Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибори в ОРДЛО

Re: Вибори в ОРДЛО

В моїх словах нема ненависті.
Лише розуміння того, що легалізація в правовому і політичному просторі України збройного плацдарму русского міра є смертельною загрозою для України.
Якщо цього не розуміють чиновники в Києві, то це означає лише одне - Україна для них є пустим звуком.

Чому американці не інтернували німців і італійців, а тільки японців? Напевне ж тому, що вважали саме японців загрозою для національної безпеки.

Для України загрозою є русскій мір.
Тож "повернення" лугандону на мінських умовах, без проведення там дерусифікації вважаю неприйнятним для України.

Яка легалізація збройного плацдарму русского міра, про що мова?
Як позбавлення когось громадянства чи права на голосування обеззброює якийсь плацдарм навіть не розумію.

Дивно з італійцями та німцями воювали, але загрозою для нацбезпеки їх не вважали. Ну раз так то так, нехай так буде.

Про повернення Лугандону на мінських умовах ніхто серйозно і не сподівається.
Це такий обман всіх всіма.
Мова взагалі не про це була.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

Яка легалізація збройного плацдарму русского міра, про що мова?
Як позбавлення когось громадянства чи права на голосування обеззброює якийсь плацдарм навіть не розумію.

Дивно з італійцями та німцями воювали, але загрозою для нацбезпеки їх не вважали. Ну раз так то так, нехай так буде.

Про повернення Лугандону на мінських умовах ніхто серйозно і не сподівається.
Це такий обман всіх всіма.
Мова взагалі не про це була.

Якщо мова не йде про "повернення" лугандону на мінських умовах (а саме це і є легалізацією збройного плацдарму русского міра, бо їх "народна міліція" за мінськом залишається)
то і говорити нема про що.

Але ж всі тільки й говорять про мінськ. Інших варіантів і не розглядається.

А тільки на форумі мова заходить про інші варіанти, як тут же на них нападаються "читачі".
   
Re: Вибори в ОРДЛО

В самых верхах при обаме было решено забрать Украину на запад. А хуйло отдать крым в качестве компенсации
Рану на донбасе сделать для того чтобы Украина согласилась отдать крым
В плане участвуют и укр политики
Но народ реагирует не так как планировали
Хотя..... Уже почти готовы отдать 
   
Re: Вибори в ОРДЛО

В самых верхах при обаме было решено забрать Украину на запад. А хуйло отдать крым в качестве компенсации
Рану на донбасе сделать для того чтобы Украина согласилась отдать крым
В плане участвуют и укр политики
Но народ реагирует не так как планировали
Хотя..... Уже почти готовы отдать 

В качестве компенсации хуйло или пристрелят или посадят по совокупности, но в основном за МН17.
Украина восстановит контроль над территорией и уйдет на запад, конечно.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

В самых верхах при обаме было решено забрать Украину на запад. А хуйло отдать крым в качестве компенсации
Рану на донбасе сделать для того чтобы Украина согласилась отдать крым
В плане участвуют и укр политики
Но народ реагирует не так как планировали
Хотя..... Уже почти готовы отдать 

Короче, это снова Обама виноват, гад такой.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

            
да вы что? и в Шахтерске дед,избивающий раненого ВСУшника картинка?
и сдавший спецназовцев ? и избивавшие летчика ? и плевавшие в пленных в Донецке? это все картинка аннаньюз
простите меня. разумеется єто всё святая правда от рф.
а ті проповедник её.
поєтому идешь по известному адресу.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

Якщо мова не йде про "повернення" лугандону на мінських умовах (а саме це і є легалізацією збройного плацдарму русского міра, бо їх "народна міліція" за мінськом залишається)
то і говорити нема про що.

Але ж всі тільки й говорять про мінськ. Інших варіантів і не розглядається.

А тільки на форумі мова заходить про інші варіанти, як тут же на них нападаються "читачі".

Лугандон може бути повернено у двох випадках
або воєнним шляхом, або внаслідок надглибокої кризи РФ типу громадянської війни,
інших варантів нема, за 27 років жодна проблемна точка створена Росією на території колишнього СРСР не зникла

Всі говорять про мінські, бо на воєнний варіант нема сміливості, а на кризовий нема сподівань
а говорити про щось тре.

В цій темі мова була не про повернення територій, а про покарання окупованого населення.
Ні я в курсі, що багато толиків на форумі очікують розвалу Росії з дня на день, але у мене впевненість, що вони помруть того дня так і не дочекавшись. 
   
Re: Вибори в ОРДЛО

Интересно ,по окончании  будет подписан Большой Договор о дружбе,сотрудничестве и взаимном ненападении между высокими договаривающимися сторонами -ЛНР и ДНР???
А то тревожна что-то...
   
Re: Вибори в ОРДЛО

По поводу моей якобы "ненависти к Украине" я уже выше отписался! Если ты видишь только то, что ты хочешь видеть, то это уже твои проблемы!
ну ты реально тупишь.
ты мне озвучил картинку театральную.
а я вижу в моём Донецке другое.
я вижу грабежи, уничтожение памятников, расстрелы баптистов, казармы в храмах.
ты этого не видишь?
   
Re: Вибори в ОРДЛО

Опять двадцатьпять! Ты в Донецке в 14-15 был? Ты входящие от исходящих на слух различишь? Или выстрел Д-30 от Рапиры отличишь? А торчащие в асфальте грады ты видел и т.д. и т.п. И нехрен мне дончанину рассказывать кто и откуда стрелял! От моего дома до ДАПа 3 км. по прямой, я уж наслушался кто и откуда стреляет!!!!
А что я показал для компетентных органов? Да мне пох.!
Чергові "услишь дамбасяцькі глаза"?................... ................... .....думай как угодно и что угодно! Я просто высказал то, что у нас происходит.
Кстати судя по стилю твоего текста тебе примерно 14-16 лет и уровнем культуры у тебя хромает! Или просто уровень твоего развития тормознулся на уровне 14-х.
моя квартира тоже от ДАПа в 3 км.
а одна из первых засветилась от градов.
но я понимаю откуда бьют.
бьют со стороны оккупантов.
а ответка снесет оккупантов.
не так?
   
Re: Вибори в ОРДЛО

В самых верхах при обаме было решено забрать Украину на запад. А хуйло отдать крым в качестве компенсации
Рану на донбасе сделать для того чтобы Украина согласилась отдать крым
В плане участвуют и укр политики
Но народ реагирует не так как планировали
Хотя..... Уже почти готовы отдать 

Танунах
   
Re: Вибори в ОРДЛО

ну ты реально тупишь.
ты мне озвучил картинку театральную.
а я вижу в моём Донецке другое.
я вижу грабежи, уничтожение памятников, расстрелы баптистов, казармы в храмах.
ты этого не видишь?

Мы,дАнецкие,думаем НиТак...(Ц)  :weep:
   
Re: Вибори в ОРДЛО

В цій темі мова була не про повернення територій, а про покарання окупованого населення.
иди на юх
там тебе теж покарають.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

Читач а не пішов би ти на...Коли овощ гнув конституцію як хотів,ти мовчав...99 проц діянь янука були антиконституційнібо він проти конституції змінив на президенську республіку.Тепер коли республіка в неезпеці,ти гавкаєш на цілком законні методи обмеження прав вати
   
Re: Вибори в ОРДЛО

апологети повної реінтеграції Криму і Донбасу
а як ви збираєтесь не допустити встановлення в Україні маріонеткового режиму руками ватних виборців тих територій?
чи це для вас взагалі не проблема?
   
Re: Вибори в ОРДЛО

Мы,дАнецкие,думаем НиТак...(Ц)  :weep:
а как мы, типа "донецкие" думаем?
что дончане теперь красавы, бедны, но свободны от прав человека?
та идёт он на эмэммщикаПушилина этот Донецкий (якобы).
Ни один донецкий никогда не поднимет свой голос за эту сволочь, уничтовжившую жизнь в моём городе.
не верю, что ник "Донецкий" - дончанин.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

Лугандон може бути повернено у двох випадках
або воєнним шляхом, або внаслідок надглибокої кризи РФ типу громадянської війни,
інших варантів нема, за 27 років жодна проблемна точка створена Росією на території колишнього СРСР не зникла

Всі говорять про мінські, бо на воєнний варіант нема сміливості, а на кризовий нема сподівань
а говорити про щось тре.

В цій темі мова була не про повернення територій, а про покарання окупованого населення.
Ні я в курсі, що багато толиків на форумі очікують розвалу Росії з дня на день, але у мене впевненість, що вони помруть того дня так і не дочекавшись. 

Два перераховані Вами випадки насправді є одним.  Бо військове вирішення тільки й можливе при надглибокій кризі РФ.
Ні в надглибоку кризу, ні в "удушення" Росії Заходом я не вірю. Тож про військовий варіант і не говорю.

А боюсь лише впихання в Україну лугандону на мінських умовах.

Я й не кажу, що з впиханням лугандону зникне ця проблемна точка. Навпаки, проблемною тоді стане ситуація в усій Україні.

А Кремль щиро зацікавлений у впиханні в Україну лугандону на мінських умовах.
Бо це дуже потужний інструмент фрагментації і руйнування України "зсередини".

Та й наша пята колона (рабіновичі-мураєви-бойки-вілкули-медведчуки...) в цьому зацікавлена.
Тож якщо вони прийдуть до влади, то мінський варіант розвалу України стане цілком реальним.

Та й шоста колона (порошенки-тимошенки-луценки-авакови...) може під тиском Росії і Заходу погодитись на реалізацію мінська (хоч їм це і не вигідно, бо в лугандоні електорат пятої колони, з якою шоста конкурує за місце біля корита).

Тож в даних умовах найкращим варіантом було б залишити все як є. Тобто заморожений конфлікт.

І якщо хтось з політиків обіцяє мир - він або обманює (в кращому разі), або хоче здати Україну русскому міру.

   
Re: Вибори в ОРДЛО

апологети повної реінтеграції Криму і Донбасу
а як ви збираєтесь не допустити встановлення в Україні маріонеткового режиму руками ватних виборців тих територій?
чи це для вас взагалі не проблема?
виборці роблять свій вибор.
ватні, чи не ватні.
є приклад дієвої сили?
є люди достойні голосування?
кажи, вся вата буде твоя. )))
і не тільки вата! ))
   
Re: Вибори в ОРДЛО

а как мы, типа "донецкие" думаем?
что дончане теперь красавы, бедны, но свободны от прав человека?
та идёт он на эмэммщикаПушилина этот Донецкий (якобы).
Ни один донецкий никогда не поднимет свой голос за эту сволочь, уничтовжившую жизнь в моём городе.
не верю, что ник "Донецкий" - дончанин.

В реале,все мои знакомые ( даже те,что были в своё время на рефе) динамили эти Выборы,как могли,любыми путями..Все,поголовно

А это дАнецкий ( выше пишет) на выборы ходил всей семьёй...Украину он не ненавидит,просто думает не так.. :weep:
   
Re: Вибори в ОРДЛО

апологети повної реінтеграції Криму і Донбасу
а як ви збираєтесь не допустити встановлення в Україні маріонеткового режиму руками ватних виборців тих територій?
чи це для вас взагалі не проблема?
в данный момент есть реальная угроза установления марионеточного режима косатой  и сдача Украины хуйлу ее апологетами
   
Re: Вибори в ОРДЛО

виборці роблять свій вибор.
ватні, чи не ватні.
є приклад дієвої сили?
є люди достойні голосування?
кажи, вся вата буде твоя. )))
і не тільки вата! ))

що означає дієвої?
мені потрібна Україна в НАТО і ЄС
я буду голосувати за силу яка буде дієвою для досягнення цих цілей

чи буде голосувати Донбас за таку силу?
не буде
ДОнбас буде голосувати за Тайожний саюз і російську мову
для чого мені це треба?
і для чого мені такий Донбас?
   
Re: Вибори в ОРДЛО

в данный момент есть реальная угроза установления марионеточного режима косатой  и сдача Украины хуйлу ее апологетами

ти вибач мені, але між Вілкулом/Рабіновічем/Бойком і Тимошенко я виберу Тимошенко
тому що невизначеність краще ніж гарантована маріонеткова республіка
   
Re: Вибори в ОРДЛО

Освобождение донбасса и крыма возможно только в случае нового сговора в верхах
Если путлеру предложат другие ништяки в качестве компенсации уходящей неньки

   
Re: Вибори в ОРДЛО

А это дАнецкий ( выше пишет) на выборы ходил всей семьёй...Украину он не ненавидит,просто думает не так..

хз, как он думает.
он точно не дончанин.
он из понаехавших в єту войну россиян, мечтающих закріть кредит за мобилу/квартиру.
ни один дончанин не будет прославлять оккупантов.
а єтот - да.
он не дончанин.
он из команді оккупантов.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

чи буде голосувати Донбас за таку силу?
не буде

буде.

в раша варианті - не буде.
ти є раша пропагандон?
   
Re: Вибори в ОРДЛО

ти вибач мені, але між Вілкулом/Рабіновічем/Бойком і Тимошенко я виберу Тимошенко
тому що невизначеність краще ніж гарантована маріонеткова республіка
ну вот вы хуйло и приведете
   
Re: Вибори в ОРДЛО

буде.

в раша варианті - не буде.
ти є раша пропагандон?

я пам'ятаю як голосував Донбас
і він голосував зовсім не так як ти тут говориш
більш того Донбас (частина яка лишилась в Україні) продовжує бути ватним бастіоном і підтримувати всяких ложкулів і мертвечуків
   
Re: Вибори в ОРДЛО

ДОнбас буде голосувати за Тайожний саюз і російську мову

то твій "ДОМБАС" так голосує.
мій донбас б'є наволоч таку як ти, всіх окупантів.
окупанти зломали зуби за мій донбас.
окупантів грузами "200" відправляють за поребрик твій.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

більш того Донбас (частина яка лишилась в Україні) продовжує бути ватним бастіоном і підтримувати всяких ложкулів і мертвечуків

більш того, Київ, Кременчуг. Запоріжжя та інші міста значно більше мають вати, ніж мій Донецьк навіть до загарблення.
та тобі то до чого знати правду?
слухай рашутудей. і не парся.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

ну вот вы хуйло и приведете

Тимошенко буде в другому турі так і так
з Донбасом в другий тур виходить Бойко або Рабіновіч і при цьому вони мають шанс на перемогу в такому випадку
без донбасу є шас що вийде Гриценко, або Порошенко

голосуючий Донбас - це 100% гарантія того що другий тур буде включати ватного кандидата
це знову вибори без вибору
   
Re: Вибори в ОРДЛО

більш того, Київ, Кременчуг. Запоріжжя та інші міста значно більше мають вати, ніж мій Донецьк навіть до загарблення.
та тобі то до чого знати правду?
слухай рашутудей. і не парся.

для чого мені рашатудей
просто треба не забувати історію
пройшло всього 8 років
   
Re: Вибори в ОРДЛО

я буду голосувати за силу яка буде дієвою для досягнення цих цілей

назови.

имя, сестра, имя! (с)
   
Re: Вибори в ОРДЛО

для чого мені рашатудей
просто треба не забувати історію
пройшло всього 8 років
Показати зображення...
вторая мировая шла 4 роки.

моя війна триває п'ятий рік.
мій дім під окупантами.
моя країна здала мене. на п'ять років в золожники.

йди найух. ок?
   
Re: Вибори в ОРДЛО

иди на юх
там тебе теж покарають.

трясця, яке ж ти притрушене  :laugh:
   
Re: Вибори в ОРДЛО

для чого мені рашатудей
просто треба не забувати історію
пройшло всього 8 років
Показати зображення...

карта показівает количество голосов за тимошенко.

да, дебилов к западу от Киева значительно больше, чем к востоку.

ті єто хотел отметить?
   
Re: Вибори в ОРДЛО

вторая мировая шла 4 роки.

моя війна триває п'ятий рік.
мій дім під окупантами.
моя країна здала мене. на п'ять років в золожники.

йди найух. ок?

це не закид тобі особисто
там багато нормальних людей
задача України в цих умовах - зробити все щоб ці люди могли нормально жити на вільній території
але якщо повернути все населення, то вільної території не буде в принципі
   
Re: Вибори в ОРДЛО

трясця, яке ж ти притрушене  :laugh:
ок.
расскажи форуму про покарання окупованного населення.
форум внимает оратору.
   
Re: Вибори в ОРДЛО

карта показівает количество голосов за тимошенко.

да, дебилов к западу от Киева значительно больше, чем к востоку.

ті єто хотел отметить?

це не тимошенко привела війну в країну
війну в країну привела людина яка перемогла завдяки голосам недебілів криму/донбасу
якби тих голосів не було ніякої війни просто не було б
   
Re: Вибори в ОРДЛО

але якщо повернути все населення, то вільної території не буде в принципі

так.

тре вибрати - населення чи территорію.
ти вибрав.
ти мудак
   
Re: Вибори в ОРДЛО

Два перераховані Вами випадки насправді є одним.  Бо військове вирішення тільки й можливе при надглибокій кризі РФ.
Ні в надглибоку кризу, ні в "удушення" Росії Заходом я не вірю. Тож про військовий варіант і не говорю.

А боюсь лише впихання в Україну лугандону на мінських умовах.

Я й не кажу, що з впиханням лугандону зникне ця проблемна точка. Навпаки, проблемною тоді стане ситуація в усій Україні.

А Кремль щиро зацікавлений у впиханні в Україну лугандону на мінських умовах.
Бо це дуже потужний інструмент фрагментації і руйнування України "зсередини".

Та й наша пята колона (рабіновичі-мураєви-бойки-вілкули-медведчуки...) в цьому зацікавлена.
Тож якщо вони прийдуть до влади, то мінський варіант розвалу України стане цілком реальним.

Та й шоста колона (порошенки-тимошенки-луценки-авакови...) може під тиском Росії і Заходу погодитись на реалізацію мінська (хоч їм це і не вигідно, бо в лугандоні електорат пятої колони, з якою шоста конкурує за місце біля корита).

Тож в даних умовах найкращим варіантом було б залишити все як є. Тобто заморожений конфлікт.

І якщо хтось з політиків обіцяє мир - він або обманює (в кращому разі), або хоче здати Україну русскому міру.

два перерахованих варіанти є двома, між собою не пов'язаними

кацапи не збираються віддавати Лугандон Україні ні на яких умовах,
можете боятись далі, але воно не має змісту
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія