Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Пани трохи дурнувата. Идея примерно того же масштаба, как запитать от домашнего душа Северо-Крымский канал.  :facepalm1:

Пани сама ничого не робила, а звернулася до специалистив з ЖЕУ, так само роблять и решта мешканцив.
   
зима поки дуже тепла
у мене мама взагалі опалення централізоване не включає, дякувати тепловому лічильнику
трохи тільки підтоплює електрикою
хз як воно поведе себе у випадку морозів
нельзя дом построенный для цо отключать. это сразу цветущие стены. это ледяной первый этаж .короче это жопа.не понимаю чему люди радуются
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Не было такого проекта,

 Якщо ви про такий не чули, не значить, що його не було.

он бредовый.

 Можливо, сперечатись не стану.

Два - потери в теплотрассах не превышают потери в проводах + потери при генерации.

 Втрати в теплотрасах біля 50%, в енергомережі - біля 11%, якщо б джерела е/е розташовувались близько до споживача, то втрати е/е зменшувались. Крім того, при ЦО йде значна втрата е/е через транспортування теплоносія на, часто, велетенські віддалі.
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

1.Так.
2.9 из 50 ЦО.

 Дякую за відповідь. Ще потурбую вас запитанням: утепляти будинок у вас не планують?  :)
   
Дякую за відповідь. Ще потурбую вас запитанням: утепляти будинок у вас не планують?  :)

Утеплюють кожен сам соби.
   
Якщо ви про такий не чули, не значить, що його не було.

Можливо, сперечатись не стану.

Втрати в теплотрасах біля 50%, в енергомережі - біля 11%, якщо б джерела е/е розташовувались близько до споживача, то втрати е/е зменшувались. Крім того, при ЦО йде значна втрата е/е через транспортування теплоносія на, часто, велетенські віддалі.
5-7% при 1-2км трассы
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

5-7% при 1-2км трассы

 Тут не про Росію. Ось про Україну:

 "Тільки по Ужгороду, за даними аудитів, теплові мережі станом на 2010 рік втрачали близько 50 % теплової енергії лише у процесі доставки її до споживачів."

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.УНІАН/politics/706616-ekonomiya-po-zakarpatski-oblast-povnistyu-vidmovilas-vid-tsentralnogo-opalennya.html
   
От я живу в одному з тих "відрізаних" будинків. ОСББ, більше половини жильців мають газове індівідуальне опалення, яке правдами-неправдами встановили раніше. Документи на відключення будинку ОСББ отримало на початку осіні, тобто часу на встановлення індивідуального опалення для тих, хто його не мав, вже не було. Хто при грошах, поставили собі кондиціонери з функцією обігріву, хто бідніше, гріються калориферами. Маю з двох сторін від своєї квартири таких, чути як зранку і вечором жужжить теплодуйка. Людям повезло, що зима тепла і мають сусіда, який гріє їм стіни своєю індивідуалкою. Але в мене витрати газа виросли добре, не зважаючи на теплу погоду на дворі. От така "перемога" місцевої влади ;)
   
Тут не про Росію. Ось про Україну:

 "Тільки по Ужгороду, за даними аудитів, теплові мережі станом на 2010 рік втрачали близько 50 % теплової енергії лише у процесі доставки її до споживачів."
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.УНІАН/politics/706616-ekonomiya-po-zakarpatski-oblast-povnistyu-vidmovilas-vid-tsentralnogo-opalennya.html
Я про нормы, а не косорукость некоторых теплокомунэнерго и пистабольности журналюг. Норма 5-7% потерь на 1-2 км удаления потребителей от генерации. Тоесть сжёг 100 кубов газа, тепло 93 кубов достигло квартир.
Теперь ставим газовую ТЭС, сжигаем100 кубов, ее КПД -50%, генерим эквивалент 50 кубов (50 улетает в трубу, мы ж теперь их не тащим в город-потери, блиать), после трёх трансформаторов и 30 км проводов остаётся эквивалент 45 кубов. Что выгоднее - по тему очевидно.
   
Я про нормы, а не косорукость некоторых теплокомунэнерго и пистабольности журналюг. Норма 5-7% потерь на 1-2 км удаления потребителей от генерации. Тоесть сжёг 100 кубов газа, тепло 93 кубов достигло квартир.
Теперь ставим газовую ТЭС, сжигаем100 кубов, ее КПД -50%, генерим эквивалент 50 кубов (50 улетает в трубу, мы ж теперь их не тащим в город-потери, блиать), после трёх трансформаторов и 30 км проводов остаётся эквивалент 45 кубов. Что выгоднее - по тему очевидно.
Экий вы, батенька, шустрый. Прям все 100% тепла от сожженного газа зашли в трубу? КПД котельной какое? Да и КПД ТЕС на газе не 50%, а до 60%.
30 км проводов говорите? ну множьте тогда и длину труб на 30, что же вы труб 1 км берёте? ;)

Останнє редагування: 26 січня 2020 18:21:00 від Agh
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Тут не про Росію. Ось про Україну:

 "Тільки по Ужгороду, за даними аудитів, теплові мережі станом на 2010 рік втрачали близько 50 % теплової енергії лише у процесі доставки її до споживачів."
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.УНІАН/politics/706616-ekonomiya-po-zakarpatski-oblast-povnistyu-vidmovilas-vid-tsentralnogo-opalennya.html

Це центральне опалювальне лайно вигідне тільки бандам які кормляться на Постачанні запчастин, труб тощо
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Для мінімізації глобального потепління треба взагалі всіх примусово перевести на електричне опалення, а електрику за 20 років перевести повністю на відновлювані джерела

В ЄС так і роблять
   
Якби бумеранг не прилетів потім. Наприклад в Швеції обігрів електрикою - то найдорожчий варіант. Бо крім власне оплати за KWh є оплата за абонемент, оплата за користування мережею, податки на то все плюс екологічні податки, плюс ПДВ. В результаті "чисте" світло коштує 30-40 %, решта податки та абонементи. Нарід підлкючається до центрального, як тільки є можливість. А як який "розумник" в уряді це прочитає і скаже: "Евріка! Є можливість для бюджету! Буде як в "європах"! І бац! Ціна за світло вверх 2-3 рази!
Назад в центральну мережу проситимуться?  ;)
   
Не існує взагалі , абсолютно прийнятної усім відповіді , що краще - чі централізоване чі автономне будь-що , у тому числі і опалення , через наявність як переваг , так і недоліків .

А на сьогодні , "проблєма" , як я , тую "проблєму" розумію - пристосування централізованого , створеного колись , за зовсім інших умов , до сьогодення , до умов сучасності .

А процес пристосування отого централізованого , що відбуваєцця , лише так можу назвати - це писець , шо творицця . ))
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Якби бумеранг не прилетів потім. Наприклад в Швеції обігрів електрикою - то найдорожчий варіант. Бо крім власне оплати за KWh є оплата за абонемент, оплата за користування мережею, податки на то все плюс екологічні податки, плюс ПДВ. В результаті "чисте" світло коштує 30-40 %, решта податки та абонементи. Нарід підлкючається до центрального, як тільки є можливість. А як який "розумник" в уряді це прочитає і скаже: "Евріка! Є можливість для бюджету! Буде як в "європах"! І бац! Ціна за світло вверх 2-3 рази!
Назад в центральну мережу проситимуться?  ;)

Не рівняй якість центрального опалення в Скандинавії та Україні

У них там втрати нижче 10%, а в Україні більше 50%

Умовно кажучи, Порше проти запоріжця

Плюс поняття - там не крадуть, в Україні ЦО - це можливість лівого заробітку для тих хто працює в муніципальній владі
   
Якби бумеранг не прилетів потім. Наприклад в Швеції обігрів електрикою - то найдорожчий варіант. Бо крім власне оплати за KWh є оплата за абонемент, оплата за користування мережею, податки на то все плюс екологічні податки, плюс ПДВ. В результаті "чисте" світло коштує 30-40 %, решта податки та абонементи. Нарід підлкючається до центрального, як тільки є можливість. А як який "розумник" в уряді це прочитає і скаже: "Евріка! Є можливість для бюджету! Буде як в "європах"! І бац! Ціна за світло вверх 2-3 рази!
Назад в центральну мережу проситимуться?  ;)
Да хер с ней со стоимостью.
ЦО и ГВС это цивилизация.
Я уже тут писал - у меня за утренний душ уходит 150л горячей воды, шо за бандуру дома нужно держать, что бы столько обогреть...
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

все благодаря Петру.
это он оторвал нас от москалей с их сибирскими морозами и подключил к европейскому гольфстриму. (tu)
:D
   
так всі впевнені, що електрика буде завжди дешевою....
   
Да хер с ней со стоимостью.
ЦО и ГВС это цивилизация.
Я уже тут писал - у меня за утренний душ уходит 150л горячей воды, шо за бандуру дома нужно держать, что бы столько обогреть...
Вы бегемота утром купаете? ;o

Останнє редагування: 26 січня 2020 19:06:44 від Agh
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Це центральне опалювальне лайно вигідне тільки бандам які кормляться на Постачанні запчастин, труб тощо

 Так то зрозуміло. Вони впираються як можуть, але закони життя їм не подолати.  :)
   
Если ЦО на столько прогрессивное,  то почему оно в два раза дороже, чем автономка?
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Я про нормы, а не косорукость некоторых теплокомунэнерго и пистабольности журналюг. Норма 5-7% потерь на 1-2 км удаления потребителей от генерации. Тоесть сжёг 100 кубов газа, тепло 93 кубов достигло квартир.
Теперь ставим газовую ТЭС, сжигаем100 кубов, ее КПД -50%, генерим эквивалент 50 кубов (50 улетает в трубу, мы ж теперь их не тащим в город-потери, блиать), после трёх трансформаторов и 30 км проводов остаётся эквивалент 45 кубов. Что выгоднее - по тему очевидно.

 Ідеш до ігнору. "Косорукість" у всієї совкової системи яку ми зараз вимушені повністю перелаштовувати і там втрати біля 50%. Адью.
   
Вы бегемота утром купаете? ;o
Не, себя любимого, минут по 15-20.
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Для мінімізації глобального потепління треба взагалі всіх примусово перевести на електричне опалення

 Можливо колись так і буде, але зараз я б (в Україні так і робиться) частину будівель (як то бюджетні установи у селах, райцентрах...) перевів на місцеву сировину із відновлювальних ДЕ, в залежності від місця розташування, що більш наближено - деревина і її відходи, відходи с/г діяльності, торф, вугілля, сонячні колектори...
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Якби бумеранг не прилетів потім. Наприклад в Швеції обігрів електрикою - то найдорожчий варіант. Бо крім власне оплати за KWh є оплата за абонемент, оплата за користування мережею, податки на то все плюс екологічні податки, плюс ПДВ. В результаті "чисте" світло коштує 30-40 %, решта податки та абонементи. Нарід підлкючається до центрального, як тільки є можливість. А як який "розумник" в уряді це прочитає і скаже: "Евріка! Є можливість для бюджету! Буде як в "європах"! І бац! Ціна за світло вверх 2-3 рази!
Назад в центральну мережу проситимуться?  ;)
:D Це все питання тільки часу і економічної ситуації уряду.Як тільки треба буде грошей то і ціна піде в гору електрики.
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

так всі впевнені, що електрика буде завжди дешевою....

 Хто це всі? Вона буде дорожчати до рівня світової ціни (Європейської).  :)
   
Хто це всі? Вона буде дорожчати до рівня світової ціни (Європейської).  :)
Стидаюсь спитати, а "світова(європейська) ціна", то скільки? :shuffle:
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

А процес пристосування отого централізованого , що відбуваєцця , лише так можу назвати - це писець , шо творицця . ))

 Його не можливо пристосувати, бо воно не витримає жодної конкуренції в сучасному ринку теплоенергії. Тому доводиться переобладнувати, а ось як оптимально - це інше питання.
   
Центральне опалення має свої переваги. Спалити вугілля по 40 дол. за тонну, як в Польщі. Чи відходи від лісової промисловості або мусор, як в Швеції. Але газ ніхто не палить при цо-це саме найдорожчий варіант що є в світі.
   
бензоагрегат на 5-ти поверховий ?!
ВИ  :)  , жартуєте ?
Не жартую.
1.Бензоагрегат живить тільки систему опалення.Всі квартири посидять при свічках,але в теплі.
2.Бензоагрегати (дизеля)бувають різної потужності.
Енергопостачання це моя професія.Лікувалні заклади це споживачі першої категорії.Мало того,що мають два ввода з різних підстанцій,так ще обладнані дизельними електричними станціями.Все це не я придумав.
   
Хто це всі? Вона буде дорожчати до рівня світової ціни (Європейської).  :)

вона може стати й дорожчою за світову  в нас
   
Б-г-г , двічі із таким "резервом стикавсь - один раз бачив змонтований на технічному поверсі дитячої лікурні , виключно для забезпечення е/е реанімаційного відділення - коли вмикаєцця , напруга подаєцця на розєтки , а осітлення - хнв . ))

Іншого разу , одне мені каже - ти прикрути до шнурка дві вилки , що-би я міг того агрегата прямо у розєтку вмикати прямо туту у гаражі , коли свєта не буде , (мав на увазі , що-би по усіх інших будівлях його подвір'я той свєт розтікався , навіть не зважаючи , що "усе подвір'я" на трьох фазах і загальний рубільнік у гаражі змонтований і увімкненим лишаєцця)

Кажу - ставим перекидного додаткового рубільніка , що вимикатиме мережу на час роботи генератора .  Відповідь - ой то дорого не треба .
Ну кажу тоді роби ті вилки сам і не іпи мені мозок .

Такшо ото так - резерв )) , б-г-г .
Я не беру до уваги лікарню в Зажопінську.У нормальних хазяїв ДЕС(дизель електрична станція)запускається автоматично.Вирубаю ться вводи,а електропостачання (хірургія,реанімація,аварійне освітлення і т.д.)переключається на ДЕС.Це електротехніка елементарна.
   
Если ЦО на столько прогрессивное,  то почему оно в два раза дороже, чем автономка?


Замени трубы на энергосберегающие , поменяй форсунки на котлах, установи новое программное обеспечение, чтобы не топить при плюсовой температуре  и будет дешевле автономки/

Вы же 30 лет не вкладывались в инфраструктуру.
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Центральне опалення має свої переваги. Спалити вугілля по 40 дол. за тонну, як в Польщі. Чи відходи від лісової промисловості або мусор, як в Швеції. Але газ ніхто не палить при цо-це саме найдорожчий варіант що є в світі.

 У Польщі вугілля теж у більшості в автономному варіанті, а не в ЦО. Дешеве воно там тому, що Польща на даний момент має кращі запаси вугілля ніж Україна і не настільки виснажені родовища як у нас. У нас совок добряче попрацював у цьому напрямку. 
   
Замени трубы на энергосберегающие , поменяй форсунки на котлах, установи новое программное обеспечение, чтобы не топить при плюсовой температуре  и будет дешевле автономки/
Вы же 30 лет не вкладывались в инфраструктуру.
Мы или владельцы этой инфраструктуры, которые исправно получали от нас платежи?
Только не начинайте песню, что эти платежи не покрывали затрат, я знаком с бухгалтерией нашего теплоенерго ;)

Останнє редагування: 26 січня 2020 19:37:36 від Agh
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

вона може стати й дорожчою за світову  в нас

 Навряд чи. У крайньому випадку є альтернатива (домашні СЕС). Як приклад (це в Україні) виробництво е/е газогенератором, що працює на відходах деревини:
   
Экий вы, батенька, шустрый. Прям все 100% тепла от сожженного газа зашли в трубу? КПД котельной какое? Да и КПД ТЕС на газе не 50%, а до 60%.
30 км проводов говорите? ну множьте тогда и длину труб на 30, что же вы труб 1 км берёте? ;)
КПД газовой котельни 93-97%. Всяко не 60%, как у ТЭС. А километры я беру по причине разной стандартной удаленности котельни и ТЭС от города.

   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Замени трубы на энергосберегающие , поменяй форсунки на котлах, установи новое программное обеспечение, чтобы не топить при плюсовой температуре  и будет дешевле автономки/

Вы же 30 лет не вкладывались в инфраструктуру.

 Рідкісна тупість. Довго я тебе терпів, доволі.  Ігнор.  :D
   
а чо ви прихильники певної політсили ще в 90 році не відрубалися від центрального опалення
сцука, 25 років цих дебілів обігрівали, сепарів сцукаа  :weep:
   
Re: В Франику відрізаються від тепла цілими будинками

Данія вважає централізоване опалення більш економним за індивідуальне
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія