Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Театр на Подолі введений в експлуатацію! :super:

Та позняк метаца...

Бычылы очи що купувалы?

ЇЖТЕ!

 :weep:

хто бачив ? ничего не обсуждалось с общественностью

многие думали, что эти черные панели -- строительный типа защитный каркас :weep:

   
То же самое верещали про эйфелеву башню в Париже - ах, уберите это одоробло, она портит историчезкий вид!

 :laugh:

сравнил х.. с пальцем
   
а так?

Показати зображення...
Уже лучче. можеш поекспериментувати з ажурними металоконструкціями .
   
та він відкритий вже давно
а ти іне помітив
вже років 50 як
Нє-є такого на Узвозі точно ще не було, хоча трохи вище Ахметов в 2012 зробив спробу втулити "новое и креативное" і навіть зніс три будинки. Ну  Дроздов і  Малахов зробили те що не змогли "донецькі", значить прийшов час і Ахмєтову підтягнутися. А "гарячие поклонники этого движа" в них знайдуться.  :-)o
   
Господа, люто ненавидящие рюшечки, башенки и прочие архитектурные излишества!

Думаю, вы не будете со мной спорить, что, как только Андреевский изуродуют окончательно, сгноив или устроив пожар в оставшихся ветхих домах, и как только построят на их месте новую архитектуру а-ля Дроздов или даже,  по просьбам трудящихся, новоделы с кренделями и завитушками, Андреевский тут же потеряет свою самобытность, и люди просто перестанут туда ходить, к большой досаде того же Малахова?

Ибо его маниакальное желание воткнуть раздутое здание Театра именно на Андреевский, во многом было обусловлено именно высокой посещаемостью и неповторимой аурой Андреевского, притягивающего толпы людей своими неказистыми домишками.

Потому что, если бы не застройка Андреевсого типичными домиками конца 19 иначала 20 столетия, сама по себе улица довольно неудобна в эксплуатации - она крива, там большой угол спуска, и она довольно узкая.
Собственно, она такой и была, пока в середине восьмидесятых из неё не сделали арт-объект, совместив патриархальность самой улочки с многочисленными художниками и ремесленниками, создав такой себе Монмартр в Киеве. Там же приютились и маленькие камерные театры, но только Малахову посчастливилось раздуть свой театр до монстра, который нависает над всем спуском.

А потом, увидев, что сие есть хорошо, туда, на улочку, пришел Большой Бизнес и стал с маниакальным упорством уничтожать именно ту ауру и те домишки, которые и сделали Андреевский - Андреевским, обеспечив большой приток туристов на спуск.

Если и дальше пойдут на поводу Potatам и Дроздовым и застроят Андреевский новыми, с иголочки, доходными домами, выдавив остатки прошлого с этой улочки, люди просто перестанут ходить на этот колченогий спуск, - зачем?

 Что там теперь смотреть? Спорную архитектуру Дроздова? Или пластмассовые новоделы с рюшечками на месте самобытных зданий?

И тут опять взвоют Малаховы - как же так, я же строил Театр на самой атмосферной и посещаемой улочке Киева, практически в его сердце  - где же люди?

Так и не будет теперь людей, господин Малахов, ибо Вы, как кукушонок, стремясь занять место под солнцем, так подмяли под себя остальные здания на спуске, что и сам спуск скоро потеряет для туристов весь интерес, потому что строительством этого здания в диссонанс к остальным, Вы дали отмашку и остальным застройщикам уже не стесняться и спокойно воплощать все свои хотелки.

Собственно, так уже и происходит - то там, то сям втихую во дворах строятся многоэтажные новоделы, в угоду толпе даже богато украшенные лепниной, а старые здания намеренно доводятся до полного обветшания или вообще уничтожаются поджогами, как небезизвестные художественные мастерские, которые, по загадочным обстоятельствам горели уже четыре раза и только благодаря бдительности художников это здание ещё живо.

Останнє редагування: 20 вересня 2017 22:15:28 від шуша
   

а так?

Показати зображення...

Хуяк.

Стидаюсь спитати, Ви не у Дроздова вирішили архітектури навчатись?

Чи у Вас у самого такий моцний та самобутній талант?  :lol:

Останнє редагування: 20 вересня 2017 22:13:09 від шуша
   
Уже лучче. можеш поекспериментувати з ажурними металоконструкціями .

 (tu) будемо працювати
   
(tu) будемо працювати
Знаєш, тут у мене ідея виникла - все одно гірше як є, уже не буде.
Взяти ось такий стімпанковий панцер і присобачити на дах:

   
Нє-є такого на Узвозі точно ще не було, хоча трохи вище Ахметов в 2012 зробив спробу втулити "новое и креативное" і навіть зніс три будинки. Ну  Дроздов і  Малахов зробили те що не змогли "донецькі", значить прийшов час і Ахмєтову підтягнутися. А "гарячие поклонники этого движа" в них знайдуться.  :-)o

поламали йомайо

втулили теж трошки

ось наприклад не так давно



ось давніше



а ось тулять майже на узвозі просто зараз



   
Знаєш, тут у мене ідея виникла - все одно гірше як є, уже не буде.
Взяти ось такий стімпанковий панцер і присобачити на дах:
Показати зображення...
А я б щось таке розглянув, бо видно що початковий задум (головна ідея) архітектора і замовника були як раз такими



Останнє редагування: 20 вересня 2017 22:26:15 від Сліпий
   
поламали йомайо

втулили теж трошки

ось наприклад не так давно

Показати зображення...
ось давніше

Показати зображення...
а ось тулять майже на узвозі просто зараз

Показати зображення...


А більше, більше тулити треба!

Будуйте ще! Валяйте все старе, що там залишилося, забудовуйте на хрін все - тим бистріше з Андріївського турист збіжить.

Ще Ахмєтова запросить - ужо він там набудує!
   
А більше, більше тулити треба!

Будуйте ще! Валяйте все старе, що там залишилося, забудовуйте на хрін все - тим бистріше з Андріївського турист збіжить.

Ще Ахмєтова запросить - ужо він там набудує!

це до кого заклик?
   
це до кого заклик?


І до тебе теж.

Забашляють тобі -і  будеш тут розказувати, як буде класно, коли там Ахмєтов свого одоробла побудує.

Ще й голосовалку - петицію прикрутиш, як отмашку тобі дадуть зверху.
   
І до тебе теж.

Забашляють тобі -і  будеш тут розказувати, як буде класно, коли там Ахмєтов свого одоробла побудує.

Ще й голосовалку - петицію прикрутиш, як отмашку тобі дадуть зверху.

ні
я не продаюсь
   
А я б щось таке розглянув, бо видно що початковий задум (головна ідея) архітектора і замовника були як раз такими

Показати зображення...
А-аа-а!
Мабуть архітектор разом з натхненням почерпнув пару зайвих рентген...
   
До речі чудовий проект на місці того що зніс Ахметов
дипломна работа бакалавра
на жаль думаю не реалізують







   
ні
я не продаюсь

Активний ділєтант ще хуже. :gigi:
   
Активний ділєтант ще хуже. :gigi:

ну делетант я ци ні може сказати тільки спеціаліст. експетрна комісія 
   
хто бачив ? ничего не обсуждалось с общественностью
многие думали, что эти черные панели -- строительный типа защитный каркас :weep:

Абеспакоєная абщєствєнность будет сосать.
Как всєгда.

Многие думали.
Но не головой, а жопой.

Ну что паделаєш, такова лоха судьба!
   
А я б щось таке розглянув, бо видно що початковий задум (головна ідея) архітектора і замовника були як раз такими

Показати зображення...

виглядає так що саркофаг чернобиля надихнув скоріш цього митця

   
виглядає так що саркофаг чернобиля надихнув скоріш цього митця
А отут можна і посперечатися.  :D
На цій світлині видно що надихнуло Дроздова на створення цього "шедевра" і звідки вын  узяв, "творчески переосмыслив" оту чудову "ритміку"
   
А отут можна і посперечатися.  :D
На цій світлині видно що надихнуло Дроздова на створення цього "шедевра" і звідки вын  узяв, "творчески переосмыслив" оту чудову "ритміку"
Показати зображення...

все ж таки це більше схоже на витвори інших митців

   
все ж таки це більше схоже на витвори інших митців

Показати зображення...
Ну ніхто не заважає митцям долучитися та черпати з одного "джерела натхнення".
На мою думку у Дроздова вийшло дуже схоже, він зумів  передати "похмуру атмосферу  постчорнобиля" яка поновністю відповідає архітектурній трагедії Андріївського (та і всього центру Києва)  :( 
   
Ну ніхто не заважає митцям долучитися та черпати з одного "джерела натхнення".
На мою думку у Дроздова вийшло дуже схоже, він зумів  передати "похмуру атмосферу  постчорнобиля" яка поновністю відповідає архітектурній трагедії Андріївського (та і всього центру Києва)  :(

в координатах крематорій саркофаг
скоріш витвір Дроздова я б  порівняв з київським крематорієм


   
в координатах крематорій саркофаг
скоріш витвір Дроздова я б  порівняв з київським крематорієм

Показати зображення...
ну тут ви трохи перегнули  :D  адже крематорій то "місце тиші" а в дроздовському "саркофазі" планується якесь життя - хай навіть "Мертвих душ"  :-)o
   
ну тут ви трохи перегнули  :D  адже крематорій то "місце тиші" а в дроздовському "саркофазі" планується якесь життя - хай навіть "Мертвих душ"  :-)o

тут ти правий
там таке буде життя! ЗІрки світової сцени, кращі спектаклі Європи.
   
тут ти правий
там таке буде життя! ЗІрки світової сцени, кращі спектаклі Європи.
:lol:  ок
   
Сліпий написав: :lol:  ок

Ти цього не порбачиш.

 :(
   
Ти цього не порбачиш.

 :(
не сумніваюсь  B-)
   
не сумніваюсь  B-)

 (tu)
притивники крематорії по театрах не ходять!
   
(tu)
притивники крематорії по театрах не ходять!

Дивна логіка.

Хоча...Ділєтант, що з нього візьмеш. :weep:
   
Дивна логіка.

Хоча...Ділєтант, що з нього візьмеш. :weep:

Дилетанти по театрах ходять!
   
(tu)
притивники крематорії по театрах не ходять!
Ну по перше я не противник крематоріїв, вони потрібні бо люди помирають як це не сумно  :(
І по театрах інколи хожу.  :-)o  (колись "Сон в літню ніч" як раз в "на Подолі" дивився). Але в це приміщення точно не піду.  :-)o
   
Ну по перше я не противник крематоріїв, вони потрібні бо люди помирають як це не сумно  :(
І по театрах інколи хожу.  :-)o  (колись "Сон в літню ніч" як раз в "на Подолі" дивився). Але в це приміщення точно не піду.  :-)o

та і правильно
нафіга дивитись спектаклі з використанням новітніх технологій
   
А отут можна і посперечатися.  :D
На цій світлині видно що надихнуло Дроздова на створення цього "шедевра" і звідки вын  узяв, "творчески переосмыслив" оту чудову "ритміку"
Показати зображення...
угу. похерив навіть цей суто технічний функціонал.
саркофаг реально має більшу архітектурну цінність, нмсд.
   
Театр на Подолі
1 год. ·

Друзі!
Ми ще на крок наблизилися до відкриття нової будівлі Театру на Подолі!
Проектна документація пройшла державну експертизу і отримала позитивний висновок!
Тепер чекаємо рішення ДАБІ та мера Віталія Кличка.
Долучайтеся!
Відкриємо театр разом.
Підписуйте петицію https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6696&icf=1
Записуйте відео, ставте хештеги: #за_театр_на_подолі #save_podil_theatre #saveandriivskyiuzviz


   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

4648- не встигаєте!
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

4667
ап
   
4667
ап

Проектна документація пройшла державну експертизу і отримала позитивний висновок!
Тож питання буде закрите полюбому  ;)
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

А хто з вас збирається ходити в Театр на Подолі?
Я схожу з цікавості. Може сподобається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія