Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн :shuffle:

1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Слуги самі його хочуть чи я щось не розумію? :laugh:

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня "готуються якісь підвози" людей до Києва і що мешканцям України пропонують по тисячі гривень/день за участь у "держперевороті".

Джерело: Корнієнко на брифінгу у парламенті 30 листопада, відповідаючи на питання, чи варто готуватися до держперевороту 1 грудня, про що заявляв президент

Пряма мова Корнієнка: "Чи варто готуватися вам (журналістам – ред), чи усім? Я би радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані просто проходи. Ну, так – є така думка.

Хоча, коли людей збирають у регіонах по тисячі гривень в день – то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть в перевороті брати участь безкоштовно – то це питання до "перевертачів". Хоча, ну зараз погода дуже погана, може, треба і тисячу давати, щоб люди так спромоглися".

Деталі: Перший віцеспікер додав, що інформація про пропоновану тисячу гривень у нього від правоохоронців.
   
Re: День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

ФУП чики вже грузяться у автобуси? :shuffle:
   
Re: День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Слуги самі його хочуть чи я щось не розумію? :laugh:

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня "готуються якісь підвози" людей до Києва і що мешканцям України пропонують по тисячі гривень/день за участь у "держперевороті".

Джерело: Корнієнко на брифінгу у парламенті 30 листопада, відповідаючи на питання, чи варто готуватися до держперевороту 1 грудня, про що заявляв президент

Пряма мова Корнієнка: "Чи варто готуватися вам (журналістам – ред), чи усім? Я би радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані просто проходи. Ну, так – є така думка.

Хоча, коли людей збирають у регіонах по тисячі гривень в день – то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть в перевороті брати участь безкоштовно – то це питання до "перевертачів". Хоча, ну зараз погода дуже погана, може, треба і тисячу давати, щоб люди так спромоглися".

Деталі: Перший віцеспікер додав, що інформація про пропоновану тисячу гривень у нього від правоохоронців.
:laugh:  це від Монастирського, який дав схвальний відгук на роботу Ківи ?  :laugh:

   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Йопт нагнітають  :weep: 

1 декабря на Майдане в Киеве пройдет акция с требованием отставки Зеленского

Сегодня 16.56 

Акция начнется 1 декабря в 19.00 на Майдане Незалежности

На вечер 1 декабря объединение общественных организаций "Движение сопротивления капитуляции" созывает протест в Киеве под названием "Защити Украину – останови переворот". Об этом говорится на Facebook-странице мероприятия.


Акция начнется в 19.00 на Майдане Незалежности. Организаторы обвиняют власть в бездействии угрозы со стороны РФ и коррупции, а также в преследовании главреда "Цензор.НЕТ" Юрия Бутусова и бывшего начальника Главного управления разведки Минобороны Василия Бурбы.

"1 декабря ты, как гражданин Украины, должен взять ответственность за государство на себя, чтобы защитить свои права, свободы и Конституцию. Это мирная, законная акция. Мы осознаем риски и призываем всех быть ответственными. Воля украинцев сломает планы Москвы, олигархов и их марионеток на Банковой. "Слуга" подчинится воле народа или уйдет. До встречи на Майдане!" – говорится в анонсе мероприятия.

Соучредитель партии "Демократична сокира" Юрий Гудыменко в интервью "Главкому" заверил, что акция будет мирной, на ней "не будет крови и никаких провокаций с нашей стороны".

"Сейчас мы хотим объединить все гражданское общество и всю проукраинскую политическую оппозицию по этому вопросу. Большинство людей, с кем мы общаемся, соглашаются, что, если [президент Украины Владимир] Зеленский между Украиной и [главой Офиса президента Андреем] Ермаком выбирает Ермака, очевидно, такому президенту не место в должности. То есть тогда речь пойдет уже о пребывании Зеленского в должности", – сказал он.

Также он отрицает, что общался с бизнесменом Ринатом Ахметовым по поводу проведения акции: "Для меня любой олигарх является априори врагом".

Гудыменко ожидает, что на акцию придут тысячи людей.


Контекст:

В ходе пресс-марафона 26 ноября президент Украины Владимир Зеленский заявил, что на начало декабря якобы готовился государственный переворот с участием бизнесмена Рината Ахметова. Зеленский назвал это "подставой бизнесмена Ахметова".

Ахметов обвинения Зеленского назвал "сплошной ложью". "Моя позиция была и будет однозначная: независимая демократическая и целостная Украина с Крымом и моим родным Донбассом. Мои действия это подтверждают", – подчеркнул предприниматель.

Экс-министр внутренних дел Украины Арсен Аваков заявил, что после слов Зеленского за два часа акции всех украинских компаний на Лондонской бирже упали. "Украина за эти два часа потеряла миллиарды в экономике. Я не хотел бы, чтобы наш президент был причиной таких ситуаций", – сказал он.

На слова Зеленского о подготовке переворота в Украине отреагировал президент США Джо Байден. Он планирует позвонить главе Украинского государства и президенту РФ Владимиру хуйло.

29 ноября министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба сообщил, что в Украине серьезно относятся к информации о возможном государственном перевороте, Киев планирует поделиться ею с союзниками.
   
Re: День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

ФУП чики вже грузяться у автобуси? :shuffle:
Та фуй там ..
   
Re: День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Та фуй там ..

Корнієнко краще знає :laugh:
мабуть тепер більше прийде ніж до його висєра  :facepalm:
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Ребзя, я в 5 минутах от Майдана живу.
Два Майдана прошли у меня практически у меня на голове  :gigi:
Майдан против преЗНка это явно лишнее...
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Ребзя, я в 5 минутах от Майдана живу.
Два Майдана прошли у меня практически у меня на голове  :gigi:
Майдан против преЗНка это явно лишнее...

да нічого завтра не буде
не сци :laugh:
думаю головна завтра задача заходу...промацати скільки вийде. Шуганути клієнта заодно  :laugh:
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

прихильники певної політсили всі на Майдан!!
та замутіть якусь фуйню
ато виглядає що Зеваш збрехав і знов обосрався ..
   
Re: День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:
nik

Та фуй там ..

а с рошенками?
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Ремонт на Майдані там не почався срочний? :laugh:
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

 ;o  :weep:


Монастирський та МВС закликають українців "якщо й виходити на мітинги, то тільки мирні".

Міністр внутршніх справ Денис Монастирський закликав учасників запланованих на завтра акцій протесту дотримуватися правопорядку та керуватися почуттям громадянської відповідальності.

Відповідне звернення він опублікував у фейсбуці

"Я - учасник обох Майданів, і для мене право на волевиявлення, свободу мирного зібрання та дотримання прав і свобод громадян мають високу цінність. У Нацполіції та Нацгвардії також є люди, які пройшли Майдани, а ще більше тих, хто брав участь у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції або Операції об’єднаних сил", - написав Монастирський.

Він пікреслив, що правоохоронці з повагою ставляться до виявлення громадянської позиції і так само очікують поваги до себе.

"Україна у нас одна! І наш із вами обов’язок - її захищати. Як на фронті, так і в тилу. Будьмо гідні цієї відповідальної й високої місії", - додав він.
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:
nik

Повстаньте, гнані і голодні
Робітники усіх країв,
Як y вулкановій безодні
B серцях y нас клекоче гнів.
Ми всіх катів зітрем на порох
Повстань же, військо злидарів
Bce, що забрав наш лютий ворог
Щоб повернути, час наспів.

Приспів (після кожної строфи):

Чуєш: сурми заграли
Час розплати настав.
В Інтернаціоналі
Здобудем людських прав!
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Я памятаю при Пороху була Надька, планувала обрушить купол ради, та ще й зброю з ордло везла.. - хоч щосьььь
А тут Зе косплеїть лукашенка 1 в 1
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Голобородька взад до цирку  :pooh_lol:
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

;o  :weep:


Монастирський та МВС закликають українців "якщо й виходити на мітинги, то тільки мирні".

Міністр внутршніх справ Денис Монастирський закликав учасників запланованих на завтра акцій протесту дотримуватися правопорядку та керуватися почуттям громадянської відповідальності.

Відповідне звернення він опублікував у фейсбуці

"Я - учасник обох Майданів, і для мене право на волевиявлення, свободу мирного зібрання та дотримання прав і свобод громадян мають високу цінність. У Нацполіції та Нацгвардії також є люди, які пройшли Майдани, а ще більше тих, хто брав участь у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції або Операції об’єднаних сил", - написав Монастирський.

Він пікреслив, що правоохоронці з повагою ставляться до виявлення громадянської позиції і так само очікують поваги до себе.

"Україна у нас одна! І наш із вами обов’язок - її захищати. Як на фронті, так і в тилу. Будьмо гідні цієї відповідальної й високої місії", - додав він.

   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

почалось  :weep:  :facepalm: вони реально там йобнуті схоже

За підготовкою держперевороту в Україні стоїть Росія, - Шмигаль 
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

почалось  :weep:  :facepalm: вони реально там йобнуті схоже

За підготовкою держперевороту в Україні стоїть Росія, - Шмигаль 


Сцикотно що відповідати доведеться
За все хороше і пагане
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

"У нас є секретні дані, які свідчать про особливі наміри (розпочати переворот. - Ред.)", - сказав Шмигаль.
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Ремонт на Майдані там не почався срочний? :laugh:
на банковій заливають каток і встановлюють йолку :weep:
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

За словами українського прем’єра, "українська розвідка перехопила діяльність "зовнішніх сил", які намагалися вплинути на політичну опозицію всередині країни, щоб розпалити народне повстання та переворот", - повідомляє Рейтер.

"Вони щось готують", – сказав Шмигаль про Росію, не вдаючись до деталей.


 :facepalm: на 8 році побачив шо вони щось готують. ну нарешті
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Знову план шатун
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

почалось  :weep:  :facepalm: вони реально там йобнуті схоже

За підготовкою держперевороту в Україні стоїть Росія, - Шмигаль 

за підготовкою стоїть українська влада, а росія просто чекає коли укр.влада нарешті спровокує повстання
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Також очільник українського уряду твердить, що підготовка держперевороту ніяк не пов’язана з прагненнями народу: "В українському суспільстві немає революційних настроїв. Ми розуміємо, що був вплив ззовні, щоб посилити протести в Києві, зробити їх сильнішими. Наша спецслужба проводить спеціальне розслідування".


Чувак вже все мвирішив за нароолд україни :facepalm1:
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Gal 

Воно, то сучище ЗЕлене вперто веде Україну до третього Майдану. Робить все, щоб народ не витримав і збунтував. хуйло тим часом потирає від задоволення своїми рученятами і чекає моменту, щоб стати "голубом-миротворцем". Так, вони праві, за тої всією фігнею стоїть параша, але тут то вони, та зелена мерзота здійснює переворот. То їх рук справа. Їх заяви, їх поведінка, всі їх дії провокують протистояння. От скажіть, для чого воно назначило ще двох суддів КС? Як запасних? А для того, щоб продовжити повноваження ВР ще на рік. О так, сонцесяйний захотів і давай. Пофіг на все: і на Конституцію, пофіг на народ, а тим більше на якусь там демократію. А це не є той самий переворот? Цікаво, що воно завтра ще зморозить, чи не натисне гашетку і все не бабахне? Цілком може статись, але, на жаль, добром то все не закінчиться.
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

піфшли меми


   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня "готуються якісь підвози" людей до Києва

Подвозы людей бывают во всех странах, когда люди группами едут в столицу из других городов.
Или отэта срань что у власти думает, что в Киеве могут протестовать только киевляне?
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Подвозы людей бывают во всех странах, когда люди группами едут в столицу из других городов.
Или отэта срань что у власти думает, что в Киеве могут протестовать только киевляне?

ось він до 2019  :gigi:

   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

дежа вю
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Ремонт на Майдані там не почався срочний? :laugh:
Ремонт це добре. Зелені посрались з Кличко. Коли, що я думаю він будматеріали підвезе, ну щоб знов бруківку не розбирать.
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Знову план шатун
Аха, Зеленський об’явив.
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Веня с палаткой уже выехал?
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Схоже когось будуть сильно бити завтра чи вже сьогодні у ОП ..хто цю ідею підкинув про переворот на пресухє гаранту :facepalm:

прийшло б пару тисяч..а тепер думаю прийде побільше
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:
Via

Схоже когось будуть сильно бити завтра чи вже сьогодні у ОП ..хто цю ідею підкинув про переворот на пресухє гаранту :facepalm:

прийшло б пару тисяч..а тепер думаю прийде побільше
Пресуха о котрій?
Подивимося переворот он-лайн.
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Композитор Глинка
"Радостно-переворотная"

Веселится и ликует весь народ !
Веселится и ликует весь народ !
Завтра ведь ПЕРЕВОРОТ !
Объявил нам ЗЕ-ля!
Возле Опы,
Возле Опы..... 
   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

   
Re: 1 грудня.День Перевороту(с) он-лайн  :shuffle:

Щось мені се нагадує -«навстречу перводекабрьскому перевороту - выполним и перевыполним»
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія