lol:

Чи то не рахуєцця для "справжньої патріотки"? :weep:

Типу, ну не буде ж моя доця, моя кровиночка, в Україні животіти. :weep:

Деякі "патріоти" такі кумедні! (tu)
   
Хто дав вам право на подібні безапеляційні закиди? Ви знаєте ту людину, можете довести що вона живе саме за ваш рахунок?

Ви не знаєте, що Україна виживає за рахунок іноземних кредитів і військової допомоги? і кожен українець теж?
   
а в Канаду виїхали як результат боротьби за незалежність України чи через корупцію та економічний занепад і в якості кого?

я чесно поїхав кар"єру робити - мені запропонували роботу і я поїхав бо я егоїст і думаю перш за все за себе а потім вже там за все решту
після 2004 і зрозумів що давати поради українцям навіть знаючи що вони роблять не правильно - не маю морального права
тому намагаюся сратися тут лише з ковбасниками

Ви виключення з правил.
Тому не сприймате гілку на свій рахунок  :-B
   
Ви не знаєте, що Україна виживає за рахунок іноземних кредитів і військової допомоги? і кожен українець теж?

Знову Росія-1.
"Ми хохлам газ даем, пусть нас слушают. Без нас сдохнут."
   
Ну! Але ми хочемо щоб нас стосувалися результати вибору виключно тих, хто так само як і ми надалі потерпатиме в результаті нашого спільного неправильного вибору.

Ну і прекрасно. Якщо Ви особисто готові розплатитися своїм життям та життям членів Вашої родини, то маєте повне право.

Просто мені здається,що більшість українців не усвідомлює, яку ціну доведеться платити.
   
Правильно, не ризикуй... Але те що зрадник не забувай.
то ви зрадники ,мені морги не віддали
   
Правильно, не ризикуй... Але те що зрадник не забувай.
==================
Правильно!
"Сталіна на вас нема!"(ц)

Всіх "зрадників"- в ГУЛАГ! А зароблені ними гроші- забрати! :weep:
   
В результаті того, що я зрозуміла, що українським виборцям не потрібна Україна як нормальна держава, бо вони проголосували за Кучму.

Мені було все одно, куди їхати - та хоч на Місяць. Коли підвернулася робота в Канаді, я і двинула (хоча були варіанти виїзду в Німеччину і в скандінавські країни).

Я зараз спостерігаю той самий процес - різниця в тому, що на даному етапі Україна заплатила за досягнуте кров"ю. Але кого це хвилює??

приїзди і борись за голови виборців

а не п***а там шось сильно вумне
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія