Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зарплата педагогів Президентського університету: Зеленський хоче $4 тисячі – Шкарлет

Володимир Зеленський висловив бажання, щоб для найкращих викладачів Президентського університету майбутнього зарплата стартувала від 4 тисяч "або доларів або євро".

Джерело: міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю Радіо Свобода

Деталі: За словами міністра, перед тим як точно озвучувати майбутні зарплати викладачів вишу, потрібно розробити концепцію його роботи.

Проте Шкарлет додав, що у розмові із Зеленським президент назвав суму в 4 тисячі, які потрібно забезпечити хоча б для провідних фахівців цього навчального закладу.

Пряма мова: "Дайте спочатку концепцію напишемо. Тому що вже одне речення було озвучене про зарплату. Але коли з президентом говорили, то він сказав, що ми хоча б для найкращих маємо виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча б стартувати з цього. Але це будуть кращі, які спроможні…

4 тисячі. Або доларів, або євро. Принаймні, такі розмови були".
   
То це все буде вішатись на бюджет країни чи "95-го кварталу"?
   
Я дуже ізвіняюсь, але...

Якщо кловун буде робити свій універсітет приватним, то він може давати "провідним педагогам" будь-яку зарплату, хоч і сто тисяч або доларів або євро.

Але якщо він бажає повісити свою нову іграшку на бюджет України , і цей універсітет буде державним, то як він пояснить іншим провідним педагогам державних унівесітетів таку різницю у зарплатні?

Чи не здається, що кловун переплутав власну кишеню з державною, і так глибоко запустив руку у державну кишеню, що не стидається вже й назначати зарплати в своєму кишеньковому універсітеті за державний кошт?
   
Я дуже ізвіняюсь, але...

Якщо кловун буде робити свій універсітет приватним, то він може давати "провідним педагогам" будь-яку зарплату, хоч і сто тисяч або доларів або євро.

Але якщо він бажає повісити свою нову іграшку на бюджет України , і цей універсітет буде державним, то як він пояснить іншим провідним педагогам державних унівесітетів таку різницю у зарплатні?

Чи не здається, що кловун переплутав власну кишеню з державною, і так глибоко запустив руку у державну кишеню, що не стидається вже й назначати зарплати в своєму кишеньковому універсітеті за державний кошт?


Перед виборами він обіцяв 4 тисячі доларів всім вчителям, а тепер лише "провідним педагогам" одного університету, який ще навіть не створено.  :weep:
   
Володимир Зеленський висловив бажання, щоб для найкращих викладачів Президентського університету майбутнього зарплата стартувала від 4 тисяч "або доларів або євро".
Джерело: міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю Радіо Свобода

Деталі: За словами міністра, перед тим як точно озвучувати майбутні зарплати викладачів вишу, потрібно розробити концепцію його роботи.

Проте Шкарлет додав, що у розмові із Зеленським президент назвав суму в 4 тисячі, які потрібно забезпечити хоча б для провідних фахівців цього навчального закладу.

Пряма мова: "Дайте спочатку концепцію напишемо. Тому що вже одне речення було озвучене про зарплату. Але коли з президентом говорили, то він сказав, що ми хоча б для найкращих маємо виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча б стартувати з цього. Але це будуть кращі, які спроможні…

4 тисячі. Або доларів, або євро. Принаймні, такі розмови були".

незрозуміло чим през-універ буде відрізнятися від інших... невже лише зарплатою?
   
він обіцяв 4 тисячі доларів всім вчителям,

Ну не на місяць же... Він - людина світового штибу, рахує на рік... Ну так десь в декого і є...  місцями  8-)
   
Це він папіка хо на роботу у Київ пристроїти?
   
Президентського університету майбутнього

Це типу "Лікарня майбутьного -2"... Хоч скидуватись по 5 грн не треба???

Знаєте, ні я ні мої діти чи онуки до "майбутьного" не доживуть. Воно мені абсолютно похрін.  8-) 
   
Володимир Зеленський висловив бажання, щоб для найкращих викладачів Президентського університету майбутнього зарплата стартувала від 4 тисяч "або доларів або євро".
Так одним махом он наживет себе врагов в лице 99,9% учителей и преподавателей страны.
   
Це типу "Лікарня майбутьного -2"... Хоч скидуватись по 5 грн не треба???
(tu)
Знаєте, ні я ні мої діти чи онуки
Доживуть. Але не в цій країні, наскільки я Ваші дописи пам'ятаю. Чи дочка збирається назад?

Університети не створювати потрібно, а ліквідовувати. Скоро не буде кому вчитись в тих "університетах".
   
Педагогами взяти Сергея Семена, Михаила Сулугуні.. тощо..
   
за зарплату вчителя початкових класів? де він таких дурнів знайде?
   
за зарплату вчителя початкових класів? де він таких дурнів знайде?

недурні зараз не йдуть у педінститути. негативна селекція. хоча бачу і зворотній процес. CDay наприклад кандидат наук і працює (чи працював) у школі.
   
Господи, спочатку Ахметка робив дурницю і тут Алежка гарцював що ми зробимо дурницю, бо ми так рішили і нікого слухати не будемо.

Тепер ці так само роблять... Якщо це дежавне управління і кадровий резерв, то не потрібно щось собливе, якщо це точні науки , то це бред, навіть якщо по сілському гсоподарству універ це теж буде бред...

Люди просто або деребан планують або реально дурні.

Універ можна назвати будівлю зібрати кращих викладачів а не падагогів... Але на його формування і становлення треба років 50 навіть у сучасному швидкому світі. Раніше 100 і більше років ішло, зараз 50-30 років. ти будуєш зараз відкрив його обладнав але він не буде універом, просто будівля, універом він буде років за 30 в кращому випадку а скоріше за 50 років ....


Вони категоріями мислять сьогодні....

Тому всі ці будівлі сприймаються як спроба крадіжки.
   
недурні зараз не йдуть у педінститути. негативна селекція. хоча бачу і зворотній процес. CDay наприклад кандидат наук і працює (чи працював) у школі.
я трохи про інше...  B-)
   
(tu)
Доживуть. Але не в цій країні, наскільки я Ваші дописи пам'ятаю. Чи дочка збирається назад?

Університети не створювати потрібно, а ліквідовувати. Скоро не буде кому вчитись в тих "університетах".

Ну, поки ні :)   Але якщо тут стане сильно краще???  :weep:
   
А кандидат наук Ківа буде там викладати ?
   
недурні зараз не йдуть у педінститути. негативна селекція. хоча бачу і зворотній процес. CDay наприклад кандидат наук і працює (чи працював) у школі.

Працюю. Планую ще років 10 попрацювати. До речі, у Києві є позитивні моменти - зарплата, більша ніж в НАНУ у страшого наукового спіробітника + відпустка 56 діб, + кандидатів наук у школах не за...ють атестаціями (за що третина колективу мене не любить :) )

Вища школа взагалі сидить в повній дупі по оплаті праці, окрім, може, КНУ. Старший викладач із стажем 30 років в Драгоманова (педунівер) - на руки 8800, в простого викладача фізики у школі (а у мене 5 років педстажу всього, бо 25 - в НАНУ) - у березні було 12600 (після податків, в номіналі 16000).
   
Але якщо тут стане сильно краще???
:laugh: якщо ми не будемо щось робити, щоб стало краще, то, звісно не стане. А ми робити нічого не збираємось, як я подивлюсь. І навіть не віримо, що може бути краще. А навіщо? Можна самому звалити, або
дітей евакуювати за кордон. А потім, якщо тут буде зовсім погано і самим евакуюватись. І потім повчати звідтіля недолугих як треба жити в Україні.  :shuffle:
   
:laugh: якщо ми не будемо щось робити, щоб стало краще, то, звісно не стане. А ми робити нічого не збираємось, як я подивлюсь. І навіть не віримо, що може бути краще. А навіщо? Можна самому звалити, або
дітей евакуювати за кордон. А потім, якщо тут буде зовсім погано і самим евакуюватись. І потім повчати звідтіля недолугих як треба жити в Україні.  :shuffle:

Ну, я намагаюсь зробити краще тут. Інші - як хочуть. 
   
десь так років 10 тому дискутувалась ідея про створення дослідницьких універів по лекалам тих що на заході. А тут має буть універ не дослідницькій а саме президентський... :lol:
   
Ну, я намагаюсь зробити краще тут. Інші - як хочуть. 
Та я без претензій. Просто вимальовується (чи уже вималювалась) нова "національна ідея". Не зміг сам виїхати, чи хоча б дитину за кордон відправити - неуспішний невдаха. :).
   
Про дослідницькі універи я згадав до того що народ має зрозуміти цінність справжньої освіти а не її імітації. Без цього розуміння замість університетів європейського зразка народ буде обирати президентів-проФФєсоров, чи комбінувати ковпак паяца з мантією студента на урочистому відкритті "президентського" універа. :(
   
Нужно бебифоксыча туда пристроить.
   
Я чудово уявляю як туди буде здійснюватися відбір кадрів при такій зарплатні.
І уявлябю невимовний рівень, дійсно, ненависті звичайних педагогів і викладачів до працівників цього університету. ЯКЩО він станеться.
Але я також не сумніваюся в тому, що абсолютна більшість вчителів і вдруге, і втретє проголосують за Зе. Навіть якщо він їм особисто насере у рота рідким поносом. Заглотять і подякують, як усі ці косташи, дімці і людаси з ріно. Все одно проголосують і отримають оргазм.
Копрофіли... 

Останнє редагування: 13 червня 2021 16:15:36 від Генрих Германович
   
Все одно проголоосують.
Петра Олексійовича в 2014 році вибрали у першому турі 54% голосів.
За зеленського в 2019 в першому турі проголосувало,здається, біля 30%.

Якщо за зе проголосують "все одно", чому не проголосували за по "все одно"?
   
кловун переплутав власну кишеню з державною
100%
Воно ще падаль вважає, що саме воно ті кошти бюджетні заробило, а не 25% працездатного порохоботного населення.
   
Петра Олексійовича в 2014 році вибрали у першому турі 54% голосів.
За зеленського в 2019 в першому турі проголосувало,здається, біля 30%.

Якщо за зе проголосують "все одно", чому не проголосували за по "все одно"?
ті, хто голосував за Порошенка - це люди, особистості, що мали критичне мислення.
ті, хто за Зеленського - стадо баранів. 
   
ті, хто голосував за Порошенка, мали критичне мислення.
і куди те критичне мислення вивітрилось? з 54% до 16, здається?
   
жабеня знов дилера поміняло?
   
Володимир Зеленський висловив бажання, щоб для найкращих викладачів Президентського університету майбутнього зарплата стартувала від 4 тисяч "або доларів або євро".
Джерело: міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю Радіо Свобода

Деталі: За словами міністра, перед тим як точно озвучувати майбутні зарплати викладачів вишу, потрібно розробити концепцію його роботи.

Проте Шкарлет додав, що у розмові із Зеленським президент назвав суму в 4 тисячі, які потрібно забезпечити хоча б для провідних фахівців цього навчального закладу.

Пряма мова: "Дайте спочатку концепцію напишемо. Тому що вже одне речення було озвучене про зарплату. Але коли з президентом говорили, то він сказав, що ми хоча б для найкращих маємо виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча б стартувати з цього. Але це будуть кращі, які спроможні…

4 тисячі. Або доларів, або євро. Принаймні, такі розмови були".

Краще євро
   
я трохи про інше...  B-)
https://youtu.be/SPbAxIULVTM

Просто объясните мне, учителю... Как за этого недоумка можно было проголосовать? Ведь был же вариант - испортить бюллетень
   
Просто объясните мне, учителю... Как за этого недоумка можно было проголосовать? Ведь был же вариант - испортить бюллетень
ну як ти не розумієш.... петро, 82 рази багатше... ліпєцка хвабріка..... толі дєло - бубочка! тіпа селфмейд.... роні рейган набе ту...
   
Легко здогадатися, хто там буде працювати і вчитися.
   
А кандидат наук Ківа буде там викладати ?
Він ще кандидат, чи вже лікар наук?
   
Це він папіка хо на роботу у Київ пристроїти?
Точно! А студентами стануть діти та мажори зеленого гівна!
Членограй робе свою в доску срату иліту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія