Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

під бетонну стіну дюбель підійде
Розмір - 6мм
дриль обов'язково ударний, звичайним ти бетон не просвердлиш
молоточок/свердло перемикач зверху є.  (tu)
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ржака
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

может остаться голодным и кайфануть от просмотра этой веточки?)
   
...це як я недавно свій телефон ремонтував, всього лише кнопку збоку хотів вставить, розкрутив та шкрябнув екран всередині і телефону пісец...довелося новий редмі куплять...а вся інформація накрилася, бо не читається...:)))
Не, у мене руці трішки вище виросли - не з того самого місця, шо в тебе.  :kez_04:
   
в чергу, за магістром будеш)
:gigi: та шось він просив у мене курвіметра - із Тамілачькою (ака Кадра) якраз підходив, то я і подумала, шо то якраз для неї він його і просив - шось там у неї десь помірять - не то між ногами, не то вище... Не вдавалася в їхні сімейні падробнасці...
   
територію мітить скоріш
ой.. а я парасольку забула взяти... Чим би його накритися, шоб не..  :gigi:  не пугай так.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

:gigi: та шось він просив у мене курвіметра - із Тамілачькою (ака Кадра) якраз підходив, то я і подумала, шо то якраз для неї він його і просив - шось там у неї десь помірять - не то між ногами, не то вище... Не вдавалася в їхні сімейні падробнасці...
тихше, бо і тут доведеться проводити сеанс екзорцизму
   
н-да, кароффка з перфоратором напереваги...  :laugh:
Ну, не всім же з курвіметром і Тамілачькою бігати наперевєс.
   
на Буре кончик меряешь)
Це вже бліже к тєлу. Яким він за розміром повинен бути і з чим на дюбелі співпадати?
   
нихера там нет.. они СДС, а гавно обычное
на одному шось побачила тіпа 5/16, а по остальних - то треба йти за лупою.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Прошу Пані, попробуйте осьо таке - можете навіть Вовчика повісити - витримає, гарантую !!!




тут вся інструкція
https://1beton.info/proizvodstvo/rabota/krepezh/ankera-po-betonu-bolty-tipy-i-vidy-a-tak-zhe-sposoby-ih-krepleniya-i-montazha-v-penobeton-i-gazobeton
   
навчила на свою голову!
То свекруня всім розхвасталася, бо як тільки ми з нею овдовіли, так одразу ж я почала всю чоловічоремонтну роботу їй по хаті виконувати - і електрику і сантехніку.. І вона не дьоргає мене "найди мені/сусідам", і мені цікаво освоювати нові професії. Я не в обіді.
   
ну смотри сама.. я пошел жарить моооойву)
лучче б ти сосєдку жарив - я б за тебе хоч пораділа.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

лучче б ти сосєдку жарив - я б за тебе хоч пораділа.
а за сусідку?)
   
Согласитесь/, что все очя и оч недолуго))
я тобі завтра виставлю фотооччьот того, шо ти дложен був зробить, но не зробив.
   
пппц.. и эти люди называют нас козлами))
та цю, Вовачька, ну який же ти козел? Ти козлік. Малінький козлік, шо довольствуєцця лише мойвою замість тьотки.
   
может остаться голодным и кайфануть от просмотра этой веточки?)
не, кина не буде. Мені ще завтра раненько вставать - сусідів о шостій пробуджувати перфоратором.
   
тихше, бо і тут доведеться проводити сеанс екзорцизму
та я ж пошепки ніби... Он вже побіг до тамілачьки - мабуть вже знайшов собі курвіметра...  :acute:
   
Прошу Пані, попробуйте осьо таке - можете навіть Вовчика повісити - витримає, гарантую !!!

Показати зображення...
тут вся інструкція
https://1beton.info/proizvodstvo/rabota/krepezh/ankera-po-betonu-bolty-tipy-i-vidy-a-tak-zhe-sposoby-ih-krepleniya-i-montazha-v-penobeton-i-gazobeton
Та у мене там буде висіти пластиковий трубчастий карниз і шторка із органзи до низу вікна тільки, а не до підлоги. Там ваги буде мкаксимум 0,4 кг, розподіленої на два кріплення, тобто, 0,2 кг на штуку, а може і менше.
   
а за сусідку?)
Та не мою ж сусідку буде жарить... чого я буду за чужих сусідок..  :gigi:  У мене душа не настіки ше широка.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Karoffka

То свекруня всім розхвасталася, бо як тільки ми з нею овдовіли, так одразу ж я почала всю чоловічоремонтну роботу їй по хаті виконувати - і електрику і сантехніку.. І вона не дьоргає мене "найди мені/сусідам", і мені цікаво освоювати нові професії. Я не в обіді.


 (tu)

Ви тут би прижились, серйозно, без ніяких проблем !!!

 (tu)
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Та у мене там буде висіти пластиковий трубчастий карниз і шторка із органзи до низу вікна тільки, а не до підлоги. Там ваги буде мкаксимум 0,4 кг, розподіленої на два кріплення, тобто, 0,2 кг на штуку, а може і менше.

та яж без підколу, в Литві, все капітально робив, а тут дерево, все на шурупах
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

та цю, Вовачька, ну який же ти козел? Ти козлік. Малінький козлік, шо довольствуєцця лише мойвою замість тьотки.
тетка - зло.. почти все недолугие, а хонору типа Богини
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

на дюбелі має писати-6х40(наприклад). перша цифра-діаметр.друга довжина.в мм. може бути 8х60. 10х60. Шукаємо сверло з відповідним діаметром. на сверлах на плоскій частині проставляють цифри-6.8.10.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Це вже бліже к тєлу. Яким він за розміром повинен бути і з чим на дюбелі співпадати?
если померяно 6, то дюбель берется 6, но если он легко вставился, то берешь 8 и молотком плотно
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

:gigi: та шось він просив у мене курвіметра - із Тамілачькою (ака Кадра) якраз підходив, то я і подумала, шо то якраз для неї він його і просив - шось там у неї десь помірять - не то між ногами, не то вище... Не вдавалася в їхні сімейні падробнасці...
от якраз метр тобі б пригодивсь- а то розколупала свій "ремонт"!  :lol:
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

тетка - зло.. почти все недолугие, а хонору типа Богини
я тобі давно писала, наказуй тьоток-відмовляй їм у сексі.
   
Karoffka

То свекруня всім розхвасталася, бо як тільки ми з нею овдовіли, так одразу ж я почала всю чоловічоремонтну роботу їй по хаті виконувати - і електрику і сантехніку.. І вона не дьоргає мене "найди мені/сусідам", і мені цікаво освоювати нові професії. Я не в обіді.


 (tu)

Ви тут би прижились, серйозно, без ніяких проблем !!!

 (tu)
:umnik2:
   
та яж без підколу, в Литві, все капітально робив, а тут дерево, все на шурупах
а, то нічого. Я просто знаю свої карнизи кухонні - там немає сенсу вішати щось важке, тому і кріпити не особо треба перейматися - аби висіло.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі
ASk

Бери дюбєлі fisher - вони якісні і на упаковці наведені всі розміри отвору та сверла
   
тетка - зло.. почти все недолугие, а хонору типа Богини
Цю... Вовачька, то ти ще не зустрів ту, яка тебе по-справжньому покохає тільки за те, що ти є і нічого не вимагатиме за те. Шукай. Старайся.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Прошу Пані, попробуйте осьо таке - можете навіть Вовчика повісити - витримає, гарантую !!!

Показати зображення...
тут вся інструкція
https://1beton.info/proizvodstvo/rabota/krepezh/ankera-po-betonu-bolty-tipy-i-vidy-a-tak-zhe-sposoby-ih-krepleniya-i-montazha-v-penobeton-i-gazobeton
о!
   
а, то нічого. Я просто знаю свої карнизи кухонні - там немає сенсу вішати щось важке, тому і кріпити не особо треба перейматися - аби висіло.
Якшо в тебе нема мужика (до речі, наявність мужика ніфуя не гарантія, шо нормально повісяться карнізи), то раджу підписатись й порпатись на ось цьому каналі:



Особливо в старих відосах



Останнє редагування: 31 липня 2021 22:24:16 від птах Сорока
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Пташка, ти краще приїдь до неї, будеш їй Валерою. :gigi:
   
на дюбелі має писати-6х40(наприклад). перша цифра-діаметр.друга довжина.в мм. може бути 8х60. 10х60. Шукаємо сверло з відповідним діаметром. на сверлах на плоскій частині проставляють цифри-6.8.10.
щя пошукаю.

Свердло я вже продивилася - 5/16

Дюбель: не то 90, не то 06.

Свердла:

8; 5 many/16,  8,5, а на одному лише якась буква С.

Немає там у мене ні 8, ні 6 ні 4....
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Цю... Вовачька, то ти ще не зустрів ту, яка тебе по-справжньому покохає тільки за те, що ти є і нічого не вимагатиме за те. Шукай. Старайся.
нафуй мне ваша любовь?? от нее только противно
   
если померяно 6, то дюбель берется 6, но если он легко вставился, то берешь 8 и молотком плотно
шо-шо? 8 дюбель? у мене лише один дюбель. А свердло більше навіщо брати? він же ж потім у такий отвір пірне як теща під лід.
   
Пташка, ти краще приїдь до неї, будеш їй Валерою.
Ніт, якшо я буду чіпляти карниза комусь, то це буде дуже дорого коштувати
Навіть сусідці не чіпляв.
На канал, на який я дав посилання - офуєнчик, сам звідти багато чого цікавого собі заюзав.

Останнє редагування: 31 липня 2021 22:27:21 від птах Сорока
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Ніт, якшо я буду чіпляти карниза комусь, то це буде дуже дорого коштувати
Навіть сусідці не чіпляв.
А до чого тут чіпляти карниз? тут головне щоб ти був Валєркою ))))
   
? тут головне щоб ти був Валєркою ))))
Ху їз Валєра, і в чому піздоватість ним бути?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія