Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти дивишся зсередини?
Чи ти те чмо що дивится зі сторони?
Всі хто не пішов у військо чмошникі і я теж
Але я на відміну від деяких дописувачив ФУПу хоч не шукаю дибільні відмазки
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Для всіх плакальщік




той хто не косить
а просто проходить всі законні під час війни процедури поновлення чи уточнення реєстрації у воєнкоматі, проходить медкомісію, отримує рішення і йде додому чи на збірний пункт, не має проблем з "бугаями" консульствами
І де ще знайти ухилянта як не на його приватній території? за кордоном
Проблеми з "бугаями" консульствами  мають лише ті хто дуже не хоче бути мобілізованим, не хоче в ЗСУ, не хоче на фронт, не хоче воювати категорично. Це їх право не хотіти, а у держави є право примусу до виконання обов'язків громадянина.
А от і сєсть і с'єсть, і рвати на грудях вишиванку і ухилятись від призову, намагаючись залишитись і в очах оточуючих і у власних очах патріотом, не  всім вдається
:laugh:

Але ти стараєшся шо капєц

Камарік твої ухилянти все пройшли ?

Останнє редагування: 24 квітня 2024 07:52:02 від DFMB
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Так, бо вони не одержують ні нормальної освіти сидячи в підвалах, ні нормальної психологічної обстановки для росту, бо прокидаються що ночі від повітряних тривог. Це все так аукнеться в майбутньому що капець
Єбанат, менший син ходить у садочок  яка нах освіта)
Тобто ти пропонуєш всім жінкам з малимидітьми виїхати з України? Це дуже добре дітям жити кілька років без батька і для сімʼї зашибісь)
Що аукнеться?) ти спеціаліст по війнам? Психотерапевт?) то затули ротаі не відсвічуй, дибіл)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Всі хто не пішов у військо чмошникі і я теж
Але я на відміну від деяких дописувачив ФУПу хоч не шукаю дибільні відмазки
Ти не просто не пішов - а здриснув за кордон і судишся навіть сидячи там оновити дані)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як страждають деякі еміги, капець  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Як страждають деякі еміги, капець  :weep:
Не кажи - паспорт оновити не дадуть - скоро майдан влаштують в центрі кьольну чи заблокують кордон з Україною)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не кажи - паспорт оновити не дадуть - скоро майдан влаштують в центрі кьольну чи заблокують кордон з Україною)
можуть з польськими рольніками до блокади доєднатись
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти не просто не пішов - а здриснув за кордон і судишся навіть сидячи там оновити дані
Якщо тобі легше жити з тим що ти чмо вишукуючи хто на пару відсотків більше чмо ...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не кажи - паспорт оновити не дадуть - скоро майдан влаштують в центрі кьольну чи заблокують кордон з Україною)

А через одного впевнені, що ми їм заздримо  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А через одного впевнені, що ми їм заздримо  :facepalm1:
ну однолітки бабки комаріхи думаю так, вони не отримують 800 євро в місяць :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ну однолітки бабки комаріхи думаю так, вони не отримують 800 євро в місяць :gigi:

Ну харчуватися в хостелі в їдальнях два роки, маючи житло в Києві, - це досягнення що капець  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Якщо тобі легше жити з тим що ти чмо вишукуючи хто на пару відсотків більше чмо ...
Це ти хуєсос, вишукуєш як оновити паспорт і скавчиш) іди нахуй підарас)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А через одного впевнені, що ми їм заздримо  :facepalm1:
Хуєсоси і бомжі закордонні - чому заздрити?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

А через одного впевнені, що ми їм заздримо  :facepalm1:

Така ненавість базується як раз на заздрощах.
"Я сиджу під ракетами, а вони - ні".
Правда, "сидіння під ракетами" ні як перемогу не наближає, але не усі те можуть зрозуміти.

Останнє редагування: 24 квітня 2024 09:19:12 від TC
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це ти хуєсос, вишукуєш як оновити паспорт і скавчиш) іди нахуй підарас)
Навіть якщо це було б правдою хоч воно і не так як це змінює факт того що ти сцикливе чмо?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Така ненавість базується як раз на заздрощах.
"Я сиджу під ракетами, а вони - ні".
Правда, "сидіння під ракетами" ні як перемогу не наближає, але не усі те можуть зрозуміти.
тому ти сїбав, ахфіцер? Шоб наблизити її з Кракова  ? :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Взагалі то посередників виставили винними - цей "документ" тепер справді мав би віддати бабки за послуги які не в змозі надати...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://t.me/voynareal/88213
тварі їбані ,то не українці
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Така ненавість базується як раз на заздрощах.
"Я сиджу під ракетами, а вони - ні".
Правда, "сидіння під ракетами" ні як перемогу не наближає, але не усі те можуть зрозуміти.
Іди нахуй, дибіл краківський
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Навіть якщо це було б правдою хоч воно і не так як це змінює факт того що ти сцикливе чмо?
Чмо тут лише ти, закордонний ухилянт який плаче в нкзиді бо не може паспорта продовжити)
Тож зроби ласку - не повертайся)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

https://t.me/voynareal/88213
Фупівець каку сотоваріщі штурмує посадку)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://t.me/voynareal/88213
Прийдуть оновлять дані свої, та й житимуть далі
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Взагалі то посередників виставили винними - цей "документ" тепер справді мав би віддати бабки за послуги які не в змозі надати...

ти не уважно читаєш, всі хто подав документи до призупинення надання послуг свої паспорти отримають, є на сайті мзс розяснення, вже тут цитували не раз
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Трохи вже дали задню

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти не уважно читаєш, всі хто подав документи до призупинення надання послуг свої паспорти отримають, є на сайті мзс розяснення, вже тут цитували не раз
Ну то чого там людиська верещать атдайтє бабкі?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну то чого там людиська верещать атдайтє бабкі?
Бо тупі рагулі ухилянти)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пацан у війську з 2019 року
https://www.facebook.com/share/p/BEfr3QgzFgD6T9gK/
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я ухилянт. Бо боягуз, але вважаю це ганьбою для себе. Як той голубий ворішка. А ти жиропа - ухилянт, та ще й цим хизуєшся і інших підбурюєш. Всі ухилянти мають бути покарані по закону.
а чого це олдвуд ухилянт? хіба він громадянин україни?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не даємо паспорт - відкриваєм механізм виходу з громаняства.
Бо це що зараз не що інше як "плювок в спину" від безсильної злоби.

так нема такого, що не дають паспорт. Просто не дають, поки не оновити дані. Це як в 45 років вам не оновлять паспорт, доки фото не зробите нове. Які проблеми??
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну то чого там людиська верещать атдайтє бабкі?

Та віддадуть їм паспорти, то якийсь технічний збій був вчора. Просто сказали, що нові заяви від військовозобов'язаних не прийматимуть.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пацан у війську з 2019 року
https://www.facebook.com/share/p/BEfr3QgzFgD6T9gK/
Показати зображення...
Так они и отримали  :laugh:
Только паспорт все равно нужен, что бы у турцию кататься.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Іди нахуй, дибіл краківський

Ото селюк ще мені щось варнякатиме.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

доконливо. готують базу для репресій ?
чі я помиляюсь
Репресії в чому? Якісь хоєпупола потікали, заплатили за перетин кордону, а тепер ще ниють? За що тоді померли наші військослужбовці?
Не повернуться і хер  з ними , Україна тільки краще стане,
Чому мій кум та деякі їнші родичі лижать на цвинтарі, а якісь редиска ще там щось писок відкривають сидячі за кордоном.Вже мовчали би, зїбались, ну хер на вас , сидіть там.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ото селюк ще мені щось варнякатиме.
Ти я дивлюся від безгрошівʼя в Кракові кукухою поїхав?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Репресії в чому? Якісь хоєпупола потікали, заплатили за перетин кордону, а тепер ще ниють? За що тоді померли наші військослужбовці?
Не повернуться і хер  з ними , Україна тільки краще стане,
Чому мій кум та деякі їнші родичі лижать на цвинтарі, а якісь редиска ще там щось писок відкривають сидячі за кордоном.Вже мовчали би, зїбались, ну хер на вас , сидіть там.
Ти почекай - скоро ті хто тису переплили в суд на Україну подадуть - бо вода холодна)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти почекай - скоро ті хто тису переплили в суд на Україну подадуть - бо вода холодна)
Ага...
А ще побачишь, як воно буде після війни, коли в Україну тонни бабла прийде в економіку і тут різко все піде до гори..як вони вже почнуть ту Тису в іншому напрямку перепливати, кто бистріше, щоб успіти свій кусок періга відкусити.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти я дивлюся від безгрошівʼя в Кракові кукухою поїхав?)
Та нормально там Ольгіно башляє за пост, не переймайся за нього.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

потрібно розуміти що навіть з тим українець в Україні і закордоном мають однакові обов'язки щодо військової служби все ж мають різні можливості (відсутність житла та доходів в Україні)
тобто українець що живе в Україні може очікувати повістки скільки завгодно часу вдома то закордонний українець при перетині кордону в Україну стає фактично бомжем.
не всі мають житло родину і тд

і це поглядом з України малозрозуміло тому малоцікаво але з цього боку для тих хто пару десятків років за кордоном має житло роботу дітей тут то проблема

ось найкращий підсумок проблеми, купа українців за кордоном офіційно стоять на обліку і готові чекати на повістку, але державі легше зробити всіх порушниками, бо офіс простих рішень бере гору над здоровим глуздом


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія