Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопрос к жителям Львова. Вы бы хотели иметь польский паспорт?

Ответ обоснуйте.

Спасибо
   
Я як бувший львів'янин відповів би так
Бо шенгенія ж йопт
Тільки заради неї
   
ні
але хотів щоб візи відмінили взагалі
   
Так у половины карта поляка, приграничные - безвизово. Если не ошибаюсь.
   
Я просто уточню что наличие польского паспорта автоматически лишает гражданства Украины.
   
Я просто уточню что наличие польского паспорта автоматически лишает гражданства Украины.
нє лішаєт, але незаконно
Якби безвізовий з євросоюзом, то відповів би що нах не треба польський паспорт
А так чисто утилітарні погляди - щоб не єбти собі мозги з візами
   
Я просто уточню что наличие польского паспорта автоматически лишает гражданства Украины.

не лишает автоматически..

если человек принимает второе гражданство оно не является действительным на территории Украины и все. Для всего остального мира у тебя два гражданства.
   
 Даеш нову Речь Посполиту  :pofig:
   
Якщо б хотіли, то б уже мали. Причому всі.
   
дивне запитання
а нащо нам польське громадянство
до чого то пан клонить
   
Нет, на кой он сдался 

тоесть можно было бы - чиста для свободы передвижения, но отказываться ради этого от гражданства Украины... нет уж, спасибо
   

не лишает автоматически..

если человек принимает второе гражданство оно не является действительным на территории Украины и все. Для всего остального мира у тебя два гражданства.

Я образно.
   
Я просто уточню что наличие польского паспорта автоматически лишает гражданства Украины.

   Ты только Коломойскому об этом не говори ... все таки пожилой человек ...сердце ...то-се ... !
   
Можу мати але не хочу - але є багато хто хоче але не має змоги.

Проблема самоідентифікації
   
Я просто уточню что наличие польского паспорта автоматически лишает гражданства Украины.
Там не паспорт, а карта побыту. Те же права ЕС, только
голосовать на выбОрах нельзя.
   
Паспорта нетреба, тому що мабуть прийшлося б складати присягу і отримувати громадянство Польщі. Небачу в тому ніякої потреби та і поляком себе ніяк не вважаю.

Достатньо візи, а ще краще якби був безвізовий режим.
   
Я отвечу за всех: все бы хотели, чтоб у нас был бы польский паспорт. А также польское правительство. И членство в НАТО и ЕС соответственно
   
Ні,  немає потреби. В Польшу і відповідно в Європу і так без проблем, а нафіга він ще?
   
vovarpd [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 23:07
IP/Host: ---.volia-lviv.com


ухти жертва волі !
   
Я отвечу за всех: все бы хотели, чтоб у нас был бы польский паспорт. А также польское правительство. И членство в НАТО и ЕС соответственно
х.й.ю ти написав
   
Для чого? ;o
   
Так, але чисто для подорожей без віз. Скасують візи, то нах треба. Але я б 100 разів подумав, чи його брати (трохи авантюризм вже вивітрився).
   
Так у половины карта поляка, приграничные - безвизово. Если не ошибаюсь.
приграничні мають 30 кілометрову зону.  Тобто вони без візи далі чим на 30км в Польщу теж права немають їхати.

А карту поляка так, має багато людей в яких є хоч якесь польське коріння. В мене пару знайомих має. Дає багато переваг.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BA%D0%B0
   
Цитувати
Я отвечу за всех: все бы хотели, чтоб у нас был бы польский паспорт. А также польское правительство. И членство в НАТО и ЕС соответственно

це заздрість до сусіда
і вона є


   
я міг і можу зробити.
не робив і не буду.

бо ким я тоді буду ? поляком ?-ніі.
українцем ? -теж ні.
   
це шо - якесь чергове "пращюпиваніє настраєній"?

для мене, як для українця і жителя Львова питання є беззмістовним. Нащо мені польський паспорт? я не збираюсь впливати на їх політику і балотуватись в сейм. Також не маю бажання найматись до них на держслужбу, в поліцію чи армію.
Для всіх решта питань (бізнес, культура і т.п.) паспорт не потрібен.
   
маю шенген на 5 років (не польський, правда, але то таке)... звичайний туристичний, не шопінг, не бізнес і т.д. всі знайомі, котрим потрібно - також візи мають. котрим не потрібно - не мають, бо не робили і навіть закордонного паспорта не мають. тобто це не проблема взагалі ні для кого...  це щодо віз і подорожей Европою. а щодо паспортів іншої держави - а нахера? з точки зору бізнесу, будучи українцем мені там комфортніше, вони так само цінять інвестиції.

п.с. і відповім на ключове питання гілки - махати прапорами Польщі тут ніхто не буде (тут вам не лугандон з рус прапорами).
   
А флагами ЕС ?
   
Цитувати
А флагами ЕС ?
так
але тільки в парі з українським
   
А чому питання тільки до жителів Львова?
Я би не відмовилась від польського паспорту, як і від будь якого іншого, крім кацапського.
Зобов'язань ніяких, лише переваги.
   
Якщо людина є Українцем, вона і з сотнею паспортів ним залишиться, а якщо януковичем - то і президентська посада не врятує.
   
Не маю польського паспорту і візи польськошенгену також . Поїду в польщу лише тоді , як ті блядські візові обмеження знімуть як будемо в європі рівноправною країною .  . А зараз воно мене бісить - якого хєра я маю тим полякам доказувати , що я не бомж , що я не на заробітки до них їду ? Та пішли вони лісом . Доречі маю кількох товаришів , які роблять бізнес з поляками , то ніхто з них перед поляками не прогинається , а скоріш навпаки стараються їх нагнути . .
   
Ну я типа житель Львова щас: одно время планировал уезжать в Польшу. Сейчас уже нет, после победы Евромайдана остаюсь в стране. Будет большая война - пойду туда. А что делать...

Так что на хрен мне тот паспорт?
   
маю шенген на 5 років ... звичайний туристичний

 :D  :lol:  :weep:
   
Ответ обоснуйте.

Спасибо

Многие из них его имеют имхо  :-)o
   
Я просто уточню что наличие польского паспорта автоматически лишает гражданства Украины.

Коментар МЗС України щодо громадянства України

19 березня, 16:49

У зв’язку з появою в низці ЗМІ інформації щодо «автоматичного визнання громадянами РФ» громадян України - мешканців Криму Міністерство закордонних справ України повторно наголошує, що згідно із  Законом України «Про громадянство України» громадянство України припиняється лише внаслідок виходу з громадянства України, втрати громадянства України, а також за підставами, передбаченими міжнародними договорами України.

Відтак отримання громадянином України іноземного громадянства без оформлення процедури виходу з громадянства України чи втрати громадянства України не може розглядатися як законна підстава для припинення громадянства України.

Окрім того нагадуємо, що відповідно до пункту 1 статті 2 згаданого Закону, якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.
http://mfa.gov.ua/ua/press-center/comments/795-komentar-mzs-ukrajini-shhodo-gromadyanstva-ukrajini
   
А флагами ЕС ?

а флагами ЕС весь Львов завешан))

Но рядом обязательно украинский, да.
   
Я як бувший львів'янин відповів би так
Бо шенгенія ж йопт
Тільки заради неї

з таким самим успіхом це може бути паспорт країн Прибалтики
тому питання Польський тупе навіяне рашидськими уявами про зх. Україну
   
Прапор ЄС то інше.. ібо ЄС це не країна, а союз. Небачу в маханні тим прапором нічого зазорного. Україна від того Україною бути не перестане, і рядом з ЄС прапором завжди є Український.


А зараз воно мене бісить - якого хєра я маю тим полякам доказувати , що я не бомж , що я не на заробітки до них їду ? Та пішли вони лісом .
ну і мене бісило.. тому першу візу зробив шопінг - заодно і купив то що треба було дешевше.. Нетреба було ніяких документів. хіба що зараз вже ввели доказ платоспроможності.

По світу треба поїздити щоб побачити як люди живуть, і що є кращим чим в нас, і то краще тут постаратися реалізувати.
Наприклад побувавши перший раз в польському немалому місті, був вражений якістю громадського транспорту (не так станом вагонів на що потрібно багато бабла, як чітким дотриманням розкладу, організацією зупинок, піших переходів до них, швидкістю їзди, зручними пересадками.. бо стан вагонів там місцями такий же як у Львові), порядком з паркуванням (притому що машин там значно більше чим у Львові на душу населення) , якістю доріг (не так сам асвальт, як всі розмітки і знаки зі світлофорами, їздити легше і ненапряжніше)  і чистотою фасадів будинків (без маси сателітарок, і хаотично засклених балконів). Тепер хочеться щоб і тут було не гірше.

А якщо сидіти тільки вдома - то владі таким людям легше вішати лапшу на вуха. А ми будемо думати шо то так і має бути. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія