Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

Вы обязательно встретите свою любовь.

Вже не тре B-)  Любов - це буяння гормонів/феромонів з почуттям екстазу + самообман, оснований на опрєдєльонних бажаннях :umnik2:  Технологія. І єй можна управлять.




Массируйте очько

Підставляй :smile3:
   
Re: жіноче питання

(хоспідя, скільки пристрастей через банальну  jeплю... щось не так з цією країною  :(  )
   
Re: жіноче питання

імхо життя без дітей власне позбавлене сенсу
діти то наше безсмертя , вони несуть наші гени в вічність
Всесвіт невічний, тому не в вічність. Та й куди безсмертніший який-небудь науковець чи поет, ніж той в кого тисячі нащадків.
   
Re: жіноче питання

імхо життя без дітей власне позбавлене сенсу
діти то наше безсмертя , вони несуть наші гени в вічність
99% видів що будь коли існували вимерли без сліда. А людство ще й прискорює власну кончину.
   
Re: жіноче питання

намажте прутень маслом иланг-иланг.


воно ж жжоться  :facepalm:
   
Re: жіноче питання

імхо життя без дітей власне позбавлене сенсу
діти то наше безсмертя , вони несуть наші гени в вічність

це, як і релігія, бажання вбігти від реальності. Того, шо наше життя і всі наші тілодвіженія немають ніякого смислу. Хтось таку сумну істину сприйме спокійно, хтось шалено задепресуе і забуха, а хтось  :suicide2:
   
Re: жіноче питання

99% видів що будь коли існували вимерли без сліда. А людство ще й прискорює власну кончину.
мені то якось пох :laugh:
я пустив коріння
   
Re: жіноче питання

це, як і релігія, бажання вбігти від реальності. Того, шо наше життя і всі наші тілодвіженія немають ніякого смислу. Хтось таку сумну істину воспрінімае спокійно, хтось шалено задепресуе і забуха, а хтось  :suicide2:
тобі херня в голову лізе від того що не маєш дітей
мав би дітей то думав би як їх виховати , дати освіту і дурнотами б голову собі не забивав
що людині нада? поїсти і запхати
два основних інстинкти навколо яких крутиться все
тут і зараз а не колись там
   
Re: жіноче питання

мені то якось пох :laugh:
я пустив коріння

 (tu)  Точно, притомні відстрілялися, а дурні хай втикають в фемінізм-онанізм.
   
Re: жіноче питання

що людині нада? поїсти і запхати


а от фіг

частині треба іще й драйву, та погостріше
   
Re: жіноче питання

:give_rose:

крокодил шутід :D  Він не е прихильником АС.
Просто на бхання ув ачько(с) всі дуже збуджуюцця (P)

У Кракаділа ж є ачько?

От нехай спробує СОБІ туди щось запхати, і поділиться враженнями - чи зловив кайф, чи ні  :gigi:

А тоді вже іншим пропонує свій прутень  :laugh:

Бо, як казав Василій Іванович "Є ньюанс"  :gigi:
   
Re: жіноче питання

воно ж жжоться  :facepalm:
воооот... Все вы уже поняли. Технология- мать успеха. Олеум я по здравому разумению решил не советовать. Да и не романтично это - олеум.
   
Re: жіноче питання

а от фіг

частині треба іще й драйву, та погостріше
от запхаєш увачько і. буде драйв
а єслі вєрці то дабл :lol:
   
Re: жіноче питання

тоість сенс життя в тому що є тут і зараз
запхати має сенс? має
поїсти має сенс? має
а харашо поїсти і харашо порипати має ще більший сенс
   
Re: жіноче питання

У Кракаділа ж є ачько?

От нехай спробує СОБІ туди щось запхати, і поділиться враженнями - чи зловив кайф, чи ні  :gigi:

А тоді вже іншим пропонує свій прутень  :laugh:

Бо, як казав Василій Іванович "Є ньюанс"  :gigi:

Так прото і мова, шо е нюанс :D

Виж - КРИСИ :brunette: , істоти терплячі  :give_rose:
Звикшиє, шо вас бхають :facepalm:  навіть негри (навіть конячим) :facepalm:  Багатьом це навіть нравицця :blush2: 
Тож потерпите і ув ачько :smile3:
   
Re: жіноче питання

мені то якось пох :laugh:
я пустив коріння
ви ж про вєчность розповідали. Динозавр також думав мабуть що коріння в вічність пустив. А у чоловіків завжди була невизначеність на рахунок хто саму пустив корні, сам чи сусід.
   
Re: жіноче питання

от запхаєш увачько і. буде драйв

та ну.
банальне дєло, півпорнхаба про це

а от якщо в "21" на грубі гроші - оце так, оце драйв.
   
Re: жіноче питання

Кроки, отдайте ему должное, дурацкую говенную ветку смог сделать отвратительной до некоего очарования. Не каждый извращенец так умеет.
   
Re: жіноче питання

ви ж про вєчность розповідали. Динозавр також думав мабуть що коріння в вічність пустив. А у чоловіків завжди була невизначеність на рахунок хто саму пустив корні, сам чи сусід.
а шо таке вічність?
вона існує поки існую я , мої гени
   
Re: жіноче питання

Олеум я по здравому разумению решил не советовать

а вот тут даже я густо покраснела
   
Re: жіноче питання

та ну.
банальне дєло, півпорнхаба про це

а от якщо в "21" на грубі гроші - оце так, оце драйв.
ну єслі ти шулєр то драйв
а якшо фраєр ушастий то марнотратство
   
Re: жіноче питання

ну єслі ти шулєр то драйв

якщо я шулєр, то який драйв... нудна марудна робота.

завжди варто шукать золоту середину, ай сапоуз
   
Re: жіноче питання

Так прото і мова, шо е нюанс :D

Виж - КРИСИ :brunette: , істоти терплячі  :give_rose:
Звикшиє, шо вас бхають :facepalm:  навіть негри (навіть конячим) :facepalm:  Багатьом це навіть нравицця :blush2: 
Тож потерпите і ув ачько :smile3:


Чоловікам масаж простати роблять "ув ачько"  :gigi:


Кажуть, що дуже корисно... Бо простатит - штука неприємна, після 40 дуже поширена  :K
   
Re: жіноче питання

а шо таке вічність?
вона існує поки існую я , мої гени
уверенность, что любой из нас нужен в той вечности штыняет себялюбие и антропоцентризмом. Ещё можно указать эгоизм, и даже некоторые признаки, но вторичные, солипсизма.
   
Re: жіноче питання

а шо таке вічність?
вона існує поки існую я , мої гени
мушу вас розачарувати, ваші діти не є вашою генетичною копією# днк мами і папи розкручується, ензими розділяють нитки спіралі, а потім одна нитка від мами і одна від папи об'єднуються в нову днк. А до генетичного тестування в чоловіків навіть не було можливості визначити нп чию вєчность вони там горбатяться.
   
Re: жіноче питання

Кроки, отдайте ему должное, дурацкую говенную ветку смог сделать отвратительной до некоего очарования. Не каждый извращенец так умеет.

Це ФУПівський Дольмансе.
Його відкритість щодо його персонального фетишу - фіксації на темі "очка" - , як на мене, випливає напряму з його філософії життя і навіть його можна поздоровити з тим, що він так чітко це собі вияснив, якби не пхав це постійно усюди, де можна і де ні.
Залишається йому лиш побажати знайти компліментарних його фетишу партнерів, яким подобається це саме пхання у "ачько", більш, ніж що інше.
   
Re: жіноче питання

Це ФУПівський Дольмансе.
Його відкритість щодо його персонального фетишу - фіксації на темі "очка" - , як на мене, випливає напряму з його філософії життя і навіть його можна поздоровити з тим, що він так чітко це собі вияснив, якби не пхав це постійно усюди, де можна і де ні.
Залишається йому лиш побажати знайти компліментарних його фетишу партнерів, яким подобається це саме пхання у "ачько", більш, ніж що інше.
тогда мы его потеряем.
   
Re: жіноче питання

Так прото і мова, шо е нюанс :D

Виж - КРИСИ :brunette: , істоти терплячі  :give_rose:
Звикшиє, шо вас бхають :facepalm:  навіть негри (навіть конячим) :facepalm:  Багатьом це навіть нравицця :blush2: 
Тож потерпите і ув ачько :smile3:

Кракаділ. Що є такі, яким це подобається, ще не значить, що таких 100%. Навіть не значить, що таких 1%.
З іншого боку, є такі "криси", які впіймають Вас, натягнуть гумового пендрика і вже Вас у "ачько" з превеликим задоволенням. При чому до таких "крис" цілі черги з "мачо" невіпенних.
   
Re: жіноче питання

Вже не тре B-)  Любов - це буяння гормонів/феромонів з почуттям екстазу + самообман, оснований на опрєдєльонних бажаннях :umnik2:  Технологія. І єй можна управлять.



Как у меня друг говрит... перед тем как пообещать что-то бабе - подрочи, потом еще раз подрочи и только после этого уже трезво принимай решение о поступке =)
   
Re: жіноче питання

уверенность, что любой из нас нужен в той вечности штыняет себялюбие и антропоцентризмом. Ещё можно указать эгоизм, и даже некоторые признаки, но вторичные, солипсизма.

Звичайна внутрішньовидова конкуренція.
   
Re: жіноче питання

тогда мы его потеряем.

Якщо не помиляюсь, це Лакана вираз "бажання виконане - бажання мертве". Але, не виключено, що після "ачька" Крокі знайде собі інше "бажання".
   
Re: жіноче питання

Якщо не помиляюсь, це Лакана вираз "бажання виконане - бажання мертве". Але, не виключено, що після "ачька" Крокі знайде собі інше "бажання".
никто не даст ему портить вусмерть уши. Тогда он с фупом будет навсегда. Вы хитры, оказывается. Но, приколен ли будет "увуха" Кроки? Вот вопрос.
   
Re: жіноче питання

що після "ачька" Крокі знайде собі інше "бажання".

конструкт "запхання в ачько" таїть в собі такі семантичні глибини, що й ста крокодилячих життів не вистачить, щоб процес згидився і набрид

крокодил - щяслівчик
   
Re: жіноче питання

О , боже... всьо просто. Чоловіки природньо бажають відповідати бажанням жінок. ЖІнки диктують. А жінки бажають задовільняти чоловіків в ролі слухняних сексуальних багінь. І чоловіки з радістю будуть виконувати ту роль, яка приємна жінкам.
 Але іноді жінки хочуть відчути почуття домінації, а чоловіки хочуть відчути жіночі почуття сабмісивності. І це теж добре, і жінки трахають чоловіків страпонами і від того є свінг-пари. І все це природньо. І у чоловіків і у жінок є і чоловіче, і жіноче. Є трансгендери, є лесбійки, є геї . Що туи може бути незрозумілим? СЕКС задля просто оргазму набридає в 20 років. Рольові ігри рулять
   
Re: жіноче питання

конструкт "запхання в ачько" таїть в собі такі семантичні глибини, що й ста крокодилячих життів не вистачить, щоб процес згидився і набрид

крокодил - щяслівчик

Ну... Якщо Кракаділ хоче не просто "запхать у ачько", а "запхать усім крисам у ачько", то тоді ой, тоді так. З мільярдами це зробити навіть теоретично неможливо одному Кракаділу, навіть якби "крисам" це було цікаво.
   
Re: жіноче питання

 8-)
   
Re: жіноче питання

"запхать усім крисам у ачько"


а яке широке поле діяльності відкривається, якщо крис сприймать  в універсальному полі сенсів...
... я заздрю, просто заздрю.
   
Re: жіноче питання

а яке широке поле діяльності відкривається, якщо крис сприймать  в універсальному полі сенсів...
... я заздрю, просто заздрю.

Ну да. Крокодил и Крыса и очько это реально мем.

Останнє редагування: 6 серпня 2019 00:44:29 від Olga Taylor
   
Re: жіноче питання

а яке широке поле діяльності відкривається, якщо крис сприймать  в універсальному полі сенсів...
... я заздрю, просто заздрю.

Щось мені підказує, що всякі суспільства захисту тварин будуть ну дуже проти...
   
Re: жіноче питання

Щось мені підказує, що всякі суспільства захисту тварин будуть ну дуже проти...

а отут я впевено ставлю на Крокодила.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія