Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дурдом з продажем квитків на Україна - Словенія

Дурдом з продажем квитків на Україна - Словенія

Сьогодні з пів 11 і до 6 вечора стирчав на стадіоні. Результат - квитків не маю (!).
В новинах, бачу. всюди написано тільки про небувалий ажіотаж. Але насправді там не тільки ажіотаж, а і повний дурдом з продажем самих квитків. По-суті. сьогодні від ранку стояли десь півтори тисячі людей, а квитків реально змогли купити чоловік 200 (це максимум). Кас працювало реально 2 чи 3. При цьому, каси обслуговували дуууже повільно, крім того, чомусь квитків на сьогодні було в продажі обмежена кількість (щось біля 2000). Якого милого таке робиться - невідомо, скоріше за все, для того, щоб віддати решту квитків потрібним людям, котрі їх потім будуть перепродувати в три рази дорожче. При цьому, на самому початку були спекулянти, котрі брали квитки на 20 (!) паспортів. Потім почалася штурханина, викликали поліцію, і вони ніби зникли.
Біля мене стояли люди з Кривого Рогу, також були з Дніпропетровська, і інших міст, котрі спеціально приїхали, щоб купити чортів квиток, а ці мудаки не можуть організувати нормальну роботу. Одне діло, якби нормально продавали, і, холєра, не було ідіотського обмеження на кількість проданих квитків на день, і просто всі квитки б продали, це можна зрозуміти. А тут - квитки є, і людей не так аж щоб дуже багато, тисячі півтори, але купити квиток - нереально. От що з такими робити? А з федерації футболу ніхто не відповідав, і не приїхав, щоб пояснити людям ситуацію.
   
Я такого діла не пригадую, якщо чесно, раніше
   
Дык... А на сайте Україна Футбол Інтернешнл чого же бронировали?
   
Так шо хулі толку з того, що збірна грає у ЛЬвові, якщо львів"яни нормально квитки купити на матч не можуть
   
Всім пох( А між іншим, це така ж корупція і совок, як і все решта, коли на 30 000 стадіон неможливо купити квиток
   
я завжди через сайт купую
   
Дык... А на сайте Україна Футбол Інтернешнл чого же бронировали?

На УФІ за один день квитки розлетілись...
   
я завжди через сайт купую
Через сайт було нереально купити. Оце, що вони пишуть, що розкупили за пару годин - дурниці, там у них просто все висло і глючило, дуже мало людей купити змогло. Скоріше за все, вони просто ті квитки, котрі ішли по квоті через сайт, віддали потрібним людям. котрі продають з націнкою, тобто спекулянтам. Вже дофігіща є пропозицій купити квиток, котрий коштує 70 грн. за 200 грн.
І як би там не було, але це хіба нормально, що каси стадіону на такий важливий матч, змогли продати всього 200-т людям квитки за цілий день?
   
Re: Дурдом з продажем квитків на Україна - Словенія

Через сайт було нереально купити. Оце, що вони пишуть, що розкупили за пару годин - дурниці, там у них просто все висло і глючило, дуже мало людей купити змогло. Скоріше за все, вони просто ті квитки, котрі ішли по квоті через сайт, віддали потрібним людям. котрі продають з націнкою, тобто спекулянтам. Вже дофігіща є пропозицій купити квиток, котрий коштує 70 грн. за 200 грн.
І як би там не було, але це хіба нормально, що каси стадіону на такий важливий матч, змогли продати всього 200-т людям квитки за цілий день?
а Бєня не продає у своіх банкоматах?
   
На УФІ за один день квитки розлетілись...
Анріал, я теж через сайт хотів. ВЗагалі, кількість людей була десь така, як я і очікував, ябки хотіли все нормально організувати - організували б, навіть в тій кількості кас можна було за годин 10 всім бажаючим продати.
А в кінці взагалі в касах заявили, що поліція заборонила продавати квитки, хоча, звісно, нічого такого й бути не могло, бо в них просто немає повноважень.
АБо як вам таке - десь орієнтовно о 3 дня сказали, що сьогоднішні квитки всі продали, а потім години за 2 - почали продавати знову. То нормально хіба? А потім вже остаточно закрились. Нахєр такий сервіс?
   
а Бєня не продає у своіх банкоматах?
Та який бєня. Я ж кажу - або через сайт в минулу п"ятницю (що вдалось одиницям), або в касах стадіону сьогодні (що вдалось зовсім невеликій кількості людей, котрі там стирчали з 6 ранку, або й раніше).
Я блін прийшов, як нормальна людина, на 10 ранку, і, як і всі ті, хто так само прийшли (а це переважна більшість) повернулись ні з чим.
   
Анріал, я теж через сайт хотів. ВЗагалі, кількість людей була десь така, як я і очікував, ябки хотіли все нормально організувати - організували б, навіть в тій кількості кас можна було за годин 10 всім бажаючим продати.
А в кінці взагалі в касах заявили, що поліція заборонила продавати квитки, хоча, звісно, нічого такого й бути не могло, бо в них просто немає повноважень.
АБо як вам таке - десь орієнтовно о 3 дня сказали, що сьогоднішні квитки всі продали, а потім години за 2 - почали продавати знову. То нормально хіба? А потім вже остаточно закрились. Нахєр такий сервіс?

Я забив. Думав брати три  квитка гривень по 200. Потім сіли з братом і швагром подумали - мля 600 грн. Та ну на фіг. Ми на трьох в хаті біля ТВ 55" за 600 грн. так собі повболіваємо що мало не буде...
   
Ну і бариги, котрі по 100 квитків в одні руки умудрялись брати - це взагалі.
   
Я забив. Думав брати три  квитка гривень по 200. Потім сіли з братом і швагром подумали - мля 600 грн. Та ну на фіг. Ми на трьох в хаті біля ТВ 55" за 600 грн. так собі повболіваємо що мало не буде...
А я раз в 5 років захотів сходити на футбол, а отут таке. А потім будуть розказувати, шо у нас люди неактивні. Так побудь тут активним при такому ставленні
   
На УФІ за один день квитки розлетілись...

На мой взгляд, купить билеты на сайте было более реально чем ждать их в кассе.
И вообще, думаю что даже если увеличить кол-во мест на стадио во Львове раз в двадцать, то и тогда всем бы мест не хватило.
Ажиотаж, шо поделать.
   
Re: Дурдом з продажем квитків на Україна - Словенія

Та який бєня. Я ж кажу - або через сайт в минулу п"ятницю (що вдалось одиницям), або в касах стадіону сьогодні (що вдалось зовсім невеликій кількості людей, котрі там стирчали з 6 ранку, або й раніше).
Я блін прийшов, як нормальна людина, на 10 ранку, і, як і всі ті, хто так само прийшли (а це переважна більшість) повернулись ні з чим.
зайдм у відділок привату або через пріват24 , він продає квитки на всі футбольні матчі
   
А я раз в 5 років захотів сходити на футбол, а отут таке. А потім будуть розказувати, шо у нас люди неактивні.

Именно что неактивны, приходить раз в пятилетку - ахринитительная активность, ага.
Как всегда, на статусные матчи желающих - валом, на рядовой - треть стадио с трудом наберётся.
   
На мой взгляд, купить билеты на сайте было более реально чем ждать их в кассе.
И вообще, думаю что даже если увеличить кол-во мест на стадио во Львове раз в двадцать, то и тогда всем бы мест не хватило.
Ажиотаж, шо поделать.
Ви взагалі читали, що я виписую тут? На сайті нереально було купити практично. А сьогодні була черга ну може тисячі півтори, а квитки продали може 200 людям.Це шо за брєд, питається? Якби квитки просто закінчились, бо люди все викупили, то була б інша розмова. Так що діло не в ажіотажі, а в небажанні відповідальних за це осіб забезпечити нормлаьний процес продажу. Скоріше за все, це робиться навмисно, щоб більшість квитків викупили спекулянти, а потім втридорога продавали.
Ще раз повторяю - та мне було так аж багато людей. щоб за день не можна було їх всіх обілетити
   
Именно что неактивны, приходить раз в пятилетку - ахринитительная активность, ага.
Как всегда, на статусные матчи желающих - валом, на рядовой - треть стадио с трудом наберётся.

У Львові на збірну? БРЕХНЯ.
   
Re: Дурдом з продажем квитків на Україна - Словенія

Ви взагалі читали, що я виписую тут? На сайті нереально було купити практично. А сьогодні була черга ну може тисячі півтори, а квитки продали може 200 людям.Це шо за брєд, питається? Якби квитки просто закінчились, бо люди все викупили, то була б інша розмова. Так що діло не в ажіотажі, а в небажанні відповідальних за це осіб забезпечити нормлаьний процес продажу. Скоріше за все, це робиться навмисно, щоб більшість квитків викупили спекулянти, а потім втридорога продавали.
Ще раз повторяю - та мне було так аж багато людей. щоб за день не можна було їх всіх обілетити
що ти псіхуєшь? зайди у любий відділок привату і купи собі квитка без черги
   
У Львові на збірну? БРЕХНЯ.

Сборная - это статусный матч, а вот матч внутреннего чемпа - это рядовой.
   
Ви взагалі читали, що я виписую тут?

Читаю и шо? Вам той билет вообще нахрен не нужОн, пять лет не ходили и живы были, так что  ещё столько-же можете не ходить.
На такой матч даже Маракана была бы маленькая. Поэтому всегда будут обиженные и обделенные.
   
 з пів 11 і до 6 вечора стирчав на стадіоні. Результат - квитків не маю

-----------------------------------------------------------------

я на такое не способен :(
   
Бляха-муха, тут питання не в матчі, а у ставленні до людей і в махінаціях, які проводяться. Ще раз кажу - людей біля кас не було аж так багато, щоб при нормально організованому процесі продажу квитків їх всіх не обілетити.
На футбол я колись ходив, на Карпати. Але після того, як у Львові побудували новий стадіон, я принципово на старий не ходитиму, поки вони не домовляться. На шахтьор мені нецікаво.
Ще раз кажу - коли за весь день продано квитків тільки 200-м людям, це явно нечисте діло, і хтось на цьому наживається.
ПС. Якщо ви мені покажете, де в Приваті є квитки на цей матч, я вас розцілую. Але там їх немає, звісно.
Просто бісить таке ставлення, тут вже не в квитках питання, а принципу - щоб за таке хтось відповів
   
Купив через сайт 4 квитка.
   
з пів 11 і до 6 вечора стирчав на стадіоні. Результат - квитків не маю

-----------------------------------------------------------------

я на такое не способен :(
Так от власне. Я мать їхню готовий був стояти і до ночі, але шоб їх отримати, а в результаті що? Завтра таке ж саме буде, спочатку закупляться бариги, які все собі порішали з касирами (інакше ті б на 20 паспортів білети не видавали), а потім буде тягомотіна весь день, і більшість знову підуть додому ні з чим.
   
Купив через сайт 4 квитка.
Щасливчик. Більшість, хто хотів, не змогли через сайт
   
До речі, хто знає, в Києві теж таке завжди?
   
От з іншого форуму комент:
Цитувати
Організація продажу квитків smile:( smile:( smile:(
Приїхали за 15 хв до початку продажу...анкети заповняти в 10.00.....касири брали хабарі(і давали в одні руки по 10-20 квитків, коли їм давали "заохочення", 2 каса наприклад(чорнява дівчина) хто не давав - "гуляй ти вже взяв".....брали по п'ять паспортів без заповнення анкет - дивлячись на працівників касирів стадіону - "я потім прийду заповню і заплачу"( знову друга каса)....пройшло..... це що 17 ст. квитки з "Букенгемського палацу" везти до Львова(тут касові апарати не годні надрукувати квиток); заповнив три анкети на одне ім'я і в кожній з трьох кас де продавали три рази взяв(не я)...???це в одні руки.... чому на сайті не було інформації, що квитки у касах продаватимуться тільки за готівку??? і наступний раз уточняйте, що не "на один паспорт не більше 4-х квитків"
Умови продажу квитків в касі та в офісі Федерації футболу Львівської області:

- на один паспорт можна придбати лише 4 квитки. При собі необхідно мати оригінал паспорту для пред’явлення касиру при купівлі квитка;
важко добавити "власний паспорт" "одна особа - один паспорт".....і т.п. smile;) До зустрічі на стадіоні - кому пощастило!!! smile:)
   
Тобто ви зрозумійте, я тут пінюсь не через те, що сам квитків не купив, а тому, що це ну ніяк не відповідає іміджу "європейського Львова", як нам люблять зі всіх сторін розказувати.
   
Тобто ви зрозумійте, я тут пінюсь не через те, що сам квитків не купив, а тому, що це ну ніяк не відповідає іміджу "європейського Львова", як нам люблять зі всіх сторін розказувати.

Да ладно... А то в еропах нет такого явления? Вот, из свеженького:

Минимальная цена билета на финал Лиги чемпионов у спекулянтов — € 3 тыс.

Спекулянты предлагают болельщикам приобрести билеты на финал Лиги чемпионов между «Ювентусом» и «Барселоной». При этом цены на билеты у них начинаются с € 3 тыс.
(с)

Как только есть ажиотажный спрос не подкрепленный адекватным предложением - цены взлетают, это закон.
   
Да ладно... А то в еропах нет такого явления? Вот, из свеженького:

Минимальная цена билета на финал Лиги чемпионов у спекулянтов — € 3 тыс.

Спекулянты предлагают болельщикам приобрести билеты на финал Лиги чемпионов между «Ювентусом» и «Барселоной». При этом цены на билеты у них начинаются с € 3 тыс.
(с)

Как только есть ажиотажный спрос не подкрепленный адекватным предложением - цены взлетают, это закон.
То само собою, але сумнівно, що там продають по 200 квитків в день. Це як з корупцією - повністю викорінити неможливо, але десь вона мінімальна, і нема прямої підтримки від держави, а у нас - як у нас. Я веду до того, що керівництво федерації, чи хто там відповідає з аквитки, явно в долі з баригами, і навтіь не приховує того
   
До речі, хто знає, в Києві теж таке завжди?

х.з. на найближчий футбол (маккабі) квитків вдосталь в онлайні.. від 100 до 900гр.
   
Я веду до того, що керівництво федерації, чи хто там відповідає з аквитки, явно в долі з баригами, і навтіь не приховує того

Та то ясно... Ну, как у ручья стоять и воды не испить? Отож... Так шо забейте и смотрите дома. Хотя... Эх... Такой матч надо на стадио смотреть, ага.
Тем более, когда игра во Львове. Смотришь львовские игры сборной по телевизору - и мурашки по телу, а что на стадио творится - вообще анриал. Чумовая там энергетика, да.


Останнє редагування: 2 листопада 2015 21:01:07 від Донбасянин в экзиле
   
х.з. на найближчий футбол (маккабі) квитків вдосталь в онлайні.. від 100 до 900гр.
Маккабі, а от наприклад на Іспанію як було? Тобто я не про ажіотаж, а чи нормально був організований сам продаж
   
Взагалі, буде весело, якщо з таким підходом ще й будуть вільні місця на матчі
   
Взагалі, буде весело, якщо з таким підходом ще й будуть вільні місця на матчі

Не будут, ибо перед матчем "скинут" все оставшиеся по каким-либо причинам билеты. Вообще, обычно минут через пять после начала матча можно купить билеты у скальпёров даже ниже номинала, идёт активный сброс остатка.
   
Не будут, ибо перед матчем "скинут" все оставшиеся по каким-либо причинам билеты. Вообще, обычно минут через пять после начала матча можно купить билеты у скальпёров даже ниже номинала, идёт активный сброс остатка.
Ну я вже таке по трансляції бачив пару разів. Спекулі, взісно, мудаки, сумно те, що це робиться за прямого сприяння федерації(
   
Сьогодні аж дорогу перекривали, і тільки після цього зволив об"явитись директор стадіону. Хоча, при такій ситуації, він, і люди з ФФУ мали б ще вчора під"їхати і пояснювати ситуацію.
А потім натриндів, що бачте всі 6500 квитків, котрі виділили на каси, продано. В той час, як реально максимум 1500 квитків на руки попало.
http://zaxid.net/news/showNews.do?ffu_vidilila_areni_ lviv_lishe_65_tis_k vitkiv_na_match_ukr ayina__sloveniya&objectId=1371650
І тут питання - а решта квитків де? Очевидно, федерація так само просто продає наліво перекупщикам, і мають з цього частку. ВЗагалі, явний кримінал, і діло для прокуратури. Тільки всім пох
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія