Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас

розкажи, чому при відсутності конфлікту не можна було дочекатись виборів і переобрати Януковича на виборах?
чи не тому, що Янукович знову би їх виграв   :weep:
нафіга оце тролення, не розумію. спитай в хуйла і януковича нафіга його до раші передислокували, якщо сам за 6 років не зрозумів.
   
-------
піздуй  в холландію, урод.
=================================
 А ти до Х....йла. Кликали? Ну то й що? Отримали?
   
============================
Йди ти зі своїм ОРДЛО на... нам вони не потрібні. Рів та крокодили...



   
Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія погодився би пустити воду в анексований Крим в обмін на поступки з боку президента РФ Володимира хуйло по Донбасу.

Джерело: Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Прямий"

Деталі: Голову фракції попросили висловити особисту позицію стосовно ситуації, в якій президент РФ Володимир хуйло запропонує піти на поступки по Донбасу в обмін на постачання Україною води в анексований Крим.

Відповідь Арахамії: "Я буду вважати це достатнім компромісом. Я б на таке пішов. Тому що в Криму так чи інакше водою будуть користуватися громадяни України...


Якщо це буде отакий обмін на те, що вони відходять з усіма своїми збройними формуваннями до Ростова, а ми встановлюємо повний контроль над нашим кордоном і за це треба подати воду в Крим, я б на таке точно пішов".
Дякую. Ну туда йому і дорога.
   
проблема у тому, що оте ордло насправді ніхто не хоче віддавати. дивіться відео у моєму пості в 23:21 в цій гілці. Також можете подивитись сюжет цимбалюка про білорусію, яка дуже дружила з росією, ну прям я ви хочете, і що з того вийшло, теж мій пост на першій сторінці обговорення.


достатньо подивитись на Крим і ОРДЛО щоб зрозуміти, що ОРДЛО таки хочуть віддати
   
розкажи, чому при відсутності конфлікту не можна було дочекатись виборів і переобрати Януковича на виборах?
чи не тому, що Янукович знову би їх виграв   :weep:
дурниці. януковича не можна було змінити. уже було збудовано систему по типу росії-білорусії. він збирався царювати до смерті. тому конфлікт був би при будь-яких розкладах. чи в чотрирнадцятому, чи в п'ятнадцятому році.
   
розкажи, чому при відсутності конфлікту не можна було дочекатись виборів і переобрати Януковича на виборах?
чи не тому, що Янукович знову би їх виграв   :weep:

Ти ще скажи що Янукович втік від парасюка
І Україна не виконала умови між опозицією та хряком...

Тіки не забувай що всі дії хунти легальні через ВР
   
нафіга оце тролення, не розумію. спитай в хуйла і януковича нафіга його до раші передислокували, якщо сам за 6 років не зрозумів.


це зовсім на дурачків розраховано
Майдан хотів прийти до Віктора Федоровича просто поговорити а він кудись утік

ви так принижуєте не тільки тих, кому цю лапшу впарюєте, але і небесну сотню

виходить вони загинули в рамках спектаклю, по дурості. Треба було дома сидіти, Янукович би і так "передислокувався"

це уже нижче плінтуса
   
розкажи, чому при відсутності конфлікту не можна було дочекатись виборів і переобрати Януковича на виборах?
чи не тому, що Янукович знову би їх виграв
Так у него и спроси, а лучше у его кукловода х.йла, ведь это по его приказу овощ сбежал из Украины. Конфликт начался ровно тогда когда раша завела диверсионные группы на дамбасс и стала завозить толпы быдла из ростовской области для митингов типа украинских.

в чому ж тоді проблема із реінтеграцією ОРДЛО?
хіба то агенти Кремля тут пишуть про рів з крокодилами на межі із Донбасом?
А что писать об оккупированной территории еще? И да, местные там с промытыми уже мозгами, но война идет с расией, а не с шахтерами.

чому тоді Ніцої кидаються на касирів у супермаркетах а згорьовані вдови на пасажирів у маршрутках?
пруфы, кто где на кого кидается, переселенцев миллионы, живут, работают.
   
достатньо подивитись на Крим і ОРДЛО щоб зрозуміти, що ОРДЛО таки хочуть віддати
ніхто нічого не хоче віддати. віддали абхазію? півд. осетію? придністров'я? усе це розмови для бідних.
   
=================================
 А ти до Х....йла. Кликали? Ну то й що? Отримали?
--------------
то х-ня, скоро до тебе прийде, алкаш старий.  :K

ти втратив межі розуміння, скотиняка, пропив майже великий розум, скіт.  :D

   
дурниці. януковича не можна було змінити. уже було збудовано систему по типу росії-білорусії. він збирався царювати до смерті. тому конфлікт був би при будь-яких розкладах. чи в чотрирнадцятому, чи в п'ятнадцятому році.


то ви якось розберіться є конфлікт чи немає
   
пускаем воду-забираем донбас-опять перекрываем воду...как план? :D
   
що ОРДЛО таки хочуть віддати
Я таких посылов не вижу, точнее готовы отдать, но с кацапской армией там вместе, как опухоль короче.
   
--------------
то х-ня, скоро до тебе прийде, алкаш старий.  :K

ти втратив межі розуміння, скотиняка, пропив майже великий розум, скіт.  :D
=====================================
 Ось я і не хочу,щоб до мене твій рюзькій мір приходив,сепар та торчок! Донбасяча ширка там уся з одної кастрюлі,вся заражена снідом і у вас там ВІЧ ви нахапали вже як "сукаблох". Хто б тут каркав ще... :fuck:
   
це зовсім на дурачків розраховано
Майдан хотів прийти до Віктора Федоровича  :facepalm1: просто поговорити а він кудись утік
ви так принижуєте не тільки тих, кому цю лапшу впарюєте, але і небесну сотню
виходить вони загинули в рамках спектаклю, по дурості. Треба було дома сидіти, Янукович би і так "передислокувався"
це уже нижче плінтуса
коли майдан зібрався, то овоч вже два дні як спакувався був. ну і вже не памятаю, чи він був погодився на дострокові, а потім хуйло за шворку потягнув і він відмовився.
   
(tu)

Шо ти ольгінець сліпий лайкаєш.
Ти шо, не бачив як в першому дописі це кацапське недорозуміння Україна написало з маленької літери, але Донбас і Крим з великої. Тобі не зрозуміло, що це не випадково?
   
Ти ще скажи що Янукович втік від парасюка
І Україна не виконала умови між опозицією та хряком...

Тіки не забувай що всі дії хунти легальні через ВР


хронологія відома
була підписана угода про дострокові вибори і мирне врегулювання
в рамках угоди Рада проголосувала повернення Беркуту в місця дислокації
на Майдані відмовились виконувати угоду і закликали до штурму Межигір'я
Янукович зрозумів, що його кинули, і утік в Харків, там не знайшов підтримки і далі поїхав у Крим де вийшов на контакт із Росією

це просто факти
   
то ви якось розберіться є конфлікт чи немає
де я писав що конфлікту немає? звісно є і був. частина населення хоче повернуться в росію-матушку, вірніше в колишній совок. але це не було б критично, без впливу росії.

Останнє редагування: 12 лютого 2020 00:09:14 від candidate
   
коли майдан зібрався, то овоч вже два дні як спакувався був. ну і вже не памятаю, чи він був погодився на дострокові, а потім хуйло за шворку потягнув і він відмовився.


продовжуємо наполягати, що небесна сотня просто дурачки із спектаклю Кремля?
   
пускаем воду-забираем донбас-опять перекрываем воду...как план? :D

Буде знов " ми так нє договарівалісь", нє? 8-)
   
на Майдані відмовились виконувати угоду і закликали до штурму Межигір'я
Это было после того как овощ пострелял людей на Майдане. Но, стрелял он уже специально, т.к. изначально планировал бежать, т.к. вполне мог бы не стрелять и участвовать в выборах. Сколько тебе за посты кацапы платят?
   
продовжуємо наполягати, що небесна сотня просто дурачки із спектаклю Кремля?
Они Герои, которых расстреляли овощ с х.йлом для достижения своих целей.
   
де я писав що конфлікту немає? звісно є і був. частина населення хоче повернуться в росію-матушку, вірніше в колишній совок. але це не було б критино, без впливу росії.


без впливу США і ЄС ніколи не переміг би Майдан

а якщо уже і переміг, то як ви збирались вирішувати проблему із Донбасом, послати Беркут на придушення?
   
продовжуємо наполягати, що небесна сотня просто дурачки із спектаклю Кремля?
давно вже цю тему вздовж і поперек обговорили.
   
Какой-то бред с экономической точки зрения. Во-первых, украина будет платить за восстановление Донбасса. Во-вторых, проебать Крым навсегда и ничего на этом не заработать

От правда питання:
чому в цьому твоєму дописі Україна з маленької, а Донбас і Крим з великих.
Чому?
   
Mudak etot Arahamia.
Vodu v Krum v obmen na Krym. Tol'ko tak B-)
   
частина населення хоче повернуться в росію-матушку, вірніше в колишній совок.
Эти автомат в руки не брали бы. Там дамбас ваще спал когда и Майдан был и Крым оккупировали, всем там пофиг в основном было.
   
Коли повернут Крим,то тоді може якось розглядати питання про Донбасс,але після повної зачистки. Без Крима нам той Донбасс і нах...
   
без впливу США і ЄС ніколи не переміг би Майдан

а якщо уже і переміг, то як ви збирались вирішувати проблему із Донбасом, послати Беркут на придушення?
не було ніякої проблеми ні з кримом ні з донбасом. поки в криму не з'явились зелені чоловічки, а на донбасі спецпідрозділи рф і загін гіркіна в слов'янську.
   
Это было после того как овощ пострелял людей на Майдане. Но, стрелял он уже специально, т.к. изначально планировал бежать, т.к. вполне мог бы не стрелять и участвовать в выборах. Сколько тебе за посты кацапы платят?


так а яка логіка
навіщо стріляти, якщо зібрався тікати?
   
без впливу США і ЄС ніколи не переміг би Майдан

а якщо уже і переміг, то як ви збирались вирішувати проблему із Донбасом, послати Беркут на придушення?
на донбасі все було спокійно. як тільки овоч виїхав там народ спокійно почав обговорювати за кого на виборах голосувати і хто буде йти на президента
   
=====================================
 Ось я і не хочу,щоб до мене твій рюзькій мір приходив,сепар та торчок! Донбасяча ширка там уся з одної кастрюлі,вся заражена снідом і у вас там ВІЧ ви нахапали вже як "сукаблох". Хто б тут каркав ще... :fuck:
----------

Волька, харе вже бухать, запорізька свиня. :D  X(
   
без впливу США і ЄС ніколи не переміг би Майдан
США и ЕС там вообще непонятно что делали. Цель х.йла как раз и был Майдан и последующая война и оккупация Украины.

а якщо уже і переміг, то як ви збирались вирішувати проблему із Донбасом, послати Беркут на придушення?
Что за бред?
   
Майдані відмовились виконувати угоду
Ну ти і брехло
Але й майдан тобі щось не виконав

"Батя вернись "
   
Эти автомат в руки не брали бы. Там дамбас ваще спал когда и Майдан был и Крым оккупировали, всем там пофиг в основном было.
ну так я ж далі написав, що то не критично... цитуйте уже ж повністю :)
   
навіщо стріляти, якщо зібрався тікати?
А как тикать если никто тебе не угрожает и переворота как бы и нет. А вот пострелял, все, сразу угрозы и типа переворот, хунта.
   
так а яка логіка
навіщо стріляти, якщо зібрався тікати?
ну сто разів вже обговорено. навіщо знов? щоб почався по всій країні хаос і заворушення, захоплення будівель. 
   
не було ніякої проблеми ні з кримом ні з донбасом. поки в криму не з'явились зелені чоловічки, а на донбасі спецпідрозділи рф і загін гіркіна в слов'янську.


дааааа
у мене родичі тоді в Донецьку жили, в прокуратурі працювали
захват адмінбудівель був такий самий дзеркально, як майданівці у Києві і ЗУ робили

от у вас завжди ця проблема "а нас за що"

ніколи немає клепки щоб свої дії зпроектувати на себе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія