Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до хлопців. Назвіть хоч одну причину щоб йти в Загс-Рагс ? [ua]

У мене є досвід родини зі штампом і без штампу. Різниця кардинальна. Впевнена, штамп тут ніяким боком.
   
У мене є досвід родини зі штампом і без штампу. Різниця кардинальна. Впевнена, штамп тут ніяким боком.


Асті,  тут воно щось не клеїтся...  протирічить одне одному  ;)
   
Асті,  ту воно щось не клеїтся...  протирічить одне одному  ;)
немає протиріч. Навряд мій перший чоловік вчиняв по якось по іншому не будь це зареєстрований шлюб, як і нинішній не зміниться як би ми поставили штамп.
   
немає протиріч. Навряд мій перший чоловік вчиняв по якось по іншому не будь це зареєстрований шлюб, як і нинішній не зміниться як би ми поставили штамп.
(tu)
Відповідальність вона в голові чоловіка, в вихованості і вона або є або ні.
І ніякі штампи чи діти її не проявлять і не закріплять.
   
Например, отмывание коррупционных доходов через бизнес супруги, слияние капиталов,  возожность обладать статусной женщиной, карьерный рост, возможность разбогатеть и т.д.   
   
Например, отмывание коррупционных доходов через бизнес супруги, слияние капиталов,  возожность обладать статусной женщиной, карьерный рост, возможность разбогатеть и т.д. 


 (tu)
   
 Як не крути, штамп є фетиш. B-)
   
...
В Москве правоохранители задержали трех человек, подозреваемых в похищении и убийстве мужчины. Как сообщили в столичном главке СК, днем 4 марта около одного из домов на улице Маршала Тухачевского банда преступников схватила москвича и, используя электрошокер, насильно посадила его в машину. Преступники вывезли жертву в Красногорск и убили.

"В ходе следствия установлено, что заказчиком убийства является бывший тесть потерпевшего", - сообщила старший помощник руководителя ведомства Юлия Иванова.

Оперативники по горячим следам задержали заказчика убийства и двух исполнителей. В отношении подозреваемых возбуждено уголовное дело.
   
справедливости ради..нужно сказать..
шо и таких конченных тварей как та кацапская свинособака-тоже раз два и обчелся..
Мухарский это вопиющий случай один имхо на десятки миллионов.

А Мухарський, здається, взагалі позбавлений можливості спілкування із трьома своїми дітьми?
   
Так а у чому проблема?
Ті, хто уникають шлюбу - готові втекти перманентно.
Чисто як перевірка працює.
Якщо хтось вперто каже "ні", то й йому варто сказати "ні"
   
які ви ідіоти !
для мене дружина -
і любовниця, і жінка ,і  мама наших дітей

... внучок.. пока  :)

Бл*ть, як можна женитмсь , не любивши ?!!!

ніколи "не боліла голова "  :)
   
А Мухарський, здається, взагалі позбавлений можливості спілкування із трьома своїми дітьми?

Мухарський - ідіот !
женитись на кацапці, в якої трої дітей  :weep:
   
  Не беремо до уваги минулі часи - епохи. Це вже пройдене і більше не повернеться.
 Зараз. В наш час. Навіщо вам це потрібно ?

Я вважаю що цей "запис-підписздесь"  для юних та наївних, для каблуків, для невпевнених в собі,
для тих хто не здатен хоч трохи думати наперед

О, майн готт, 11 сторінок. Не подужаю, багато літер. Але одну причину назву. Вона банальна: любов.
   
які ви ідіоти !
для мене дружина -
і любовниця, і жінка ,і  мама наших дітей

... внучок.. пока  :)

Бл*ть, як можна женитмсь , не любивши ?!!!

ніколи "не боліла голова "  :)

 (tu)
   
  Не беремо до уваги минулі часи - епохи. Це вже пройдене і більше не повернеться.
 Зараз. В наш час. Навіщо вам це потрібно ?

Якщо Ви такі питання задаєте, то у Вас особисті проблєми
І не треба їх на всіх навішувати !!!
жінка - це щастя !
Колись ми стали на Рушник і нам батьки сказали :
в щасті і горі бутьте РАЗОМ !
ми не розуміли, але вже проходимо
   
Якщо Ви такі питання задаєте, то у Вас особисті проблєми
І не треба їх на всіх навішувати !!!
жінка - це щастя !
Колись ми стали на Рушник і нам батьки сказали :
в щасті і горі бутьте РАЗОМ !
ми не розуміли, але вже проходимо

Є легка тривога
що ви не вмієте читати
а те що можете прочитати - не розумієте змісту. Та це не біда.
В нас таких мільйони

Але в кожному разі дуже дякую за вашу точку зору
   
Ты молодой, если так думаешь. Я свои (а первый я получил еще в универе) штампы в паспорт получал твердо понимая, что они сугубо для родителей жены. Уголовный кодекс нужно чтить, а Семейный кодекс хотя бы прочитать перед тем, как совать свою пипиську в лиц противоположного пола. Из него станет понятно, что штампик реально не значит абсолютно ничего для брачующихся. Гражданский брак тождественен штампику абсолютно, просто большинство не в курсе этого. Плюс большинство придает штампику свойства, которых у него давно нет - типа твоя жена не сможет новорожденному поставить в графе отец не мужа, а другого парня. Или штамп приводит к большей верности партнера, или наследовать жена будет, даже если вместе не жили. Так вот хрен там.  Единственно что могу вспомнить полезного от штампа - так это запись в ЗАГсе отцом ребенка без согласия мужа - только по свидетельству о браке, да - можно мужу в загс не ходить, а роженицу отправить со свидетельством о браке.
единственное что ты можешь вспомнить - это и есть защита прав ребенка. То для чего загс и нужен
   
(tu)
все равно не стоит....
   
Статусный половой партнер это прекрасно. Но ничто не сравнится с сексом с любимым человеком
   
Статусный половой партнер это прекрасно. Но ничто не сравнится с сексом с любимым человеком
Дійсно так..... але  в житті буває несумісно. Та дізнаєшься запізно.
   
Ми з дружиною легалізували наш шлюб в Португалії, але за 20 років життя тут, нас ніхто ні разу не попросив свідоцтва про одруження. У нас родилась тут дитина, брали кредити, купували житло, ітд.
   


interviewing in the library

Why Men and Women Cant be friends
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія