Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украинцы до весны получат "паспорт в смартфоне", - МВД

Бл*ядь. Не в мережі! В звичайних магазинах!

І на скільки мільйонів той крадій накупив хавчика?
   
так, дійсно можна замовити
"протягом одного дня" то брехня. Два тижні мінімум
Але найголовніше не це
Найголовніше те, що та pdf нахрін нікому не потрібна - тебе погонять за бамажкою!
Роздрукувати теж не можна, звичайно - тіки бамажка з МВС на спецбланку
я перевірив нещодавно . В мене за один день вийшла розширена повна довідка про несудимість. За електронним підписом Приватбанку
   
І на скільки мільйонів той крадій накупив хавчика?

зазвичай без піну карткою можна розрахуватися від 100 до 500 грн (виставляється банком-емітентом, ліміт "зверху" ставиться платіжною системою
Моно дозволяє маніпулювати цим значенням, інші банки - не чув про таке

Але навіть 500 грн втратити то неприємно, дуже


   
зазвичай без піну карткою можна розрахуватися від 100 до 500 грн (виставляється банком-емітентом, ліміт "зверху" ставиться платіжною системою
Моно дозволяє маніпулювати цим значенням, інші банки - не чув про таке

Але навіть 500 грн втратити то неприємно, дуже

залежить від класу\рівня картки
   
Шта ? Кредиты ?

Так. саме кредити.
   
я перевірив нещодавно . В мене за один день вийшла розширена повна довідка про несудимість. За електронним підписом Приватбанку

я влітку минулого року двічі отримував
перший раз замовив електронну версію, коли приніс, мене завернули за бамажкою
другий раз вже замовляв обидва варіанти, електронну та бамажну

тому я знаю, що кажу по строкам.
електронну швидше зробили (похід за бамажкою я не враховую, я про час, поки прийшло сповіщення про готову бамажку)
   
Так. саме кредити.

а хіба не видно, що паспорт чужий - куди дивиться працівник фін.установи?
   
І на скільки мільйонів той крадій накупив хавчика?

Для когось і кілька тисяч - то гроші. І не обов'язково хавчик.
   
а хіба не видно, що паспорт чужий - куди дивиться працівник фін.установи?

1. Група злочинців підібрала візуально схожу людину
2. Переклеїли фото
3. В змові з менеджером.

Саме через це зараз банки роблять фото клієнта з розгорнутим паспортом в руках. Для підтвердження, що кредит брав саме він.
   
а хіба не видно, що паспорт чужий - куди дивиться працівник фін.установи?

Это байки из прошлого. Видимо оформлялся копеечный кредит но под залог допустим квартиры.....


Но ни один нормальный банк на это не пойдет.
   
я влітку минулого року двічі отримував
перший раз замовив електронну версію, коли приніс, мене завернули за бамажкою
другий раз вже замовляв обидва варіанти, електронну та бамажну

тому я знаю, що кажу по строкам.
електронну швидше зробили (похід за бамажкою я не враховую, я про час, поки прийшло сповіщення про готову бамажку)
я перевіряв минулог тижня, а не минулого року. Електронна робиться за день. А з паперовою, я справ не мав і не збираюсь.
   
Так. саме кредити.

там шахраї у банку приймали участь, або банківський клєрк абсолютно некомпетентний у своїй справі, раз не помітив переклеєну фотку
от чим ID карта виграє - фотку не переклеїш
й друге - якщо паспорт вкрали, бігти до найближчого відділку срочно й катать заяву про втрату, поки не встигли щось на той паспорт зробить
   
Мля, ну якщо задроцтво  в смартфоні подобається комусь, то нех всіх під одну лінійку. Прикинути бабцю, або дідцьо рубає на смартфоні дебет з кредитом онлайн на ютуб. Щото ця діджіталізація накогось дивно вплинула і не може той кадр спригнути з неї. 
Мну тел, щоб тіко позвонити, ну може рекламщиків почитати sms.
   
1. Група злочинців підібрала візуально схожу людину
2. Переклеїли фото
3. В змові з менеджером.

Саме через це зараз банки роблять фото клієнта з розгорнутим паспортом в руках. Для підтвердження, що кредит брав саме він.

п.3 все вирішує
   
Та нах... мені ваш паспорт, якщо скрізь потрібна БУМАЖКА про реєстрацію? Дебіли, впишіть в паспорти адресу реєстрації , або створіть електронний сервіс надання довідки за електронним підписом. Засуньте свої папірці в сраку!
Я вам на прінтері надрукую які хош бумажки
Есть там адрес регистрации. Я даже своим телефоном могу его посмотреть в любом паспорте-карте - всего то NFC в телефоне нужен.
   
Мля, ну якщо задроцтво  в смартфоні подобається комусь, то нех всіх під одну лінійку. Прикинути бабцю, або дідцьо рубає на смартфоні дебет з кредитом онлайн на ютуб. Щото ця діджіталізація накогось дивно вплинула і не може той кадр спригнути з неї. 
Мну тел, щоб тіко позвонити, ну може рекламщиків почитати sms.

нє, НМД повинні бути варіанти отримати бажане так чи так
Бо мене кумарить по тим чергам швендяти, я в СРСР вже настоявся, дякую, не хочу
Хоче бабця у черзі сидіти - то її право. Мені мій час дорожчий
Ті ж електронні черги у поліклініці - наскільки воно краще стало, не передати! Приходиш на свій час, попереду черги немає, ну може один хтось
А вживу по тим держконторам висиджувати та час гаяти - ото пенсам розвага хіба, язики почухати

   
Есть там адрес регистрации. Я даже своим телефоном могу его посмотреть в любом паспорте-карте - всего то NFC в телефоне нужен.

ага, є
тіки все 'дно вимагають папірця, причому одночасно оригінал та копію  :facepalm1:
Дебіли, бля (с)
   
Есть там адрес регистрации. Я даже своим телефоном могу его посмотреть в любом паспорте-карте - всего то NFC в телефоне нужен.
тим установам, які бирають копії паспорту, потрібна довідка. Тому що адреса не видна на копії паспорту!
   
Мля, ну якщо задроцтво  в смартфоні подобається комусь, то нех всіх під одну лінійку. Прикинути бабцю, або дідцьо рубає на смартфоні дебет з кредитом онлайн на ютуб. Щото ця діджіталізація накогось дивно вплинула і не може той кадр спригнути з неї. 
Мну тел, щоб тіко позвонити, ну може рекламщиків почитати sms.

ви помиляєтеся
але зрозумієте це лише тоді,коли спробуєте на смартфоні
я з власного досвіду
   
Для когось і кілька тисяч - то гроші. І не обов'язково хавчик.

Думаю, що гривень на 200-300. Більше треба пін-код.

Заблокувати карту - то три рази клацнути в додатку.
   
Есть там адрес регистрации. Я даже своим телефоном могу его посмотреть в любом паспорте-карте - всего то NFC в телефоне нужен.

И как это сделать?
   
Это байки из прошлого. Видимо оформлялся копеечный кредит но под залог допустим квартиры.....


Но ни один нормальный банк на это не пойдет.

Якраз з квартирою то не пройде - там тре документи на квартиру і ти ди.

А от споживчий - запросто.

Таке бувало і не раз.
   
там шахраї у банку приймали участь, або банківський клєрк абсолютно некомпетентний у своїй справі, раз не помітив переклеєну фотку
от чим ID карта виграє - фотку не переклеїш
й друге - якщо паспорт вкрали, бігти до найближчого відділку срочно й катать заяву про втрату, поки не встигли щось на той паспорт зробить

Тут да. Але якщо кредит оформлять в той же день - потім докажи хронологію подій....
   
И как это сделать?
перебирая проги из маркета из поиска NFC reader
Пробовал и нашу апликуху UAID reader
   
Жінка втратила всі гроші через пропущений телефонний дзвінок
52-річна Світлана Романчук із Жашкова втратила всі свої гроші через шахраїв. Аби спустошити картки, їм знадобився лише кілька годин та номер телефону жертви. Окрім цього, невідомі набрали на жінку кредитів. Почалося все із незрозумілих дзвінків на її телефон. Розповідає Сергій Радченко у газеті “Вечірні Черкаси“.

Перша підозріла подія трапилася ще наприкінці листопада минулого року, – розповідає Романчук. – Побачила пропущений виклик із невідомого номеру. Наступного вечора знову хтось зателефонував. Я прийняла виклик, але почула лише мовчання. І так кілька разів. Вимкнула звук та лягла спати. На ранок побачила 53 дзвінка. Коли я була на роботі, у мене раптом зник зв’язок. Гадала, що зламався телефон. Виявилося, що не працює сім-картка. Щось мене смикнуло зайти в онлайн-сервіс свого банку. Одразу побачила купу різних операцій зі своїм рахунком, яких я не здійснювала.

Зловмисники заблокували сім-картку Світлани, аби потім відновити та отримати доступ до її карт. Коли успішно справилися зі своїм задумом, забрали всі гроші та взялися оформлювати позики.

Розрахунки відбувалися у Кривому Розі, – пояснює постраждала. – Шахраї купували щось у магазинах одягу та техніки. Поповнили мобільний номер на 13 тисяч гривень. Були заощадження у 8 тисяч гривень. Забрали майже все. Залишили лише копійки. Збільшили кредитний ліміт з 2 до 15 тисяч. Забрали й ці гроші. Оформили додаткову картку з балансом майже 7 тисяч. Їх я встигла зняти, бо ще не знала, що то за кошти. Також були взяті 2 кредити по 5 тисяч гривень. І це тільки в одному банку.
   
И как это сделать?
перебирая проги из маркета из поиска NFC reader
Пробовал и нашу апликуху UAID reader,
Адрес видно, заграны тоже читает
   
Обкрадена жашківчанка одразу заблокувала всі картки й звернулася до поліції. Втрачений номер мобільного їй теж відновили перед Новим роком. Після цього почали надходити шокуючі повідомлення.

Прийшли есемески, що я боржник у ще шести фінустановах, – бідкається Романчук. – Набрали «швидких» кредитів на 25 тисяч гривень. Я телефонувала в ці компанії, аби призупинили нарахування відсотків. Та борги ростуть і досі. Я жодного разу не брала позики. Шахраї якимось чином дізналися всю інформацію про мене. Заходили навіть на мою сторінку в соцмережі. Знають, де я працюю. Всі позики оформили за ніч.

Заяву про шахрайство та викрадення особистих даних Світлана написала ще на початку грудня. Каже, місцева поліція й досі нічого не зробила.

Кілька днів тому ходила до свого слідчого, аби ознайомитися з матеріалами справи, – говорить потерпіла. – Не дав такої можливості, бо був зайнятий. Запитала, чи відправляв хоч запит у компанію мобільного оператора. Відповів, що не було коли це зробити. Пообіцяв сфотографувати й відправити мені матеріали. Поки чекаю.

Слідчий Жашківського райвідділу поліції Антон Бондар подробиць розслідування не розкриває.

Не можу розголошувати, бо це таємниця слідства, – коментує правоохоронець. – Поки проводиться досудове розслідування по статті «шахрайство». Вийти на слід зловмисників є можливість, але потрібен час. Необхідно провести всі слідчі дії.

При купівлі речей за рахунок жашківчанки, злочинці «наслідили». В мобільному додатку банку видно, за яками адресами відбувалися операції. Світлана Романчук тепер побоюється, що через затягування розслідування можуть зникнути відеозаписи з камер спостереження цих магазинів. Їхнє зберігання має обмежений термін.

Правоохоронці мають оперативно реагувати на подібні випадки, вважає юрист Руслан Бабенко. Впіймати злочинців є всі шанси.

– Але треба відсилати запит на отримання відео із камер спостереження якнайшвидше. Як правило, магазини зберігають його щонайбільше тиждень. Тоді воно видаляється і всі пошуки будуть марними. Взяті на жертву кредити та проценти можна оскаржити лише по рішенню суду чи результатів розслідування поліції.

Шахрайств із банківськими картками стає все менше, каже начальник поліції Звенигородки Олег Міщенко.

– За останній час я очолював не один райвідділ. Можу сказати, що шахрайств поменшало, – коментує Міщенко. – Люди стали поінформованіші щодо таких злочинів і тому вже не так масово потрапляють у пастку. А от випадків, коли блокували сім-картку й потім крали гроші з рахунку в моїй практиці ще не було. Це рідкість. Зазвичай жертва сама дає аферистам свої персональні дані.
   
перебирая проги из маркета из поиска NFC reader
Пробовал и нашу апликуху UAID reader
Собственно, отсутствующие сейчас в держустановах терминалы для чтения паспортов, вероятнее всего, будут телефонами. ИМХО, конечно, но дешевле, чем 150$долларовый телефон, терминал сделать не выйдет.
   
перебирая проги из маркета из поиска NFC reader
Пробовал и нашу апликуху UAID reader

Интересно. Нада попробовать :)
   
а я все ніяк не поміняю код ідентифікаційний на бамяжці

розпадається уже реліквія  :weep:
   
Собственно, отсутствующие сейчас в держустановах терминалы для чтения паспортов, вероятнее всего, будут телефонами. ИМХО, конечно, но дешевле, чем 150$долларовый телефон, терминал сделать не выйдет.

Глупости
Китаезы по 20 баксов ридеры в розницу продают, есть и по 10 баксов
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=303007&initiative_id=AS_20200123125440&SearchText=nfc+reader

Т.е. на опте это вааще по пятере пойдет
   
Глупости
Китаезы по 20 баксов ридеры в розницу продают, есть и по 10 баксов
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=303007&initiative_id=AS_20200123125440&SearchText=nfc+reader

Т.е. на опте это вааще по пятере пойдет
Так я про девайс целиком, а не один ридер. Добавь комп и монитор с камерой - станет гораздо дороже 150$ телефона
   
Так я про девайс целиком, а не один ридер. Добавь комп и монитор с камерой - станет гораздо дороже 150$ телефона

компами госконторы и так оборудованы, там жеж свои программы работают, принтеры печатают и т.д.
комп вычеркиваем
тут другое важно, чтобы на usb ридер драйвера были под старую винду, а не "только под десятку"
   
Граждане смогут получить электронную ID-карту и загранпаспорт в приложении "Дія"

В приложении "Дія" (государство в смартфоне, - ред.) появится возможность получить электронную ID-карту и загранпаспорт в конце февраля. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на Facebook Министерства внутренних дел.

Министерство отмечает, что цифровой вариант ID-карты и загранпаспорта может потребоваться, например, во время поездок железнодорожным или воздушным транспортом в пределах страны или в других жизненных ситуациях.

В конце февраля нас ждет важная новация от Государственной миграционной службы Украины. "Дія" анонсировала ID-карту и загранпаспорт в смартфоне", - сообщили в МВД.

Показати зображення...

Спочатку дадуть у смартфона , далі заберуть паперовий , далі видалять або змінять у потрібному комусь напрямкові , відомості у в електронній базі .., а вже потім спитають - "а ві позвольтє кто ..?" .  ))
   
:weep:
Картками до певної суми можна розраховуватися в торговій мережі. Дуже часто, особливо на картах з магнітною смугою чи пей-пас, запит пін-коду не здійснюється.
Пейпас без пінкоду тільки до 500 гривень, а взагалі саме зручніше і безпечніше розраховуватися телефоном, що я і роблю і сплю спокійно.
   
А та світлана Романчук хай не киздить, щоб відновити сімку треба сказати якого числа і на яку суму було останнє поповнення мобільного, і назвати три номери телефона на які найчастіше звонив.
   
А та світлана Романчук хай не киздить, щоб відновити сімку треба сказати якого числа і на яку суму було останнє поповнення мобільного, і назвати три номери телефона на які найчастіше звонив.
та то напевне події 3-4літньої давності, тоді дублікат сімки простіше можна було отримати, "найчастіші" номери не вимагалися, достатньо пару номерів надаті, які дзвонили
А з поповненням зовсім просто: закинути кілька гривень на номер, та й годі

Зараз активно пропагують та вводять ідентифікацію номерів (прив'язку до паспорту), тож дірку, можна вважати, заткнули
   
та то напевне події 3-4літньої давності, тоді дублікат сімки простіше можна було отримати, "найчастіші" номери не вимагалися, достатньо пару номерів надаті, які дзвонили
А з поповненням зовсім просто: закинути кілька гривень на номер, та й годі

Зараз активно пропагують та вводять ідентифікацію номерів (прив'язку до паспорту), тож дірку, можна вважати, заткнули

Минулого року міняв СІМ-ку , та іще і схоже що навмисно заблоковану оператором за допомогою трьох СМС-ок (але гіпотеза лише бо довести не здатен) , то номери , три штуки , називав у магазінові .
   
Пейпас без пінкоду тільки до 500 гривень, а взагалі саме зручніше і безпечніше розраховуватися телефоном, що я і роблю і сплю спокійно.

підзабули, підзабули панове, що безконтактні терміналі тіки років зо два активно почали ставити, а до того то була рідкість (бо значно дорожчі за звичайні)
А про те, що NFC у бюджетних смартах рідкість й досі, я й не кажу. Не кожен погодиться переплатити півсотні баксів за NFC, яке й не так вже й дуже потрібне

   
Давай!  I на тій стороні 3 якихось циферки є, теж можеш дати.

Ти що тупий ? :lol:  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія