Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗЕлений "рядовий Татаров" брав хабара,а винен чомусь забудовник.

Удивительно, что приходится объяснять это юзеру с таким ником.
Да Взятка - это преступление
   
Они все, конечно, кааазлы. Но.
А если бы без всякой взятки (чисто гипотетически) просто заменили постройку 50 квартир на постройку 65 квартир, но в другом месте - держава бы понесла убытки, или нет? Если целью было обеспечить жильем какое-то количество людей, а не получение государством прибыли от продажи квартир? Почему вообще государство должно торговать квартирами, оно имеет такое право?

И второе. Почему стоимость квартиры на стадии проектировки приравнивается к ее рыночной стоимости в уже готовом виде? Обычные люди вкладываются в инвестдоговора на строительство именно потому, что так дешевле, чем готовое покупать.
Или я чего-то не понимаю :( 
   
:D
Зеленский ведет страну к краху



   
Они все, конечно, кааазлы. Но.
А если бы без всякой взятки (чисто гипотетически) просто заменили постройку 50 квартир на постройку 65 квартир, но в другом месте - держава бы понесла убытки, или нет? Если целью было обеспечить жильем какое-то количество людей, а не получение государством прибыли от продажи квартир? Почему вообще государство должно торговать квартирами, оно имеет такое право?

И второе. Почему стоимость квартиры на стадии проектировки приравнивается к ее рыночной стоимости в уже готовом виде? Обычные люди вкладываются в инвестдоговора на строительство именно потому, что так дешевле, чем готовое покупать.
Или я чего-то не понимаю :( 
А Микитась би погодився поміняти земельну ділянку на Печерську на ділянку на Червоному Хуторі?  :D
   
Волька!

"Ну що ви , це не хабар, це подарунок/подяка ... Він ах який хороший человечек ..."

 :-)o

   
А Микитась би погодився поміняти земельну ділянку на Печерську на ділянку на Червоному Хуторі?  :D
Я ж його мозок не читаю.
Мене це цікавить чисто для загального розвитку без всяких персоналій.
Який тут збиток державі? Що в неї забрали? В потенційних жителів - ще якось можна зрозуміти, а де там держава?
Я бачу потенційний збиток тільки у випадку, якщо ті квартири потім держава продала б комусь. Але ж намір декларувався не продавати, а поселити туди людей. Тоді розповідб про збиток виглядає як викриття брехні про  наміри поселити, як на мене.
   
https://delo.ua/business/direktor-ukrbud-development-mikitas-nikogo-n-375849/
Но Максиму было не до этого — миллионы долларов на выборы, на помощь своим политическим партнерам, и еще куда-то
   
Що, там costashu примудряється разом із хуями Зеленського та Єрмака одночасно взяти до рота та смоктати ще й хуї Микитася та Татарова?
   
Я ж його мозок не читаю.
Мене це цікавить чисто для загального розвитку без всяких персоналій.
Який тут збиток державі? Що в неї забрали? В потенційних жителів - ще якось можна зрозуміти, а де там держава?
Я бачу потенційний збиток тільки у випадку, якщо ті квартири потім держава продала б комусь. Але ж намір декларувався не продавати, а поселити туди людей. Тоді розповідб про збиток виглядає як викриття брехні про  наміри поселити, як на мене.
Збиток держави в тому що по перше тих квартир немає  і хз коли і чи взагалі будуть, по друге за 50 квартир на Печерську можна було отримати значно більше ніж 65 квартир на Червоному Хуторі.
   
Збиток держави в тому що по перше тих квартир немає
О, тоді інша справа. Але чому враховується тільки різниця у вартості, якщо треба повну вартість відсутніх квартир  брати :S


Останнє редагування: 3 грудня 2020 22:39:59 від Nova
   

 :suicide2: Взятка - это только часть преступления, по сути раздел добычи и взяткой это называется только потому, что второй участник - должностное лицо. А цель преступления - получение неправомерной выгоды от обмена дорогих государственных квартир на дешевые.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія